• emkaa

    Vsude maji k zapujceni Meridu Trans-Mission, ja bych spis potreboval vyzkouset treba Mission Lite. Nevite jestli nekde pujcujou tohle?

    0 0
    • Lister  

      no vzhledem k tomu, že to má být horské kolo ne silnička tak tomu i rozumím :o)

      Jsem ti pomohl co?? :o)

      PS: chtějí po vás taky zálohu 15 tis nebo ne???

      0 0
      • emkaa  

        No Trans Missiona jsem mel pujcenyho na Velocampu, bez zalohy jen na obcanku. Jak ho pujcujou normalne nevim, ale treba na Specialized Epic je zaloha myslim 40 tis.

        0 0
        • Lister  

          no tak 40 bych jim teda nedal :o)

          Už dlouho přemýšlím, že si to kolo zajdu půjčit, ale mám strach že pak už na Kosmika (HT – pozn autora) nebudu chtít sednout :o)))

          0 0
          • filipes  

            Tak to si rozhodne nic nepujcuj, protoze pak uz bude HT jen ryzi masochismus.

            0 0
            • Lister  

              no vždyť říkám, že mám obavy :o)))

              0 0
              • filipes  

                na druhou stranu: proc se trapit? Pro pohodovy bajkery je to jen otazka poznani a prasuli…

                0 0
                • Lister  

                  jo, jo i bez zkušeností vím která je ta správná cesta, ale ta druhá část to je ten problém :o)))

                  Jak se udělá hezky tak si ho zajdu půjčit, uvidíme co to umí.

                  0 0
            • ydaho  

              nestraš, na sobotu mám v plánu 3 h zkušební jízdu na Epic FRS Comp :) jinak 40 záloha, 2 doklady… 3 hodiny zadara test jízda

              0 0
              • filipes  

                ja furt nevidim vyhody epica proti stumpjuperovi. sice je letos epic z M5 a u stumpjupera to bude az pristi rok, ale brain fade uz maji oba, vaha je taky skoro stejna, stumpy je tuzsi, bytelnejsi a tlumic neni exponovat pri padech…

                0 0
                • ydaho  

                  jo, to mi řikaj všichni… ale zkusim toho epica :) jinak k testu tam je taky Stumpjumper FRS 120 Expert

                  0 0
          • Marcinka  

            Bratr přesedlal od fulla zpátky k HT. Od Meridy Trans Mission k GT Zaskar Team 05. Merida prý měla nevyhovující geometrii…jinak pro někoho jiného by to bylo asi dobré kolo.

            0 0
            • emkaa  

              Jo, to jsem taky zjistil. System pruzeni se mi docela zamlouval, ale to kolo proste nebylo pro me. 130mm ve predu jsem musel okamzite stahnout na 100, jinak jsem se na tom citil jak na motorce a stejne mi to pripadalo hodne vysoky. Navic tezky, zbytecne kotouce siroky riditka atd., proste Trans Mission je urcenej na jiny pouziti nez chci ja. Obycejnej Mission se 100/90 by mi asi sedel lip, jenze nebyl kde otestovat a pokus naslepo za 40 tisic se mi nechce delat. Pokud bracha je spokojenej se Zaskarem tak mu asi Trans Mission tezko mohl vyhovovat.

              0 0
          • Marcinka  

            Stála původně 55 tisíc, teď to dává za 42.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.