• Russel-p

    Zdravim, si porizovat nove kolo, moje predstava je asi takova:

    • kompromis mezi hardtailem a allmountainem
    • ne moc tezke
    • nove
    • v cene do 35 tisic
    • se zadnim tlumicem, ktery bude spis komfortni nez sportovni a aby se za jizdy po rovine nebo treba do kopce nehoupal
    • nejlepe z dilen Meridy (a osobni zaujeti proti Meride prosim vynechte a hodnodte objektivne ;-))

    Muj typ je Merida Mission 500-D (jelikoz uz ale neni k mani, tak o patro vys, a to Mission 900-D), momentalne je ve sleve na 32 000 Kc… Tak prosim o nake hodnoceni tohoto kola, nejlepe od majitelu.

    http://www.merida-bike.cz/…ion-900-d-08

    0 0
    • Bonebiker1  

      Meridu mission speed jezdím od jara 2006 (viz profil), samozřejmě vybavenou tehdy odpovídajícími komponenty a co se týká geometrie, pružení a celkových jízdích vlastností, zatím nemám v úmyslu měnit značku…

      0 0
    • tom_777  

      na jaře jsem pořídil už lechce jetou Meridu mission v karbonu. A musím říct že to kolo fakt zvládá i takový to Allmoutnainový ježdění – s přiměřeným obutím se dá v klidu jezdit i v dost těžkým terénu. Maximálně plánuju teď přes zimu vyměnit řidítka za vlaštovky a pak ještě asi takovou odtučňovací kůru vyměnou dalších komponentů.

      0 0
      • Russel-p  

        Protoze se na vyssi modely montuji lepsi tlumice Manitou a DT Swis asi s tim tlumicem primo z Missionu 900,„X-Fusion LRS lockout“ asi nemate, ze?

        0 0
        • antuch  

          ten tlumič bude v pohodě…jedinej problém je v tom, že páčka locku se nachází na něm…takže představa, že se budu ohýbat dozadu a hledat páčku by mi asi trochu vadila…ale Grinch na to prodává Tlumič Manitou SPV, takže bych ho klidně koupil do zásoby a nebo bych lock ani neřešil…Ten X-fusion bude dobrej dělník…já na tom mám zamykatelnej Radium LRS a můžu říct, že lock bych využil jen při silovým stoupání ze sedla. Při jízdě po silnici se to houpe max 1cm a to musím říct, že tlumič sem upravoval…jiný těsnění, olej jako mazadlo (prostě snížení odporů)…

          0 0
    • burnout/syndrome1  

      Za 32 dobrý kup,jen by mi asi moc nevyhovovala v těžším terénu ta vidlice

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.