• tradic

    Vlastníte někdo tento skvost? Mám v plánu, že bych si ho na podzim až bude levnější pořídil. Zajímá mě jestli je to dobrá mašina za ty prachy, jestli se to vyplatí. Ovladatelnost, tlumení, poruchovost,… A nejsem zrovna nejmenší, měřím 192 cm, bude mi vyhovovat? Předem dík.

    0 0
    • tradic  

      Vypadá to, že ho asi nikdo nemá :( Tak asi budu průkopník.

      0 0
      • Homer  

        Jen jestli uz jsou bezne ke koupeni. Podle me je u tehle Meridy lepsi pockat. Hlinik se jim napoprve a napodruhe taky moc nevyvedl (tlumic nevychytali mozna dodnes), pochybuju o tom, ze by to u karbonu bylo lepsi.

        0 0
        • tradic  

          Ke koupi už je, ale jak jsem psal v plánu ho mám až na podzim. S tímhle kolem vyhrála Gunn-Rita Dahle mistroství světa v cross-country.

          0 0
          • kovar  

            teď ti řeknu jedno tajemství, ale nikomu to dál neříkej. Ta paní by vyhrála i kdyby jela na úplně jiném kole.

            0 0
            • Wickey  

              kdyby jela na mojem Authoru, tak nedojela :-)

              0 0
            • McBlacky  

              matně si vybavuju že přijela někam na local race, koupila „kolo“ v supermarketu a vyhrála :-)

              0 0
          • zirecek  

            jela fulla?

            0 0
            • JirkaD  

              MS v maratonu jo, ale řekl bych, že na hliníkovým.

              0 0
              • zirecek  

                To jsem nevedel. Hm, klasicke cachry-machry sponzora. Bo ona ma radsi klasicke HT. Ale zase ma na to, aby vyhrala skoro na cemkoliv, :o).

                0 0
          • Jester  

            Ve Velu s ni byl rozhovor a tam se ji ptali, proc nejezdi taky na carbonovem ramu jako chlapi z Meridy . A ona rikala, ze je zvykla na magnezium a ze si nechtela v sezone zvykat na neco jineho. Takze asi na tom kole pravdepodobne nejela. Ale jestli Ti to pomuze v rozhodovani, tak si to klidne mysli :-)

            0 0
            • zirecek  

              Na Olympiade jela na Carbonovem pevnakovi. Ten se tesila vyzkouset, ale fulla??

              0 0
              • Jester  

                Olympiadu jsem nevidel, ale dle toho rozhovoru jela ten zavod na klasickem magneziovem HT.

                0 0
                • tradic  

                  To je pravda, jela na magneziovém HT. Ale to MS v cross-country jela missionu C team. Oni si nechávají stavět kolo vždy podle závodu jaká je tra?. Takže se dá říct, že na každej závod mají originál kolo.

                  0 0
        • JirkaD  

          V mém případě se jim povedl hned druhý tlumič (ten sice nejprve v horní úvrati kovově klepal, ale po opravě – převrtání jakési dírky, vyměně těsnění a doplnění oleje – funguje třetím rokem bez problémů.

          0 0
          • tradic  

            A když si do kopce na to kolo stoupnu a pojedu silově, pohupuje se? A žehlí to dobře kořeny, šutry?

            0 0
            • JirkaD  

              Trochu se pohupuje, ale žehlí dobře. Mám zkušenosti pouze s tlumičem German answer (tuším nyní označeným Light), s Manitou SPV to bude jiné. Osobně bych zpět na HT nešel, jiného fulla bych rád zkusil, zatím jsem jezdil jen na Meridě.

              0 0
            • TinkTink  

              Jak rekl kolega nahore, houpe.

              Dokonce dle myho mineni, pokud to mas nafoukany s NE-SPV tlumicem na pohodu, tak se to houpe fakt hodne…mne to ale nevadi, ja se rad houpu…priste bych se ale rad houpal na vyssim zdvihu :))

              Zehli to na 80mm fakt hodne dobre.

              0 0
            • Stax  

              no na mojom missione 04 ked vhodne nafukam spv tak sa to nehupe a aj to celkom dobre zehli. ja som spokojny. aj ked je pravda ze este som na tom biku prilis nenajazdil…

              0 0
    • tradic  

      ještě trošku mimo. Nepřijde Vám, že je to kolo na ni trochu malý a že má sedlo docela nízko? http://www.canadiancyclist.com/…frameset.htm

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.