• bikerp1

    nevíte jestli už vyšlo nové číslo 9?

    0 0
    • blue  

      jo

      0 0
    • Lister  

      oficiálně je…ale kdoví jak reálně :)

      0 0
      • tomana  

        reálně mi přišlo předevčírem poštou. holt předplatné:)

        0 0
        • Dados  

          vyšlo 23.8. ale v Budějicích taky není :(

          0 0
        • Lister  

          dokud bude předpaltné vyházet dráž než samostatná koupě tak mě nedostanou :)

          0 0
      • blue  

        no jo, to je zase ta blbá praha… reálně tam bylo včera už na pultech :-)))

        0 0
    • Luka  

      vzhledem k tomu, ze cervnovy melo vyjit 22. a jeste 29. nebylo, bych se nedivila nicemu…

      kouknu po nem, jestli tam bude zase takovy prdlajz jako bylo v letnim dvojcisle, tak ho nevemu

      0 0
      • treatt  

        Muj osobni dojem je lepsi, ale mozna to je frustraci z toho minuleho…

        Jen mi prislo, ze je strasna skoda, kdyz maji v testu nove Pinarello Prince a novou Trečí Madonu, ze to odbydou na dvou straneckach…strasne nevyuzity test, se mi zda

        0 0
      • treatt  

        Jo a konecne tam je poradna vyzva ke vstoupeni do CEMBY!

        A v posledni dobe pro me jeste uroven strasne drzi Mr Hofman se svymi clanky…

        0 0
    • Jane  

      toho čte tolik lidí? :)

      0 0
    • Dag  

      Mel jsem ho doma uz ve stredu dopoledne. Predplatne je predplatne :-)

      0 0
    • Hynas  

      V Ostravě taky ještě nebylo a to ani dneska, myslím tím pulty jak bikeshopů, tak klasických prodejen tisku. A to jsem si ho chtěl pořídit na víkend na deku na Olešnou…a prd. Takhle mi zase musí zbýt peloton. :o(((

      0 0
    • favorit.  

      uz ho mam zpulky precteny… :-P

      Momentalne mi pripada o dost lepsi jak Peloton¨, kterej uz si holt pristi rok nepredplatim. Sorry pane Sosenka, ale Ondrej Vysypal byl ve vedeni casopisu lepsi, nez-li ti soucasni

      0 0
      • přišlapávač  

        mám ho taky od středy a skoro přečtenej…jo, ale byl ve schránce, na pultech sem ho tu neviděl…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.