• blue.sun

    Uvažuju o něm už docela dlouho, párkrát jsem si na něm i sjel, ale zajímá mě spíš životnost, odolnost… Máte někdo zkušenosti?

    0 0
    • K2  

      Jezdil jsem ho v podobě Hardware, byl jsem s ním spokojený (je to gauč), hodně lidem však nesedlo. životnost v pohodě, zlikvidoval jsem ho klasicky – pády na šutry a asfalt. Vyměnil jsem ho proto, že se mi už podřené nelíbilo, ale kamarád ho jezdí spokojeně dál. Přešel jsem přímo z něho na prkno zvané Pells a kupúodivu v pohodě bez zvykání.

      0 0
    • kubrt  

      Jezdim ho ke sve spokojenosti vymenil jsem jim authoracke sedlo, s zivotnosti ti moc nepomuzu, jezdim ho teprve jednu sezonu – bez znamek pouziti.

      0 0
    • Thomas  

      Vozim ho prvni roka a zatim OK

      0 0
    • mars  

      Jazdil som ho 2 roky. Tento rok som presiel na Fizik Dolomity a neda sa povedat, ze by bolo pohodlnejsie – aspon pre mna nie…

      0 0
      • mars  

        Aby bolo jasne – ten fizik mi nepripada byt o vela lepsi.

        0 0
    • dave lister  

      jezdil jsem ho tak rok a pul na mobsteru a jenom diky me lenosti tam vydrzelo tak dlouho. moc si na nej moje prdel nezvykla, takze jsem ho nakonec vymenil… tak nejak mi prislo, ze jak je mekky, tak se pode mnou krouti a shrnuje a casti ****** jsem ke konci sedel na nejake kovove casti… navic mam jednu lizinu ohlou…

      0 0
    • Lister  

      Koupila si ho přítulka. Jí to vyhovuje. Já jsem si na to zkusil jen sednout, ale moc mi to nesedělo. Má to poměrně měkký skelet a pod mou váhou (85) se to velmi nepříjemně vlnilo. Záleží na co si zvyklí. Já jsem svůj zadek tři roky přivykal na úzkou tvrdou mrchu a tak se mi ho nechce zas přemlouvat na něco jiného.

      0 0
    • Karaya  

      za dva roky a 7000km jsem ho prosedl.. Respektive zmeklo tak, ze putovalo na zimaka.. Jinak bylo dobry…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.