• davevi

    Zdarec, narazil jsem na jejich stránkách na slevovou akci. Trvá do 14.11. a je na komponenty Shimano a představce Ritchey. Jestli chcete tak koukněte :-)

    www.velohanak.cz

    a nahoře „veletržní nabídka“

    0 0
    • OCG  

      jo, tak tu jsi objevil docela pozde :o) dnes jsem tam volal a zbyvaji jim posledni kliky truvativ a dvoje Sh. Hone. Smyků, hazek a jineho pry maji dost…

      0 0
      • davevi  

        :-)) jak pozdě, když běží od 1.11. :-)))

        0 0
        • OCG  

          zapomnel sem dopsat, ze mi pan z hanaka rikal, ze sou hodne prekvapeni mimoradnym zajmem… Asi se to hodne rozkriklo. Kliky prej mizi hrozne rychle. DObre je, ze se na podobne akce asi muzeme tesit casteji ;o)

          0 0
          • davevi  

            to je dobra zpráva. Vždycky se něco hodí koupit hned nebo do zásoby.

            0 0
      • poiko  

        a ty LX brzdy jeste maji? nevis?

        0 0
        • OCG  

          to nevim, brzdy mě nezajímaly, ale staci tam zavolat…

          0 0
    • Gorgov  

      Vím že už nemají Louisy 06 za 5500:)

      0 0
    • Extremist  

      Hodne husta akce. Hned jsem bral Ultegry, uz je mam na biku. 8-)))

      0 0
    • Corbett  

      Dva dny před začátkem této akce jsem si objednával u výše jmenovaného shopu kliky Truvativ Stylo (také za dobrou cenu 3500,–Kč). V den startu této akce jsem byl panem Hanákem vyrozuměn, že začíná akce a že pokud bych svou objednávku chtěl změnit, že se nic neděje, že mi rádi vyjdou vstříc. Objednávku jsem nezměnil, ale přikoupil jsem přehazovačku, přesmyk a brzdy. Jsem spokojen, takové jednání se mi líbí.

      0 0
      • Gorgov  

        jo sou tam uplne v pohode.

        0 0
        • OCG  

          jo jo, chodíval jsem do Hobby Sportu na Veveří, ale už ani náhodou. Mají tam sice spoustu věcí, ale ty ceny… Hanák to jistí. Už jsem od nich bral dvě vidlice a jedny kliky, vždycky to bylo za dobrou cenu a ten silnější pán zdá se dokáže poradit… Naprostá spokojenost.

          0 0
          • Hanato  

            Jo ten silnejsi pan je dobrej, taky s nim mam dobrou zkusenost. Ted se u hanaka snazim nakupovat misto abych bral vsechno na netu :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.