Vaše zkušenosti s tréninkovými plány od cyklorenink.com, trenuj.cz a dalšími

19 nepřečtených
 • Bajker16

  Zdravim. Na příští sezónu bych chtěl začít jezdit podle tréninkového plánu a také si nechat udělat vyšetření laktátů. Zajímaly by mě vaše zkušenosti, případně názory na tyto servery zabývající se tréninkovými plány. Díky :-)

  Anketa: Tréninkový plán

  7x
  35%
  0x
  0%
  5x
  25%
  0 0
  • prodi  

   obrať se na www.cyklotrenink.com

   0 0
  • Stereo  

   Spokojenost. Pojal jsem to jako školu tréninku. Necelý rok jsem podle nich a jejich rad jezdil. Hodně mi to dalo a teď už si jedu podle svého při respektování všeho co jsem se od nich naučil.

   0 0
  • racker  

   Souhlas – www.cyklotrenink.com – mám s ním výborné zkušenosti.

   0 0
  • Andrea  

   Urcite zacni laktatovym testem, ja byla v Casri a byla jsem moc spokojena. Oba lekari – jak Vojtechovsky tak Martinek ti pak doporuci jak se vysledkem ridit a jak trenovat. Pak jsem si zaplatila na par mesicu ten zakladni treninkovy plan, docela to staci a je to sikovna vec. Kdyz ma tedy clovek dost moralky na to, aby podle toho jezdil :-)

   0 0
  • repa  

   Taky o tom vážně uvažuji. Už jsem psal e-mail p. Vojtěchovskému . Začnu od ledna . O tréninku vím celkem dost, taky jsem se dost zlepšil, ale dále to chce nějaké vedení. Taky bych to bral jako školu trénninku . Pojedu program Hobby a pokusím se to vydržet. Musím se obrnit silným morálem :-) Myslím si opravdu , že to nebude špatná věc. Člověk aspoň nemusí přemýšlet co ma jet dnes a co zítra a při jaké intenzitě. No a na experimentováni není čas.

   0 0
  • McBlacky  

   neuvažuji o tom, nmohl bych ani dodržet rozpisy z časových důvodů, ale bez debaty je to dobrá věc. Pokud se trenuje bez plánu tak se velmi špatně dá připravit na specifické závody a vyladit forma. Také rovnováha mezi silou a vytrvalostí nebo spíše nastavení dle požadavků závodníka je bez řízeného tréninku skoro nemožné. Navíc je v těchto cyklech počítáno i s regenerací… což hodně hobíků kteří trénují podle sebe podceňuje.

   cyklotrenink.com bych řekl u nás je nejlepší…

   0 0
  • repa  

   Práve jsem se díval na trénuj.cz . Je to od nich hnus co provedli. Úplně zkopirovali stránky cyklotrenink.com . Naprosto bez vlastního nápadu. Jen dali nižší ceny. Já se jasně rohodl pro cyklotrenink.com. Jednak je tam větší a myslím kvalitnější trenérska základna včetně lékařu. Stačí si přečíst články na KPO od p.doktora Vojtěchovského a je jasné jak je to v této oblasti vzdělaný člověk.Kolega má osobní zkušenost s p. doktorem Martínkem a nedá na něj dopustit.

   0 0
   • sadre  

    To myslis ten motor atd.No nevim,ale je to malinko divne napsane.Kdyz pan Dr.zacal mluvit o zimni priprave a zacne tam psat jak bude chodit na prochazky,tak to je clanek o hov**,alespon v mem pripade.A kdyz budes chtit neco poradit,vytahni penezeknu a on Ti rad poradi:))Ale tim ho nechci pomlouvat,urcite to je odbornik a vi co dela.

    0 0
    • kámen úrazu1  

     Odkuď jseš? Asi ještě studuješ, ale až budeš shánět zaměstnání, určitě by se nám hodil někdo, kdo za odvedenou práci nevyžaduje peníze.

     0 0
  • RADO77  

   Já trénuju na triatlon na www.trenink.info, ale dělají i solo tréninky na kolo (můj brácha si je nechává posílat) můžu taky jen doporučit. Zprostředkování vyšetření laktátů a prahů je taky samozdřejmostí. Jsem taky celkem busy v práci, ale vždycky odkonzultuju s trenérem příští týden a ten to upraví vzhledem ke služebním cestám, deadlinům projektu apod.

   0 0
  • Bajker16  

   Jdu do cyklotrenink.com – program HOBBY. Já už chci sakra nějaký slušný výkony ! :-D

   0 0
   • repa  

    Neboj přísti rok budeme na nějaký ty bedně :-)

    0 0
    • Bajker16  

     Na bednu jsem se párkrát dostal,ale pokaždý jako nejmladší účastník nebo jako jeden ze tří v kategorii junioři :-D

     0 0
     • Rychlej turista  

      Aspoň získáváš ty správné návyky :-). Já byl poprvé na bedně ve čtrnácti jako trojnásobný přeborník Ostravy na dráze. Startovali jsme dva a jemu bylo dvanáct :-D

      0 0
    • raceman  

     Hele a nezapomněl si na někoho s tou bednou? ;-)

     0 0
  • smallbrother  

   Nevím, spíš to je pro někoho s pravidelnou pracovní dobou, nebo studenta. U nás podle toho jezdili dva kluci (hobby) a ani jeden si to letos už prý nekoupí, moc se nezlepšili a tak pojedou v zimě a najaře podle loňskýho plánu (cyklotrenink.cz).

   0 0
   • Rychlej turista  

    Ona je totiž cyklistika a zejména ta silniční, hrozně jednoduchý sport. Je především o najetých kilometrech a pokud nemáš čas je najíždět, žádný, i sebelepší plán ti nepomůže, bez nich to prostě nejde. Takovému fotbalistovi se stačí občas proběhnout, mít trochu talentu a zbytek už okecá.

    0 0
   • McBlacky  

    tak to není dobrý jet podle starejch treninků, ty byly totiž psaný na jiný podmínky. Pokud jezdíš pořád tak se vyvíjíš mění se ti prahy, výkony atd…

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.