• Hroch obojzhivelnyj

    Jak se mi doneslo (diky Thidney), Tour zacina uz v sobotu :) Takze opet vyhlasuju tipovacku:

    Vitez ziskava jako obvykle pravo vytahovat se na BF a k tomu hrochmade mistrovsky opasek; dalsi ceny vitany :)

    Obhajcem titulu je Obda.

    Kdo by se mel chut si tipnout, at mi prosim posle na mail v profilu:

    • Tip na celkove poradi od prvniho do pateho mista
    • Tip na nejlepsiho vrchare, viteze bodovaciho trikotu a nejlepsi team.

    9 jmen jezdcu kteri si myslite ze se dostanou na bednu

    v nektere etape

    Tie-breaker: Kolik jezdcu ze 198 na startu dokonci Tour.

    (Teamovou casovku letos nemame)

    Uzaverka tipu v SOBOTU 30/6/2012 v 14.00.

    Soupisky tymu a profily etap budou na ofiko strankach nebo pekne prehledne na steephill.tv Prosim pekne overte si ze vasi oblinbenci opravdu letos Tour fakt jedou :-).

    Bodovani:

    Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 24–20–16–12–8 bodu. Pokud se spletes o 1 misto, mas polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 4 body.

    Dale 6 bodu za spravny tip na nejlepsiho vrchare, 6 za spravny tip na viteze bodovaci souteze a 6 za tip na nejlepsi tym.

    Body za etapy: 3–2–1 bod za 1.-3.misto jezdce ze „staje“ v etape

    Body za tymovou casovku- 3–2–1 bod za tipovany tym na 1–3 miste.

    Extra bod za kazdy den straveny ve zlutem prubezneho lidra tipovacky i jako lanterne rouge na poslednim miste (a pocitaji se i volne dny).

    Pri rovnosti bodu rozhoduje, kdo je blize poctu jezdcu v zavode. Pak rozhoduje vyssi pocet dnu ve zlutem. Pokud ani to nerozhodne, rozhoduje vyssi poccet bodu za GC.

    Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu v Parizi; body za etapy jezdcu vyloucenych za doping uz v prubehu Tour se rusi; poradi v etepach se uz ale neprepocitava.

    Po uzaverce rozeslu soubor se vsemi tipy, ktery bude umet i spocitat body. Prubezne budu take preposilat oficialni poradi.

    Vedouci v prubeznem bodovani bude prubezne obdivovan, oslavovan a obvinovan z nepripustnych praktik. Mel by (a ma samozrejme moralni povinnost) chodit ve zlutem. Libani od slecen si musi zajistit sam a pokud mozno dolozit zde :)

    Evans nebo Wiggo?

    0 0
    • karliner  

      Jestli se dostanu do maillot jaune, slibuji, že se pokusím narvat do loňského dresu z Ötztaleru a každý den v něm vyrazím k nějaké pamětihodnosti.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jeste, copy&paste friendly verze tipu se pri Giru osvedcila.

      Celkove poradi:

      1.

      2.

      3.

      4.

      5.

      Nejlepsi vrchar:

      Nejlepsi v bodovaci soutezi:

      Nejlepsi tym:

      Za 198 jezdcu Giro dokonci:

      9 jezdcu na bednu v etapach:

      0 0
    • vanderpoel  

      chapu to spravne ze ze kdyz tipnu ze jezdec xy dojede na tretim miste a on treti opravdu dojede tak dostranu jen 16bodu? ale vzdyt je to stejne presny tip jako kdyz trefim viteze ne? svym zpusobem je to naopak bych rek tip jeste obtiznejsi.

      ale do systemu ti nechci kecat, ostatne stejne bych se asi neumistil v popredi i kdyby byl system jakykoliv :-). to je jen takova technicka poznamka, ze me to zarazilo.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        To je zajimava myslenka, technicky mas pravdu ze trefit tretiho je stejne tezky nebo tezsi nez viteze. No ale takhle zas ma vic ten kdo trefi 1–2–3 nez ten kdo trefi 3–4–5 a netrefi viteze.

        Ono je zajimave, ze celkem bez ohledu na system bodovani (teda pokud neni uplne odlisny)se poradi prakticky nemeni.

        Prepocital jsem si vysledky Gira a prvni zmena byla stejne az na 3. miste, a posledni je posledni.

        Takhle se to vcelku osvedcilo.

        0 0
        • vanderpoel  

          kdysi jsem tipoval v jednom foru f1 a borec to mel udelane stylem trefene umisteni = A bodu, o jedno misto vedle A-neco bodu, o dve mista A-neco vic bodu atd. plus tam snad vypisoval „sazkovy prilezitosti“ typu „dojede na bedne“ nebo „dojede na bodech“ apod. pak tam mel nejaky premie za nejrychlejsi kolo (zde treba vitez etapy nebo bodovanych spurtu a kopcu), vitezstvi v kvalifikaci apod.

          ale jelikoz muzem byt radi ze tady nekdo tipovacku s kompletnim servisem okolo dela tak ti do toho rozhodne nehodlam kecat :-). ale treba se mozna bude hodit jako tip do budoucna.

          0 0
          • treatt  

            Jak psal Hroch výš, myslím, že tenhle systém je vyzkoušený a dobrý..

            0 0
    • destr  

      Že bych se veřejně ztrapnil a poslal taky nějaky ty tipy? :-D

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Vidim ze kazdy si tady hlida insiderske informace. Letos bude bodovacka bude obvzlast zajimava olympiadou.

      Renshaw psal ze Griepel pry nepojede sprinty uprostred a pojede na OH, u Cava se taky nevi jestli planuje dojet, a nezhubnul moc?, Sagan se pry vsadil s manazerem Liqui ze priveze zelenak ale bude stacit na echt sprintery v dojezdech a nebude muset tahat Nibalimu? a Cancelara pry pojede jen 2 tydny. Goss ma vlacek, ale na Giru koncil za Cavem.

      Co Treatte nejake info z francouzskeho tisku?

      0 0
      • Jaroslávek  

        Že bych to taky jednou zkusil podle hesla blbí (neznalí) mají štěstí ?

        0 0
      • treatt  

        No francouzský tisk ještě furt žije hlavně národním šampionátem, dále se shoduje, že Chavanel je ve velké formě, ale je u něj velká otázka, na co vlastně pojede a pak se rozebírají šance jejich provinčních jezdců druhého sledu. Nicméně co se držky gorilí týče, je jeden z mála sprinterů, co bude mít opravdickej vlak k dispozici..

        0 0
    • Manas  

      Simte, a komu ze to mam poslat? At z toho taky letos neco mam … trochu nervu se hodi :-)

      Maglia nera bude moje :-)

      0 0
      • Thidney  

        hrochovi na profilový mail – je vyhlašovatel :-)

        0 0
        • Manas  

          Dobra rada nad zlato … vam pardalum se to odhaduje lehce :-D

          Se zasmejete az budu celou dobu na chvostu, moje tipy „by voko“ mi to zaruci ;-)

          0 0
      • karliner  

        Tour de France se jede o „lanterne rouge“ ty neználku :-)))

        0 0
    • pepan_kladno  

      Tyjo člověk toho má nad hlavu, ještě balí na vodu ale hlavně nezapomenout natipovat. Maglia Rosa mi těsně utekla, Rád bych aspoň na chvíli oblékl Maillot Jaune. Dík Hrochu za tipovačku.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      2 dny :-)

      0 0
      • vitan  

        no jo, ale kdo má už teďka tipnout, když Wiggy a Cadel asi pojedou úplně jinou ligu…a zbytek je ve hvězdách kvůli OH..:/ :) jsou to ale krásné starosti, co?:P

        0 0
        • McBlacky  

          no jinou ligu jen v časovce, i když ani to není jistý. Gesinkjako výborný vrchař se rozjezdil proti hodinkám zle, Nibali, Westra, VdB a Hesjedal taky umí zajet TT, navíc i kopce jim jdou. Menchov vyhrál titul v rusku v TT a kopce umí taky slušně, zvlášť takové jako madlenka a další na trase se sklony kolem 7% v AVG. Velká neznámá je Kloden (výborná TT), Brajkovic, Valverde…

          Do kopce Wigga a Cadel jistě orve Sammy, Frank a Pierre ted záleží o kolik, Sammy zase tolik v časovce neztratí.

          pak je tady celá suita náhradních leaderů typu Froome, Mollema, Krujswick, Cobo, Vannendert, Roche atd kteří při dobré konstelaci 3–5 flek klidně dají.

          Ono to vypadá jako BMC+SKY a pak ostatní, ale právě díky tvrdé favorizaci těchto jezdců jsou ostatní mimo ostré sledování a uvidíme jak se to vyvine. Za mě to rozhodně tak jednoznačný není.

          0 0
          • Thidney  

            tak tak a ta olympiáda míchá kartama víc než by jeden čekal

            0 0
            • Manas  

              Proto kdyz jsem sestavoval tipovacku, tak jsem to vzal proste spendlikem, pac sem somroval po netu a stejne jsem z toho nebyl moudrej. Jen lituju, ze jsem si v ramci somrovani nevsadil na tenis na Rosola. Narazil jsem na to pri cteni kurzu :-(

              0 0
        • Lukecz  

          jaké starosti? Vino FTW, není co řešit :)

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      1 den.

      Nejvyssi cas vytahnout podpurne prostredky, jestli je letos pripadnejsi Newcastle Pale Ale nebo nejaky australsky Shiraz je otazka.

      Uz dorazilo 11 tipu, letos bude tvrda konkurence :) No sam nemam jeste uplne jasno.

      P.S.

      O vikendu jsem bohuzel opet mimo civilizaci a virtualni svet, takze tipovaci sheet budu moci rozeslat az v pondeli.

      0 0
      • karliner  

        Juchů, zprovozněna venkovská wifi, takže zabojuju o lanterne rouge!!

        0 0
    • daymaker  

      Tak jsem tipnul, sice po 6 pivech, ale aspon je to srdickem. .-)

      0 0
    • Smazaný účet  

      já se přidám k tipovačce v r.2016, až pojede Christina Watches-Onfone :-)

      i když…devět let je dlouhá pauza :-(

      0 0
    • Honzas  

      tak jako doping jsem pouzil aperol spritz a taky nejaky tip poslal;-)

      0 0
    • karliner  

      Tak první „lanterne rouge je moje“, nevěřím, že někdo dodá tipy později, než se podařilo mně :-)))

      0 0
      • obda  

        Musím tě zklamat, vidím to tak za hodinu :)

        0 0
        • obda  

          Takze poslano, ale na rozdil od Cadela nevidim obhajobu lonskeho zlutaku moc ruzove. A navic to letos vypada na dost velkou konkurenci na BF :)

          0 0
      • MavasH  

        Já poslal teprv včil :)

        0 0
      • treatt  

        A já mám první medaili za „kokos ročníku“. Mít v sms na rozhodování Cancellara/Martin, tíhnout srdcem k Fabianovi, po mukách rozvažování nahlas ženě říct, že volím Fabiana a nechat se zviklat tím, že místo jako delete klávesa na mobilu funguje jako backspace a vzít to jako znamení – a tedy odeslat Martina místo Spartaka, to je prostě..chjo :( Nejen, že v prologu si germán zvesela píchá, v první etapě si rovnou preventivně zlomí klíční kost :///

        To je fakt naschvál, když vsadím Fabiana, vyrakví se, když ho nedám, jede svůj masakr motorovou pilou..

        0 0
        • obda  

          Hehe, tak ja jsem mel letos kliku. 13:10 posilam Hrochovi tipy a 13:28 opravu: „jeste jedna zmena – misto toho Rollanda mi tam dej Cancellaru“ Tak snad jsem to neprokaucoval ;)

          Netrpelive cekam na Hrochovu tabulku, mozna jedu ve zlutem ;)

          0 0
        • destr  

          Uplně stejně sem to udělal já. FC je můj oblíbenec, TM vůbec nemám rád, ale říkám si že dám TM, že se dal do kopy rychlej a bude na tom líp :-(

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Fakt klicek jo? Grr… No ja rozmysel, Martin nebo znamy utekar Roy, a pak jsem vsadil na TM na jistotu… Ja vim proc mi neni sympatickej.

          Od Sagiho jsem cekal vic v prologu.

          0 0
          • treatt  

            Sagi byl možná přemotivovanej..a germánec..no co no..zbývá to jen zapít :)

            P.S. O klíčku psali frantíci, ale ofiko zprávy ještě nejsou..

            0 0
          • treatt  

            Nakonec zápěstní podle všeho :(

            0 0
        • Jaroslávek  

          Krucifix, loni jsem Martina viděl v časovce, říkám to je on … To sklouzl na banánové šlupce nebo co ?!

          0 0
        • Blade  

          Přesně tak, kde já moh dneska být, tipovat Fabiana místo Martina:/

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          No ted zrovna ti jen ten Fabian chybi na zlutaka :)

          0 0
          • treatt  

            To mi vůbec neříkej ani!!! :/

            NAvíc se mi vyrakvil jak Martin, tak Sammy Sanchez :((((

            0 0
    • Necris  

      http://youtu.be/WSoUsxXfiqk Přidávám, co tu chybí +;)

      0 0
      • Lister  

        Jen nevím, jestli je dobře, že se do 90 vteřin vešlo vše zajímavé z minulého ročníku :-)

        0 0
    • daymaker  

      Sagan opet luxus… Jako prvni etapka celkem zajimave. Par vterin se tam uz nadelilo. Btw, co to ma Sky za zlute skopky?

      0 0
      • Kiny  

        Zlte prilby preto, lebo vedu timovu sutaz :)

        0 0
      • treatt  

        No Sagan krutě takticky, ale já z toho byl otrávenej, že už zase s Fabianem někdo vyjebal :)

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          +1. Jako privezt si Sagiho na zadech je smula. Na druhou stranu, ty tanecky co Sagi predved potom co se nechal dovezt az k care si moh odpusit. To at predvede dneska az da na ferovku Cava.

          0 0
          • karliner  

            Sledoval jsem prolog na ČT4 a Andrle s Jílkem se v komentářích celou dobu předháněli, kdo složí Saganovi větší poklonu, jakej je skvělej technik. Působilo pak docela směšně, že to málem položil v jediné zatáčce, která v tom prologu byla :-)

            0 0
            • destr  

              No právě že ho začali vychvalovat, jakej je technik, až když to ustál :-D, bo kdokoli jinej by šel k zemi.

              0 0
              • karliner  

                Kdokoli jinej by do zatáčky najel tak, že by v ní nedostal dva šouráky. Tedy včera se to povedlo 197 riderům ze 198 ;-)

                Ale ustál to pěkně, to zase jo.

                0 0
            • treatt  

              No já bych chtěl vidět, kolik lidí by ustálo na TT koze ustřelení předního kola, aniž by se vyváleli..

              0 0
              • karliner  

                197 ze 198 to neustřelilo, když už, spekuluj tedy spíš proč mu to ustřelilo a ne kdo by to ustál, ne?

                0 0
                • treatt  

                  Protože byl přemotivovanej a nakouřil to tam moc rychle? To je chyba odhadu, blbost, jezdecká chyba. Ale ne protiřečení tomu, že má famónzí techniku..

                  Pamatuju si Schumachera, jak jednou najel moc dlouhej do zatáčky – tedy udělal chybu, ale komentátoři se mohli zbláznit z toho, jak dokázal ukočírovat smyk a vrátit se na asfaltu – udělal chybu, ale díky své technice se z toho dostal, i když ztratil čas..

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Viz Cance na poslednim MS, mel co delat asi 3×.

                    0 0
                  • McBlacky  

                    každou chvíli někdo vyrovná drift bez pádu. Na koze je to jasně těžší, ale není to nic extra vzácnýho. Na prologu Gira někdo z Greenu dal ještě větší haluz.

                    0 0
          • Tina  

            Inak ten špurt vyhral Peter fakt s prehľadom. Až to vypadalo veľmi jednoducho. Dovolil si pri plnom špurte s Cancelarom a Boason Hagenom ešte sledovať kde sa nachádza balík.

            0 0
          • treatt  

            Přesně tak..

            0 0
          • Thidney  

            jen jsem zvedavej jakou podporu bude mit od Liqui. Jedinej, kdo to uvisel byl Nibali :). Jo od žraloka hezký, že se radoval z Sagiho vítězství – ta zaťatá zvednutá pěst nad hlavama balíku byla jeho.

            0 0
            • treatt  

              Jj, i na Twitteru Nibali slavil..a psal něco ve smyslu, jak je super, že díky mladýmu už mají za sebou tlak na první vítěznou etapu..

              0 0
              • Thidney  

                jj, pokud bude Sagi řádit, tak na něj nebude zbytěčnej tlak. Mám žraloka v tipovačce vysoko, tak ať se snaží :)

                0 0
        • ememem1  

          tu mi to karliner moc nevysvetlil tak mi to prosim vysvetli ty. co z toho co som napisal je uplne mimo? aby bolo jasne ja nepodjebavam, ja sa uplne vazne pytam, v nepisanych(a ani velmi tych pisanych) pravidlach sa moc neorientujem.

          0 0
          • karliner  

            Já jsem ti vysvětlil svůj post, kdybych měl vysvětlovat všechno co jsem napíšeš a ještě tak, abys to pochopil, nedělal bych nic jinýho :-)))

            0 0
            • ememem1  

              ja proste stale nechapem to ojebanie. som pozeral kde kade a s vynimkou ceskych a slovenskych serverov to nikto nikde neriesi a ziadne ojebanie nevidi. tak sa proste pytam kde a preco tam bolo.

              0 0
          • treatt  

            Říká Ti něco pojem wheelsucker? :)

            0 0
        • daymaker  

          to uz je tak nejak zvykem… bohuzel ma takovou povest, ze cely balik taktizuje proti nemu… :-(

          0 0
    • Coffin Corner  

      Ty zaslepený, žlutý škopky co mají jezdci Sky, vypadají strašně. Co je to za trend? Všiml jsem si že i Garmin jede v časovkářských přilbách…

      0 0
      • Thidney  

        žlutý škopy znamenaj, že sky je v čele týmový soutěže, co jsem si všimnul, tak divákům se to moc nelíbí :)

        Zaslepený občas vozej už od loňska. A nejen sky.

        0 0
      • McBlacky  

        časovkářskou veze Millar. asi byl rádo zmatenej a myslel že je teprve prolog :)

        0 0
      • MavasH  

        aj Rabobank má škopky podobný těm časovkářským „tenisákům“

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Rabos vozí strašné helmy. Přípomínají ty staré helmy, které se vozily někdy, kdy jsem byl ještě na houbách. :-D

          0 0
    • MichaelSimek  

      to komentatori vysvetluji kazdych 5 minut proc to maji

      0 0
    • Thidney  

      tak Cav umí i bez vláčku :)

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tabulky tabulky uf dalo mi to zabrat, skoro nevidim.

      Takze, po prologu vedl kolektivni think tank BF s tipem

      Evans(tesne)Wiggo Nibali Gesink Mensov(S.Sanchez)-posledni tri tesne. Vrchar S.Sanchez, body Sagan, Team Sky, dojede 162, na etapy (v tomto poradi: Cav 28×, Sagan 25×, S.Sanchez a Wiggo 16×, Gilbert, Evans, Cancellara a T Martin 13×, Chavanel 11×.

      Stejne bodu mel Jecmen123 a na chvostu Internaut.

      Po prvni etape se to prakticky nezmenilo, vede Jecmen 123

      Jecmen123 38

      BF Think tank 37

      Marios 37

      Obda 36

      LukeCz 35

      Destr 31

      Blade 31

      Honzas 31

      Pepan Kladno 30

      Josse 29

      Ydaho 29

      RoDoR 27

      Karliner 26

      Blacky 26

      Dafe 26

      Hroch 25

      MavasH 25

      Kawka 23

      Treatt 22

      Thidney 22

      Vitan 21

      Maňas s 21

      Fukin 20

      Daymaker 19

      Fuzy666 19

      Manas bez 18

      Casovkar 12

      Internaut 9

      AlgHeroTeam 9

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Po pondelku se prodral do cela lonsky vitez Obda:

        Obda 48

        Jecmen123 48

        LukeCz 47

        BF Think tank 46

        Destr 41

        Blade 40

        Ydaho 40

        Marios 40

        Pepan Kladno 39

        Blacky 38

        Josse 38

        Hroch 37

        Honzas 36

        RoDoR 36

        Dafe 35

        Treatt 34

        Vitan 33

        Kawka 32

        Thidney 32

        Karliner 31

        MavasH 30

        Fukin 29

        Fuzy666 29

        Daymaker 28

        Maňas s 24

        Manas bez 21

        Casovkar 15

        AlgHeroTeam 13

        Internaut 12

        Tabulku rozeslu zitra, musim dat jeste dohromady seznam adres.

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Mame novyho superhoogerlanda, Morkov dnes opet v uniku.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Tuhle tipovačku jsem nestihnul. :-(

      Každopádně, jestli ta móda současných helem půjde takhle dál, tak to bude pěkný kekel. A vsadím se, že letos už uvidíme první blbce, co to budou vozit u nás…

      0 0
      • MavasH  

        Giro Air Attack

        0 0
      • blaf  

        kazdej watt se pocita :)

        0 0
        • treatt  

          No a mě by zajímalo, o kolik víc vypotil třeba Wiggo v první etapě, která se hezky vlnila, bylo sluníčko a celkem slušný teplo..jestli ušetřený watty na aerodynamice vykompenzují zapařenost (pro mě třeba tím pádem i větší únavu)

          0 0
    • McBlacky  

      začíná to dneska nebezpečně zklouzávat k jarní klasice. Krátký prudký kopce, uzký silničky a tvrdě selektivní pády…

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Vezme za to Cance v tom predposlednim kopci? 1300/8.5% A Sagi? Pak uz jen jak na San Remu, akorat ze striska na konci.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Nevěřil jsem, že Fabian kopec přežije, ale vypadal naprosto v pohodě. Ale Chavanel je hladový po žluťáku a útočí těsně před metou 5km!

          0 0
    • Biker jak Pes  

      4 km do cíle a Chavanel ujíždí, za zády ho však mohutně sjíždí BMC.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      2,5 km do cíle a Sylvain jede virtuálně ve žluťáku, 12 vteřin náskok na peloton!

      Mezitím Valverde nevybral kruhový objezd a málem projel rovně.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      1 km do cíle a Francouz má pořád 11 sec náskok, laktát mu stříká už z uší, ale BMC jede nestkutečnou palbu do poslednícho konce!

      0 0
    • Biker jak Pes  

      300m před cílem pád! Nastupuje Albasini, ale má za zadkem přilepeného Sagana, který si nakonec dojíždí opět pro etapu a stíhá ještě před lajnou oslavovat…

      0 0
      • Darkson  

        ta Petrova převaha v dojezdu byla neuvěřitelná, v jeho podání to vypadalo na lehký sprintík se značnou rezervou…přís­nej kluk!

        0 0
      • obda  

        Tak jsem viděl jen poslední 3 km, ale pěkné. Komentář na Eurosportu o Saganovi:

        (If we get another finish like this) … he'll be able to get off, dance a jig around his bike, and still win!

        Škoda Fabiana, kdyby přijel o místo dřív, mohl mi přihodit další bodík. Na Chavanela jsem při tipování nějak zapomněl, tak jsem doufal, že ho peloton stáhne :)

        0 0
        • treatt  

          Neser bohy, já ho mám! :) a zatím jen usmolenej bodík za prolog :(

          0 0
          • Thidney  

            mi povídej :)

            0 0
            • treatt  

              A to mi dneska chytil popravčí zásek můj tajnej kůň Lieuwe Westra..8 minut, takže konečná :( Asi se zamotal do nějaký smotky :(((

              No jestli to takhle půjde dál, ještě pár nervních etap a na GC vydrží jen lidi, co maj opravdu silnej tým, který je v závěru poveze prakticky na špici, jako BMC. A pak ještě budou mít kliku, že finální smotka špice přijde až v zóně 3km to go :)

              0 0
          • Jaroslávek  

            Už jsi přefrancouzovaný.-)

            0 0
            • treatt  

              Nemám ten pocit, teď teprve se do toho začínám dostávat :)

              0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          I tak, dalsi den ve zlutem. Uznavame i fotku s doktorandkama.

          1 Obda 52

          2 Jecmen123 51

          3 LukeCz 50

          26 Maňas s 27

          27 Manas bez 21 Tady je to bratrovrazedny boj :)

          28 Casovkar 17

          29 Internaut 16

          30 AlgHeroTeam 13

          Jinak vsichni na svem, ± 1 misto; je to dlouhy seznam, nechci zbytecne plevelit.

          0 0
        • Lukecz  

          Chavanel útočil ala Vino, Sagan se snad ani nezapotil a komentář na eurosportu to krásně vzstihl :)) Na můj vkus ovšem strašně moc loktovaček, defektů a pádů :/ Vockler vypadal v cíli pěkně nasupeně, minut ztratil hromadu, takže je jasný adept na nedělní únik s pokusem vzhrát na MTF :))

          Jak je to vlastně letos s KOM? Dublují se zase body za HC a MTF?

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Líbí se mi vyjádření blazzing saddles a Davida Millara k novince ASO (žluté helmy) po první etapě:

      Poor Bradley Wiggins had to wear a yellow helmet together with black shorts and the green jersey. He looked more like Jamaica's only white professional cyclist — or as David Millar tweeted: „Not cool that ASO made Bradley Wiggins look like a Liquorice Allsorts today. Not very mod.“

      0 0
      • Smazaný účet  

        Překlad by nebyl?

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Chudák Bradley Wiggins musel vézt žlutou helmu, černé kraťasy a zelený trikot. Vypadal spíš jako jediný profesionální cyklista Jamajky. Tweet Davida Millara: „Rozhodně není v pohodě, že Bradley vypadal jako lékořicový bonbón, což není zrovna moderní.“

          0 0
    • Avail  

      sakra nemělo se začínat až tenhle víkend ? chtěl jsem i Tour opasek :p

      Sagan teda výborně..

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Sorry ale brzy odpo dneska mizim a budu offline az do soboty vecera, ze tu nekdo udelate update poradi? Diky.

      0 0
      • obda  

        Já nikam nejedu, děti maj neštovice, takže to beru na sebe.

        0 0
        • karliner  

          Je mi jasný, kdo bude v neděli v maillot jeune :-))))

          0 0
          • McBlacky  

            Wiggo :)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Vsichni si pamatujem jak to dopadlo kdyzs to pocital ty ;-)

            No pokud Wiggo nenajede na bidon, pochybuju ze se do soboty na 3 sprinterskych etapach neco zmeni. Mozna tak Cav navlikne zelenou, kdyz se bude hoodne snazit a mit kliku.

            A jaune, pane kolego, jaune. Jak me poucil treatt, jeune je mlady.

            0 0
    • obda  

      Obda 56

      LukeCz 53

      Jecmen123 51

      BF Think tank 49

      Ydaho 46

      Destr 46

      Marios 45

      Blade 45

      Blacky 44

      Hroch 43

      Pepan Kladno 42

      Honzas 42

      Josse 41

      Treatt 40

      RoDoR 39

      Vitan 39

      Karliner 39

      Dafe 38

      MavasH 36

      Kawka 35

      Thidney 35

      Daymaker 33

      Fukin 32

      Fuzzy666 32

      Petr Kladno 30

      Maňas s 27

      Manas bez 23

      Casovkar 17

      Internaut 16

      AlgHeroTeam 14

      Dnes se žádné změny na koncích neudály, ve středu tabulky drobné posuny. Manas bez zvolna dotahuje Maňase s.

      0 0
      • Algheroteam  

        Ty kráso, já jsem pořád a všude poslední :-)

        0 0
      • obda  

        Tak dneska nuda, nuda, šeď, šeď. Akorát Blacky se nenápadně sune na špici :) Prostředek vynechávám, abych tu zbytečně neplevelil.

        Obda 62

        LukeCz 58

        Jecmen123 51

        Blacky 49

        Casovkar 17

        Internaut 16

        AlgHeroTeam 15

        0 0
    • obda  

      Tak dnešek si pohrál s potenciálními kandidáty a tipy na GC. Stávajícím pořadím BF tipovčky pak zamíchal zejména EBH, který dneska chytil 2 minuty a posunul tak Menčova na pátý, bodovaný flek. Po čtyřech dnech tak přicházím o žluťáka a su zvědavej, jak to zítra dopadne.

      LukeCz 72

      Obda 69

      BF Think tank 60

      Blacky 59

      Vitan 58

      Blade 56

      Treatt 55

      Karliner 55

      Hroch 54

      Ydaho 54

      Jecmen123 54

      Pepan Kladno 53

      Destr 52

      RoDoR 50

      Honzas 50

      Marios 48

      Thidney 45

      Josse 44

      MavasH 44

      Fukin 43

      Fuzzy666 42

      Dafe 41

      Kawka 38

      Daymaker 36

      Maňas s 34

      Petr Kladno 33

      Manas bez 23

      Internaut 19

      Casovkar 17

      AlgHeroTeam 16

      0 0
      • Internaut  

        Koukam, ze pekne drzim pozici.

        P.S. Po par dnech jsem se dostal k internetu a mrknul jsem se na sestrihy z etap na letour.fr. Zaujal me dojezd 4. etapy – nevite co je za veseleho muze na cca 10.-12. pozici a proc se raduje vice nez vitez? Nebo je pointa v oslave ala Sagan? Video „zde“: http://www.youtube.com/watch…

        0 0
        • Zdeno Micio  

          Tvá pozice znamená, že nejsi vůbec znalec tour :-) Možná, že kdyby to ten muž tak dobře rozjel i tobě, tak by jásal ještě víc.

          0 0
        • blaf  

          je to jezdec lotta, raduje se, protoze vyhral Greipel, myslim :)

          0 0
      • Lukecz  

        Dneska to spíš vypadalo na Tour of mayhem

        Tos mi neměl dělat, na udržení žluťáka v kopcích budu potřebovat navštívit Riccovu babičku a dát si její vyhlášené koláče :))

        0 0
      • obda  

        Zprávy z marodky:

        • Freire: zlomené žebro a poškozená plíce (dojel etapu)
        • Wynants: dvě zlomená žebra a propíchnutá plíce(dojel etapu)
        • Poels: tři zlomená žebra, natržená ledvina a slezina, poškozenéplíce (ujel ještě 10km)
        • Dupont: zlomená vřetenní kost, zlomený bederní obratel, ošklivěvymknutý kotník (dojel etapu)
        • Denielson: vykloubené rameno, „vyvrknutý“ krk, pomlácenýhrudník (nedojel)
        • Txurruka: klíční kost (dojel etapu)
        • Verdugo: díra v noze etapu a chtěl dnes nastoupit)
        • Astraloza: (nedojel)
        • Vigano: (nedojel)
        • Erviti: poškozené koleno (dojel etapu)

        Pomlácené jezdce, odřeníny a doničená zápěstí nepočítám. Dnes odstoupili také např. Hunter, Hesjedal (jede za Garmin ještě někdo?), Guttierez

        0 0
        • Peslezedirou  

          Tak to je slušná eliminační tour, kolikátý den, že to je? :-)

          0 0
        • Thidney  

          no teda Garmini jsou opravdu polní lazaret :(

          0 0
          • treatt  

            Jak říkali, jejich bus vypadala jak polní ambulance ve válečné zóně..veselý i u Rabos, v etapě jelo 8 jezdců, kteří měli celkem 15 pádů..

            0 0
        • Smazaný účet  

          v týhle souvislosti se ti simulanti v kopačkách můžou jít bodnout :-) slečinky…

          0 0
          • karliner  

            Třeba Tomáš Sivok dohrál kdysi asi 30 minut do poločasu s utrženým křížovým vazem, to jen tak pro doplnění, chci tím říct, že ne všichni fotbalisti jsou slečinky.

            0 0
            • Kubiczech  

              Třeba si slečinka jen nevšimla… (: Znám osobně pár lidí, co na utržený křížák přišli celkem dost dlouho po akci.

              0 0
            • Manas  

              Ja jsem si utrhl krizak a natahnul postranni vazy, asi pri treti jizde na Jestedu. Zbytek dne jsem odjezdil i se skakanim, na kole to slo, ale chodit jsem moc nemohl :-)

              0 0
          • Tina  

            Futbalisti a herci z Holywoodu majú spoločné minimálne dve veci. Sú skvele preplácaní a ich náplň práce je väčšinou rovnaká – filmovanie :)

            0 0
            • karliner  

              Docela by mne zajímalo, co tě vede k názoru, že fotbalisti nebo herci jsou přeplácení? Že vydělávají víc než ty? Baví miliardy lidí po celé zeměkouli a ti jim to potom vracejí tím, že platí vstupné na jejich show nebo si kupují věci, o kterých jim v reklamě řeknou, že by si je měli koupit. Kdyby jim producenti nebo majitelé klubů ty peníze dát nechtěli, tak by jim je nedávali. Funguje tam zákon naprosto dokonale zákon poptávky a nabídky, na rozdíl od spousty jiných profesí. Abychom zůstali u sportu – podle mne je naprostá zhůvěřilost vést sportsmany z armádních klubů jako „instruktory“ a platit je z veřejných peněz. I kdyby dostávali korunu ročně, tak je to o korunu víc, než je nutné, nevidím jediný důvod, proč mít armádní lukostřelce, dráhové cyklisty nebo třeba volejbalisty.

              0 0
              • Maty.dp  

                Přijde mi naprosto zhůvěřivé, že obce přispívají na opravy a stavbu fotbalových stadiónů, přispívají na činnost fotbalových klubů a absolutně neskutečné je přispívat na provoz jakéhokoli divadla kina nebo dokonce nějaké jiné kulturní akce, trhů nebo výstav. Tohle by přece měla vyřešit poptávka a nabídka (neviditelná ruka trhu). :-) :-)

                0 0
              • Tina  

                Pokiaľ v cyklistike niekto podvádza a prichytia ho (aj spätne), dostane dištanc, pokutu a odoberú mu predchádzajúce úspechy. Keď podvádza futbalista nič sa mu nestane aj keď sa neskôr na televíznom zázname ukáže, že faul „filmoval“, t.j. že podvádzal. „Miliardy ľudí po celé zeměkouli“ vidia v televízii, že futbalista podvádzal, aby získal výhodu pre svoj tým. Niektoré týmy tak aj vďaka takémuto podvodu futbalistu postúpili na nedávne ME.

                Cyklista, ktorý každý deň sedí a trénuje na bajku 5 – 6 hodín zarobí smiešny zlomok z toho čo futbalista, ktorý svojim „filmovaním“ a vlastne podvodmi baví miliardy.

                0 0
                • ememem1  

                  co ale neni chyba fotbalistov ale tych co na tu primitivnost pozeraju. a od toho sa odvija vsetko ostatne ze napr. hrac tretej miestnej ligy je medialna hviezda a zarobi viac ako lekar co ti prisije naspat nohu. ale za to ten fotbalista naozaj nemoze. tiez sa mi to nepaci ale tak to je a nic s tym narobis. co ma uz stve vyrazne viac a s cim by som rad nieco urobil je, ze z rozpoctu statu a mesta sa tymto primitivnym multimilionarom ide stavat tzv. narodny stadion. to je ale od TdF trochu vzdialena debata tak to radsej nechajme tak.

                  0 0
                • witmar  

                  +1 Moje řeč..

                  0 0
                • karliner  

                  Já o voze a ty o koze.

                  Ememem ti to tu vysvětluje, já už znovu do dubu nemám chuť hučet..

                  0 0
                • JSt  

                  to jsi vedle. za to, ze kopalista neco nafligni a projde mu to, by v zadnem pripade nemel byt postrestan on, ale rozhodci a kolikrat tomu tak i je. ;-)

                  0 0
                  • karliner  

                    Dostávají za to flastry i fotbalisti. Sice zatím málo, ale…

                    0 0
                    • JSt  

                      to mne zatim uniklo. O:-)

                      jako mam tomu rozumet tak, ze si toho bud vsimne piskacek a zolik nebo mozna dodatecne penale nebo karta a flastr zaroven?

                      0 0
                  • Tina  

                    Takže potrestaný nemá byť vinník hoci on sám vie, že podvádzal, ale ten kto na to neprišiel a nevšimol si to??? Wow!

                    Takže uvediem do praxe. Občianka tmavšej pleti ti ukradne peňaženku. Ty to zistíš až neskoro keď chceš zaplatiť u pokladni. Priemyselná kamera spätne ukáže kto a kedy ti peňaženku ukradol. Takže potrestajú teba, lebo si si to nevšimol :)

                    0 0
                    • JSt  

                      musis rozlisovat mezi realnym zivotem a hrou jako je treba fotbal. ;-)

                      0 0
        • Smazaný účet  

          to mi přijde už trošku ujetý. s propíchlou plící že by někdo jel jinam než do nemocnice? pochybuju. se ani nenadechne.

          0 0
          • Smazaný účet  

            tak asi ne kost skrz, ale jen napíchnutá s lehkým průsakem, to se ustát dá, ale dýchá se hůř…už kvůli těm žebrům zlomenejm

            0 0
        • Thidney  

          ještě je doprý podotknout, že Gesink lehl v téhle etapě třikrát. Dodržel tím svou taktiku z posledních GT zavčasu lehnout a udržet pozici nadějného co měl jen hroznou smůlu.

          0 0
    • Smazaný účet  

      sky to dneska rozsekali :-)

      etapa, žlutej, a nemaj nakonec i puntíky?

      0 0
      • Lukecz  

        Vypadá to, že se nám tu rýsuje UK Postal :). Za Cat1. je 10 bodů, takže puntíky budou

        0 0
        • Lukecz  

          Navíc MTF se dubluje, takže Froomy by to mohl udržet i zitra :)

          0 0
          • Thidney  

            dva kiláky táhne špic a to ve stylu koho jsme neodpárali toho rupnem teď a na konci ten nástup, nehorázný.

            0 0
    • obda  

      Tak dnes se děly velké věci a došlo ke změnám v GC. V tipovačce BF jsou tak na koni ti, kteří mají pořadí WIggins-Evans-Nibali. A z nich nejlíp Blacky, který se posouvá do žlutého.

      Blacky 112

      Treatt 108

      RoDoR 103

      Vitan 101

      Fukin 96

      Fuzzy666 94

      Hroch 92

      LukeCz 91

      Obda 90

      Dafe 86

      BF Think tank 81

      Thidney 80

      Petr Kladno 71

      Destr 70

      Pepan Kladno 64

      Honzas 61

      Blade 60

      Ydaho 60

      Jecmen123 59

      Karliner 58

      AlgHeroTeam 53

      Marios 51

      Casovkar 51

      Daymaker 51

      Kawka 48

      Maňas s 47

      Josse 44

      MavasH 41

      Internaut 31

      Manas bez 27

      PS pro karlinera: Maillot jaune nemám, za to mí dva synové ode dneška stylově oblékli maillot a pois rouges ;)

      0 0
      • Manas  

        Dle toho jak mi mizi jezdci z rozpisu, bych rekl, ze mi posledni misto uz nikdo nevezme :-)

        0 0
    • nalim63  

      Všimnul jsem si, že někteří mají helmy se zakrytými otvory, to mají pro menší odpor? Jestli tam jsou teploty jako u nás tak v tom musí být hrozně.

      0 0
      • Ondry  

        helma ve stylu udělej ze sebe Pantaniho za jednu TdF :)

        0 0
      • Smazaný účet  

        to je taková předzvěst věcí budoucích…za pár let budou jezdit v integrálách a v krunýři :-)

        0 0
    • Ondry  

      Omlouvám se za offtopic, ale Straka říkal takovou zajímavost, že při nějakým závodě, závodník vezl jinýho na sedátku a ten měl svoje kolo na zádech, prej jsou z toho pěkný fotky, nic jsem nevygoogloval páč jsem moc neposlouchal, ale je to celkem specifická situace tak by někdo mohl vědět, jeden z těch závodníků se jmenoval foneticky Demon. Díky.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Nejedná se o cyklistický závod dvojic?

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Vím, co myslíš, taky jsem to viděl. Ale pochybuju, že to najdu, už je to docela stará fotka tuším…

        0 0
        • Ondry  

          aspoň jsem to nenapsal tak blbě, že by si třeba někdo mohl myslet že je to závod dvojic :)

          0 0
      • karliner  

        On toho Straka napovídá :-))))

        Třeba na Giru poslal ridery do zatáčky, která měla 360 stupňů nebo dlouze přemítal, o kolik najedou domestici vc etapě více kilometrů, když musí jezdit pro bidony. Prostě stará dobrá Bakalářova škola.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          :-)

          0 0
        • Ondry  

          V tom případě by jsi to měl jít komentovat ty, ale nechtěl bych zase každej den poslouchat jak si na něco stěžuješ, někomu něco vyčítáš nebo budeš mít obviňovat všechny cyklisty, že sypou, prostě bych neposlouchal jak meleš karlineroviny.

          0 0
          • karliner  

            Tak proč je čteš a proč na ně reaguješ? :-)))

            Náhodou je Straka šikovnej komentátor. Veslování…

            0 0
        • treatt  

          Dobrý :)))))

          0 0
    • Fuzzy666  

      Tak Sammy Sanchez je ze hry :/

      0 0
    • Smazaný účet  

      ten kaňon, co jeli dneska ve Švajcu je teda pecka!

      0 0
      • Thidney  

        kaňon dobrej, ale ředitel z FDJ, co řevem a máváním z auta hnal Pinota do cíle jak nadmutou kozu byl suprovej :)

        0 0
        • karliner  

          Imho má 50% z úspěchu ředitel, Pinota hnal neuvěřitelně :-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          no, Pinotovi musely endorfiny stříkat i z uší :-)

          0 0
        • treatt  

          Marc je navíc docela sympaťák, pořád vymejšlí, jak z těch svých regionálních panáčků vytřískat situaci, kde by mohli něco vyhrát na Tour, jsou to francouzácký miláčci.. :)

          0 0
      • treatt  

        Naprostá, pravdu díš..

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Celkem peklicko na takovych kopeckach, zvlaste vcera. Asi nikdo necekal ze to bude takova selekce. Froome vcera fakt pekne. Aby ho ta zbytecne koupena minuta na zacatku jeste hodne nemrzela, az Wiggo rupne a Froome bude muset nahanet Evanse. Uvidime jestli Sky neztrati lesk az prijdou dlouhy kopce; dneska prisli o tym, v RSN budou lakovat skopky.

      Etapa 8

      Blacky 117

      Treatt 112

      Fuzzy666 98

      RoDoR 97

      Fukin 96

      Vitan 93

      Obda 86 moc diky za pocitani!

      Hroch 86

      Thidney 84

      LukeCz 83

      Dafe 82

      BF Think tank 75

      Petr Kladno 71

      Destr 64

      Karliner 62

      Pepan Kladno 62

      AlgHeroTeam 59

      Honzas 55

      Jecmen123 55

      Blade 54

      Ydaho 54

      Casovkar 53

      Maňas s 49

      Kawka 48

      Daymaker 45

      Marios 45

      Josse 44

      MavasH 41

      Internaut 33

      Manas bez 30

      0 0
      • obda  

        RSN škopky lakovat nebudou ;)

        0 0
        • Smazaný účet  

          tak…ztěžkly by :-) vystídat to během Tour víckrát, budou tam mít x vrstev a to už něco váží… :-)

          0 0
      • Jaroslávek  

        Nic si z toho bratře nedělej …

        0 0
        • Manas  

          Nedelam, stahuju Internauta … treba to jeste vyjde ;-D

          Dneska konecne zase v praci, bude cas to aspon na pul oka pozorovat ve vedlejsim okne. Na dovoleny to nevychazelo.

          0 0
          • soc  

            nebyly okna? :)

            0 0
            • Manas  

              Nebylo pripojeni, televize a ani ochota :-)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Nejvíc mě naštvali s Hushovdem, ještě v pá tam byl ve startovce … škoda mluvit. Sanchez taky v inkriminovaný moment taky koukal asi po vtákách.-(

                0 0
      • Thidney  

        Dneska časovka, nějaké změny asi budou :) Rozhodně jsem nečekal, že to Sky během prvního týdne takhle zostra prosejou.

        0 0
        • McBlacky  

          změny nebrat :)

          podle mě Denis vystřídá Žraloka a Froome skočí Zubeidu na 5flek GC

          0 0
          • Thidney  

            žralok ma povoleno výsledovkou pouze stoupat :)

            a kde je foto ve žlutém?

            0 0
          • treatt  

            No změny nebrat..nebrat..de kelu, že nemám Fabiana, Sammy out, Martin out, já už Tě nemám jak skočit kurnik šuplik :( Tož aby se teda zatraceně rozjel Westra na GC a Chavanel urval apoň tři etapy :)

            0 0
          • McBlacky  

            Froome to skočil až moc :)

            0 0
        • Manas  

          Tyve, koukas a ty casy co lezou z Cancellary? To je des … nema tam motor?

          Jinak ten posed co sem ted videl naposled … to bylo dost.

          0 0
          • McBlacky  

            no nejen Cance i Chava jede hrůzu.

            58 velká pila a k tomu malá 46 aby to v tom kopci jelo :)

            jak by řekl RT, na těžký převody musíš mít Sílu

            0 0
            • Manas  

              Síla s nimi asi je. Síly dobrou stranu zvolili, hm?

              0 0
            • marios  

              Ale Froome na 1 mezi…

              0 0
              • McBlacky  

                dobytek to je :)

                ale Wiggo to taky odpálil fest.

                Nibs, Cadel, Denis a další nejsou žádný ořezávátka a jak dostávají naloženo.

                0 0
                • Thidney  

                  do kopce prvního mezičasu – Nibs, Cadel to rvou ve stoje, Wiggo sedí jak přikovanej a drtí to nehorázně…

                  0 0
                  • Manas  

                    Wiggo na druhym mezicasu 16s na Froomeho … kase, kase, kase. Nechapu nic.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      tam musel Fabian kotvit nebo nevím …

                      Martin prý zase defekt, 7 dní se trápí se zlomeninou a pak zase defekt. To je na mašli

                      0 0
                  • Thidney  

                    Froome jde před Nibse i Denise, takhle nám kazit tipovačku..

                    0 0
                    • McBlacky  

                      kua tak to mě bere minimálně Vitan :/

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Blacky 104 tesne ale udrzel. Takze zitra foto pekne se slecnama:)

                        Vitan 102

                        Treatt 97

                        RoDoR 93

                        Fukin 92

                        Dafe 90

                        Hroch 89

                        Obda 80

                        Fuzzy666 80

                        LukeCz 76

                        Thidney 75

                        Petr Kladno 74

                        Pepan Kladno 72

                        BF Think tank 71

                        Karliner 67

                        Honzas 62

                        Jecmen123 59

                        Casovkar 57

                        Blade 56

                        Destr 54

                        Ydaho 54

                        Kawka 52

                        AlgHeroTeam 50

                        Marios 49

                        Josse 45

                        MavasH 44

                        Daymaker 43

                        Maňas s 40 vy dva zas spolu :)

                        Manas bez 36

                        Internaut 34 ovsem s volnym dnem to bude za +2

                        Cele posilam mailem.

                        0 0
                        • daymaker  

                          jestli ja se nedam radsi na golf… .-)

                          0 0
                        • McBlacky  

                          Nakonec mě zachránil před Vitanem Fabian, uff.

                          Zítra pohodička v lehátku a doufám, že ve středu to dá unik haluzářů a budu mít taky klid :)

                          0 0
                          • obda  

                            A já se do doby, než Wiggins rupne, budu uklidňovat tím, že alespoň v klasifikaci etap sdílím s Blackym první místo ;) BTW aktuálně, po odstoupení Sancheze a Kittela, se už lišíme jenom ve dvojici Martin/Nibali, takže jsem na body za etapy zvědav ;)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              můžeš jenom vyhrát :) protože Tony na 99% odstoupí. Navíc není moc šance že by v závěrečné časovce něco vyjel, i když jak se předpokládá odstoupí Fabian je tady dvojka ze Sky a Evans se bude muset kousnout.

                              zatím teda Paříž vypadá na Wiggo, Froome, Evans.

                              0 0
                          • vitan  

                            Blacky, ale dobře ty..:) já jsem asi nějaký unavený po tom vítězném klasikářském jaru..:P

                            0 0
                        • Jaroslávek  

                          Hlavně na chvostu jsou experti, ale bohužel, jejich koně mají letos asi smůlu.

                          0 0
              • Manas  

                Wiggins voe … to je soda no. Drahar.

                0 0
            • mastihuba  

              jeden známej dycky řikal: " na lehký převody ti to pičo nikdy rychle nepojede "

              0 0
    • mildante  

      Pred chvili na CT4 zminovali nejake asymetricke prevodniky – jak to vypada?

      0 0
    • vasek80  

      Vrátil jsem se z dovolené a alespoň sleduji souhrny. Co mě překvapilo, že Wiggins jel časovku bez brýlí. Co mouchy?

      0 0
      • karliner  

        V aerodynamickém tunelu při testech zjistili, že při správném posedu mu do očí mouchy nevlétnou. Využili tedy absenci brýlí k autokontrole správného časovkářského posedu.

        0 0
        • vasek80  

          Trochu jsem si to myslel, že to bude aerodinamika

          Tou autokontrolou myslíš, že cítí kam mu směřuje vítr a podle toho se poskládá?

          0 0
        • Twisp  

          Ma a tím něco společného ta divná helma?

          0 0
        • McBlacky  

          to si děláš prdel, nebo to je pravda?

          obtékání vzduchu kolem brýlí je jasně lepší než kolem obličeje ne?

          co se týče helmy, ta byla divná dost :)

          0 0
          • Manas  

            Karliner zapomněl napsat, že to nejlíp funguje když si ještě oholíš obočí.

            0 0
            • Zdeno Micio  

              Mu to bylo jedno. I dres neměl svůj. Však říkali, že by vyhrál i v montérkách nebo dodávám v dresu z Lidlu.

              0 0
            • karliner  

              Ani z těch jeho kotlet nemají inženýři zrovna radost a prý i padla nějaká doporučení, ale Wiggo si dupl..

              0 0
              • Manas  

                To jo. A jak se do toho zamotá ještě hmyz … to aby ho pak nediskli za to, že ho půlku etapy táhly mouchy dopředu.

                0 0
              • marios  

                Naopak, ty kotlety tvoří spojlery. Pamatuju se, že někdy koncem 80 jezdily holky sjezdy na lyžích s rozpuštěnýma vlasama, prej to v tunelu vyšlo rychlejší než svázaný do culíku.

                0 0
              • Peslezedirou  

                :-)

                0 0
            • Peslezedirou  

              A pak si ho tam domaluješ. Si vybavuji jednu fotku, kde je vyfocený Mcblacky a Miguel Martinéz na pražských schodech :-)

              0 0
          • treatt  

            Tenhle typ a la Kask je podle mě do delších časovek ideál..drtivá většina lidí (snad kromě Canceho, Martina a Evanse) často sklání hlavu, takže to funguje jak aero brzda..tahle je na pohodu

            0 0
    • daymaker  

      vsechny sezral

      0 0
    • Manas  

      Tradičně krásné fotky z Tour na The Big Picture:

      http://www.boston.com/…art_one.html

      0 0
    • obda  

      Tak, a máme tu tradiční zátah policie: http://www.cyclingnews.com/…ur-de-france

      0 0
    • Smazaný účet  

      Jen pro zajímavost http://goo.gl/GtcmE

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Aktualne pro oba pany Manasy a Internauta a nejspis jeste nekoho: cena pro lanterne rouge bude! Drzitel teto ehm.. cenene pozice ziska Cravate Rouge (jak jinak nez z plaste Michelin :-)

      0 0
      • Smazaný účet  

        a s tou…ehm…ženou co?

        0 0
      • Manas  

        No ty jo. Ted lituju ze jsem to nestrelil jeste vic od oka ;-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Myslím, že to vyjde.

        0 0
      • Fuzzy666  

        Tož ale stejnou cenu mám za vítězství v loňské Vueltě :). Teď bude Vuelta vypadat příliš druhořadě .)

        0 0
      • Internaut  

        Kravata uchvatna – doufam, ze to projedu :)

        0 0
      • treatt  

        Joooo, tak kravata BOŽÍ!!! Sakra, to vědět :)

        0 0
        • karliner  

          Imho byli s internautem domluvení. Nevidím totiž jiný důvod, než touhu získat tuto kravatu, pro zařazení Cava na druhé místo GC :-)))

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Snaha zazarit ve zlutem za zacatku a pak se uvidi? To je legitimni taktika, vloni na Giru ti to skvele vychazelo ;-P

            Priste zaradim broom wagon, tj. neco jako pokud jsi posledni 5×, nebo 3× po sobe, vypadavas. Aby to nebylo tak snadny natipovat :-)

            0 0
            • karliner  

              Spíš určit limit, třeba 20% bodů žluťáka, co já vím. Brice Feillu je poslední snad od druhé etapy a taky furt jede :-)

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Snaha zazarit ve zlutem za zacatku a pak se uvidi? To je legitimni taktika, vloni na Giru ti to skvele vychazelo ;-P

            Priste zaradim broom wagon, tj. neco jako pokud jsi posledni 5×, nebo 3× po sobe, vypadavas. Aby to nebylo tak snadny natipovat :-)

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Tak zpatky k Tour: dneska se rysujou velmi zajimava jmena v rodicim se uniku dne:

      Sagan and Grivko have been caught by Jens Voigt (RadioShack-Nissan), Thomas Voeckler (Europcar), David Millar, David Zabriskie (both Garmin-Sharp) and Sandy Casar (FDJ-BigMat).

      Jsem zvedav jestli tohle necha peloton odjet. Respektive jestli se tahle grupka da jen tak sjet.

      Aha tak update, je tam celkem 23 lidi a maj skoro 2 minuty.

      0 0
      • soc  

        update, 25 kousku a 3:50 … tak uz 4:50 … Sagan podle me jede pro ten spurt v pulce, ale uvidime, co ma vlastne za lubem..

        0 0
      • McBlacky  

        imho dneska voraz a doveze to unik, jak jsem psal už v pondělí a viděl bych to na Scarpu solíčko od půlky Colombieru :)

        jediný co nezapadá jsou ti dva z BMC

        zítřejší program Eliminator

        SKY vs Everyone

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Sagan jede pro spurt a aby byl vepredu k ruce v kopci az Nibs a Evans zkusi orvat Wigga. BMC dtto. Co na tom nezapada? Scarponiho klidne nechaji jet (leda ze by Sago allmighty jel s nim :-))

          A hele Gossy je tam taky.

          0 0
          • McBlacky  

            no nezapadá na tom to, že nikdo ten unik nesjíždí a budou mít už tak velkou mezeru, že by tam museli ti dva z BMC očividně parkovat a čekat a to by si toho asi někdo ze Sky všimnul a nenechal nikoho jet za každou cenu. Že by první den v horách pod 2000mnm Wiggo vyhořel je hodně málo pravděpodobný. Stejně tak není pravděpodobný, že před zítřejším nářezem se Cadel a Nibs vyndaj do mrtva, aby najeli 1–4minuty.

            k Sagimu – body za špurt určitě, trochu mu to kazí Gossy se kterým do uniku nepočítal, ale jinak v kopci Nibalimu pomůže asi tak 100 metrů a tím nemyslím výškové :)

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              No aby jelo Sky all out muze byt smyslem hry.

              Ja bych Sagana uplne nepodcenoval, kde to bylo jak tahal letos Nibsovi ty dabelsky spice v kopcich, na Tirreno Adriatico? A taky umi jezdit z kopce.

              Kazdopadne Sagan tim unikem nema co ztratit, zitra na etapu nepojede.

              0 0
              • McBlacky  

                to je jasný, jediný co můžou udělat ostatní je zničit domestiky Sky tak, že nebudou moct otočit nohama…

                Sagi ani dneska nepojede na win a tady se pojede -pokud se začne útočit- tak vysoká liga, že ať mám Sagiho rád, na tohle v kopci nemá. Leda by to vyšlo na ty dvě -rovinky- na velkou pilu co na Colombieru jsou.

                0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Hmm Sagi dost naivne ve sprintu, Goss i Hutarovic si ho vychutnali.

              0 0
              • soc  

                Tak ted jsem zvedavy na ten kopec :-) Zvladnou 1/3, 1/2 nebo cely v uniku?

                0 0
                • obda  

                  Dobře, Tommy V! Jens taky super!

                  0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Starej chrt Jensie!

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Po 10. etape

                      Blacky 106

                      Vitan 102

                      Treatt 97

                      Fukin 95

                      RoDoR 93

                      Dafe 90

                      Hroch 89

                      Obda 80

                      Fuzzy666 80

                      Petr Kladno 77

                      LukeCz 76

                      Thidney 75

                      Pepan Kladno 72

                      BF Think tank 71

                      Karliner 67

                      Honzas 62

                      Blade 59

                      Jecmen123 59

                      Casovkar 57

                      Ydaho 57

                      Kawka 55

                      Destr 54

                      AlgHeroTeam 53

                      Marios 49

                      Daymaker 46

                      Josse 45

                      MavasH 44

                      Maňas s 40

                      Manas bez 36

                      Internaut 36

                      0 0
                  • McBlacky  

                    Hollywood s nima zase pěkně vyjebal, že mu na to skáčou :/

                    0 0
    • McBlacky  

      jinak zpět k brýlím Wigga v časovce. Na helmu jsou chyceny magnety a za jízdy je ztratil. Jeto vidět i na fotkách ze začátku a startu kde je má.

      přidávám dvě fotky z akce :) s hádankou, čí to jsou kola?

      0 0
    • mildante  

      Jakou rychlosti ted tak do toho kopce (Columbier) jedou?

      0 0
    • vasek80  

      Člověk si chce pustit na ct4 záznam hezky v klidu a 64km před cílem po sprinterské prémii konec a pokračuje to až po dojetí do cíle, což je k nas…

      0 0
      • daymaker  

        to je nejake divne… zaznam byl od osmi do deviti,pred chvili skoncil

        0 0
      • Zdeno Micio  

        Taky jsem na to koukal a těšil se na kopce a před Colombierem řekli jen hrdina dne Voeckler. Nevím, co to mělo znamenat. No nic, tak zítra live.

        0 0
      • Fuzzy666  

        ja koukal na netu na eurosport, a krom toho, že to na chvíli vypadlo, mě pobavil přeskok z anglických komentátorů na polské. Najednou takové seriózní drmolení o žlutej košulce :))

        0 0
      • McBlacky  

        záznam nevím ale live to jelo od cca 15 to go na sprinterskou premii. A stálo to docela za to.

        VdB utočil, Rolland útočil, Nibali útočil a ujel až na minutu, ve sjezdu z Colombieru mu potahal Sagi a bylo vidět že se ho Nibs drží horko těžko. Škoda že kamera nesnímala Jensiho, ten musel jet sjezd šíleně když si přeskočil minutu ze skupinky pronásledovatelů na čelo a Teejay si taky dával aby docvaknul půl minuty.

        Z hlediska GC nezajímavá etapa, ale bylo rozhodně na co koukat.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Sagi nastoupil s gumovou piskaci hrackou na riditkach. Kazdy si chtel zatroubit, tak mu nezbylo nez hned po startu jim zkusit ujet. Ovsem dojela ho skupina tech kteri si nestihli zapiskat, zvlaste ty starsi kteri se predtim stydeli.

          Na sprinterske premii byl Sagi tak navykly, ze Goss jezdi na druha a treti mista, ze ho nenapadlo ze by Gossy moh chtit byt prvni.

          Do kopce se unik roztrhal a vepredu zustaly zname firmy co neradi jezdi ve velke grupe. Peloton za nima tahlo Sky tak poklidne, ze to Nibaliho nebavilo a rek si ze se povyrazi cestou dolu. Predjel jako smouha par turistu, pak dojel Sagana a ten mu dal lekci downhiloveho jezdeni. Sagi se do toho tak polozil, ze jednu chvili zapomnel ze nesedi na sjezdaku a chtel vzit serpentinu zkratkou.

          Kdyz Nibaliho pod kopcem presel adrenalinovy rush a doslo mu co prave prozil, rozklepaly se mu nohy a pockal si zas na vlak.

          Vepredu se pak odehral dojezd jako z beckoveho hororru. Za ctyrmi zivymi mrtvolami se nahle zjevil duch stareho vlcaka Jense, ktery nevrha stin, a rozpoutal peklo nastupu ve zpomalenem zaberu. Stejne jako na horskych premiich, ukazalo se ze Voeckler neni mrtvola ale kladny hrdina aby meli francouzi happy ending.

          Pri dojezdu pelotonu se pak konecne podarilo Evansovi dostat Wigga do uzkych a prinutit ho, aby poprve v etape asi na 3 vteriny musel stoupnout do pedalu.

          :-)

          0 0
    • McBlacky  

      tak dneska rubačka hned od začátku. Četli vůbec roadbook? že to nebude po rovině?

      0 0
    • daymaker  

      Cancellara údajně odstoupil…

      0 0
      • McBlacky  

        jj

        v průběhu etapy 3 kousky Vacáns taky

        0 0
      • Manas  

        Jo, odjel domu za zenou co ceka dite.

        “I am also a husband and father with another baby on the way. It is my personal wish to be present when my wife Stefanie gives birth to our second child. That ‚trophy‘ is more important than another Tour stage win or an Olympic medal.

        Coz samozrejme zvysuje moje sance na ziskani kravaty :-D

        0 0
    • Manas  

      Renshaw je out …

      0 0
      • McBlacky  

        už od začátku sezony :)

        0 0
        • Manas  

          To ja jsem taky furt :-)

          Myslel jsem jako ze odstoupil. Ale to si asi pochopil :-)

          0 0
          • McBlacky  

            já už to dávno vím, se na tu řežbu dívám online :)

            když už ani Valverde, Scarponi a Basso nestíhají tak to se nejede zrovna volně. Kern z europcaru to je peklo co jede. Tipuju že za chvíli bude -peddaling squares :)

            0 0
            • McBlacky  

              aha tak to jsem si myslel, že se jede. Teď se jede.

              OMFG

              0 0
              • Pebe  

                to s jakým přehledem si SKY zase sjeli Evanse je neskutečný

                0 0
                • McBlacky  

                  no Evans není v pohodě když neuvisí TeeJaye, kterej včera nestačil na dost volný tempo a musel si to sjíždět z kopce.

                  čekám ještě utok Nibse v technickým sjezdu z Mollardu.

                  Sice krátká etapa ale všichni si dávaj jak magoři. Uvidíme kolik sil zbyde na Tousouire

                  0 0
    • soc  

      to voeeeeee… froome jim ujel :)

      0 0
      • vitan  

        dneska krásná etápka – jenom se mi potvrzuje, že je lepší závodit na 150km a mít více elánu než objet přes 220km a být v cíli totální mrtvola – z dívackeho hlediska paráda!

        0 0
      • McBlacky  

        asi tak o dvě sekundy v cíli.

        Dobrá poprava na 148 kilometrech. Zítra bude mít Sky peklo

        „A bad day at the office“ for Evans

        a nejen pro něj. Z hlavy bych to viděl nyní na Wiggo, Froome, Nibs, Evans, VdB

        Denis out, Monfort out, Zubeldia out z první desítky.

        0 0
        • soc  

          eee, měl jsem na mysli v tom závěrečném kopci, ne až v cíli… ale nakonec počkal na Wigginse, podle mě pokyny seshora :)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Stopro, jakmile byla už trochu znatelná mezera, tak už se okamžitě chytal za vysílačku a otáčel se.

            To byl zrovna ten moment, kdy měli Nibali s VdB za to vzít a ujet, když viděli, že Wiggins je v kaši.

            0 0
            • McBlacky  

              já bych naopak místo chválení se pozastavil nad tím, že Froome jako top elitní domestik byl na špici necelý dva kilometry, pak si zle vystoupil a dělal, že nemůže přitom orážel ve chvíli kdy to jeho leader za celkem krev sjížděl na velkou pilu Nibse a VdB (taky cca 2km v mírnější pasáži) a pak mu za pár sekund z háku brutálně nastoupil.

              To mi teda jako taktika „Jedeme na Bradleyho nepřijde ani trochu“.

              0 0
              • Thidney  

                to bylo místo, kde jsem si říkal, Froome rupne k Cadelovi, Nibs půjde na druhej flek a já si udělám repošku den s Thidneym ve žlutém, ale pak jsem si votevřel tabulku a zjistil, že bys žluťáka o bod udržel :)

                0 0
                • McBlacky  

                  já byl v klidu, mám to všechno sichrovaný – jedu s Wiggem ve žlutým :)

                  0 0
                  • obda  

                    Njn, vypadá to, že jsem Wigga decentně podcenil :-/

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      oni to tam vůbec Sky dost nekompromisně řežou…to bude objev sezóny, až se zjistí, co sypou :-)

                      0 0
                      • obda  

                        Podcenil jsem jak moc, a co vlastně, Sky sype ;)

                        0 0
                      • McBlacky  

                        když si přečteš o jejich přístupu k tréninku a všemu, to je masakr. Například jako jediní mají zvláštní team bus s chladím zařízením, kde po dojezdu jezdci naskáčou do van ledové vody pro nastartování regenerace. Vozí sebou další nákladák matraci a dek a všechny hotely kam jedou den předem připraví kompletním antialergickýcm vyčištěním pokojů, atd

                        podle mě to docela hrotěj :)

                        0 0
              • Biker jak Pes  

                To mě taky zarazilo, asi hrál mrtvého brouka na ostatní. :-)

                0 0
            • Tina  

              Nibali a spol nenastúpili, lebo asi aj oni boli radi, že tam visia :)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Těžko říct, Nibali vypadal docela živě v tom stoupání. Rozhodně se nebál nastupovat a VdB už vůbec ne. To se ale nedá říct od Cadelovi… :-)

                0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Je to tak, jen Zubeldia zustava 6.

          A jinak se nam nejak nebezpecne zabydlujes na spici :)

          Blacky 97

          Treatt 87

          Obda 84

          Fukin 81

          Fuzzy666 81

          RoDoR 79

          Hroch 75

          Vitan 74

          LukeCz 72

          Thidney 71

          Dafe 70

          BF Think tank 67

          Petr Kladno 62

          Destr 61

          Casovkar 56

          Pepan Kladno 54

          Karliner 53

          Kawka 53

          Jecmen123 53

          Josse 53

          Ydaho 53

          MavasH 52

          Honzas 52

          AlgHeroTeam 47

          Blade 45

          Daymaker 45

          Marios 43

          Maňas s 37

          Manas bez 31

          Internaut 31 Tady je to ovsem porad tesne.

          0 0
          • McBlacky  

            je na čase si zvykat, že ve žlutém jedou černí jezdci :)

            0 0
            • treatt  

              Sereš mě panáčku, furt jen za Tebou vymetám bednu a nemám Tě jak skočit, leda by se Chava zbláznil a vyhrál teď všechny etapy :)

              0 0
              • obda  

                To máš těžký – a já taky. Kdybych prohodil Wigga a Evanse, tak jsem ve žlutým já :) Takhle dopadnu jak Evans – po loňském vítězství někde na třetím/čtvrtém fleku ;)

                0 0
          • Jaroslávek  

            Teda předsedo, včera jsem měl 4o, dneska 37, Rollanda jsem měl mezi devítkou na bednu. Takže tam budou fungovat asi nějaký mínusy, na mě je to moc složitý, ale věřím ti.

            0 0
            • destr  

              Ti odpadaly body za pětku na celkovy, ne? ;-)

              0 0
              • obda  

                Tak tak, s. Maňas měl, podotýkám, že zcela mylně :), Menčova na top 5. A on mu včera chytil přes 14 minut ;)

                0 0
                • Jaroslávek  

                  Holt si vystoupil a pošetřil, no.

                  0 0
                • McBlacky  

                  Silent Assasina jsem taky přecenil, ale byl jasnej už na Belle Filles bohužel, kdy koupil minutu na desetiminutovým kopečku..

                  0 0
                  • obda  

                    No vidíš, já jsem si zase řekl, že Gesinkovi už to jednou musí vyjít ;)

                    0 0
                  • Thidney  

                    U SA bylo pravděpodobnější, že mu to pojede – sudý roky mu zatím vycházely, takovej Gesink byla daloko větší loterie :)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      měl jsem oba haluzáře :)

                      Denise sem nedal loni na Vueltu a stálo mě to výhru myslím. Letos říkám mi to vrátí a kotva :/

                      Gesink si tahá triko v Améru, ale jak jde na to zajet v Evropě – tužtička. Mělo mě to trknout, že na Verbieru chcípal.

                      Ale vybíral jsem mezi nima a Levim a Ryderem. Takže ve finále je to fuk a chvíli mi Denis dobře posloužil.

                      0 0
                      • obda  

                        Já jsem zase zavrhl JVDB a Frooma. Jak to zatím vypadá, byla to zřejmě chyba.

                        0 0
                        • McBlacky  

                          Frooma jsem chvíli uvažoval na 3–4 ale pak jsem si řekl, že jeden Sky stačí a nebude se opakovat Schleckovina :) a dal jsem Nibaliho

                          0 0
                      • treatt  

                        Já měl finální výběr VDB – Denis – Westra – Levi..Leipi šel z kola ven první..Westra byla srdcová haluz, Denis mě zklamal, ale co se dá dělat..víc si vyčítám Fabiana :)

                        0 0
                      • treatt  

                        Jo, jinak docela síla byla vidět Gesa v totální křeči, jak se začly směrem k moři dělat terezíny..vůbec nebyl schopen držet hák před sebou, Kušinský ho tam zezadu dvakrát dostrkal, ale evidentně furt chytal díru..

                        0 0
              • Jaroslávek  

                Mě furt odpadávají nějaký body. Vsadil jsem asi na béčka.-)

                0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              JJ tak, GC poradi se zmenilo.

              0 0
    • vasek80  

      To bych se na to vykašlal. Včera jsem koukal večer z archivu na ct4 a chybí jim tam posledních snad 70km.

      Tak si to dnes pojistím a koukám na live. 4 km před cílem vidím propadat Wigginse a najednou přišla bouřka a tma. Běžím k televizi a tam také černo. Takže já zatím nevím jak dojeli. Chtěl bych si to tu přečíst, ale vydržím a snad to bude v archivu.

      0 0
      • Coffin Corner  

        Tak se ohledně 10. etapy mrkni na večerní sestřih, tam je vše podstatné: http://www.ceskatelevize.cz/…71290180012/

        Jinak dneska Andrle fakt pobavil :)

        0 0
        • vasek80  

          Jo, já čekám až to daj do archivu. Jsem pořád napjatej jak struna. To je snad 100% horší jak přerušovaná soulož, teda myslím, nikdy jsem to takle nepřerušoval.

          0 0
        • Zdeno Micio  

          Pobavil, to je fakt, když si dělal podivnou legraci z Hoogerlandovy nehody s autem a velice se tomu smál. Příště raděj s Frantou Raboňem, který tomu rozumí líp :-)

          0 0
          • Coffin Corner  

            Jo pobavil :) Třeba když popisoval nakopávání předního rychloupínáku, nebo, když tvrdil, že je dobrej řidič, když má ještě tři body… :D Mě se jeho nadhled líbil.

            A ty kopce sám jel, z vlastní zkušenosti si pamatoval jednotlivé úseky, nevím proč by tomu měl rozumět méně, než Franta.

            0 0
            • Zdeno Micio  

              To mu nelze upřít. Já měl ale na mysli jen tu situaci s Hoogerlandem na loňské tour.

              0 0
    • Twisp  

      Nevíte co měl van garderen z BMC za přilbu v dnešní etapě? diky

      0 0
    • Manas  

      Hoši, dneska český komentář skutečně perlí … dlouhej vtip bez pointy. Jdu to vypnout.

      0 0
      • hony007  

        Ty polský pláštěnky? Dyť říkal, že se teprv zahřívá :-D

        0 0
        • Manas  

          No jako … nevím … radši to nechci slyšet až se dostane do varu.

          0 0
      • McBlacky  

        já jsem ve fázi že se radši dívám na horší ENG stream kellyho a hammona než čt4 :/ přitom kvalitu a plynulost mají skvělou. Bohužel to není synchro s eurosportem tak aby jsi mohl jet zvuk eng a obraz z ct4

        to u gira šlo, obraz ITA a koment ENG

        angličani fakt perlí, navíc mají přehled o levely jinde

        0 0
        • obda  

          JJ, pokud se zrovna nedívám s dětma, tak jedině Sean Kelly a Dave Harmon.

          0 0
        • hony007  

          Jakou můžou mít kadenci ti borci ze Sky, co to vedou? (odhad, ne výpočet…)

          0 0
          • Tina  

            stačí sa im pozerať na nohy a spočítať si otáčky za určitý čas…

            0 0
            • hony007  

              Proto jsem psal odhad, ne výpočet, jsem myslel, že Monsieur Noir, jako zkušený závodník, se mrkne a vidí, a napíše třeba 80.

              0 0
              • Tina  

                Myslím, že 80 je málo. Môj „odhad“ 90 – 100ot/min :)

                0 0
              • McBlacky  

                není to jednoznačný. Rogers točí očividně méně než Knees nebo Eisel. Froome točí víc než Wiggo. Taky záleží jaký jedou sklon tý roviny (-2 až +2%) a jak rychle. Kolem 100rpm jedou roviny a kopce kde se ještě dá řadit 70–80 pak už kolik utočí v 10+% pasážích

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                http://www.srm.de/…ur-de-france

                tady mas zaznamy z watmetru z nekterych etap, vcetne kadenci. Voigt z 10 etapy (dojel 3.), Horner z 8, Sagan z 1. kde vyhral aj.

                0 0
        • Smazaný účet  

          hoď link :-)

          0 0
        • treatt  

          no jo, ale kvalita obrazu je teda fakt jinde, bohužel :(

          0 0
    • vasek80  

      Nevíte kam se dají posílat dotazy do ct4 komentátorům?

      0 0
      • mitch  

        na FB na stránky ČT4 sport

        0 0
        • vasek80  

          dík

          0 0
        • treatt  

          Tvl tak to mi přijde dost nepřehledné..je tam někde subodkaz na TdF? Otevřeně říkám, že nechápu Timeline a přijde mi to naprosto debilní, tady na jejich profilu je tam zmatlaný fotbal, hokej..fakt jsem nikde neviděl, jestli někde je sekce pro Tour..poradíš pls?

          0 0
          • mitch  

            Je v tom bordel, ale co sem stihnul vysledovat tak daj příspěvek např. „Od 14:10 přímý přenos 14.etapy Tour“ nebo podobnej žblebt a otázky vybíraj z odpovědí pod příspěvkem.

            Nevim jestli se to dá i přes twitter, přímo na twitteru je @jilektomas, ale kdo ví jestli sleduje twíty při komentování etapy :)

            0 0
    • Smazaný účet  

      teda to byly šachy v závěru :-)

      0 0
      • Pavel  

        Skoro to vypadalo, že mu to ten frantík nechal… :)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        To jo, jak na draze.

        Zvedav jak vyresi Gosse/Sagana.

        Tipo beze zmen, jen Manas nahore bez vystridal na konci Internauta (to ty bonusy) a pomaloucku stahujou Manasa s.

        0 0
        • soc  

          Jak je to teda s tím Gossem a Saganem? Co se tam vůbec dělo?

          0 0
        • soc  

          teď koukám na sestřih a někdo tam lehnul už při startu :)

          0 0
          • Exe  

            Víte někdo, proč Boasson Hagen jezdí v tom bílem dresu s Norskou vlajku a ne v klasickém černém ?

            0 0
            • orm  

              Zřejmě proto, že je Norský mistr v silniční cyklistice, tak má právo v silničním závodě nosit mistrovský dres.

              0 0
              • obda  

                Tak tak. A takových je tam víc. Národní mistr může/musí jet v národním dresu, stejně jako mistr světa v mistrovském. U časovek zase tyto dresy vozí národní místří/mistr světa z časovky. Takže na časovky vozí duhové pruhy Tony Martin, zatímco v normálních etapách je má Cav. Podobně v dresu šampiona Francie jezdí časovky na Tour Chavanel, který ale dres národního šampiona v etapách nevozí.

                0 0
        • obda  

          Tak Goss 30 bodiku dolu: http://www.cyclingnews.com/…our-stage-12

          0 0
          • tux  

            Na to jsem zrovna koukal.. Pěkně to posral no.

            0 0
          • obda  

            Goss mne teďka fest rozesmál:

            A disappointed Goss wondered if the judges had paid too much attention to the overhead shot of the sprint, which he claimed provided a deceptive image of what had taken place. „It probably made it look a little worse than it probably was but if you look at it from the front angle it doesn't look all that close,“ he said. „It's just the overhead shot that's made it look a little bit worse.“

            0 0
            • Thidney  

              mě zas dostala Blazin'saddles verze královský etapy ve stylu Batman a Robin – Early in the stage, Batman Brad had lent the keys of the Batmobile to his trusty Antipodean Alfreds, Mick Rogers and Richie Porte. Efficient and butler-like, they did their job and then scarpered for the final showdown scenes between Batman and Robin on one side, and the Riddler (Vincenzo Nibali), Catwoman (Jurgen van den Broeck), Penguin (Cadel Evans) and Mr Freeze (Tejay Van Garderen) on the other (Denis ‚The Joker‘ Menchov didn't turn up). ZWARP!!

              0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            To je skoda kdyz se takova soutez rozhoduje u stolu. Ale do strany sel. A myslim ze Sagan by ho asi nedal.

            0 0
            • tux  

              Imho jo, jenže jak mu vjel do cesty, tak zpomalil a tím dost ztratil.

              0 0
            • Exe  

              Tak škoda, ze si to Sagan dneska vítězstvím nevynahradil

              0 0
              • soc  

                kousíček chyběl…

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Tipo- beze zmen v top 10 i top –4, jen Manas si o dva body upevnil vedeni.

                0 0
                • Manas  

                  Ou jee. A bude lip. Jde na kravate dvojitý windsor ? :-)

                  0 0
                • Manas  

                  Ou jeee. Jde na kravate dvojitý windsor? Nebo je na gumicku? Aka pásku do rafku? :-)

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Nevím jestli neriskuju, ale zasměju se.-)

                    0 0
                    • Manas  

                      Počkej, jako ze mám víc bodu než ty? Jsem zmaten.

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        Dle předsedy nemáš, ale měl jsem na mysli lidové kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe. Abych nakonec nebyl na chvostu já, tak jsem to myslel.

                        0 0
                  • Manas  

                    Pardon za doublepost. Chrome na iPadu nefunguje úplne ideálně.

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      Ja myslel ze te inspiroval ten dvojity windsor :-)

                      Kravata je vazaci, ale zadni cast je z duse, prinytovane clankem Campy11, aby byla pohodlnejsi. (a taky zbytek plaste budu potrebovat na vueltovy pasek)

                      0 0
    • pepan_kladno  

      Brácha včera navštívil královskou etapu a tohle z toho vzniklo. Wiggins, Frank Schleck, Gilbert, M.Velits nebo třeba úplně poslední ze všech Marc Cavendish (prý pár chvil před vozem konec závodu) cestou na vrchol Col du Glandon.

      https://picasaweb.google.com/…ColDuGlandon

      0 0
      • Milwa  

        Odkaz nic moc, ale výraz toho borce co táhne Cavedishe do kopce je k nezaplacení.

        0 0
    • Smazaný účet  

      Tak Kadel je v háji. Nedobrovolná pauza :-(

      0 0
      • Smazaný účet  

        Ale Sky mají tak nasypáno, že klidně počkají.

        0 0
      • Pavel  

        Tak není; zřejmě na něho počkají… Tak to je opravdu.

        0 0
        • Pavel  

          achjo… tak ještě jednou a česky :)

          Zřejmě není, skupina na něho dle všeho čeká… Tak to je opravdový Fair play v praxi!

          0 0
      • Smazaný účet  

        Tak to pry byly hrebiky. 3×. http://goo.gl/4yigO

        0 0
        • Pavel  

          Nějakej pablb tam prý rozházel napínáčky… Jako by se to jelo u nás… :-/

          0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tipo po dnesku takrka beze zmen, jediny Honzas ma LL Sancheze- chapeau! Fukin i Fuzzy maj oba Casara, takze dal remiza. A Manas bez si upevnuje pozici, holt vedel na ktereho kone (ne)vsadit :-)

        A moc pekna etapa dneska. Az na ty hrebiky teda.

        0 0
        • Jaroslávek  

          Do kopců z těch nejlepších zatím nikdo nenašel odvahu do toho pořádně prásknout, nebo na to tzv.nemá. Jako ujet myslím.

          0 0
          • Smazaný účet  

            a na rovinách už Sagi asi nevyhraje, páč už se v pelotonu zapsal a už si na něj dávaj bacha :-)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Vcera moc malej kopec a moc daleko od cile na nejaky trhani.

            Ono je to taky tezky kdyz nejlepsi nohy v kopcich ma zjevne Froome. (Dalsi poradi bych rek asi van den Broeck, Nibali, Wiggins, van Garderen, Evans- jak ktery den.)

            0 0
            • treatt  

              Jj..pěkně popravenej je Ivan se Silvestrem, comboška Giro-Tour prostě fakt není jen tak..jinak Jelle taky překvapivě rychle vycouvává..pěkné překvapení letošního ročníku je rozhodně Thibault, mlaďas si to pěkně dává při premiéře..

              A jinak teda Sagan hrozný zvíře, pohled nejdřív Casara a potom hlavně LL Sancheze, když si to Peter zezadu docvakl! :)))

              0 0
        • treatt  

          To teda, pěkný to bylo.

          Zklamal mě osobně Casar a Gilbert, nechat odjet LL po jediném útoku, když mají čtvrt hodiny náskok, to bylo dost odevzdaný. Jasně, nikdo si nechce dovézt Sagiho, ale tak to necháme prvnímu, co to zkusí? Škoda no..ale zas LL krásnej win, o tom žádná.

          Jinak viděli jste, co ukazoval vláček BMC, co dovážel Kadla, co mávali na teamcar? Nebyl jsem si totiž zcela jist, jestli to byly fakáče na Liqui nebo poděkování na SKY těsně před ním. Bohužel to nezopakovali, ale skoro se mi až zdálo, že to byly prostředníčky na obě auta, což mi přišlo vzhledem k postoji Wigga dost mimo..ale tak je otázka, co měli zrovna za info

          Největší oblíbenec teď ovšem bude tipuju Rolland :)

          A jinak specialní poznámka pro Karlinera – Kadel musel na tom brdku čekat přes minutu, než tam vůbec dojel první člověk z BMC, aby mu dal kolo :)

          0 0
          • newbie  

            jsem si to raději pustil znovu… a bylo tam celkem jednoznačně pět prstů, ne jeden :-)

            0 0
          • vitan  

            možná to spojili: SKY děkovali a na Liqi fakáče, protože tahali vláček z kopce?:)

            Na druhou stranu, 3krát měnit kolo…asi bych už taky nečekal – 4tý v pořadí je něco jiného než žluťák, ne?:)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            .. a kdyz prijel, mel taky prazdny.

            Ale uplna groteska pak byla kdyz menil znova ve sjezdu, jak tam jeho team manager Ochowitz porad padal do skarpy.

            Me zas zarazilo ze Cadel na Tweeteru podekoval teamu BMC, ale vubec nezminil Sky etc. A to pocitam uz musel vedet co se stalo. No nic, ono se to vyjasni.

            A Sagan fakt excelentni. Vcera udelal etapu, predevcirem sel taky do uniku, takze ho Greenedge muselo sjizdet… Na vitezstvi to bylo vcera asi bez sance, i kdyby LL sjel, zkusil by to Gilbert nebo Casar, a vsechny by nesjel, dopadlo by to stejne. Proste je moc velka hrozba, pravem- ve spurtu o druhy se ani extra moc nezapotil, a to to privez na prvni figure.

            0 0
          • Jaroslávek  

            By mě zajímalo, jestli pak toho Rollanda odvolali, nebo zvolnil sám od sebe.

            0 0
        • Jaroslávek  

          Kolik mám fóra na bráchu ?

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Maňas s 41

            Internaut 36

            Manas bez 33

            0 0
            • Jaroslávek  

              Díkec za tabulku, odcházím do nejbližsího železářství.-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No myslel jsem ze to dam bez chyby, ale Lukeczovi (sorry a dik za upozorneni)jsem uprel Evanse, (coz moc neresi) ale prave jsem zjistil ze Manas bez mel omylem 12 lidi do etapy, mezi nima omylem Frooma a Petacchiho kteri bodovali. Manasovi jsem tak uprel 4 dny vcetne volneho na poslednim miste, kde si uzival slavy Internaut.

                Opraveno, vsem postizenym se moc omlouvam…

                Takze, po prepocteni poradi a bonusovych bodu, je poradi na konci:

                Maňas s 41

                Internaut 32

                Manas bez 29

                0 0
              • mastihuba  

                ja si nemohl pomoct. :)

                Povídá manželka manželovi: Ty si takovej *****, že kdyby bylo mistrovství světa všech kokotů, tak skončíš druhej! Proč druhej? Protože jsi takovej *****, že bys ani to nevyhrál!

                0 0
                • Manas  

                  O kamarada nezavadis ;-)

                  0 0
                • pepek  

                  Já už tě delší dobu pozoruju-ty nemáš dobrý a zdvořilý vztah ke starší generaci, soudruhu.

                  0 0
                  • Jaroslávek  

                    Ale celkem má, zdraví řádně a včas.

                    0 0
                  • mastihuba  

                    Todle se zdvořilostí nemá co dělat, todle je krutá realita. Jak je vidět, ani byt uplně poslední neni zas tak jednoduchý. Manas bez je prostě vo neco větší haluzář než Maňas s. :D

                    0 0
    • daymaker  

      na letosnim rocniku mi chybi Alberto… dostalo by to koule…

      0 0
      • Lukecz  

        počkej si na Vueltu – 6× MTF a celkově 13 horských etap :)) Čekám že Pistolero nadělí druhému na bedně 5+ min

        0 0
      • treatt  

        A nebo taky ne, stejně jako minulej rok..mně nechybí vůbec

        0 0
        • vitan  

          minulý rok jeli krásně se Sanchezem, práskal do toho a zkoušel…to, že rupl jeden už je na jinou pohádku. Mělo to určitě koukatelnější průběh, než letošní rádoby pokusy o ujetí:)

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Me taky ne. Ale chybi mi Andy ve forme, aby tam bylo vic lidi co by rusili jizdni rad Sky expresu.

          0 0
        • daymaker  

          vzdyť je to nuda… :-) Sky letí na spešl „London bobulích“, Cadel je tam sám, Liqi čeká asi na Etnu a Andy by byl mimo tak jako tak… ať je Contík jaký je, vždy, když se někde objevil, dělal víceméně závod… navíc profil letošních etap je taky takový divný… viz dvě 1-čkové prémie na startu a potom 120 km rovina, kde by sjeli i Pendolino… nevím, nevím.. zatím Giro jednoznačně daleko koukatelnější a napínavější GT… no, nechám se překvapit, možná, že dá Cadel v časovce Wiggovi 10 minut…

          0 0
          • Smazaný účet  

            to snad jedině že by Wiggins táhl vozík s děckem…

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Me teda ta etapa se 2 kopcema na zacatku a jednim malym jedovatym pred koncem prisla tuze zajimava.

            0 0
            • McBlacky  

              celý to je koukatelný. Pravda boj o zeleňáka je už u konce po penálu pro Gosse a horským druhým fleku Sagiho. Team je taky jasnej. Ale Thibault může jít klidně do bílýho a to bude zajímavý sledovat. A Puntíky budou taky ještě legrace.

              GC podle mě se taky ještě může přesypat. Na 3–5 určitě, na 1–2 to je hodně málo pravděpodobný, ale kdo ví

              0 0
              • Smazaný účet  

                jsem hlavně zvědavej, jak bude Sagi spurtovat v Paříži :-)

                0 0
              • Lister  

                Přidávám se k těm zklamaným. Asi se to dalo čekat, ale letos mě to moc nebere. Sice je tu bonus v podobě boje o zelený (který už ale asi skončil), ale jinak letos fakt docela nuda.

                Chybí tam nějaký agresivnější jezdec a to, že dva nejlepší jsou z jednoho týmu, taky dramatičnosti moc nepomáhá.

                Škoda že Voeckler měl zdravotní problémy, třeba by letos zase zatopil.

                0 0
                • karliner  

                  Koukal jsem, že Europcar sdružuje ridery, kterým fair play moc neříká :-)

                  Vloni Voeckler zaútočil z úniku v okamžiku, kdy jeho parťáky Hoogerlanda a Freireho(?) smetlo to auto, letos kompletně celej balík čekal, když tam někdo rozsypal ty hřebíky. Tedy kromě Rollanda..

                  A ani jeden si „ničeho nevšiml“ :-)

                  0 0
              • ememem1  

                tak ako uprimne povedane nebyt toho ze sagan tak ma to tiez nejak extra neberie.

                0 0
              • treatt  

                Asi jsem fakt divnej, ale já jsem u vytržení :) Za rok bude profil nepoměrně zajímavější, ale to vůbec nebrání tomu, jak si to užívám :)

                Jinak perlička, už byly vyloučeny 4 auta z kolony (media), 3 kvůli porušení rychlosti, jeden kvůli alkoholu.. :)

                0 0
                • karliner  

                  Jestli jsi byl u včerejší etapy u vytržení, tak divnej rozhodně jsi.

                  0 0
                  • treatt  

                    Divnej jsem bezesporu, akorát včerejší etapu jsem neviděl ještě :) byl jsem mimo pracovně

                    0 0
                    • Lister  

                      Klidně to vynech.

                      0 0
                      • Hroch obojzhivelnyj  

                        Ja to taky sledoval jen zdalky, a kdyz se lotto vykaslalo na stahovani uniku, tak jsem se pak kouk a dojezd. Takze zvenku nuda sed, ale zjevne to zadarmo nebylo, miliony pidibrdku.

                        Mi pripada ze tam letos uz ani nikdo nejede na sprinty jako team. Je tam Lotto s Greipelem, Greenedge nekdy, Sagan ovsem prakticky bez podpory, Sky na Cava kasle- jsem neveril kdyz jsem ho videl jak tahne balik ne moc pred koncem, a..? Kua vzdyt uz snad bude bodovat i Farrar!

                        Jo a

                        Blacky 108 Na Vuelty tu ty bonusy pro lidra fakt zrusim, takovy naskoky… Nebo jeste lip, budu bod odecitat.

                        Treatt 94

                        Obda 91

                        Fukin 87

                        Fuzzy666 86

                        LukeCz 83

                        RoDoR 83

                        Hroch 82

                        Vitan 81

                        Thidney 75

                        Dafe 74

                        BF Think tank 71

                        Petr Kladno 67

                        Destr 66

                        Honzas 62

                        Ydaho 61

                        Karliner 60

                        MavasH 59

                        Pepan Kladno 58

                        Jecmen123 58

                        Kawka 58

                        Josse 57

                        Casovkar 57

                        Blade 51

                        Daymaker 50

                        Marios 48

                        AlgHeroTeam 48

                        Maňas s 41

                        Internaut 32

                        Manas bez 30 Po volnym dnu ho mas na bonusy!

                        0 0
                        • karliner  

                          Existoval vůbec nějaký důvod pro Lotto dřít se před dnem volna při stahování úniku, když ho tvořili „loseři“ kolem 100.místa GC?

                          0 0
                          • McBlacky  

                            André do spurta?

                            0 0
                            • karliner  

                              Možná to tak vyhovovalo všem, protože dojezd byl trochu spletitej, spousta kruháčů, úuzká alej atd. a kdyby je sjeli, možná, že by se to válelo a to už asi nikdo nechce.

                              0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                600 m sirokej bulvar? Myslim ze to byl nejmin spletitej dojezd za dost dlouho.

                                0 0
                                • karliner  

                                  600 metrů širokej bulvár?

                                  Nevšiml jsem si, že by spurtovali po ranveji pro raketoplán :-)))

                                  Celý Pau (kromě posledních pár stovek metrů) byly uzký ulice a kruháče.

                                  0 0
                          • Lister  

                            Etapa je málo?

                            0 0
                            • karliner  

                              Místo odpovědi si přečti výsledky :-)))

                              Za posledních 60 km skupina vytáhla náskok ze 5,5 minuty na 11…

                              0 0
                              • McBlacky  

                                no oni to vytáhli asi na 20ti pak už to bylo stále stejný, protože i unik pochopil, že nemá smysl si dávat když máš na 40to go 12,5 minuty.

                                peloton sotva točil nohama.

                                0 0
                                • karliner  

                                  60 km to go to bylo asi 5 a půl minuty, to se drželo do 40, pak to peloton zabalil a vylezlo to nahoru, jak to bylo předtím nevím.

                                  0 0
                              • Lister  

                                Vytáhla nebo je nechali ujet?

                                Já to viděl, to tempo bych možná zvládl taky. Asi by to jeden tým nezvládl, ale pokud by se dohodlo na tom že je sjedou, tak loto nebyl jediný tým, který by z toho mohl těžit.

                                0 0
                                • karliner  

                                  Ježišmarjá, jak to mám vědět? Já se ptal na důvod proč by měli sjíždět, tys odepsal, že vítězství v etapě, OK, ale podle výsledků to evidentně relevantní důvod pro sjetí skupiny včera nebyl.

                                  0 0
                                  • Lister  

                                    Už jsem si zvykl, že tvým výkřikům často nerozumím.

                                    Asi se díváme každý na jinou Tour, ale co jsem tak postřehl, tak vítězství v etapě je vždy ten hlavní důvod, proč se únik dojíždí???

                                    0 0
                                    • karliner  

                                      Mi přijde, že hraješ o remízu :-)

                                      Myslím, že jsi to postřehl skoro přesně, důvodem pro sjíždění úniku může být ale i hrozba změn v GC, držení dalších trikotů, může to být i snaha o vítězství v etapě. První dva důvody včera nehrozily a vítězství v etapě bylo včera evidentně všem ukradené. Čili abych se vrátil k tvé původní reakci – včera bylo vítězství v etapě málo.

                                      0 0
                                      • Hroch obojzhivelnyj  

                                        No a my se tomu prave divime, ze etapa na TdF je malo. Mozna kdyz uz ma Greipel 3, a nikdo jiny si na nej neveri…

                                        0 0
                                      • Tina  

                                        Karliner a jeho štandardná „hra o remízu“ :D

                                        0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                A?… 7. Greipel, 8. Farrar, 9. Sagan. 82 Cav 142. Goss s.t.

                                60 km pred cilem to Lotto odpiskalo a nikdo nejel.

                                Voigt konstatoval ze se letos tymy nejsou schopny domluvit.

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  nechtěl bych být v pozici DS Greenedge a obhajovat proč to nesjížděli, když ještě nevyhráli ani etapu. 5 minut by ten jejich vláček slupnul jako nic.

                                  Asi jim riziko, že je pak oprasí jiný sprinter za to nestálo. Argos, Lampre, Rabos chápu, že nepojedou když už není na koho. Liq na to nemá kádr stejně jako Sky. A Gorilák už vyhrál třikrát a očividně to Lottu stačí. No a jet na Farrara jet samozřejmě nesmysl.

                                  0 0
                        • Internaut  

                          Ha… Manas se zarputile drzi posledniho „kravatoveho“ mista :)

                          Pripinacky mi nevysly, tak zmenim taktiku.

                          0 0
                          • Manas  

                            Covece … pravy koleno me boli. Asi si me pichnul do sroubku. :-D

                            0 0
                          • Hroch obojzhivelnyj  

                            Jsi si jisty ze to je fair play?

                            Kdyby ty spendliky aspon mely zlutou hlavicku…

                            0 0
                            • Internaut  

                              No, ale za to můžeš Ty.

                              Jasně jsme se předem dohodli, já dal Cava na druhé místo a teď to vypadá na nervy až do konce…

                              0 0
                          • Jaroslávek  

                            Moc hezký. Ze souboje o kravatku si asi vystupuju.-)

                            0 0
    • McBlacky  

      nuda nuda dneska. Opět to musí doma zachraňovat Voeckléééér :)

      by mě zajímalo kdo to nakonec doveze z uniku

      Lotto ani Liq ani nikdo jiný za to nevzali na 80to go když měl unik 5 a něco. Místo toho solidní training ride :(

      Co na to Cav a SKY:

      Sky has enough with team time trialing for more than 3000 kms, as to set up a sprint train on top of that.

      0 0
      • raceman  

        ale Riis to dobre vymyslel, aby pockali na Nickiho :)

        0 0
        • treatt  

          To bylo hodně vostrý :)

          0 0
          • McBlacky  

            ještě vostřejší by ale bylo kdyby se jim na to unik vysral a nechal ty trosky ze Saxo se totálně vyndat :)

            IMHO by je stejně nesjeli, ale mohli by jít na 90–120 sec a třeba by se pak chytnul jiný team a dorazil to.

            0 0
      • treatt  

        Muhehe, tak to byl hodně přísnej „sprint“ na konci :))) VdV teda nedostal fakt ani čuchnout :)

        0 0
      • treatt  

        Jinak teda Tesař s náskokem nejslabší spolukomentátor na tdf..orientace nula, správně vyhodnotí situaci jedině až s odstupem a pochopí, co že se to vlastně stalo, navíc dost uspávač hadů..ten se jako host teda fakt moc nepovedl

        0 0
    • Splinter  

      Slyseli jste vcera tu debatu Praha-Vary/CSC? Drsny teda…

      0 0
      • Jaroslávek  

        Nahoď odkaz.

        0 0
      • mastihuba  

        ses včera trochu uklikl do jinyho vlákna viď :D

        0 0
        • Jaroslávek  

          Tak snad se to dozvím od tebe ?

          0 0
          • Splinter  

            odkaz neni, ale ve zkratce si csc prihlasilo na uci svuj zavod praha/vary/praha a jeste si zkopcili z webu organizatoru historii.. Co sem zaslech…

            0 0
            • Jaroslávek  

              Aha, tak to jsem ráno jen zaslechl asi konec té debaty v záznamu čt4. Jsem to pochopil, že by se měl někde vymést bordel od začátku.-)

              0 0
            • karliner  

              Mě je to tak nějak jedno, ale pokud Tesař a spol. jsou tak skvělí manažeři, organizátoři a já nevím, co všechno ještě, jak se včera prezentoval, proč se vloni Vary vůbec nekonaly? Bylo by dobré slyšet verzi i druhé strany, kdoví jak se kdo s kým dohodl…

              Mimochodem – myslím, že za podobnou reklamní scénku, co včera na ČT4 předvedli – kdy asi čtvrt hodiny řešili „dotaz“, který poslal Tesařův chábr by měli padnout solidní pokuty…

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                No ja nevim, ale nepamatuju si ze bych za poslednich par let zachytil nejakou kladnou informaci o CSC.

                0 0
                • karliner  

                  Jak říkám, je mi to vlastně úplně jedno, ale zajímal by mne pohled i druhé strany.

                  0 0
      • Pavel  

        jj, měl co dělat, aby nepoužíval sprostá slova…

        0 0
    • McBlacky  

      jedna hláška od Jensiho ke včerejšímu začátku etapy. Prvních 50k bylo fakt maso, pak už jsem na to nekoukal až zase last 10k.

      I just realised today that beyond pain there is a whole new universe of more pain… ”

      0 0
      • treatt  

        Krom toho, Jensie dal bidon Marcusovi Burghardtovi, co si nestačil vzít myzetku..a Marcus zase psal zajímavou věc, že poprvé ho bolely daleko víc nohy ve sjezdu, než z výjezdu :) (po té TTT BMC, aby dovezli zpět Cadela kvůlivá hřebíkům)

        Jinak, docela by mě zajímalo, kolik už odtahal km na špici balíku třeba takovej Christian Knees..masakr, ten kluk netahá jen vyjímečne..

        0 0
      • treatt  

        A jestli si pamatuju dobře, tak snad před 4 dny prej totální peklo na začátku etapy, Gilbert psal „not ultra speed at the beginning of the stage, but hyper speed. Full gas for 2h55?WTF?“…to muselo bejt taky pěkný..

        0 0
    • treatt  

      Jedna náladovka, aneb čekání na balík

      0 0
      • padlos  

        to je peklo teda

        http://www.sport.cz/…y-nalez.html#…

        0 0
        • Mamut  

          Tak to je DOST VOLNY preklad do cestiny.

          0 0
        • Algheroteam  

          Pro mě je to velké zklamaní. Sice nevíme zatím detaily, ale i tak je velmi špatné. Jako velký fanda Treku trpím :-(

          0 0
        • Thidney  

          no ty kokos, tady z Franka rovnou udělali mladšího bráchu :))

          0 0
      • Thidney  

        nene daleko lepší je to u křišťálových dementů z idnes. Obvzláště věta

        • Starší bratr Andyho Schlecka, který na Tour kvůli zranění nestartuje,byl vyloučen ze závodu a může požádat o analýzu B-vzorku.

        by měla jít do učebnic.

        0 0
        • karliner  

          A to tam původně bylo, že je mladší bratr Andyho.

          Btw – zajímalo by mne, jestli se nadopovanej Frank taky tak strašně rozčilovalo, že ti, co naházeli hřebíky na silnici ničí jejich sport..

          Ale jsem línej to hledat.

          0 0
          • Thidney  

            to nevím, ale stěžoval si s bráchou a Fabianem u UCI, že jim Radia neplatěj :)

            0 0
            • karliner  

              Vypadá to, že plat brali v naturáliích :-)))

              On asi Fabian tušil, proč to zabalit dřív.

              0 0
          • Thidney  

            ještě mě napadla dokonalá konspirační teorie jak se pomstít Bruyneelovi. Jít si stěžovat na UCI, že mi nepaltí a zároveň zobnout něco jako Kolobnev loni, odstoupit z Tour a být následně očištěn :-)

            0 0
          • vasek80  

            Je to tam pořád, že je mladší

            0 0
      • obda  

        Jak už jsem psal před týdnem u Di Gregoria – nutno dodržet tradici dopingových nálezů oznámených během rest day ;) A tentokrát už neplatí Blackyho „letos malý ryby“.

        0 0
        • obda  

          Jinak docela pech, asi s testem ten den nepočítal:

          Schleck’s non-negative sample was taken in a random in-competition control after the 13th stage of the Tour, between Saint-Paul-Trois-Châteaux and Le Cap d’Agde, on July 14th, in which he finished in 40th place. velonation

          0 0
          • Mamut  

            Naco su mu ale diuretika POCAS Tour?? Dehydrovani mi tam pridu dost aj bez toho a pocas Tour aj tak nestihne nic zobnut takeho druhu, aby mu to pomohlo a zaroven to okamzite vyplavit diuretikami. Ak to ma mat ucinok, tak to nemoze okamzite vyplavit a mat to v sebe dlhsie zvysuje sancu, ze mu to najdu. Navyse uz mu nasli iba tie diuretika a nie to, co tym maskoval. Keby to bolo nieco ine, tak by som to viac pochopil.

            V priprave by to bolo ine, tam by som chapal, ze sa chce preplachnut, nez Tour zacne.

            Takze mozno som hovno chemik, ale mne ta verzia s „otravenim“ nepride az tak vylucena.

            0 0
          • Mamut  

            Nevie sa, kedy mu robili nejaky predchadzajuci test? Ak totiz par dni pred tym bol cisty, tak za par dni fakt nemohol zobnut nieco ucinne a este to aj stihnut vyplavit. Takze ak sa nasli len diuretika, tak to viac podporuje jeho verziu.

            0 0
        • McBlacky  

          je to demence UCI a novinářů. Hrotit to než se otestuje B vzorek…

          Franka není můj miláček, ale je možný že si něco zobnul, protože si stěžoval na nudnou tour v jednom z článků minulý týden. Tak to opepřil :)

          0 0
          • karliner  

            Na druhou stranu, já se jim ani moc nedivím, kolikrát se liší B-vzorek od áčka? V jedné promili případů?

            0 0
            • ememem1  

              a tara jak vsetci…

              Kategoricky odmietam, že by som bral doping. Neviem si výsledok testu vysvetliť, preto verím, že analýza B-vzorky dopadne v môj prospech. Ak sa výsledok potvrdí, potom mi musel niekto látku podstrčiť.

              :-)

              0 0
              • karliner  

                Už to ani není vtipný, samosebou, že jsem nedopoval, B-vzorek to prokáže a jestli ne, tak mne někdo otrávil, já nic, já muzikant. Že radši nejsou zticha, vždyť si to přečtou i jejich děti a kámoši..

                0 0
            • McBlacky  

              stává se. Záleží na citlivosti laboratoře, pokud pomineme chybu analytiky.

              A pak se to liší v závislosti na dalších zájmech :)

              0 0
              • treatt  

                ..jestli jezdíš za Riise nebo ne… :)

                0 0
              • karliner  

                No, Frankovi to s B-vzorkem nevyšlo, tak to teď bude hrát na otravu, na to, že buhví kdo mu to podstrčil atd.

                K zblití.

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Acko se od Bcka lisi malokdy.

                Laborator si da sakra pozor aby pustila falesne pozitivni nalez, i statistika je na to nastavena. Pokud si nejsou jisti na 99(.9% nevim, jaka hladina se pouziva), tak to radeji nechaji plavat.

                0 0
      • Pavel  

        Prostě je to závod sypačů!

        0 0
    • Jaroslávek  

      Kdo tam dneska je s Jílkem ?

      0 0
    • vasek80  

      Tak a poslední moje naděje v Cadla padla. Já mu celkem přál. Teď už jen Nibali

      0 0
    • McBlacky  

      dobrá hláška :)

      Voigt was briefly shelled, then ate a bear, recovered, and got back to his group.

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Buď jede Sky opravdu peklo, nebo to ostatní už zabalili na startu. Jinak si neumím vysvětlit takovou pasivitu od ostatních.

      0 0
    • vasek80  

      Ten Voeckler je hrozná držka :-) , ten toho tou hubou nakroutí. Získal si mě loni, když si zuby nehty držel žluťáka a letos si mě získává také.

      0 0
      • vasek80  

        Nepamatujete se někdo z jakého kopce sjížděli loni do toho dvorku? Tuším i Voecklera to tam vyneslo. Nebo ještě lépe není nějaké video na youtube.

        0 0
      • Smazaný účet  

        no, ale puntíky budou ještě zajímavý…

        0 0
        • vasek80  

          Dnes jsem přál Astaně (Vinokurovi) vítězství v etapě a puntíkatej Vocklerovi, ale i takle se mi to líbí a Voecklerovi to přeju, je to bojovník.

          0 0
          • Smazaný účet  

            vino vycvakl :-)

            0 0
          • vasek80  

            Když se to na závěr kariéry nepovedlo na TdF, tak alespoň mu budiž útěchou olympijské zlato:-)

            On už vlastně je dávno kazašským hrdinou,ale co teď? Udělají z něj krále:-) Málokomu jsem to přál více.

            0 0
      • McBlacky  

        Voeckler je kruták. On si povídá a hádá se sám se sebou když jede.

        0 0
        • vasek80  

          Jekyll a Hyde aneb mám jet/ vykašlat se na to. On sám sebe hecuje. Já když na něj koukám, tak se musím usmívat. Loni ve žlutém to samé.

          0 0
        • obda  

          Je to šílenec. Posbírat v takovéto etapě (2×HC + 2×1C) maximum bodů na puntíky … a ještě ji vyhrát.

          0 0
          • Lister  

            Právě jsem to dodíval a na tohle se dá napsat jediné: Veklééééééérrrrrrr!!!!!!

            Klidně mě sežerte, ale kdybych mohl, tak mu ten žluťák dám už jenom za zásluhy. Wiggins mě nebaví. Zato tenhle prcek má fakt koule. Nahoře měl 90 sekund, klidně to mohl zabalit a jet samospádem, ale on tomu naloží asi tak 110%. Kdysi jsem jeho často až bezhlavou agresivitu nechápal, ale postupem let si ho zamiloval, protože bez něj by Tour v poslední době nebyla Tour.

            Doufám, že puntíky doveze do Paříže, sice se dnes vyždímal, ale to jeho konkurenti taky. GC mě už nebere, budu sledovat hlavně tohle.

            0 0
            • witmar  

              Mám podobný názor, Wiggi se povětšinou veze a je to nuda…

              Vekler jde bomby :-)

              0 0
              • Lister  

                Wiggins samozřejmě dělá to, co musí a co je logické. Ale mně prostě systém „urvat je v časovce a pak je všechny uviset“ nepřijde zajímavý, ale asi tomu až tak moc nerozumím.

                Já si třeba už nepamatuju, jak loni Cadel vyhrál Tour, ale asi nikdy nezapomenu, jak Voeckler jako mladíček ujel s únikem o 14 minut a pak držel dres 10 dní, nebo jako loni nasraně práskal bidonama o zem a pískal na spolujezdce, aby mu nejel takovou kudlu – tohle jsou okamžiky, které si pamatovat budu.

                Už se hodně těším na Vueltu, to bude letos IMHO vrchol.

                0 0
                • daymaker  

                  navíc ty kotlety, to je něco… :-)

                  0 0
                  • Lister  

                    Nevím který komentátor to prohlásil, ale tohle docela přesně vystihuje Wigginsův styl: „Teď jsem měl asi na minutu pocit, že Wigins začíná být unavený, ale už má opět obličej chladného Angličana.“ (Citace určitě není přesná)

                    0 0
                    • Barberry.pha  

                      Tusim ze te rikal ten reprezentacni kouc coto s spolukomentoval, mimo jine mi to prislo jako hodne povedene spolukomentovani a pekne jsem ty dva dny pobavil :)

                      0 0
                    • vasek80  

                      Říkal, že na chvilku Wiggins vypadl z role.

                      0 0
                  • witmar  

                    Jo ty jsou krutopřísné..

                    0 0
            • pendergast  

              Mne je to arogantné hovädo každým šliapnutím do pedálov odpornejšie a jeho vynášanie do nebies je to, čo mi najviac kazí pôžitok zo sledovania TdF.

              Je mi úplne jasné, že keby nebol Francúz, už dávno by bol pozitívne testovaný.

              0 0
              • Lister  

                To máš blbý.

                Vítězný typ musí být arogantní, jinak by to nebyl vítězný typ.

                0 0
                • pendergast  

                  Mlátenie divákov a nadávanie kolegom v úniku by malo skôr zdržovať než zrýchľovať, ni­e?

                  Nepomýlil si si aroganciu s agresivitou?

                  0 0
              • skier  

                Jsem rád,že nejsem sám,kdo ho vůbec nemusí…

                0 0
              • Tina  

                Tiež mi bol vždy nesympatický… Dokonca si myslím, že problémy s kolenom si vymyslel, aby nepatril medzi favoritov a mal tak možnosť takýchto únikov.

                0 0
              • McBlacky  

                podle mě je potřeba uznat, že je to jeden posledních bojovníků.

                moc se to neví, ale Thomas jezdí bez wattmetru, tepáku i tachometru a dost často nemá ani radio (myslím, že ani včera ho neměl). V dnešní době to je opravdu výjimka. Geometrie jeho Colnaga je klasická, bez slopingu.

                0 0
                • Lister  

                  Když jsem se včera na to jeho kolo díval, tak jsme měl pocit, že sleduju asi tak 15 let starý záznam, třeba kola vypadala na dnešní poměry naprosto nezvykle.

                  Vzhledem k tomu, jak často kontroloval odstup a profil trati u doprovodného vozidla, tak bych i věřil, že to rádio neměl.

                  0 0
                • Thidney  

                  rádio nemá, by se mohl hádat sám se sebou. Kdyby ho měl, tak se v doprovodným autě picnou :)

                  Zajímavý reakce zůčastněných borců po etapě – očividně to v tom vedru byl slušný survival. Na CN je sbírka tweetů schovaná v Tour shorts. Jsem zvědavej komu co zbylo na dnešek.

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Včera jak měl rozeplý dres, nějaký pásek přes hrudník měl myslím.

                  0 0
                  • hony007  

                    To byl Kosmodisk.

                    0 0
                  • Thidney  

                    to byl stahovací tejp přes žebra, při nástupu strhneš aby se ti lépe dejchalo – takový turbo ,)

                    0 0
                    • Biker jak Pes  

                      Knees měl včera tímhle potejpované břicho… jestli už to s tím nepřehání. :-)

                      0 0
                      • Thidney  

                        Knees s tím jede už dlouho, Voeckler to samozřejmě neměl, z mý strany to byl pokus o vtip :)

                        0 0
                • skier  

                  Podle toho divadla, co u toho dělá, se nedá mluvit o posledním bojovníkovi. Každý se projevuje jinak. Že je to top rider je neodiskutovatelné , ale to chování mi prostě sympatické není. Skutečnost ale může být jiná, když je u těch žabožroutů tak populární :-)

                  0 0
                • raceman  

                  dneska teda tachometr ma :)

                  0 0
                • Biker jak Pes  

                  Tak to je ono, pořád jsem se díval na jeho kolo a nemohl jsem přijít, co je na tom jinak, než u ostatních. Nevíš, jaký vozí převodník? Zdá se mi, že je trochu větší, než u ostatních.

                  Rádio měl, ale ještě než odjel sám, tak si ho sundával a dával ho do auta, proto se pořád otáčel za sebe, i když měl skoro 2 min náskoku…

                  0 0
                • treatt  

                  Je to tak, vysílačku neměl :)

                  0 0
              • vasek80  

                Já nemám rád Francouze. Měl jsem jejich 2 auta a další už ne. Celkově jejich mentalitu nesnesu a na dovolenou by mě tam nikdo nedostal ani kdyby mi platili. Voeckler mi jako jeden z minima frantíku sympatickej. Kdyby se jmenoval Pier, nebo tak nějak francouzky, tak je mi sympatičtější méně. Takle si říkám, že úplnej francouz není.

                0 0
                • hony007  

                  On má téměř určitě německý předky, nebo aspoň dřív bydleli v Alsasku nebo Lotrinsku.

                  0 0
                • ememem1  

                  Jasne ze neni ked sa vola Thommas Vöckler. Pochadza z Alsaska cize je to Nemec jak vysity :-) (uz tou svojou povahou).

                  0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Jak se rekne francouzsky Shut up legs?

          Blacky 106

          Treatt 90

          Obda 87

          Hroch 86

          Fukin 86

          Fuzzy666 80

          LukeCz 79

          RoDoR 79

          Vitan 77

          Dafe 70

          Thidney 69

          BF Think tank 67

          Petr Kladno 66

          Destr 62

          Honzas 58

          Ydaho 58

          Karliner 56

          Kawka 55

          Jecmen123 54

          Pepan Kladno 54

          Casovkar 51

          Blade 50

          Daymaker 49

          MavasH 47

          AlgHeroTeam 47

          Josse 45

          Marios 44

          Maňas s 37

          Internaut 28

          Manas bez 28

          0 0
        • obda  

          Přepis Tommyho rozhovoru by Blazin' Saddles :D

          „The sun burnses. We wants it. We needs it. Must … have … the … precious,“ Saddles imagined Smeagol Voeckler saying to himself out loud, before turning to Samuel Dumoulin, the first of the break to be cast away, and saying: „Leave now and never come back… stupid fat Hobbit.“

          Lucky Bernaudeau wasn't on the radio or who could imagine what might have been going on in Voeckler's head? „Bad master!“ „But master's my friend.“ „You don't have any friends. Nobody likes you.“ „Master looks after us.“ „Master tricksed us. Master betrayed us! Must kill nasty master!“ And so on.

          0 0
    • McBlacky  

      Já to dneska nechápu :/

      Proč to ***** tahaj na těch mini brdcích a rovinách LIQ

      V háku po skoro rovině fakt SKY neutahaj…

      0 0
      • raceman  

        treba se dohodli, ze pak nechaj nibaliho vyhrat etapu :D

        0 0
        • McBlacky  

          trochu se obávám, že to odpálí ze sjezdu z Balés. V den jako dneska nevím jestli to je dobrý nápad

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Vypadá to tak, Sean Kelly to neustálě opakuje, že dnešek je pro něj ideální, že chtějí vytáhnout Nibaliho prvního nahoru a za vrcholem za to Žralok vezme, tak jsem zvědav… :-)

            0 0
          • raceman  

            a odpalil? ja to prospal :D

            0 0
    • Biker jak Pes  

      Zajímavost z loňska:

      Když Thomas Voeckler loni získal žluťáka, tak pro něj neměli připravené žluté kolo. V továrně Colnago se rozhodli činit a okamžitě mu svařili žluťáka, který mu dovezli ještě s mokrým lakem na hotelu během volného dne… Tady jde vidět, jak je žlutý dres pro výrobce kol reklamou jak prase.

      0 0
    • daymaker  

      tak teď to vypadalo, že by dneska mohl Froome Wigga solidně očudit, ale poslušně zpomalil…

      0 0
      • Barberry.pha  

        To ho trochu lituji, vypadalo to ze by si mohl dojet toho prvniho a jet sinpre etapova. Nebyt ve Sky tak by to bylo letos alespon zajimave ;)

        0 0
      • obda  

        Tak Valverde může děkovat týmové taktice Sky, že má etapu. Froome by ho bez problémů dal. Dost dobře nechápu, proč ho nenechali jet. Wiggins by měl furt dostatečný náskok na prvním fleku a Froome etapu.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Ještě že tak, já u toho řval a potil se za Valverdeho ať to dotáhne. Díky bohu, že ksichti ze Sky zpomalili. :-D

          0 0
          • karliner  

            Fandíš doperům?

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Si piš, a tobě nejvíc :-*

              0 0
            • Lister  

              To snad všichni bez výjimky, ne?

              Jsem v tom s psíkem, taky jsem mu držel palce.

              0 0
            • ememem1  

              no ja neviem, nechcem syckovat ale neni su froome a aj wiggins az nejka moc dobri? ako nie ze by spadli z neba a nemali cosi za sebou ale su na tom viditelne o rad lepsie jak vsetci ostatni a o rad lepsi ako boli vlani.

              0 0
              • Mamut  

                To vsetko sedi aj na Sagana. Takze vyraz do Ziliny do sportovej krcmy a zacni to tam rozvijat. Uvidime „polemiku“.

                0 0
                • ememem1  

                  mne sa len proste nezda ked pri dnesnej konkurencii je niekto lepsi o triedu (co neni saganov pripad). si tak trocha pamatam zo svojho mladi kolko to chcelo namahy ked si pri viac menej hornej hranici trenovanosti dosiahol urcitu hranicu vykonnostnu a chcel si sa zlepsit(bez „pomocok“)trvale o 1%. a pri vsetkej ucte sa tito dvaja uz aj tak dost dobri za rok zlepsili o rad.

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Wiggins hlavně rozhlašoval, že má na letošek nového trenéra (plavce!) a ten má docela zajímavé tréninkové metody. Řekl bych úplně opačné, než vůbec kdo používal. Něco na tom asi bude.

                    0 0
                    • Smazaný účet  

                      tak obecně může pomoct změna tréninkového systému, protože to tělo donutíš se zas adaptovat jinak…

                      0 0
        • marios  

          No a já mám po dlouhé době aspoň body, díky Sašovi a taktice SKY.

          0 0
        • Barberry.pha  

          Tu etapu mu mohli dneska nechat, jeste kdyz Nibali mel taky krizi. Takovy hodne velky zichr, asi meli strach aby Froome nevysvlekl Wigginse se zluteho :D

          0 0
          • daymaker  

            tak tak, podle mně se báli, že stáhne ty dvě minuty… :-) vypadal, že má v nohách dynamit…

            0 0
            • obda  

              No jo, kdyby Froome mohl jezdit na co má, tak byl ve žlutém, Wiggo druhý, a já bych vyhrál tipovačku ;)

              0 0
              • treatt  

                Kdyby nebylo Wigga a veškerého soustředění se na něj, Froome by nejel pod radarem na druhej flek..

                0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Po poslednich kopcich,

        Blacky 108 – kde jsou ty fotky ve zlutem?

        Treatt 91

        Obda 88

        Fukin 87

        Hroch 86

        Fuzzy666 80

        RoDoR 80

        LukeCz 79

        Vitan 78

        Dafe 71

        Thidney 70

        BF Think tank 68

        Petr Kladno 66

        Destr 62

        Karliner 60

        Honzas 59

        Ydaho 58

        Jecmen__123__ 55

        Pepan Kladno 55

        Kawka 55

        Casovkar 51

        Daymaker 51

        Blade 50

        MavasH 48

        Marios 48

        AlgHeroTeam 47

        Josse 45

        Maňas s 41

        Manas bez 30

        Internaut 28 spendliky fakt fungujou. A jeste Manasovi zaboduje Wiggo v casovce a bude hotovo.

        0 0
        • Manas  

          ***** fix. :-D

          Misto reprezentativniho posledniho mista, nemastne neslane predposledni :-)

          0 0
        • McBlacky  

          včera jsem poctivě měl žlutou košili na večírku s Treattem a Karlinerem u nás doma :)

          0 0
          • karliner  

            Nepamatuju si nic :-)

            0 0
            • McBlacky  

              jsme trochu přetáhli zavíračku no :)

              Budu muset ještě pilovat práci s třílitrovkama vína, aby nebyl v Paříži trapas. Víno doma všude…

              trpím fest v práci.

              0 0
          • Thidney  

            tak jelikož tě očividně ani jeden nevyfotil tak jako by nebylo

            0 0
            • treatt  

              Ale měl svůj červenej pásek z Vuelty, aby mě mohl popichovat, panchart..

              0 0
          • Smazaný účet  

            ještě bys měl mít žloutenku, aby to bylo dokonalý :-)

            0 0
      • treatt  

        Choval se u toho jak *******. Za vše hovoří vyjádření sportovního ředitele Sky: „Froome didn't listen to me. He was clumsy and tactless on Peyragudes. He has a lot to learn.“(Sean Yates, Sky)”

        0 0
        • daymaker  

          myslíš Froomeho, nebo ředitele? .-)

          0 0
        • Jaroslávek  

          Hodně kulantně řečeno.

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          „The sun burnses. We wants it. We needs it. Must … have … the … precious,“ Saddles imagined Smeagol Froome… „Bad master!“ „But master's my friend.“ „You don't have any friends. Nobody likes you.“ „Master looks after us.“ „Master tricksed us. Master betrayed us! Must kill nasty master!“ And so on.

          0 0
    • vasek80  

      Tak pro letošek mě Alpy ani Pyreneje trochu zklamaly. Jedinej vzruch, když Frome cuknul Wiggovi. Doufal jsem, že SKY odcukne Evans nebo Nibali, nestalo se. Něco tomu letos chybělo. Strojová práce SKY a Wigginse moc emocí nevzbudila.

      0 0
    • obda  

      Jinak dneska chudák CAS – foto jen pro otrlé.

      0 0
    • vitan  

      tak bráchove do Astany?

      no kampak teda zamíří Romča?:)

      0 0
    • Barberry.pha  

      Kdyz to spolukomentuje Andrle tak i nudna etapa dokaze byt zabavna a vydrzi se na to koukat :D

      0 0
    • Pavel  

      Cavendish to tam poslal přímo ukázkově!

      0 0
    • Exe  

      Dneska doufám ve vítězství Cava nebo Boassona-Hagena, ale rozhodně bych to přál i Saganovi, hlavně ať to nevyhraje Greipel a podobní

      0 0
      • Mamut  

        Sagan mi pripada uz trocha unaveny. Nie ze by na to nemal narok, odpracovane a vyhrate ma uz dost.

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Prdel by byla, kdyby Wiggo to Wiggo poslední kilák rozjel Cavovi takovým stylem, že by mu odpadnul z háku a vyhrál by ve stylu Spartacus. :-)

        0 0
    • Exe  

      YEEEEEES !!!! Krásnej dlouhej spurt Cava, gratuluji celému týmu Sky, luxusní výkon. Je vidět, že koupí dresu SKY jsem udělal dobře, budu teď moct všude machrovat :D

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Neuvěřitelné, Wiggo na konci rozjel brutální peklo, nikdo z ostatních týmů se na něj nedokázal ani trochu přiblížit.

        Cav neuvěřitelně dlouhý sprint, už jsem si říkal, že to nevydrží, ale vidina vítězství prvního cyklisty v duhovém dresu na Champs Elysée byla asi hodně silná.

        Zvíře Sagan druhý… parádní finiš… :-)

        0 0
      • Kubiczech  

        Snad aspoň v tom Londýně už ho někdo osolí. Začíná to být trošku nuda.

        0 0
      • Corydalis  

        To byl extra dlouhý sprint. Víte někdo kolik to mohlo být metrů od zatáčky po cíl?

        0 0
    • Barberry.pha  

      Sagan druhe misto pekne, byt ten cil o neco dale tak by Cava asi dal ;) tech 15 metru za zacatkou bylo na te rovnice poznat.

      0 0
      • Smazaný účet  

        Sagan zaspal, do spurtu vyrazil s velkou strátou.

        0 0
        • Barberry.pha  

          No nerekl bych ze by zaspal ale jak se vjeli do te zatacky pred cilovou rovinkou, tak uz to bylo slusne natahnute a uz tam se jelo naplno a byl tam nejaky 4 nebo 5, mel by sanci jedine pokud by se vezl za Cavem, take to Sky zvladl skvele, rozjeli to uz pred tou zatackou kde uz byli vsichni ve vlacku a pak ty metry chybeli.

          0 0
        • Barberry.pha  

          No nerekl bych ze by zaspal ale jak se vjeli do te zatacky pred cilovou rovinkou, tak uz to bylo slusne natahnute a uz tam se jelo naplno a byl tam nejaky 4 nebo 5, mel by sanci jedine pokud by se vezl za Cavem, take to Sky zvladl skvele, rozjeli to uz pred tou zatackou kde uz byli vsichni ve vlacku a pak ty metry chybeli.

          0 0
        • McBlacky  

          mu to zakotvil Greg, který povolil když zjistil že ztratil andrého za zadního kola.

          0 0
        • treatt  

          Nezaspal nic, na to, že se tam pohyboval opět sám, se dokázal vměstnat do lajny dost slušně. K jeho velké smůle ale byl tesně před ním Greg Handerson, který to rozjížděl pro Greipela. Když ale za zatáčkou zjistil, že na zadním kole nemá Andrého, tak pochopitelně přestal jet. Tím vznikla horzná díra, kterou si musel Sagi lepit sám. Předvedl sprint ještě delší, než Cav a byl rozhodně nejrychlejší. Cav už pak solidně tuhnul, Gossy mu zas nebyl schopen vyjet z háku. Škoda pro Sagana, že se nedostal před zatáčkou před Grega, ale to už tak holt je. O to míň chápu Liquis, proč se tam větrali 10 to go a nikdo mu pak nezbyl na poslední 2km?

          0 0
          • karliner  

            Aneb jak udělat z naprosto jednoznačnýho dojezdu detektivku :-)))

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              100% souhlas s Treattem. Pri pohledu zepredu je prd videt, ale pust si zaber z vrtulniku, tam je videt ze Sagan byl zdaleka nejrychlejsi, ale tu diru uz nemel sanci sjet.

              Na tom by mel Sagan zapracovat. Na 1km byva vzdycky presne za tim spravnym kolem, ale pak se odtud nejak vzdycky necha vytlacit. Konretne tady, 0:50 jel za Gossem a v predposledni zatace tam pustil jezdce z vlacku Lotta- ten pak prestal v posledni zatacce jet, udelal diru (2:50)a to Sagana mozna stalo vitezstvi. I kdyz Cav sice tuhnul, ale v zaveru uz nemusel jet naplno, tak kdo vi.

              Ale ani pro Greipela to nebylo dobre ze se tam nacpal, protoze tim se Lottu rozsypal vlacek.

              0 0
              • karliner  

                Mě to tedy spíš připadalo, že jakmile všichni viděli, že to má Cav v kapse, tak Sagan byl jediný, kdo spurtoval o poctu být prvním z poražených, jak píše pendergast.

                Ale napadlo mne v té souvislosti, že kdyby se Gebreselassie nevykašlal ve čtvrtfinále na Ronalda (který tak byl sám před golmanem a dal nám fíka) a místo toho balon odhlavičkoval, díky rozestavení jsme mohli jít v převaze od odkryté portugalské obrany a… ;-)

                0 0
                • treatt  

                  No jo, máš pravdu, vykašlali se na to všichni od začátku etapy, to se furt jen zevlilo, protože už každej věděl, že je nanic být první z poražených :)

                  Ten druhý odstavec nechápu, objevují se tam nějaká divná jména, takže to tipuju na nějakou hru pro slečinky, sloužící k pobavení plebsu :)

                  0 0
          • pendergast  

            Sagan bol jednoducho jediný, ktorý špurtoval o 2. miesto. Inak by sa nedostal ani do top 3.

            0 0
            • treatt  

              :-D very funny post..proto se může x týmů pobít, aby na Champs dokázali dostat jezdce aspoň do top 10, když ne top 5, ale jak vidí, že Cavendish vyhraje, tak je to najednou přestane zajímat :-D

              0 0
              • karliner  

                imho to, kdo byl letos 9. ve spurtu na Champs Elyseés si ve středu vzpomene už jen rodina a možná někdo z týmu toho ridera a kdo byl 9. vloni si nepamatuje ani Google :-)))

                0 0
                • treatt  

                  Jo a proto kromě pár velkejch kluků typu Cava, Sagana a spol může vypustit duši, aby někde zajeli top ten ve špurtu, maj to ve svém palmarés, jejich tým za to dostává body (a že menší teamy ani moc jiných možností krom hnojáků nemá), maj za to prémie, komentátoři cyklisticky vyspělých zemí o tom mají velice dobrou evidenci a jezdce podle toho posuzují.

                  Ale jasně, můžem to brát tak, že to je prostě nějakej homogenní balík pitomě opálenejch vyhublíků v elasťíkách, kde se jede jak v taxíku a pak se akorát na konci chvilku sprintuje, prostě nuda..

                  0 0
                • Tina  

                  Nechápem, že to potom podľa tvojej definície nezabalili všetci ostatní, ktorým bolo jasné, že nebudú v Paríži v top 3. Možno mali odštartovať iba piati špurtéri na dve kolá okolo Champs-Élysées…

                  0 0
                  • McBlacky  

                    stačil by jeden, druhej nikoho nezajímá :)

                    0 0
                    • karliner  

                      Letos jo. Treatta a Slováky :-)

                      0 0
                      • ememem1  

                        ale kua no tak, nekaz radost.

                        keby takto dopadol RK tak uz ma asi aj rezervovanu hrobku pod svatovitskym chramom. sagi je fakt eso, ked mu to zvladne hlava tak ma silny nabeh do kategorie armstrong, mrecxx a spol. a jeho marketingovy potencial uz dnes tiez neni zrovna maly. som volakde na zahr. servroch teraz cital ze ho lanarili do inej staje za 2.5 mega rocne. to sa moze snad okrem AC a mozno este 2–3 dalsich zbytku profi tour iba snivat.

                        0 0
          • teepeex  

            presne tak jsem to videl ja

            0 0
    • vasek80  

      SKY byl letoš až trochu trapnej. Takové týmové soustředění a tak trochu nuda.

      0 0
      • Thidney  

        Počkej napřesrok, Sky chce posílit klasikářskou část stáje, což se dá přeložit koupíme si Spartakuse. V tom případě jim stačí delší TTT na předplacenej žlutej až do Paříže. Možná by i ve složení (Canc, Wiggo, Rogers, Porte, Froome, EBH, Cav) dostali pár týmu na limit :)

        0 0
    • Coffin Corner  

      Zajímalo by mě co se dnes ve studiu ČT4 událo těsně před zahájením přenosu, že měli oba moderátoři takový výtlem. Lubort Tesař nemohl ani mluvit… :D

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Konecne poradi tipovacky je

      Blacky 126

      Treatt 106

      Obda 103

      Fukin 99

      Hroch 98

      Vitan 93

      Fuzzy666 92

      RoDoR 92

      LukeCz 91

      Thidney 85

      Dafe 83

      BF Think tank 80

      Petr Kladno 75

      Destr 74

      Honzas 72

      Karliner 72

      Jecmen123 67

      Pepan Kladno 67

      Ydaho 67

      Kawka 64

      Daymaker 62

      MavasH 60

      Marios 60

      Blade 59

      Casovkar 57

      Josse 54

      Manas s 53

      AlgHeroTeam 53

      Manas bez 40

      Internaut 39

      Blacky se stejne jako Wiggins oblekl do zluteho po 7 etape a uz tam zustal. Pas mas porad stejnej jako vloni na jare?

      Treatt druhy ale ruku na srdce, nemels sanci- od okamziku kdyz jsi napsal Martina misto Cancelary ;-). Ve zlutem se svezli jeste i Jecmen123, Obda a Lukecz.

      Nejlepe mel natipovano na GC Fuzzy666 (46 b z 80 moznych)-a 5 lidi po 40. Blacky a Obda dokazali nasbirat 65 bodu za etapy z moznych 82 (Sagan 16 Greipel 13 Wiggina a Froome 10 Cav 9 Voeckler a Goss 7 Cancelara 6 a nekdo z Evans, EBH a LL Sanchez 4) tj. 80% uspesnost- bravo. Skokanem je Fukin, ktery po Maglia Nera na Giru skoncil 4.

      Thidney a Jecmen123 presne trefili kolik lidi dokonci.

      Na opacnem konci, po tuhem boji, posledni je nakonec Internaut, tesne za (nebo snad pred?) dlouho favorizovanym Manasem.

      Kdy ze to zacina Vuelta?

      0 0
      • karliner  

        Já bych tedy poděkoval Hrochovi za organizaci a pochválil Thidneyho s Ječmenem, že trefili počet dokončivších…

        0 0
        • mastihuba  

          Na druhe starně výsledovky nesporně zabodoval Internaut s jehelníčkem, potvrdil tím že i poslední místo si člověk musí zasloužit :D

          0 0
        • treatt  

          To jo, díkes

          0 0
      • Internaut  

        Blahopreju vitezi! Hrochu diky za organizaci a narocne (prepokladam manualni) scoty. Respekt Manasovi za predem marny boj proti temnym silam.

        Tesim se na priste – budu muset dostudovat informace a vylepsit tipy. I kdyz vlastne hur uz dopadnout nemuzu…

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Foto ze slavnostniho predani ceny- takova „podium girl“ ceka na posledniho ;-P

          0 0
          • Smazaný účet  

            a byla i líbačka? :-)

            0 0
            • Thidney  

              ne, vzal jsem ho do kravaty, jak tady vždycky Karliner vyhrožuje :)

              0 0
              • treatt  

                Pak nejsi správná podium girl! :)

                0 0
                • Thidney  

                  no ještě to jde vyložit tak, že po švihu do Poděbrad a zpět mu nasazuju ohlávku, by se dal příště nějak přibrzdit :)

                  a vůbec Hroch mě uplatil koláčem a malinovkou

                  0 0
      • treatt  

        Takhle, jsem pakůň jalovej a tluču hlavou v stůl, ze dvou GT podruhý na bedně, ale pásek to zase není :(((

        Ta bezmoc, když se mi poslal do nemocnice Sammy Sanchez, kterýho Blacky neměl :( Nebo když mi onemocněl Chavanel, kterýho taky neměl :(((

        Nu což, sláva vítězům, já budu hrdý první z poražených :)))

        0 0
        • McBlacky  

          máš celý rok na to si pěkně schleckovat :)

          ale zase vidím tu radost jak jsi mi psal SMS, že Kittel odstoupil, musel jsem ti to vrátit s Westrou, ale už to nebylo ono.

          0 0
          • treatt  

            To víš, Marcel mě děsil, hlavně to bylo v době, kdy to mezi náma bylo ještě otevřený :) Westra jel mimoně od začátku, tak to nemělo takovej úspěch :) Vacáns kurnik, to se mi teda zas jednou vyplatilo na ně dát dvojitou sázku s tím, že to jsou nějvětší showmani :( Westra nula, Hoogerland nula :(((

            Schleckovat? Jaj, že by se Ti našel po půl roce nějakej škraloupek a já bych dodatečně dostal pásek? :)

            0 0
      • Thidney  

        Diky. že bude takovej nervak porazit BF thinktank jsem fakt netusil. Meli bychom usporadat nejakou vyjizdku a dat Hrochvi hobla nebo jine adekvatni oceneni :)

        0 0
      • Fuzzy666  

        Taky děkuji za organizaci. Opět se mi potvrdila neschopnost natipovat vítěze etap :), zvlášť mě štve, že jsem nedal Cancellaru a Greipela, když už jsem si je poznačil na papírek, ale pak je škrtnul, vždyť přece Fabian to zas bude jedna časovka a nic a Greipela zastíní Cav s Gossem a Saganem. A ono mezitím, vůbec ne :)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Já tedy taky děkuju opožděně předsedovi, byl jsem úplný nováček, takže příště to vzadu budou mít hoši se mnou těžší.

        0 0
    • Coffin Corner  

      0 0
      • soc  

        jak říkáš…

        0 0
        • Coffin Corner  

          Ale, jen jsem chtěl hodit odkaz na to jaký se chystají novinky v přenosech na příští ročník. Kamery na kola, příposlechy z vysílaček á la Formule 1, ale nějak to tady nebere odkazy z iHned :)

          0 0
          • treatt  

            Příposlechy z vysílaček byly už před rokem na Flandrech (jak vyhrál haluzník Nuyens) na Eurosportu, akorát do toho furt kecal Baky, takže jsem stejně nic pořádně neslyšel :)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.