• karliner

    Trasa vypadá monstrózně, Tourmalet, Aubisque, 2× Galibier, Izoard, Alp d´Huez…

    Průsmyky

    Trasa

    Etapy

    Teď by jen měli fans doufat, že UCI přestane s dopingovými zkouškami, protože jinak v Alpách pojede asi jenom karavana :-)

    Anketa: Tour 2011 budete sledovat?

    Ano
    41x
    76%
    Ne
    5x
    9%
    0 0
    • ememem  

      a neda sa hlasovat za 2? ze napr. ze ano ale bez bakalara? ako nic proti ale chvilami je fakt uplne mimo. pred par dnami ma fakt pobavil ked na td-lomabradie zahlasil nieco take „ze keby bolo rakusko-uhorsko tak lombardia je v cechach alebo my v lombardii“.

      0 0
    • vasek80  

      12tá etapa bude skutečně šťavnatá.

      0 0
      • Zbyněk  

        Na tu se těším nejvíc, to je moje srdeční záležitost.

        0 0
    • bagr84  

      UCI musi byt trosku tolerantnejsi, bez fetu tohle neujedou.

      0 0
    • Lister  

      Miluju Tourmalet, miluju Ale d´Huez, už se těším, snad se najde pár „čistých“, aby to měl kdo jezdit :-)

      0 0
      • Lister  

        hmm, Galibier se jede dva dny po sobě, to jim nezávidím.

        0 0
        • Thidney  

          a hned po tom časovka. Ten závěr v Alpách bude maso. Předpokládám, že časovka v Grenoblu nebude čistá rovina.

          Ještě jsem zvědavej co s rovinatejma etapama udělá změna bodování.

          0 0
          • Lister  

            On celý ten konec bude hodně zajímavý, protože ten časový rozvrh jim tedy namíchali dost drsně – čtvrtek, pátek, sobota Pyreneje, v neděli rovina, pondělí den volna a v úterý už středně těžká etapa, kde už prakticky začínají Alpy. Fakt si máknou.

            0 0
            • Thidney  

              však my taky, abychom to stihli celý ukoukat :) to zas bude zářez v práci ajajaj

              0 0
              • Lister  

                K tomuto můžu říct jediné – díkybohu za digitální nahrávací zařízení s velkým diskem a funkcí timeshift :-)

                Většinou to z práce nestíhám, takže to za mne tahle krabička sleduje a já si to pak pouštím třeba s 2 hodinovým zpožděním a přeskakováním méně zajímavých míst a reklam doháním doháním živý přenos.

                0 0
    • beeker  

      Takže ta horská časovka se nejede??

      0 0
    • Trainman  

      Časovka družtev je zpět – to je příjemná změna :) Jinak to bude docela brutalita…

      0 0
    • l-e-t-o  

      tak tohle je brutální konec tour 2011. tolik přetěžkých horských etap. Ale nejvíc se těším na 19. etapu. Gallibier a Alpe d'Huez v jednom dni :)

      muhahaha

      0 0
    • rock  

      18. etapa je ňamka. Col Agnel z italské strany je sám o sobě příšernej, na vyjetí pohodovej d'Izoard a závěr na Galibieru.

      19. dtto. Parádní dvojden …

      0 0
    • PjSky  

      a nepojedeme tam treba v cervnu na „soustredeni“ na par dni? :)

      celkem se citim. Kdyz to chtel dat Vavra tak pak bych se stydel. to je 7 mesicu na pripravu :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.