• cube

    Tak co jak to letos typujete ?

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Mislym, ze letos zase dojedou.

      0 0
    • Marry  

      minimalne letos nevyhraje nikdo s US Postal :-)

      0 0
    • Marry  

      Mate vychytany nejaky stranky, kde se to da dobre sledovat ?

      0 0
    • wroum  

      tipuju to na stejnou nudu jako vsechny predchozi rocniky.

      0 0
      • venca1  

        tak příštích 150 let trénuj a pak se zúčastni přímo-to není nuda

        0 0
        • wroum  

          :-) slibuju ze se za 150 let zucasnim. doufam ze se mi do ty doby nic nestane.

          0 0
      • Homer  

        Souhlasim, ze v TV je to nuda, ale rad o tom ctu. Pokud je to dobre napsany, je to jako detektivka. Jinak ale vsechny predchozi rocniky nebyly nudne. Ty prvni naopak musely byt napinavejsi nez horor :) Kdyz vezmes na cem jezdili, po cem jezdili, na co jezdili, kolik toho jezdili a kolik za to meli…

        0 0
    • dav33  

      Četli jste knížku Sůl v kávě od němce Blickendorfa (nebo tak nějak) o Tour ?

      0 0
      • hydrant  

        jj, četl

        0 0
        • hydrant  

          Hans Blickensdörfer, Sůl v kávě

          0 0
          • dav33  

            Jo , jo,jo mě se teda líbila a dokonce i mojí ženě trochu přiblížila cyklistiku.

            0 0
            • hydrant  

              je to už dost dávno, co jsem ji četl. Taky se mi líbila, člověk trochu nakoukne do zákulisí a myslím, že ta knížka odpovídá skutečnosti, vycucaný z prstu to asi nebylo. Tlak na hlavního hrdinu tam byl velkej, ale tlak na Armstronga musí bejt úplně neskutečně obrovskej. A? je jakej je, udělal pro cyklistiku dost a dost a jestli bude první nebo čtvrtej, odejde jako osobnost.

              0 0
              • dav33  

                Poprvé jsem ji taky četl strašně dávno,loni jsme ji od někud vyštrachali a opět dobrý. S Lancem máš recht,pevně doufám ,že je čistý a nikde se časem neobjeví nějaké svinstvo. Mě osobně hlavní hrdina připomínal Ullricha.Napsal to nějaký německý novinář , který se cyklistice věnoval nebo věnuje,jsi dobrý s tím jménem.

                0 0
                • hydrant  

                  no já jsem pro ni sáhl vedle do skříně, tak nech na hlavě :-) Jestli je Lance čistý, o tom ani nepřemýšlím a věřím, že čistý odejde. Jestli mu na něco přijdou, tak ten obrovskej kus práce, kterej pro cyklistiku a pro nemocný lidi udělal a dělá, přijde vniveč. Lancovi nefandím, přeju Ullrichovi a dalším, nicméně Lance je borec. Loni na kri?asu v Praze jsem se byl podívat na něho, asi jako když někdo jel do Prahy na MS v hokeji, jen aby viděl Jágra. Je to prostě ikona, osobnost, která svým rozměrem dávno přerostla hranice cyklistiky.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.