• Luke_MTB

    Ahoj, jelikož mi tohle forum už několikrát pomohlo, tak se obracím s novou otázkou.. :-)

    Mám v merku pořídt:  Superior XC 840 disc 09´   odkaz: ZDE

    co si myslíte o osazení a celkově o celém kolu a značce? Vidlice vypadá slabší, ale ta by se dala popřípadě časem vyměnit..

    Jezdím 70%terém 30% silnice   váhá 87kg, výška 180cm  řočně najeto cca 3000–4000km

    Takže čekám že v něm utvrdíte nebo mi jej vyvrátite.

     

    popřípadě tip na jiný kolo? značku?

     
    0 0
    • dada  

      dobrý sedlo nooo…:)

      0 0
      • Luke_MTB  

        jenom sedlo? jinak na něm nic dobrýho není? :-)

        0 0
        • dada  

          je to asi v pohodě…v poslední době se mě ptali dva lidi na kolo do 25k a nedal sem jim kloudnou odpověď…takže tak…

          ale kdyby se dal sehnat ještě tenhle scott tak by sis asi polepšil

          http://www.librakola.cz/shop/?…

          0 0
    • mitch  

      BTW kamarád kupoval 870 disc, platil hotově a vyšlo ho to na nějakejch „22tis a něco“. Kupoval tu 

      A to už celkem jde ne?

      0 0
    • Hejdik  

      Zkus se mrknout na" tohle":http://malyobchod.cz/?… Galaxy nabízí docela slušnou výbavu.řekl bych,že oproti Superioru je na tom o dost líp.

      0 0
    • obda  

      Značka Superior je IMHO ok, nic zvláštního v tom nehledej. Prostě rámy z Taiwanu, kolo montované v ČR. Sám mám Supa, pokud vím s případnými reklamacemi nebývá problém. Osazení je ± ok, tragická je hlavně ta vidle. Ale to už víš sám. Ještě netuším, co jsou zač ty kliky. Kolo je trochu těžší.

      0 0
      • Luke_MTB  

        jj, s výměnou vidle časem počítám… Váha je oproti jiným vyšší no :-(  ale s mejma skoro 90kilama  pár kilo navíc snad nepoznám :-)

        0 0
    • Clavinger  

      Superiory nejsou špatný kola, ale podle mýho názoru ušetříš, pokud se ti někde podaří ještě vyzobnout loňskej model. Za sebe bych zrovna tenhle model ale nebral, Suntour vidlice moc nemusím. Osazení SRAM ale schvaluji :)

      Můj tip je Author Revolt 2008. A teď se do mě pusťte, že si dovoluji doporučovat Authora :) Jenže pánové, 11.8kg je suprová váha (o 1.3kg lehčí než SUP, rámové trubky a řidítka jsou od Eastonu – proti nim stěží někdo může říct špatnýho slova) a osazení je SRAM X7 komplet přesmykač-měnič-řazení (narozdíl od namíchaný řady u SUPa). Někomu můžou chybět kotouče, ale jistě se najdou i bikeři jako já, kteří zůstali věrni véčkám. Navíc se dá najít v akcích už okolo 23K třeba "tady ":http://www.cyklo-obchod.cz/index.php?… tady.

      0 0
    • redhotrock  

      čau, jezdim Supoše XC840 model 2006, nedám na něj dopustit. Když sem koukal na letošní model tak se osazením prakticky nezměnil. To ten můj již ano.

      Jezdim na něm jak XC maratony (a moc se s nim nemazlim) a v létě naopak zapřahám i vozík na bagáž a tradá. Co se váhy týká.. s tou vlastní se musí každý poprat sám. Samotný bike mi přijde naprosto hmotnostně ok, bo když sem ted měl možnost potěžkat segřiný CUbe Team LTD 09 tak mi přišlo hooodně váhově stejný..

      ..tak šťastný výběr.

      0 0
    • Marccoo  

      klasika a nemáš co řešit,foto najdeš tady na BF.

      0 0
    • Luke_MTB  

      Ještě mi teďka kamarád poradil Treka 6500: odkaz: ZDE

      ve srovnání se SUPem je jakej váš názor?  vidle mi přijdě o něco lepší…ale kolo jako celek?

       

      díky

      0 0
      • Evilcleaner  

        nenapadá mě jediný ohled kde bych preferoval sup před tímto trekem. myslím že je to velmi hezky vyvážená výbava na velmi hezkém rámu za přijatelnou cenu, ted trochu zákulisní info-prodejci treku mají na kolech docela vysokou marži takže smlouvání v tomhle případě určitě doporučuji;)

        0 0
        • Luke_MTB  

          jj, díky za radu..

          Takže kdyby někdo z BF prodával Treky, nebo měl přístup k lepším cenám, tak se můžem nějak dohodnout.. ;-)   něco bokem, popřípadě alektronika a PC za nákupní… :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.