Felt RXC TWO nebo Superior 870 Disc

22 nepřečtených
  • Arty

    Ahoj,

    rozhoduji se mezi koupí Feltu RCX TWO za 25.000,–

    Superioru XC 870 Disc za 22.900,–

    odkazy:

    "Felt RXC TWO ":http://www.vseprokolo.cz/…%20kolo.html

    "Superior XC 870 Disc ":http://www.sportmen.cz/…0-Disc/d1968

    Díky za radu

    Anketa: Ktere by jste zvolili?

    15x
    79%
    0 0
    • dancing dog  

      Vzhledem k vidlici a brzdám bych já osobně šel raději do toho felta…/Sram pro mě roli nehraje/ + celkově se mi nějak víc líbí…

      0 0
    • Mr.Cookie  

      určitě jdi do Felta o třídu lepší vidle, lepší brzdy, hezčí design a Sram =)

      0 0
    • rasputin  

      Šel bych určitě do Feltu, pro mě by byl jasná volba, závodní deometrie rámu a funkční komponenty navíc pěkně zabaleno v hezkém designu ;)

      0 0
    • Arty  

      ještě řeším velikost rámu: 19.5 nebo 21.5

      měřím 188 cm, nohy cca 92 cm. Chtěl bych ho hlavně do lesa, lesní polní cesty…

      0 0
      • stihac  

        v tom odkaze mas tabulku:

        Orientační velikostní tabulka:

        rám velikost postavy

        15,5' 150 až 159cm 17,5' 160 až 170cm 19,5' 171 až 180cm 21,5' 181 až 190cm

        tak by som sa toho drzal. Na stranke feltu som nenasiel presny nakres s geome­triou, ale videl by som to na 21.5

        0 0
    • Ivan_em  

      Kde mají toho Felta za 25K ? Všude je za 29K a více. Je pravda, že má zadní trubky karbonové, ostatní rám je Al?

      0 0
    • Ivan_em  

      Chlapi a co Felt RXC2 nebo  Grand Canyon 6.0 ?? Oba mají ± stejné komponenty, vidle vzduch RS Reba,Recon ,.. ecnově to vychází nastejno

      a teď babo raď …

      0 0
      • jIrI___  

        Pokud ti nevadí objednání ze zahraničí, ber Canynon. Jinak ber Felt :-)

        0 0
        • Ivan_em  

          …Felt nemá PopLock vidlice, zamyká se přímo na hlavě..Canyon má páčku .. …Felt 11.8kg..Canyon 11,1kg …Felt Avid Jiucy5, Canyon Formula Oro K18.. to neznám

          Jedinou neznámou je dodací doba Canyonu, aby se ještě vůbec letos vyráběl..

          0 0
      • TheIF  

        Někdo tu psal, že tam volal a GC 6.0 už letos nebude. Ještě Cube LTD Race 2008 je za slušnej peníz.

        0 0
    • Arty  

      Ano Velo Hanák ho mají ještě levnějšího, já ho koupil v Bikezone.

      foto nového Biku – http://www.bike-forum.cz/…il-5601.html

      0 0
      • Ivan_em  

        Pěkný… Když už ho máš, zeptám se na Lockout přední vidlice. Na webu jsou nejednotné informace, dokonce na velohanak je napsáno, že nemá lockout, všude jinde je psán že je. Díval jsem se do psecifikace feltu, měl by tam být, ale bez páčky, se zamykáním na vidli. Je tomu skutečně tak ?

        Díky za info

        0 0
      • Ivan_em  

        . .a ještě jeden : pedály jsou v ceně nebo se doplácí ?

        0 0
        • Arty  

          Lockout jsem nikde nenašel a i prodavač mi říkal, že zamknout nejde. Na starým kole jsem taky nikdy nezamykal takže neřešil. Jde seřídit odskok. Pedály tam nejsou žádný, ale měl jsem ze starýho kola téměř nový PD-M520 takže mi to vůbec nevadilí.

          0 0
          • Ivan_em  

            Díky za informace. Až teď jsem se zamyslel, proč mít lockout, stejně se na obyčejné ježdění zamykání moc nevyužije.

            Přeji ti hodně zábavy .....

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.