• Dubys

    Zamiloval sem si tohle kolo – hlavne vizualne:)…ma podle Vas nejake slabiny…patazmo je to v teto cen. kategorii (20 tis.) ne uplne idealni volba?Diky www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

    0 0
    • Haryk  

      …Když ji miluješ, nemáš co řešit…

      0 0
      • Dubys  

        jasne,ale nemam to zas az tak moc nicim podlozeny.cekal sem spis hlasku typu:ze ta stredova osa RPM PowerPro BB-9400ST stoji za …apod.

        0 0
        • Vojtas  

          Ja mam na kole tretim rokem uplne nakej shit, ani shimano to neni a funguje, teda uz je zrala na vymenu ale este ma cas ;), tak ze stred moc neres, stejne to je otazka par stovek. Jinak ja bych to bral, ten ram se mi libi ale na me by byl malej, tak ze ho nemam i kdyz bych chtel :(.

          0 0
          • gobike  

            Sem po 2 letech vytahl z Meridy osu a zjistil jsem, ze je to kus blata:) Ani delka osy nesla precist:) Nastesti ji tam uz davat nikdy nebudu, uf:)

            0 0
        • kurýr na bajku  

          RPM je v poho. Možná tý vidle bych se trochu bál, ale to nemám ověřený. Zeptám se při nejbližší příležitosti jednoho kluka od nás co jezdí 860ku.

          0 0
    • Polka  

      Kamos si ho onehda koupil – nesly mu povolit imbusy na drzaky kosiku (protacely se) – prej je to casta vada a u vidle sjizdeli manzety. Jinak supr, supr ;-)

      0 0
    • gobike  

      Jdi do nej, vidivam ho kazdej den v realu a ta barva ramu je luxusni:) Asi nejvetsi slabinou bude vidla.

      0 0
    • grafik  

      pekny bike

      0 0
    • jecnak  

      Priplatil bych si za 870 www.bike-forum.cz/…6/forum.html#…

      0 0
      • Filltos  

        muzu dopoucit :)

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Na tý 860tce maj kliky aspoň ňákou výdrž. Dneska sem mluvil s cykloADAMEM a má úplně stejný zkušenosti jako já.

        0 0
      • Duby  

        u toho se mi jak rikal soudruh o dva radky vejs nelibi barva.jinak v tom podle me zasadni rozdily nejsou.

        0 0
        • Duby  

          no tak ne – koukam, ze tam nejaky rozdily jsou a asi budou k lepsimu pokud to kolo je o 2 litry drazsi, ale kde se vzal ten 0,5 kilovej rozdil mi hlava nebere!

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.