• Danyeels

    Dobrý den mohl by mi někdo prosím pomoct se rozhodnout. Jedná se o jízdu převážně po ciklostezkach občas polnacky a malí trajlik. Jde mi to zda raději vzít carbon a oželet prehazku a nebo naopak. Mockrát děkuji

    https://www.kola-online.cz/…-2021/d74294

    https://www.kola-online.cz/…-2021/d74288

    0 0
    • milan.v  

      Oželet co?

      0 0
    • MéďaPusík  

      Vzal bych karbon. Výbava obou je funkčně skoro stejná a rozdíl pár tisíc za karbon stojí – v případě poškození je oprava jednoduchá, to u hliníku neplatí, ten bývá na vyhození.

      0 0
    • Danyeels  

      já vám děkuji za odpověď a to už jsem si říkal ze vezmu hlinik. Zdálo se mi že rozdíl jsem cítil v těch přehazovačkach. No tak mám ocem přemýšlet

      0 0
    • Lukas287  

      přehazovačku vyměníš za 2000kč, rám za 2000Kč nevyměníš. tak asi tak…

      Jinak 939 a 929 má každý lehce jinou geometrii, takže např. L v 929 je skoro stejně velký jak XL v 939.

      0 0
      • Danyeels  

        929 jsem zkoušel v M a větší bych možná snesl ale už nebylo k vyzkoušení. 939 jsem zase zkoušel v L a to bylo jen tak tak,M nebylo. Já mu říkal ta geometrieje jiná. On ne to je skoro stejné,jako kdyby že mě dál blbce. Takže říkáte že kdybych si objednal 929 tak radeji v M? L už by teda mohlo být velké jo

        0 0
    • Harmassan  

      Když tam zmiňuješ „malí trajlik“ … pokud by jsi někdy chtěl telekopickou sedlovku, ber v potaz, že v průměru 27.2mm, který mají SUPy je dost bídný výběr…

      0 0
      • Danyeels  

        Vůbec to není jednoduché koupit kolo. Někde uděláš pro a proti,někde kolo mají na prodej někde nemají velikosti a někde žádné a někde možná přijdou ale nevíme kdy

        0 0
    • Danyeels  

      já vám děkuji za odpověď a to už jsem si říkal ze vezmu hlinik. Zdálo se mi že rozdíl jsem cítil v těch přehazovačkach. No tak mám ocem přemýšlet

      0 0
    • milan.v  

      To je šílený projev, nezlob se, ale to se prakticky nedá číst…

      0 0
      • ELx  

        Děkujeme panu Dokonalému za hodnotný příspěvek do diskuze

        0 0
        • Johny.Merida  

          Má pravdu..

          Cyklo, malý......to je fakt základ, to prostě bije do očí.

          0 0
          • ELx  

            Jako ma pravdu. Ale nejsme na hodině češtiny.

            0 0
            • milan.v  

              Ono to není jen o češtině…

              0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce