• tomashik

    zdravim, chtel bych se zeptat, zda mate nekdo zkusenosti se SUPem 930 model 2011. premyslim o koupi tohoto kola a zatim jsem slysel jen kladne nazory. osazeni kola se mi zamlouva, ale nemam se SUPi zadnou zkusenost. rad bych vedel, jak by se bike choval pri nejakych ostrejsich sjezdech. myslim, ze bude urcite vyborny pri normalni jizde, ale taky bych rad bike, ktery bude dostatecne hravy a hlavne bike, ktery neco snese a vydrzi. dik za nazory

    0 0
    • Azmir  

      Pokud chceš hravost, tak nevím jestli bys neměl hledat v trošku jiné kategorii, jinak kolo ti dovolí to co ti dovolí technika, já bych ho třeba nechtěl kvůli manitou vidli, ale to je možná jenom mpůj předsudek a někdo tu napíše něco jiného.

      0 0
    • knedla  

      zdarec palec bud v klidu mam ten samej v modré barve,nepišeš tu za kolik ale to je asi jedno jak poznaš budeš to muset asi trošku vytunit a vyštelovat a to hlavně brzdy formule budeš snima bojovat je tam mala mezirka mezi kotoučem a brzdovejma deskama, tak v prvnim kroku si vyměn kotouče ty origoš třebas za avidy 160 rotor jsou tenši a hlavně tvrdší ty origo formule jsou na prd budou ti dělat bordel jsou měky a široky nebrat, ale to asi poznaš sam aqještě sedlo nějak si nemůžu na něj zvyknout po sezoně budu měnit ale to poznaš též jak ti seedne jinašč pro mě su´per bike ale pořad je něco tunit ale na váhu nehraju bo budu tahat crozzer tak viš jak nějaky kilo navic v poho tak uvidíš ale brzdy krasně brzdí ale musiš to vychytat celkem peklo ale ju ber ho pokud za 30k

      0 0
    • knedla  

      jj tak jak tu piše Azmir ale bych to nehrotil pokud nejezdiš aspon polo profi nebo maš dost bankovek točit novou vidlu ona je dobra měkči ma tenši krk ale to nehrotim je krize až buchne tak novou ale to normal bikovaní ju měnit zbytečny to je na tobě spiš bych hrotil ty brzdy a kotouče

      0 0
      • nox159  

        vysvetlis mi ten tenši krk o kterem tady mluvis? diky ;-)

        ja mam za to ze je to 1 1/8 ne ? ;-)

        0 0
        • knedla  

          maš pravdu kecam né krk to je blbost je to jak pišeš se omlouvam dnes jsme zapijely navrat kamarada z avganistanu tak jsem pod parou měl jsem na mysly jak jsou nohy a přechod na sloupek to téčko kua mě to nemysli ale asi viš o co jde se to krouti při zaběru

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.