• Fumyko

    Už jste viděli novou řadu? Co na ní říkáte? Podle mě hodně vydařená, zítra jedu objednat xp920;)

    0 0
    • Medunka  

      Kdyz je tak vydarena, proc sem nedas aspon odkaz?

      0 0
    • Kubiczech  

      Letosni jsou podle me vydarenejsi tenhle design se mi nelibi ani trosku.

      0 0
    • antuch  

      teď sem přijel z předváděčky…takže nový karbonový rám z Japonských vláken, váhe prý 1,05KG (neřekli v jaké velikosti)…Dva typy fullů…ten bílý s karbonovu planžetou na klasický XC,m pak normální čtyřčep se zdvihem 130mm za 40 papírů…dražší kola jsou pěkný a povedený, ty levnější nic moc…takovej standart…když si na něco ještě vzpomenu, tak dám vědět

       
      0 0
      • roud  

        Co nakonec teda kupuješ ty ?

        0 0
        • antuch  

          asi vezmu toho lepšího jako celý kolo, teda pokud se nerozhodnu jinak…je bílej, tak k tomu modrej SID pude…výbavu asi nechám, jen vyměním kola za AC…Ale uvidím…není to jediná možnost…třeba se mi bude líbit něco ještě víc…

          0 0
      • antuch  

        jo a ty karbonový rámy budou mít oversize střed, do kerýho se budou ložiska jen lisovat…taky sem viděl nový Suntoury s 15mm pevnou osou…

        0 0
    • depp  

      kup si kolo… Cube, Trek, Scott, Stevens… atd.

      0 0
    • zirecek  

      Rám SUP Team 29 je libový s cenou okolo 6 tis. Kč. Divím se, že si troufli z materiálu U6 Superlite udělat velikost 23". Bohužel padla kosa na kámen – pouze kotoučové brzdy, :o(. Pro mne velké dilema.

      0 0
      • Pebe  

        a navíc ta hnusná barva :-(

        0 0
        • zirecek  

          Mně se nezdá hnusná. Barva nejezdí.

          0 0
        • Polka  

          Coze??? :-))

          0 0
          • Pebe  

            konkrétně mám na mysli tu zelenou na nápisech ;-)

            0 0
            • jecnak  

              Mne se libi. Rozhodne kreativnejsi nez vsechno natrit tim bilym sajrajtem.

              0 0
            • zirecek  

              Dobrý vtip, :o). Design krásný. Cena za rám libová. Už bych ho měl objednaný. Hm, ale rozloučit se s véčkama XTR? To si tam ty čepy snad navařím sám, :o(.

              0 0
              • Medvjedok  

                mozes vpredu este vidlu vymenit za taku co ma capy (napriklad… za epikonek od … :))) a vzadu dat nejake protislapacie torpedo, alebo v ramci znizovania hmotnosti to vzadu nehat bez brzdy – myslim ze ked 110kilovy chlap na superbiku v pretekoch vystacil len s prednou brzdou, aj ty by si mohol.

                ;)

                0 0
                • zirecek  

                  Vidla pevná s čepy.

                  0 0
                  • Medvjedok  

                    to neva, on ti urcite aj taku ochotne poladi, zvysi citlivost :D Lebo aj henta ma urocte moc velke vnutorne odpory, lebo to tiez robia laici-amateri, ako aj secky ;)

                    0 0
                    • Medvjedok  

                      btw nie si len emocionalne prilis naviazany na tu skratku XTR, a nie ani tak na vecka samotne? :)))

                      0 0
                      • zirecek  

                        To byl jen příklad vzhledem k véčkům. Nejsem vázáný na zkratky, spíše na funkčnost. Ale to je na dlouhý flame, která hydraulika je ok, :o)).

                        0 0
                      • jecnak  

                        Uz zas zacinas a nebo jsi tak emocionalne nevyrovnany, ze si nedokazes pomoct?

                        Pro ty co nevedi.

                        Medvjedok = medviedok = stihac

                        0 0
                        • Medvjedok  

                          co si nervozny, sak to bol len taky bonmot :D

                          0 0
                          • Pebe  

                            akorát je to už trapné, možná 2× se to ještě dalo přejít, ale po sté je to už bohužel pouze trapné

                            0 0
                            • Medvjedok  

                              tak to preskoc, musim to sem davat, lebo niektori to este mozno necitali – clenovia bf stale zavratnym tempom pribudaju.

                              0 0
                              • Pebe  

                                a možná by bylo jednodušší, kdyby jsi táhnul do ******

                                0 0
                                • Vegan  

                                  Sign

                                  0 0
                                  • Martin  

                                    +1

                                    0 0
                                  • roud  

                                    roud

                                    0 0
                                    • Lacker  

                                      ANO, PROSÍM!!!

                                      0 0
                                      • Martin  

                                        to mi připomněl fragment textu: Indy a Wich Superjob

                                        Mam dobrej job, ale teď už na tom nelpim, teď sám už vim jaký bude přístí LP, hra je zpátky clapy klapou, botky šlapou, haters píšou na web – nenáviděj, tápou. Je jich 5 ale maj 100 nicků, nejsou vidět, ale jejich kauzy vydaj na celou kroniku, spousta z nich nedělá nic, doma se válej,

                                        0 0
                              • jecnak  

                                Nepribyvaji, jen si vytvareji nove nicky. Apropo proc ta zmena? Proc se z Medviedka stal Medvjedok? Proc zmizel stihac vime, ze.

                                0 0
                                • Medvjedok  

                                  zas mi nejaky lotor zrusil pristup. Asi Tunakova intervencia.

                                  A novi, pribudaju, a musime si ich chranit, lebo su este mladi, nevinni, neskazeni. Aspon volaktori teda. Asi. :D

                                  0 0
                                  • jecnak  

                                    Milan1 s tim nema co spolecneho. To ze mas zruseny pristup je zalezitost tveho chovani zde. Pokud budes dal pokracovat v tom co jsi zde zacal, tak ti garantuju, ze ti bude zrusen i tento nick. Posledni reseni je pak blokace IP. Tak na to pamatuj nez zas zacnes.

                                    0 0
                                    • Medvjedok  

                                      Milan1 s tim nema co spolecneho.

                                      Tak teraz si ma ale maximalne pobavil. :DDD

                                      0 0
                                    • kolda  

                                      uz aby to bylo. trosku procisteni by to tu sneslo.

                                      0 0
                                      • Lister  

                                        Mnohem jednodužší je nereagovat případně se dají ty příspěvky blokovat – takhle aby si člověk pamatoval furt nějaký nový nicky.

                                        0 0
                                        • kovar  

                                          to je čirá utopie, na takové neškodné žvanily totiž nejvíc reagují ti, co říkají, aby se na ně nereagovalo.

                                          0 0
            • Polka  

              Mne ta zelena tam prijde jako fajn zmena.

              0 0
      • Polka  

        Vecka sou prezitek, si zvyknes ;-)

        0 0
        • zirecek  

          Marketingový přežitek, aneb manažeři výrobců se rozhodli, že je doba kotoučová. Na co, na to jak vidím, že většinu lidí s kotoučema, co jsem poznal, tak jim to škrtá, píská, nebrzdí, atd.? Anebo mi zaručíš, že hydrauliky XTR budu mít bezproblémové jak Včka XTR? :-)

          0 0
          • Polka  

            To ti nezarucim bo hydrauliky XTR nemam :) Obcas to mozna piskne, skrtne, ale brzdit by to melo dobre.

            0 0
          • grafik  

            Myslím, že trochu přeháníš …

            0 0
        • Lister  

          véčka v kombinaci s tím větším ráfkem dle mého přežitkem nejsou, navíc zirecek je správný oldskůl bajker, takže k němu by se ani nic jiného nehodilo :-)

          0 0
          • zirecek  

            Avšak situace je taková – volit rám malovýrobce pro Včka, kde ceny jsou od 14 tisíc Kč a výše (RB, Duratec ještě výše) nebo zvolit poměrně lehkého SUPa pro kotouče? Těch 8–10 tis. Kč rozdílu mezi rámy dají na ty  kotoučovky a náboje… . :o(

            0 0
            • Medvjedok  

              inac povedane: aj opustenie oldskull :) ideologie je len otazka penazi :))

              (s tymi hydraulikami sa iste da spokojne spolunazivat, ale zas so Supom nenarobis tolko frajeriny ako s ramom od maloserioveho vyrobcu. Zas o to asi ani tak nejde. A ram za 14tkc s veckami… neviem, asi nic pre mna)

              0 0
              • hawrda  

                Hele méďo béďo,nepohybuješ se občas v oblasti Prahy a okolí?Mohl by jsi se přidat k některé víkendové bikovačce do oblasti třeba Brdských kopců a my by jsme měli(tedy alespoň pražská sekce)konečně­reálnou představu o tom, kdo se skrývá za nickem vtipný medvěd 09. 

                0 0
                • Medvjedok  

                  jasne, ja som furt a vsade (poznas to, furt a vsade vseckych vidim a pocujem)

                  0 0
            • Lister  

              Ony ty kotouče zase tak tragické nejsou :-)

              Když vybereš nějaký lehký kousek tak si ani moc nepohoršíš váhově.

              PS: ale pískat a škrtat ti to asi bude :-)

              0 0
              • Pebe  

                160mm Avidy by nemusely, ale dovedeš si představit 160mm kotouče na 29' kolech na 23' rámu? :-)

                0 0
                • zirecek  

                  Chlapi, mě jde o funkčnost. Nejde mi o barvu, o představy. Ty koutouče si tam dokážu představit, proč ne? :o)

                  0 0
                  • Lister  

                    Tak pokud ti jde opravdu čistě o funkčnost, tak tím spíš bych tam nacpal 180mm – bude určitě funkčnější – účinější. V kombinaci s velkou plochou pláště by to mohla být opravdu vynikající kombinace.

                    0 0
                • Lister  

                  já si dost blbě dokážu představit 160mm kotouč na jakýmkoliv kole :-)

                  I Avidy pískají a občas si škrtnou o rezonančním cinkání ani nebudeme raději mluvit.

                  0 0
                  • game_over  

                    mám Avidy a nerezonují… ve spojení se shimano kotoučema na CL to je v pohodě i se 180 ve předu

                    0 0
    • grafik  

      Dá se už někde najít geometrie rámů? Doufám, že je opět nazkrátili …

      0 0
      • zirecek  

        Prodejci už mají oficiální tištěné katalogy se vším. Na netu jsem to digitálně zatím nenašel. Z katalogu jsem si okopíroval geometrii modelu Team 29.

        0 0
    • MTBTUBE  

      Nevím tedy?! Mně přijdou hezčí modely roku 2008.

       
      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.