• robb

    Předchozí topič už měl skoro tisíc příspěvků, tak dáme nový.

    Začíná nám Dauphine

    https://inrng.com/…review-2024/

    První etapa

    https://inrng.com/…nt-pourcain/

    1 0
    • robb  

      Cyrus Monk problémy se srdcem :-(

      https://www.instagram.com/…C7tEOB6sTLa/?…

      Saša řadí

      https://www.procyclingstats.com/…/2024/result

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

      Roeckl Lyžařské rukavice HAINES GTX, černá Skladem > 2 páry

      Akce -36% Roeckl Lyžařské rukavice HAINES GTX, černá

      od 809 Kč -36% MOC 2 499 Kč

      uvex Rise CC přilba, Black Gold Flakes WE Skladem 1 kus

      Akce -20% uvex Rise CC přilba, Black Gold Flakes WE

      od 2 849 Kč -20% MOC 3 999 Kč

    • 123J  

      https://www.czechcyclingfederation.com/…istry-sveta/

      1 0
    • 123J  

      Český svaz cyklistiky

      3 0
    • oberleutnant Weiss  

      … a mezitím na Dauphiné Pedersen osmé letošní vítězství (čili už teď jich má více než loni za celý rok). A druhý Sam Bennett – ten tedy letos vyhrál zatím „jen“ pětkrát, zato jeho tým AG2R 23×, což je v polovině sezóny víc, než měli za poslední dva celé roky dohromady…:-)

      https://www.procyclingstats.com/…2024/stage-1

      6 0
      • wishpull  

        A dnes další dán, pěkně Knírač. Ae bylo mi tedy líto Bruna Amirala, na 150 m před cílem.

        1 0
        • brtníček  

          Froome už se na TDF snad nepodiva jako závodník, dnes zásek přes 14minut.

          0 0
        • robb  

          Amiralovi jsem to přál, ale Magnus se myslím předtím v sezóně zdravotně trápil, tomu to taky nejde nepřát. Mads se tam držel statečně.

          0 0
          • Pavell  

            Sestrih je kvuli tenisu na E2 posunuty, ted je konec. Lidl Trek ve 4 lidech nechal Pedersena ve zlutem pekne vymachat…jeste 3 kilaky pred cilem ztracel 20 vterin nez se zastavil a nadelili mu 4:18.

            0 0
            • Honzas  

              No otazka je, jestli davalo smysl, aby s nim nekdo zustaval. Poskednich par km si mohl v klidu dojet, zlutaka by stejne neudrzel a celkove to nevyhraje, takze bylo jedno, jestli chytne 2, 5 nebo 15 minut. Na „sprintera“ zajel nad ocekavani. A je otazla, kdo tam s nim mel / mohl zustat. Ciccone a Tao jedou na GC, Verona dojel v case viteze, takze to pro ne je vyhoda ho tam mit, tak mozna jedine Skujins, a i ten ztratil jen 30 s.

              2 0
      • vasek80  

        Docela mě nemile překvapilo že mi to na O2tv z asi 6 sportovních kanálů všechny ignorují, ani hodinový sestřih závěru.

        0 0
        • brtníček  

          Sestřih je na E2.

          0 0
          • oberleutnant Weiss  

            To už je ale na dražší verzi O2tv – předpokládám, že Vašek bude mít tu základní, pokud má 6 sportovních kanálů…

            0 0
            • Hagner  

              Sáhne do matrace :-D

              0 0
            • vasek80  

              Mám tu prostřední. Dříve tam E2 byl, teď ta apka je strašná a ještě 2 ubrali.

              0 0
              • oberleutnant Weiss  

                Dobře vědět. Takže nemá cenu těm vydřiduchům připlácet za „stříbrnou“…:-)

                0 0
                • vasek80  

                  Tak kecám. Ono jsou 4. Já mám bronzovou. Tedy nejslabší z těch 3 běžně nabízených. Mám potom ještě k druhému internetovému tarifu modrou a to je nějaký základ.

                  Dříve jsem ale určitě měl i Eurosport 2 v té bronzové, nebo jestli se to nejmenovali nějak jinak. Teď misto toho jsou tam asi 4 nova sporty.

                  0 0
    • Agent007  

      Tiberi včera dojel se ztrátou 14 minut, a dneska DNS. Asi to nebyl dobrý nápad, týden po Giru jet Dauphine

      0 0
      • McBlacky  

        jezdil pilu uz dost pred Girem a je hodne mladej. Nikdo neni nesmrtelnej.

        0 0
        • Agent007  

          Spíš mě zaráží, že ho tým vůbec nominoval

          0 0
          • Melvin  

            Však jsem se nad tím podivoval už v předchozím vlákně. Těch závodů jel letos hodně, navíc Giro na GC a oni ho nechají týden spočnout a hned další etapák. To nemohlo dopadnout jinak.

            0 0
    • gersa  

      Roglič dnes opět na zemi. Překvapuje to ještě někoho?

      0 0
    • gersa  

      EPO jako název Centra umění je ve spojitosti s cyklistickou dost nešťastný název :)

      https://www.roadcycling.cz/…ystavu-jizda

      1 0
    • gersa  

      EPO jako název Centra umění je ve spojitosti s cyklistickou dost nešťastný název :)

      https://www.roadcycling.cz/…ystavu-jizda

      1 0
    • Agent007  

      Tak co dnešní časovka? Kdo vyhraje? Primož, Juan, Remco? Bude Jošua na bedně?

      0 0
      • McBlacky  

        pokud má mít Remco šanci na TDF, tak by to měl vyhrát. Nebo minimálně být lepší než Primož a Juan. Pokud si je dá Tarling, nebude to překvapení. Rozhodovat bude druhá půlka, kdy to je víc do kopce.

        5 0
        • Melvin  

          Tarling bude v mírné nevýhodě, protože startuje mezi prvními a v průběhu dne má zesilovat vítr. A většinu trasy je to po větru. I když to není nijak silný vítr, určitou roli to může sehrát.

          1 0
        • jonys  

          Dobrý odhad.

          2 0
    • kapsch  

      Na Dauphiné hromadný pád, etapa zatím pozastavena.. Záběry bohužel opět dost na Vismu, van Baarle a Kruiswijk jeden se zavázanou paží a druhý do sanitky.. :/

      0 0
    • vasek80  

      Tak Pogačar k sobě bude mít do kopců Yatese, Almeidu a Ayusa.

      To jsem zvědav jak se s tím Visma popere. Jestli pojede i WVA, tak aby chudák začal fungovat na Redbullu intravenózně.

      0 0
      • Singlespeed  

        Pokud nebude Jonas ve špičkové konkurenceschopné formě, tak se s tím Visma nepopere a Pogačara si všímat nebudou (jako to praktikovaly týmy na Giru, co dělal Pogačar nikoho moc nezajímalo, neboť všichni věděli, že je úplně jinde a soustředili na boj o další místa). Pokud bude Jonas ve špičkové formě, tak si to v kopcích pohlídá s přehledem sám.

        0 0
        • vasek80  

          Otázka zda bude Pogačar třeba ve 3. týdnu takové formě jako na Giru. Pokud by si ho první týdny nehlídali a odskočil by, tak by jim to mohlo nakonec chybět, ikdyž ke konci bude mít Vingegard navrch.

          Tadeje může na Tour porazit Jonas ikdyž nebude v top formě. Všichni mají handicap. Někdo předchozí zranění a někdo Giro v nohách.

          Těším se.

          5 0
          • Funnysek  

            Podobné dohady byly před rokem, nakonec se ukázal větší handicap Tadejův pád než Jonase tvrdá příprava, tak uvidíme, Giro podle mě Tadej zregeneruje dobře a bude zase jasně nejlepší..

            0 0
          • jonys  

            Naopak. Vingegaardovi bude chybět objem a ke konci bude spíš vadnout. Jako loni Pogačar.

            1 0
            • Albert8  

              To tak nezbytně být nemusí. Tadej a Jonas nejsou stejní. A jejich program před zraněním nebyl stejný. Tadej měl za sebou měsíc a půl, kdy každý víkend intenzivně závodil a byl ve vrcholný formě. Pak se potřeboval vrátit k objemu a začít budovat směrem k Tour. Zatímco Jonas byl nejspíš pořád v primárně objemový časti přípravy, Baskicko pro něj žádný vrchol nebylo. Čímž samozřejmě neříkám, že by to pro Jonase mělo být snažší. Ale pokud bude na startu, taky čekám spíš to, že se bude postupně zlepšovat a nejlepší bude v třetím týdnu.

              0 0
              • Darkson  

                Podle mne na tom Jonas bude výrazně hůř než Tadej loni. Zranění měl vážnější, pauzu delší, stále nebude úplně fit a aktuální otázka není, jestli bude stačit Pogimu, ale zda bude na Tour vůbec startovat. Spíš myslím že ne a bude ready na Vueltu.

                2 0
                • bara2  

                  No, možná už Jonas někde nacvičuje klíčový úsek trati, zatímco se Roglič nahání na Dauphine. Já bych ho nepodceňovala.

                  0 0
      • Pebe  

        Docela pěkné povídání s G, Pogim a Lukem Rowem

        https://open.spotify.com/…QoSIu3qKndX2

        1 0
    • Funnysek  

      Podobné dohady byly před rokem, nakonec se ukázal větší handicap Tadejův pád než Jonase tvrdá příprava, tak uvidíme, Giro podle mě Tadej zregeneruje dobře a bude zase jasně nejlepší..

      1 0
    • Agent007  

      Remco dneska trošku rupnul, Roglič teď vypadá že bude jediným vážnějším soupeřem Pogačara na Tour. Kuss odpadl hned na začátku kopce, ten je úplně mimo formu. Stejně tak Tao

      0 1
      • Melvin  

        Jako těžko dělat závěry po dnešní etapě, když je potlučena půlka pelotonu a nevíš koho to jak moc postihlo, ale zatím to vypadá, že jediný soupeř opravdu bude jen Roglič. Ono ani před dneškem jsem neviděl Remca jako vážného soupeře. Na časovkách toho na Pogiho moc nenajede a v kopcích bude slabší.

        0 0
        • McBlacky  

          Casovku zajel velmi pekne a to je casto klicovy indikator formy. Roglic prekvapil.

          3 0
      • rejdy  

        Remco sám říká, že zatím zdaleka není tam, kde by chtěl/měl být, aby mohl bojovat o vítězství. 30minutové maximum v etapě neudržel před 2 týdny na kempu ani 10 minut, takže posun tam je…

        0 0
        • Agent007  

          Uvidíme dneska, královská etapa, Remco má k sobě v podstatě jen Landu, který ho včera docela zachraňoval. Ale pokud nemá top formu, může dnes nasbírat klidně i minuty. Vlasov, Hindley a Roglič ho roznesou na kopytech

          0 0
        • tomvv  

          I Hirt v jednom rozhovoru říkal, že na 3 týdenní etapáky Remco aktuálně nemá.

          0 0
          • robb  

            To ale bylo myšleno, že na GT ještě není na úrovni jako Pogi nebo Jonas. Ale na jednorázovce nebo týdenním etapáku už jo.

            0 0
          • jonys  

            Rekli Hirtovi kdyz tam prisel, ze Remco vyhral Vueltu? :-)

            2 0
            • Zvanty  

              Píše, že aktuálně nemá.

              0 0
            • Albert8  

              Problém je, že od tý Vuelty neukázal žádný posun. Možná ještě zlepšil časovku, ale to zrovna tolik nepotřeboval. Ale v horách od Vuelty 22 nic velkýho neukazál, ač samozřejmě na Giru nedostal příležitost. Pokud na Tour neobstojí, měl by něco změnit.

              5 0
      • jonys  

        Kuss je po nemoci. Coz je pech, protoze na kempu mel pry super pripravu na tezky kopce a mohl to tady prodat.

        Tao byl v tom padu, ma domlaceny zebra. Jel vybornou TT.

        0 0
    • Melvin  

      Dneska začíná Tour de Suisse. Jsem hodně zvědav na Bernala. Letos nejezdí špatně a bude zajímavé vidět jak je na tom před Tour. Po odskočení na světák XCO se vrací i Pidcock. Z našich jede jen Bittner. Bylo by fajn kdyby se zadařila etapa, ale jede spousta top sprinterů.

      1 0
      • UHU  

        chtěl bych se mýlit, ale asi už má tu chvilku slávy a štěstí Bernal za sebou

        2 0
        • jonys  

          No, tak uvidime. Svycarsko vyhral 2019. A pak Tour. Spousta nadmorske vysky (snad, 6.et uz museli osekat) mozna zima. Mohl by zajet pekny vysledek.

          0 0
    • kucka7  

      Roglic v krizi nebo ví co dělá. Že by přicházel o vítězství? To asi není dobrá zprava před vrcholem sezóny

      0 0
      • jonys  

        Skoro Derek… Ale neva :-)

        0 1
        • BikerM  

          Jezdi mu to teda paradne. Loni na Giru jsem mu tu jednu etapu fakt hodne pral. Ted celkove treti flek na velkem a dobre obsazenem zavode. Trebas jeste neco nekdy predvede. :)

          0 0
          • Agent007  

            Hezky se držel v kopcích těch pidimužíků, na to že je to skoro osmdesatikilový cvalik a časovkář. To samé tarling.

            0 0
          • jonys  

            Netvrdím, že to je jeho zásluha, ale možná se ukazuje, že si Froome ty prachy trochu zaslouží…Ty zkušenosti z top týmu a závodů. Když sem tam nějakou radu utrousí, může to být těch pár desetinek procenta a to je rozdíl mezi 3. a 8. třeba.

            4 0
      • cubista  

        Jorgenson má fazonu. Pojede Tour? Možná jo a jako lídr.

        0 0
        • rejdy  

          Na PCS je napsán, že jede. Pokud pojede i Jonas, můžou jet „na dva lídry“ a uvidí se v průběhu (ne, Kuss to tentokrát nevyhraje :))

          0 0
      • Krov  

        Roglič vlastně vyhrál další etapák díky bonusům

        0 0
        • Funnysek  

          Bonifikace nutí jezdit jezdce na celkové pořadí i na etapy, nedá říct, že by Roglič nevyhrál – jel by nebýt bonifikacím asi jinak..

          4 0
          • Agent007  

            Na Závodě míru bývala za první misto bonifikace 30 sekund, za druhé 20 a třetí 10, pokud se nemýlím…a za každou rychlostní prémii taky, buď 5, nebo 10, už si to nepamatuju.

            Takže stačilo vyhrát šest etap, a borec měl v celkovém pořadí náskok 6 minut :-D

            0 0
        • jonys  

          Je to tak. A stalo by za uvahu je na GT zvysit. Tam ten dopad je mnohem mensi diky velkym rozdilum.

          2 0
        • tomxxx  

          Bez bonusů by se jezdilo na GC daleko nudněji. Klidně bych bonifikace v dojezdu zvýšil, ať má výhra etapy větší váhu. Naopak bonifikace v průběhu etapy mi přijdou divné.

          7 0
    • Funnysek  

      ..

      0 0
    • Agent007  

      Dneska teda moc hezká etapa, až teď jsem to zhlédl, ineos už 50 km před cílem odparali většinu domestiků, a ten konec, perfektní načasování. Teď jsou možná nakonec rádi, že toho remca loni nevyplatili ze soudalu, zbytečně by vyhodili peníze

      0 0
    • jonys  

      PFP jde do Visma. Ineos ani příští rok nebude mít ženský tým.

      0 0
      • Melvin  

        To bude silné kombo. Vos, PFP a Van Empel. A to jak na silnici tak i v cyklokrosu.

        0 0
    • jonys  

      https://velo.outsideonline.com/…-grenadiers/

      Rekl mu nekdo, ze Tour je silnicni, tymovy zavod a ne XCO?

      0 0
      • Singlespeed  

        Pidcock moc dobře ví, že na Tour nemá žádnou šanci. Za vším bych hledal režiséra televizního pořadu Netflixu :-) .

        0 0
        • Melvin  

          Osobně trochu nechápu, že se o něm pořád mluví jako o potenciálním kandidátovi na GC. To vyhrané baby Giro se IMHO trochu přecenuje. Když kouknu co za lidi tam jeli, tak 90% jsou neznámá jména. A i ty známé nejsou snad s výjimkou Tiberiho závodníci cílici na GC. Navíc ani žádný týdenní etapák (kde bych mu věřil) doteďka nevyhrál. A kolik lidí co vyhrálo Tour, před tím nevyhrálo žádný týdenní etapák? A asi i jeho nebaví ten stres a vše s tím spojené, aby pak byl třeba 5. ale uvidíme jak to nakonec dopadne. I když to, že jede pohár XCO týden před startem Tour už o něčem svědčí.

          0 0
          • Agent007  

            Podle toho článku, má Pidcock kariérní cíle, vyhrát olympiádu, MS v cyklokrosu, MS na horských kolech, etapu na Tour, a celkově Tour. Takovou kombinaci nemá nikdo v historii. Ve 24 letech už má vše splněno, zbývá jen ta GC na Tour. Když to dokázali s dráhaři Thomasem a Wigginsen, nemám pochybnosti, proč by to nedokázal i Pidcock.

            1 0
            • robb  

              No ještě MS na silnici, Olympiáda na silnici, všechny monumenty.

              0 0
              • Agent007  

                Jo, monument chce taky vyhrát, na to sem zapomněl. Zatím má jen „hnojáky“ Amstel a Strade. Dělá to docela chytře, MS v cyklokrosu taky vyhrál, když tam nejeli Aert a Poel. On si musí vyčíhnout, kdy na těch závodech nepojedou mimozemšťané. Pak má šanci.

                0 0
                • robb  

                  Ale kromě Matěje je zatím jediný další, kdo by něco takového mohl provést.

                  0 0
                  • Melvin  

                    Ale i ten MVDP už dal biky bokem. Celkově teď omezil veškeré závodění a vybírá si jen velké cíle a na ty se dokáže připravit. Kdysi nemyslitelná věc. Je půlka roku a MVDP má jen 7 závodních dní. Neuvěřitelné jak se ti lidi dokážou připravit na největší závody individuálním tréninkem.

                    1 0
                    • Funnysek  

                      Je to nový trend. Dříve se závodilo pomaleji a dalo se při závodech připravovat, ale dnes ne. Když si tam někdo pojede jen své rozvojové watty a né totál šrot, tak ho prostě očešou do kolony a navíc týmu moc neprospěje. Přesně cílený trénink a přesné nadávkování sacharidů je dnes asi účinnější cesta..

                      0 0
            • Melvin  

              Wiggins byl excelentní časovkář a na časovkách najel na soupeře minuty. Roglič, Pogi i Vinge jsou lepší časovkáři, takže by Pidcock musel najíždět čas v kopcích. Navíc by musel obětovat biky a i některé jarní klasiky. A dokáže to obětovat a vše vsadit na jednu kartu? Jinak i ten Wiggins před tím než vyhrál Tour vyhrál 2×P-N, Dauphine, Romandii. Ale uvidíme, já mu fandím.

              0 0
      • Fazzy  

        Na me to pusobi dojmem, ze si jen potrebuje v mediich udrzovat nejakou znacku potencialniho GC jezdce, kterou mu kdysi nekdo nalepil. Je prestiznejsi ji mit, a tak se snazi aby se sama neodlepila. Rok, dva to jeste mozna pujde silackyma recma, ale pak uz asi ne :)

        2 0
        • jonys  

          Mam stejny dojem. Proto jsem to tak uvedl. Mu asi nedochazi, jaky je to GC jiny pribeh. Ted zas vykladal, jak „dost trenoval na TT“ jako ze je ready na ten prolog. Dojel 36. A tak je to furt. U nej „dobry blok v kopcich“ = 2× jsem vyjel na Teide a ted vyhraju Tour. No, a pak tam najednou uplne zvadl, protoze vubec nemel ten zaklad.

          1 0
    • ms82  

      De Lie zase shodil retez nebo co. Ve Svycarsku.

      1 0
      • robb  

        Bling obligátně druhé místo, ale pěkný dojezd.

        1 0
        • brtníček  

          Quintana má po včerejším pádu zlomenou ruku. Na Giru ho o etapu připravil Pogačar. Teď smůla se zlomenou rukou. Tak snad se mu zadání aspoň l na Vuelte.

          0 0
          • Agent007  

            Buchmann má prý zlomenou kyčel a klíční kost,Quintana ruku…co to tam včera vyváděli? Suisse není už tradičně na Eurosportu, tak je trochu mimo sledovanost

            0 0
    • andy97  

      Hirt trénuje s Evenepoelem ve Francií, že by jel i na Tour?

      3 0
      • jonys  

        Bude nahradnik. Mozna za Wildera, ktery byl ted nemocny. Nemaji moc vrcharu, Masnada taky out, Cattaneo dlouhodoby zraneni…

        0 0
      • gregorus  

        Říkal hned po Giru, že bude muset zase do hor, aby byl připravený jako náhradník pro Tour. Moc nadšeně to neznělo.

        0 0
        • jonys  

          Jo. To jeho ze by chtel vyhrat etapu na Tour…ale nechce Tour jezdit, bylo fajn :-))

          1 0
        • makimaki  

          Měl jet okolo Švýcarska, po Giru by mu to páslo. Takhle se bude rozjíždět a nakonec ho třeba na Tour nevezmou.

          0 0
          • keymaker  

            To už je bohužel úděl… Taky si myslim, že by mu Švajc sednul

            0 0
      • Lada1  

        pojede na GC ! :-)

        0 0
    • Melvin  

      Ten mladý Nys letos jede.

      6 0
      • jonys  

        Kdyz uz den dopredu presne vis…a pak Nyse nevsadis :-)

        4 0
      • robb  

        Potěšil mě Hirschi. Snad je zpátky ve formě. Jinak mi přijde že kolem malého Nyse není moc velký hype. Narozdíl od Remca. Přitom Thibau je super krosař s výbornou technikou a mohl by být i hodně dobrý klasikář.

        7 0
        • Aduldinho  

          Nysovi rozhodně fandím více, je to větší sympoš, žádná primadona! Ostatně i jeho tatíkovi jsem fandil, pokud tedy zrovna nebojoval o top umístění se Zdenálem! ;-)

          5 0
        • Melvin  

          Hype kolem Remca je IMHO proto, že od začátku se profiluje jako GT jezdec. A takového Belgie v současnosti nemá na rozdíl od dobrých klasikářů. Navíc doteďka Thibau jezdil spíš krosy, kde měl i lepší výsledky. Na silnici se prosazuje teprve tuto sezónu. Uvidíme jak pojme příští cyklokrosovou sezónu, ale asi se dá očekávat větší focus na silnici. A možná by to bylo i dobře. Na krosech by ho furt srovnávali s otcem, zatím co na silnici ho snad už i překonal.

          1 0
          • Agent007  

            Na silnici si vydělá i více peněz, ne? Tuší někdo, jaký příjem mají špičkoví cyklokrosaři?

            0 0
    • vaseklazna  

      Jonas není ani vypsaný na tipsportu, kurz Pogacar 1.35.. to je dobrej pojeb od sázkovek

      0 1
      • Albert8  

        Víte prosím někdo, jaká je logika za tím, že kurz na Jonase se nevypisuje? Bývají tam vypsaní lidi, u kterých se celkem ví, že vůbec nepojedou, tak proč ne Jonas?

        0 0
        • Agent007  

          Asi nedokážou odhadnout, jaký mají nasadit kurz? Když dají vysoký, a on nakonec pojede a vyhraje, prodělají sázkovky gatě. Naopak, kdyby nejel, museli by rušit tikety a vracet vsazené peníze?

          0 0
        • tomxxx  

          Podle mě by ho vypsali, kdyby před Tour jel aspoň jeden závod.

          0 0
        • Albert8  

          Asi jo no, ale říkám, běžně tam jsou vypsaní i lidi, kteří nejedou. A třeba Remco tam byl vypsaný celou dobu, měl kurz okolo 9, teď po Dauphine to změnili na 14.

          0 0
          • Agent007  

            Kurz 14 na remca už stojí za zvážení. Roglič se někde zase vyseká, Pogačar má v nohách Giro, a vingegard je po zranění.

            0 0
            • vasek80  

              Kdyby byl 140 tak to ani nemá smysl za kilo.

              2 0
              • vrazdit  

                takle kdyby byl kurz 14 na nějakou Remcovu výmluvu proč to nevyšlo, to by bylo terno :)

                4 0
            • Albert8  

              Barák bych na něj nevsadil, ale myslím, že bude nakonec dobrej. Na Pogiče ani Jonase stačit nebude, ale bednu klidně může dát. A narozdíl od ostatních si myslím, že Tour jednou vyhraje. On má tolik talentu a cílevědomosti, že k tomu jednou dojde.

              1 0
              • tomvv  

                Imho, on to nedá psychicky, stačí aby ho trochu něco vytočilo, šprajcne se a je po GC

                0 0
              • Darkson  

                Já mu tedy moc nevěřím. Očekávám, že na letošní Tour nebude Remco ani v Top 5

                2 0
          • jonys  

            Ti lidi ti nijak neovlivni kurzy kdyz nanastoupi. Jonas bude druhy favorit a vyrazne ti zmeni kurzy na nejsazenejsi lidi. Pogi je @1.9 s Jonasem, @1.28 bez nej. A to uz je velky rozdil. Kdyz ziskas 100% info, ze JV nejede driv, nez SK, oholis je, mas vyhodny kurs zadarmo.

            Ze nase SK daji kurzy @1.3 aniz by JV vypsaly nebo by napsaly „bez JV“ je vec jina. Ryzi loupez.

            1 0
            • brtníček  

              Po dnešku má UAE na TDS první dva v celkovémpořadí. Domestici Pogačara tím pádem mají taky formu.

              1 0
              • jonys  

                Hlavne dneska krasne Bahrain… Gino ma urco radost (a ja teda taky)

                4 0
                • bara2  

                  Obdivuji Cavendishe, bere přípravu na Tour zodpovědně a zdá se, že TDS chce asi celou dojet, co by tam jinak dělal.

                  2 0
                  • jonys  

                    2 roky zpatky se vsichni smali Groenewegenovi kdyz odpadal na Dauphine na dalnicnich nadjezdech,co chce delat na Tour. Ale on prave potreboval ten trenink kopcu, na Tour-na rozdil od Fabia-pak nemel problem vse prejet a byt fresh i po pulce zavodu.

                    0 0
                • Melvin  

                  Navíc Torstein Traen před 2 léty podstoupil léčbu rakoviny, kterou mu objevili při anti-dopingovém testu. To se teda pěkně sešlo.

                  2 0
    • andy97  

      M. Vacek dnes dojel druhý v časovce na Belgium Tour. A J. Černý byl desátý.

      https://www.procyclingstats.com/…2024/stage-1#…

      4 0
    • cubista  

      50:50 účast na Tour.

      https://www.sport.cz/…isty-5030096#…

      3 0
    • tomxxx  

      Koukáte na Švýcarsko přes Eurosport? Já to tam prostě nemám, přitom nějaké sestřihy na youtube jsou s logem eurosportu.

      0 0
      • gersa  

        ČT4 nestačí?

        1 0
        • tomxxx  

          To mě vubec nenapadlo, jak nemam televizi :D

          Díky

          0 0
          • robb  

            Jde najít i záznam. Bývá tam jako spolukomentátor Tesař, takže super.

            3 0
            • Mojmír Skála  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován.
              0 1
      • Darkson  

        Almeida s Yatesem dnes ve velkém stylu, letos má UAE před Tour rozdané karty jak už mít nebude.

        3 0
        • Melvin  

          Jo letos jim to zatím dobře vychází. Giro vyhráli a ani nemuseli použít A tým.

          0 0
          • Tomas_82  

            Pogačar je v Béčku??

            1 0
            • Melvin  

              Myslel jsem samozřejmě mimo Pogiho. Yatse, Almeidu, Ayusa, Solera si nechali na Tour. Navíc to vypadá, že jsou ve skvělé formě.

              1 0
        • wishpull  

          Almeida tedy neuvěřitelnej, ještě kus a dojeli by spolu

          0 0
          • brtníček  

            Dnes se zřejmě kvůli špatnému počasí nepojede Nufenpass a etapa je zkrácená na 40 km. Uvidíme co počasí udělá letos na TDF. Tam čekám na poslední etapy velké vedro.

            0 0
          • Melvin  

            A dneska si to kluci přehodili. Ti si dělají co chcou jak Pogi na Giru :-)

            0 0
            • Agent007  

              Jo, jsou dobří. Skoro jako kluci US postal kdysi…

              1 5
            • Melvin  

              Tak snad aspoň zítra vyhraje někdo jiný.

              0 0
              • Agent007  

                Uvidíme jestli Almeida zkusí dneska v časovce stáhnout 32 sekund na yatese a vyhrát suisse. Teoreticky by to dát měl. Bude to zajímavý

                1 0
                • brtníček  

                  Je to časovka do kopce…

                  0 0
                • jmaselnik  

                  tak to nestáhl, nicméně UAE jsou letos neskutečně silní. Na Tour bude mít Tadej dream team.

                  2 1
                  • Lada1  

                    njn zakoupili koho se dalo

                    0 0
                    • gersa  

                      Loni zas tak jiný team neměli a na Jumbo to stejně nestačilo

                      0 1
                    • oberleutnant Weiss  

                      Fakt? V Top 100 přestupech mezi sezónami 2023–24 mají jedinej nákup – Matteo Jorgensona – zato však čtyři prodeje – Rogliče, Oomena, Roosena a Fosse. To úplně nekoresponduje s tím, cos napsal…

                      0 0
                      • Tomas_82  

                        Nepleteš si Teamy???

                        1 0
                        • BikerM  

                          Plete :)

                          1 0
                        • oberleutnant Weiss  

                          Tyvole to jsem ale *****. Jasně že jsem úplně v jiným vesmíru..:-)

                          Na druhou stranu ale i z toho UAE jich víc odešlo než přišlo – koupili 2 a pustili 5, přišel Politt a Sivakov a odešli Trentin, Ackermann, Formolo, G. Bennett a Gibbons…

                          0 0
                          • oberleutnant Weiss  

                            … a za trest 100× napíšu: „Neotvírej si pivo, když se chystáš psát na B-F.“ Anebo naopak – „Sedni si, napij se, podumej a pak teprve piš“… :-)

                            5 0
                          • andy97  

                            Ještě přišli Arrieta, Del Toro, Morgado a Christen přišel v průběhu sezóny.

                            0 0
    • wishpull  

      A včera v Belgii suverenní spurt Merliera, při pohledu shora to vypadalo, že má jinej pohon než ostatní

      0 0
    • Lada1  

      Velká škoda M Vacek – necelé 2 metry a vyhrál celý závod v Belgii

      8 0
      • keymaker  

        To zamrzi…

        0 0
      • jmaselnik  

        i tak ale moc dobře.

        0 1
        • Lada1  

          SUPER! Hlavně v sobotu to drtil, jak na časovce. Bohužel mu nechtěli střídat…

          1 0
          • jonys  

            Jaky je Vacek motor? Asi si jasne rekl o OH a jestli ma vykon i po 250km, mohl by byt dobra karta. Kdo zustane az odleti tech par domestiku, muze nespolupracujici favority zaskocit.

            0 0
      • Darkson  

        u něj je jen otázka času, kdy dostane svůj prostor a vítězství přijdou.

        trochu škoda, že zrovna v Treku teď vyletěl mladej Nijs, jenž je typově podobný závodník a vlastně konkurence do budoucna.

        0 0
    • zbartos  

      Pár profíků tam asi bude, tak to sem snad patří. MČR a MSR v silniční cyklistice 20.-23.6.24 v Jevíčku.

      2 0
      • MichalOld  

        V programu píšou, že jim tam bude hrát kapela Foton. Tak to bude dneska rychlý… :-D

        2 0
      • Aduldinho  

        Dnes bych se jel možná juknout po práci na tu časovku, když to klapne! ;-)

        0 0
        • Melvin  

          Jsem zvědav jestli si to v neděli Elkov pohlídá a nebo vyhraje někdo z WT. Přál bych to Vackovi, ať můžeme i nadále vidět český dres ve WT. Časovka se dá předpokládat, že to bude souboj Vacek vs. Černý.

          4 0
          • Aduldinho  

            JJ, též to přeji Vacourovi! ;-) Ale bude to mít složité proti Elkovákům a hlavně ATT, které se rok od roku týmově slušně zlepšuje!

            2 0
          • rada09  

            Elkov? Zaspaná doba trochu ne? Ti jedou max.na slovenskej titul pro Kubiše. ATT si to bude muset hlídat.

            0 0
      • zbartos  

        Tady je těch informací podstatně víc (včetně seznamu závodníků): https://mistrovstvicrasrjevicko.cz/ .

        0 0
      • zbartos  

        Pěkný článek od Libora Matějky o mistrovství republik je na https://www.roadcycling.cz/…dalsi-hvezdy .

        V ČT mají v Ne 23. 6. 2024 již na 11:05 (tedy krátce po startu mužů v 10:30 !) naplánován patnáctiminutový pořad „Ohlédnutí za průběhem společného českého a slovenského šampionátu“… Viz https://www.ceskatelevize.cz/…71291092519/ .

        2 0
        • Darkson  

          ČT nemá čas, musí zaplnit hodiny vysílání informacemi o náladě, snídani a kvalitě stolice našich fotbalistů…

          5 0
          • Aduldinho  

            Při vší úctě k cyklistice, přece jenom sledovanost ME ve fotbale bude krapet jiná než bychom si přáli třeba u MČR v silniční cyklistice! ;-)

            0 0
          • andy97  

            Od Tomáše Jílka z Twitteru.

            “Bohužel zásadní problémy se signálem a možností TV pokrytí okruhu. Nechceme jít do podobného dobrodružství jako předloni v Mladé Vožici”

            Asi je lepší to nevysílat než aby to stalo za nic.

            6 0
            • gerrard  

              :))) JJ sem chytil většinu okruhu jenom edge. Ani ti kopálisti nešli pustit než dá balík kolo.

              0 0
        • Aduldinho  

          To bude asi spíš ohlédnutí za časovkama a hromaďákama ostatních kategorií ;-) Každopádně asi něchtěj zase předvést to fiasko jak tehdá v Plzni nebo kde to bylo, jak propásli dojezd? :-D

          0 0
          • brtníček  

            Podle ČT Vingegaard pojede TDF na pořadí. Je prý už zdravý.https://www­.sport.cz/cla­nek/cyklistika-vingegaard-se-zotavil-ze-zlomenin-a-bude-na-tour-utocit-na-treti-prvenstvi-za-sebou-5030651 a tady už je i sestava, která bude k ruce. Je tam i Van Aert.

            5 0
            • Aduldinho  

              Supeeer! ;-)

              0 0
            • andy97  

              Dresy Vismy na Tour. Těch modrých dresu co vozí i jiné týmy bude teda víc jak dost.

              3 0
            • rejdy  

              Paráda, potvrdilo se, co jsem si myslel. Buď pojede vyhrát, nebo nepojede vůbec. Po 2 vítězstvích u něj „pouhé“ odjet to, případně zkusit etapu, nepřipadá v úvahu. (což neznamená, že v průběhu Tour podle vývoje, reakce těla apod. to nepřehodnotí, ale počáteční nastavení je jasný).

              0 0
              • Davit  

                Mě to právě úplně nepřijde, že tam jednoznačně jede vyhrát. Ty vyjádření týmu jsou o hodně vlažnější, než to „vyhrát nebo nic“ před 14 dny. Viz třeba: „doubts remain about his form for three weeks of intense Grand Tour racing. Visma-Lease a Bike said the Dane has “recovered enough from his crash in the Tour of the Basque Country to fight for a good result” in their official announcement“ (cyclingnews)

                Třeba ale jenom mlží.

                Anebo jim došlo, že Jonasūv reklamní potenciál je pořád větší když pojede a nevyhraje, než když bude sedět doma.

                Nepochybuju a tom, že Vinge sám by tam pro druhý místo jet nechtěl, jezdec sám ale málokdy rozhoduje.

                Jak na tom skutečně je se každopádně dozvíme brzo. Bude to zajímavá Tour. aspoň doufám.

                2 0
            • ZDRI  

              Díky Bohu za to!!! Tak snad Tour bude zajímavější než Giro.

              PS: Ale ty dresy VLB jsou IMHO hrozné :-(

              2 0
              • Agent007  

                Hned první den, 3800 metrů převýšení, ho arabáči prubnou, jak na tom je, možná že už bude hotovo hned po první etapě

                0 0
                • Darkson  

                  to bude dilema do tipovačky – věřit do TOP5 Vingemu, vsadit na náhradní variantu Jorgensona nebo loni domonantní Vismu úplně ignorovat? :-)

                  0 0
                • jmaselnik  

                  zatím byl Vinge vždycky nejsilnější ve třetím týdnu, nevěřím, že první etapa rozhodne, ale určitě hodně ukáže.

                  Letos je na tom Vinge o dost hůř než Pogi loni, Pogi zase o hodně líp byt možná trochu unavenej z Gira. Jsem fakt zvědav a to i na závodníky „druhého“ sledu Rodriguese, Ayusa, Bernala…

                  0 0
                  • wishpull  

                    Zajímavý to bude, ale Ayuso pojede na Pogiho, Rodri a Bernal josu dobrý , ale k nejlepším si ani nečuchnou ,

                    Primož se nezdá ve formě a asi si stejně ustele( nepřeju mu to ) , Remco je velkej otazník, normálně by těm 2 měl stačit aspoň někde, ale uvidíme. Dědek se určitě nespokojí s etapama, vždyž poslední 2 roky mu podřizuje vše a zničil klasikářský charakter týmu.

                    0 0
                  • vasek80  

                    Vinge se ve 3 rozjede a Pogimu může dojít a k tomu může přijít vedro, které nemá rád…

                    0 0
                    • brtníček  

                      Ty poslední 3 etapy se jedou na jihu iu Nice , tam bude asi velké vedro. Dojezd Isola 2000, dojezd Col dela Couillole a nakonec kopcovitá časovka Monaco-Nice . Tam se může ještě uvařit kdokoliv.

                      0 0
          • brtníček  

            Vacek dnes rozdrtil zbytek jezdců o víc jak 2 minuty. Měl by jet Czech Tour, už se těším jak to po vysokohorské přípravě zvládne. Pak Vuelta. Četl jsem,že nakonec přece jen změnil svůj jídelníček a přístup k tréninku. A začalo se to projevovat.

            4 0
            • andy97  

              Viz. článek https://www.welovecycling.com/…ne-pristupu/

              Ještě olympiádu pojede. Snad příští rok odjede celou jarní sérii klasik, letos ho moc nestavěli. Na Roubaix ale ukázal, že tam patří a teď v Belgii to jen potvrdil. Vypadá to, že bychom po Štybarovi mohli mít dalšího top klasikáře. A Bittner též jezdí dobře.

              4 0
            • Aduldinho  

              JJ, vypadal nabušeně! ;-)

              1 0
            • wishpull  

              Fantastická forma, to je světový výkon, ve zvlněný 53km/h, smekám.

              Neuvěřitelnej tah

              6 0
              • robb  

                :-D

                16 0
              • Agent007  

                Jen aby ta forma nebyla moc brzy. Důležité budou olympiáda a Vuelta.

                0 0
              • gerrard  

                Ono to moc zvlněné není. Je to spíš pořád taková mírně nakloněná rovina nebo rovina, sem tam takový kraťoučký náznak kopce, který se vyletí. Po obrátce je to směrem dolů letecký den. Všichni závodníci to znají, trať je totožná s mládežnickým Jevíčkem, které mají všichni za sebou. V Tlmačích byla totál placka bez náznaku kopce, předtím Milevsko bylo zvlněné.

                0 0
        • zbartos  

          Bohužel mne napadlo zjistit, zda roadcycling.cz dělá textový a fotografický komentář, až teď. A skutečně ho dělali: https://www.roadcycling.cz/…te-v-jevicku .

          Vyhráli Tomáš Přidal (ČR, 20 let) a Lukáš Kubiš (SR).

          1 0
          • Singlespeed  

            Elkov Kasper si to pohlídal na všech frontách..

            0 0
            • gerrard  

              Měli jenom štěstí, že to měli s ATT 50 na 50 a vyšlo jim to. ATT je aktuálně jinde. Společně to znechutili eliťákům z WT ostatně jako každý rok a pak už to bylo kdo z koho. Jen holt nejeli do cíle sami.

              1 0
          • andy97  

            M. Vacek: „Zato když jsme nastupovali já s bráchou, hlídalo nás 20 závodníků z Elkova a ATT. Možná, že i kdybych se šel během závodu někam vykadit do lesa, tak by šli se mnou.“

            :D

            10 0
            • Melvin  

              Mě docela pobavila ta fotka jak tam stojí na podiu nastoupení ATT. To u byl takový menší peloton :-)

              1 0
              • BikerM  

                To same Elkov. :)

                Za ne skoda, ze nevyhral nekdo z kluku z WT tymu. Preci jen je fajn dres mistra CR videt na nejvetsich zavodech. :)

                5 0
              • andy97  

                Ještě, že nemají 30 jezdců :D

                4 0
                • Aduldinho  

                  Beztak jim to bylo prd platný, jen slovenský bronz :-(

                  0 0
                  • andy97  

                    Proto je potřeba zdvojnásobit tým aby už konečně uspěli.

                    0 0
                  • rada09  

                    A viděli ste fotku nastoupenyho Uno X ? proti tomu jsou naši žabaři a nevšiml sem si, že by se tam tak ukrutně fňukalo.

                    0 0
                    • andy97  

                      Norsky neumím tak nevím. Ale tipují, že ostatní jezdci z World Tour asi taky nebudou úplně šťastní z toho.

                      Ale u Uno X ten norský dres na těch velkých závodech bude vidět.

                      1 0
                • Lada1  

                  To je jak výzva na klasickou ferovku: Kolik ti je? 22 . Nás taky!

                  3 0
            • robb  

              .

              15 0
          • snas89  

            No pecka. Jsem zvedavej, kde ten dres Pridal ukaze.

            0 1
          • HoF  

            Mates chtěl hodně a byl potom mega zklamaný. Je to škoda, národní dres byl díky němu hodně vidět. Tak snad třeba zase za rok.

            8 0
    • andy97  

      Tak Philipsen prodloužil v Alpecinu až do roku 2028. Rozumná volba pro něho.

      1 0
    • cubista  

      Vezl to jen pro sebe? https://www.sport.cz/…ngem-5030785#…

      0 0
    • cubista  

      Vinge jde do Tour bez závodění. Tohle bude obrovský otazník. I pro naši místní tipovačku. https://www.sport.cz/…ebou-5030651#…

      0 0
    • Agent007  

      Žigart vyhrála ITT i hromadný závod na mistrovství Slovinska. Myslíte, že jejich potomek zdědí geny a bude ještě lepší než Pogačar?

      1 0
    • Agent007  

      Nebo je to jen výsledek chemie, lékařství a tréninku?

      0 0
      • Karbic  

        Ať už to nebo ono, ten předpoklad tam bude.

        …už je ta představa, že na rodinném cyklovýletě bude muset uviset tatínka s maminkou vyšlapávající si v Z1…

        4 0
    • kapsch  

      Vlastní vlákno pro Tour a vše okolo založeno:

      Profi silnice – Tour de France 2024

      15 0
    • ms82  

      Je to francouzsky, ale husty zavod (i z tech 10 minut me bolely nohy pri sledovani) a pro de Lieho skvele skalpy a hezky dres na TdF: Belgie RR

      1 0
      • Melvin  

        tvl tam je těch dresů WT, že bych nepoznal, že to je „jen“ Belgický šampionát a ne nějaká jarní klasika. Ten level tam fakt musí být úplně někde jinde.

        0 0
      • andy97  

        Vyhrát v Belgií šampionát je skoro těžký jak Mistrovství světa.

        Jsem rád, že to vyhrál De Lie. Letos měl zatím celkem smolnou sezónu. Ještě jsem to přál Woutovi.

        2 0
        • Agent007  

          Tvl, já jsem celou dobu žil v domnění, že Jordi Meeus je Němec, a on byl třetí na belgickém mistráku. Takže asi není…:-)

          0 0
          • BikerM  

            To mas dobry, ja zas do vcera nevedel, ze existuje cyklista Vojtech Kminek. A podle vseho mu to i celkem jezdi. :)

            2 0
      • wishpull  

        Dobrý řežba,

        ve špurtu pak Philipsen ani nevykouk z háku.

        0 0
        • Funnysek  

          a van Aert aspoň vykoukl, ale zase zalezl.. takhle se závodí šrot :)

          0 0
    • Agent007  

      Zítra začíná okolo Slovenska, asi největší hvězdou na startu je Alaphilipe

      2 0
      • andy97  

        A Sagan.

        0 4
        • brtníček  

          Myslel jsem si, že se Sagan naposledy ukáže na mistrovství republiky… jako rozjetí před etapákem.

          0 0
          • brtníček  

            Když se dívám na sestavu týmů Okolo Slovenska a na Czech tour, tak už je Slovensko za českým závodem. Další meta pro Koniga, vyrovnat se Okolo Polska.

            6 0
    • jonys  

      Snad nerozpoutam obcanskou valku tady, ale…

      Vlasov

      https://www.rouleur.cc/…sandr-vlasov

      Vas nazor na to, ze pojede OH? Jako Rus, byt pod neutralni fanglou?

      Podle me smutna realita dneska. On od 13 let zije venku, nema s Putinem nic spolecnyho, presto kdyby vyhral, bude v Rusku „uzitecny idiot“, nastroj propagandy jako maladec nas, vsjoch pobil… :-(

      1 0
      • Aduldinho  

        Co na to říci? Já těm Rusákům vůbec nezávidím, venku mají celkem šanci obstojně žít, avšak je nad nimi stín Putinova režimu a v rodné vlasti, buď musíš být prorežijní a nebo budeš živořit na okraji společnosti popř dokoncr někde v žaláři! :-(

        0 0
      • tomvv  

        Nemá už náhodou francouzský občanství?

        0 0
    • Jason Voorhees  

      Mazácí dva.

      Vypadá to, že Peťko lehnul někde.

      sry, nostalgie. Budou chybět.

      2 1
      • wishpull  

        Jak budou ? On snad Juju končí? Jo jejch pojetí cyklistiky je nádhera.

        0 0
    • peter3531  

      The 2024 Vuelta a Colombia ???????? (stage 4) featured the longest / hardest climb ever used in an UCI race: Alto el Sifon, is an 88 km climb with an average grade of 4.3% and finishes at 4,149m. With 4000 meters of climbing it is brutal!

      14 1
      • POC74  

        Tam chci. Díky

        3 0
        • Mojmír Skála  
          Obsah tohoto příspěvku je blokován.
          0 0
      • Pavell  

        Muzes dat link ? Jsem pitomec a tuhle trasu nemuzu vubec najit

        0 0
      • jonys  

        Tak to je velká věc, protože ja zajel mistrák dává dobrou naději.

        2 0
        • Aduldinho  

          JJ, mohlo by to být pěkně umístění, ale až na OH se ukáže! ;-)

          0 0
        • Agent007  

          Ovšem nevím jak to chce skloubit s czech tour, na kterou je údajně prihlášený, která končí den po OH časovce, ?

          0 0
          • kapsch  

            Jednoduše zde nepojede? :))

            0 0
            • Agent007  

              Uvidíme, rozhodnutí je na něm…

              0 0
              • rada09  

                Tak nominací na časovku na OH je rozhodnuto , těžko pojede v 1 den 2 závody. Tak bych narychlo vyměnil tým za jinej, ikdyž z toho Lidl development dneska vyhrál borec prolog Kolem Rakouska před Gannou a naším T.Kopeckým.

                0 0
          • Zvanty  

            NA CT pojede náhradník z týmu a on pojede OH?

            0 0
    • robb  

      André Drege :-(

      https://www.instagram.com/p/C9FaFqfthue/?…

      0 0
    • Agent007  

      Sir Wiggins…

      https://sportyzive.cz/…-bezdomovec/

      0 0
    • JK_Cookie  

      V přenosu na Eurosportu říkali, že Honza Hirt příští rok do Izrael Premier Tech.

      0 0
      • brtníček  

        Takže berou dalšího staršího borce. Jejich strategii úplně nerozumím.

        0 0
    • andy97  

      Aneb nikdy nevíš co potkáš za prase na silnici :(

      1 1
      • rejdy  

        Tak foto pana řidiče (přímo v příspěvku na insta) je takové všeříkající… I když, upřímně, nevím co si (při nájezdu km na kole, který jistě má) sliboval od „když najedu vedle něj aby zastavil“ sliboval (rozumím tomu tak, že se jinak do té chvíle „nic nestalo“). Chápu, že v tu chvíli to člověka vytočí a chce to třeba řešit, ale stalo se mi jednou jedinkrát, že ten, co mě ohrozil/oprasil, se omluvil. Byla to paní, co najela na hlavní, a omluvila se, že mě neviděla (přední světlo bylo). Jinak to vzhledem k potenciální demenci šoféra zavání ještě dalším průserem…

        8 0
        • tomxxx  

          Smutný je, že ten typ lidí, se kterými je za volantem konflikt, je stále podobný. Je jedno jestli jako cyklista nebo když jedu v autě. Vždycky chlap, a pak často vyholená hlava, tetovačka, nadváha nebo namakanec, typ auta kompenzující malého šulínka.

          Pak kouknu na to insta a nesedí jen vyholená hlava.

          12 0
          • ms82  

            Naposled me zprasil v protismeru vyholeny namakanec s cigarem. Ale nejhur se chovala taxikarka (ridic z povolani!!), ktera na me troubila, protoze jsem si dovolil jet ve stejne kolone jako auta (prede mnou i za mnou), a kdyz jsem ji potom, co me predjela pres plnou predjel nazpet, tak me vytlacila ze silnice autem pres cyklopruh (predtim tam nebyl, pak jsem se do nej zaradil). Dost lidi se za volantem zacne chovat jako by meli shury dano, co je spravne (samozrejme to jejich). Spousta cyklistu se taky chova prinejmensim pochybne, ale nasledky na ostatnich jsou neporovnatelne mene zavazne.

            0 0
        • ms82  

          Souhlasim. Taky mi trvalo par desitek tisic km, nez jsem se zacal starat jen o sebe. Srat na ridice, pokus o komunikaci je jen dalsi riziko jeste vetsiho pruseru.

          3 0
      • Singlespeed  

        Řidič byl prase a cyklista zase hlupák. Takže si mohou navzájem gratulovat :-) .

        0 0
      • rada09  

        Jako poučení zní, příště zpět nenajíždět vedle něj a chtít si něco vysvětlovat, protože nic dobrýho z toho nevzejde, snad bude brzo zpátky v závodech.

        6 0
    • jonys  

      Ty vole…

      https://x.com/…411637297446?…

      0 0
      • jmaselnik  

        To mi přijde jako úplnej úlet inhalace oxidu uhelnatého…

        1 1
      • miche  

        Není to jen sofistikovanější „Zátopek styl“?

        Ten díky zadržování dechu při tréninku taky zvětšoval obsah plic a imitoval vysokohorské prostředí. Ale já nejsu fundovaný a někdo to tady osvětlí lépe :-)

        0 0
        • jmaselnik  

          No problém CO je, že se váže místo kyslíku v červených krvinkách, takže se jim jde otrávit. Ten sportovní přínos si neumím úplně představit.

          0 0
          • miche  

            pravda pravda … CO není CO2 :-)

            0 0
          • Melvin  

            A nebude pak tělo vytvářet víc krvinek, když bude mít nedostatek kyslíku, protože na část krvinek bude navázané právě CO?

            0 0
            • kemo  

              https://escapecollective.com/…tude-recipe/

              Však to tam je popsané

              0 0
              • Melvin  

                Aha ja jen přečetl ten úvodní post.

                0 0
              • jmaselnik  

                Je to tam popsáno dost vágně a fakt tam ten benefit nevidím. Jednou navázaný CO tělo nedokáže metabolizovat, takže ty „krvinky navíc“ vlastně navíc nejsou, protože ty nesoucí CO nejsou tělu k ničemu.

                Třeba to časem někdo vysvětlí líp :)

                0 0
                • jonys  

                  A neni ten prinos v tom, ze si telo tim „stresem“ pak vytvari tech krvinek vic? I kdyz uz „neinhalujou“ CO?

                  Jinak mi to prijde naprosto sileny musim rict.

                  To uz mozna to EPO je min nebezpecny…

                  0 0
                  • jmaselnik  

                    Z toho článku to není zjevné, ale šílený mi to přijde taky.

                    0 0
                  • cubista  

                    A jsme hned u jednoho způsobu „zatím“ dovoleného zvyšování výkonu. Kolik dalších drží týmoví biochemici v tajnosti? Když jde o velké peníze, tak lidská mysl je vynalézavá.

                    0 0
              • ms82  

                Registrovat se mi nechce – docetl jsem jenom k „superaltitude“. Nechces vykopirovat?

                Jinak jsem narazil na stejny problem jako ostatni. CO se navaze na krvinky a ty jsou tim padem odepsane. Je mozne, ze bonus tedy prijde, az se tyhle zneutralizovane krvinky odbouraji a nahradi nove vytvorenymi, kterych navic bude vic, kvuli hypoxii. Ale to jsem tam nevidel.

                0 1
                • gregorus  

                  Krvinky úplně odepsané nejsou, CO se uvolňuje s poločasem kolem šesti hodin. Na druhou stranu je tam i riziko dlouhodobé toxicity. Asi to bude podobný mechanismus jako při tréninku ve výšce – kompenzační reakce na nižší dostupnost kyslíku. Není ale žádný důkaz, že by to týmy takto používaly. Samotné vyuziti CO v plicních testech je standardní metoda.

                  0 0
                  • 123J  

                    Nemyslím že by to svinstvo někdo riskoval.

                    0 0
                  • ms82  

                    Jestli jsem dobre pochopil, co jsem nasel na netu, tak dlouhodoba toxicita jsou spis je zpozdene projevy nedostatku kysliku. Takze kdyby to nekdo delal kontrolovane, aby hladina CO vazaneho hemoglobinu neprekrocila nejakou nebezpecnou hranici (kuraci pry vydrzi vice :-)), tak by to skutecne mohlo fungovat. A to uvolneni CO muze byt rychlejsi, pokud se pouzije cisty kyslik nebo pretlak kysliku.

                    Ja se asi nebudu hlasit do neoficialniho testovani, ale ze se to pouziva by me tolik neprekvapilo.

                    2 0
                    • gregorus  

                      Není to moje specializace, ale jako u všeho v biochemii je to celkem komplikované, když se jde do podrobností. Část toxicity je čistě důsledek neokysličení tkání, část v důsledku uvolňování CO z hemoglobinu do tkání. Původně to byla spíše vědecká debata právě na téma, zda lze najít bezpečné protokoly inhalace malých dávek CO, které povedou ke zlepšení výkonu bez významného rizika toxicity, nebo ne. Problém je v tom, že protokoly a přístroje nových funčních plicních testů, které některé týmy začaly používat (oproti DLCO, což je klasika), by mohly být použité i pro stimulaci tvorby krvinek, pokud by se používaly často. Takže ta hranice mezi funkčním testem a podporou výkonnosti je dost tenká, na což právě upozornil ten článek na Escape, i když ne úplně dobrým způsobem čistě dle mého názoru.

                      5 0
                      • ms82  

                        Jasne, chapu. CO se nemusi uvolnit, kde se to hodi (v plicich a vydechnout), ale nekde jinde. A nevaze se jen na hemoglobin, ale muze se vazat i na neco jineho. Pokud jsem ale dobre cetl, castecne v tele vznika pri nejakych procesech i tak a zaroven telo ma nastroje, jak ho odbouravat. Zahrne se pod oxidativni stres. Pokud se tedy nezahlti kapacita odbouravani, nebo neni lokalne pretizena, melo by to byt cajk. Jak to ovsem zajistit, to asi nikdo nevi :-)

                        Diky.

                        0 0
                        • ladys  

                          Pokud to má fungovat jako optimalizace navýšení počtu červených krvinek. Tak se to používá jen v nějakém období. Krvinky vydrží cca 120 dní.

                          0 0
            • kucka7  

              CO je jedovatý, CO2 je nedýchatelný

              0 0
      • ladys  

        Když to upečou pro Dekáč, tak to zvládnou i pro sebe:)

        0 0
      • Jason Voorhees  

        Škoda kámo, že do toho nejde Yelojéčko

        1 0
        • Aduldinho  

          Škoda, jak pro koho? Alespoň na něm nebude jezdit kdejakej profík! :-D

          0 0
      • andy97  

        Uvidíme příští rok nějakýho Číňana v pelotonu?

        0 0
        • vasek80  

          Číňani jsou prý na špici v genetickém dopingu. Tak možná brzy. Když už vymysleli kulaty kolo, tak by se to nabízelo.

          0 0
    • robb  

      Kasper do Uno-X?

      https://x.com/…245746049090?…

      2 0
    • Sooree  

      Fotky olympioniků

      3 0
    • Agent007  

      Ayuso a Roglič potvrdili účast na Vueltě

      0 0
    • zbartos  

      Odkazy na dnešní živý přenos Brno – Mikulov – Brno jsou na http://www.favoritbrno.cz/…ikulov-brno/ .

      6 4
      • Aduldinho  

        Dík za upozornění, právě to sleduji přes červené tlačítko! ;-)

        2 1
      • tomvv  

        Bože, proč na to dáváte někdo palec dolů???

        7 2
        • kerim  

          Tvl, to tady má snad někdo nastavený nějak automaticky, ber to s nadhledem, ko.oti jsou všude…

          5 0
      • gerrard  

        Super trať. Super závod. Někdy bych chtěl vidět lepší konkurenci jak si to na té trati rozdává.

        3 0
        • Aduldinho  

          Škoda, že to peloton zabalil, ten závod by si zasloužil v cíli více než cca 20 závodníků! Ale Walter pěkně! ;-)

          0 0
          • gerrard  

            No on to ani tak nezabalil, jak ho spíš kvůli velké ztrátě poslali přímo do Brna. :) Ta skupina byla tak dobře složená, že bylo jasné, že je pro peloton po závodě. Už na bufíku u Pohořelic jsem si myslel, že je pošlou rovně do Brna.

            0 0
            • bara2  

              Z takového počtu cyklistů na silnici by měli řidiči osypky a bylo by to riziko. Takto jeli (sice už bez šance na výsledek) po uzavřené trati.

              0 0
              • gerrard  

                To prave nejeli. Od Omic uz to jeli primo na Spilas. Prave kvuli velkemu rozestupu uz nejde drzet zavrena trat.

                0 0
                • bara2  

                  Tak Omice jsou mnohem blíž, jak Pohořelice. A prakticky pořád městem, kde je padesátka. Z Pohořelic by ten divokej balík vytroubili, pokud by do něj přímo někdo nevlítl.

                  0 0
            • Aduldinho  

              Omlouvám se za zkomolení jména vítěze, jednalo se samozřejmě o Voltra! ;-)

              Fotky hýr: https://www.roadcycling.cz/…mikulov-brno

              0 0
      • MavasH  

        Je to sranda, když jede balík v domácím rajónu a člověk zná na trati každej metr (hlavně líp, jak komentátoři) :)

        2 0
    • oberleutnant Weiss  

      A zatímco na Tour řádil Pogi, mezi holkama o kousek severněji to bylo taky v podstatě jen o jedné závodnici…:-)

      4 0
    • jonys  

      Fajn. Tak jsem si draze zaplatil ten Max a zjistil, ze jeho apka nejde na mym mobilu. A taky se nejde probourat na mobilu k otevreni webovek. Posila me to…abych si otevrel apku.

      Je to normalni, nebo su blbej ja??

      0 0
    • jonys  

      Primoz s otaznikama

      https://x.com/…502252413082?…

      1 0
      • Fazzy  

        A to sem nejdřív myslel, že to zabalil spíš pro ztrátu motivace a znechucení než kvůli vážnosti zranění.

        0 0
      • tomxxx  

        A co mu ve vysledku je?

        Jasně, podřel se, ale něco dalšího?

        0 0
        • jonys  

          Nevim ale na to rameno padal letos snad kazdej tyden.

          0 0
          • tomxxx  

            Já myslel, že ho to Giro loni zachránilo, ale mám vždycky starost, kdy to bude poslední tečka za kariérou

            0 0
        • kapsch  

          Zlomenina obratle, dával to na Insta

          0 0
          • kapsch  

            Už jsem na PC, tak i s odkazem

            https://www.instagram.com/p/C9xyyzBNIiB/?…

            0 0
            • Agent007  

              V tom případě se letošní Vuelta stává nudným závodem pod taktovkou UAE. Jediným otazníkem je, kdo vyhraje. Yates, Almeida, Ayuso, Soler, nebo ten mladý Izák? A zase budou spekulace, jaká je hierarchie v týmu, kdo to komu pustil, kdo koho nechal vyhrát, a kdo se cítí poškozený a svázaný týmovou strategií. Jako loni. Aspoň to tomu závodu dá nějaký náboj a šťávu.

              0 0
              • jmaselnik  

                Na konci Vuelty vypadal dobře Mas, uvidíme, jak na tom bude Kuss a další. Ayuso by podle UAE Vueltu jet neměl.

                0 0
                • wishpull  

                  Asi jsi myslel n akonci Tour? A co Landa?Nepojede? Jezdil famozně, kdyby netahal Remcovi byl by 4, a potom 7 v časovce?

                  0 0
              • Melvin  

                Ještě ani není startlist a Agent už dopředu ví, kdo vyhraje a že to bude nudný závod. Jestli hodnotíš atraktivitu GT podle toho jestli vyhraje někdo z Ineosu, tak bych minimálně na příští rok zrušil předplatné Eurosportu, protože to budou všechno nudné GT, takže se na to ani nemusíš dívat.

                2 0
                • jmaselnik  

                  Eurosport zrušil předplatné všem bez výjimky předevčírem ;-)

                  5 0
                • andy97  

                  O víkendu v časovce by to mohlo vyjít na medaile Gannovi a Tarlingovi. Tak očekávám od Agenta radostné výkřiky :)

                  0 0
                  • jonys  

                    No…muze to byt i lotynka.

                    A trocha statistiky: TT se jezdi na OH od 1996. Pocat vitezu, kteri ten rok nejeli Tour: 0.

                    0 0
                    • Albert8  

                      Hezká statistika, ale většinou se jelo minimálně dva týdny po skončení Tour, což je ideál. 6 dní je hrozně brzo.

                      0 0
                      • jonys  

                        Pro GC mozna, pro ostatni nemyslim. Jestli maji vliv „nohy z Tour“, tak za mesic uz je mit nikdo nebude.

                        A kolik dnu mel Wiggo aby si oklepl? Kouknu…

                        0 0
                        • Albert8  

                          Wiggo měl 10 dní. Co se týká Remca, 2022 jel časovku na MS týden po Vueltě. Výsledek pod jeho možnosti, ale myslím, že tehdy říkal, že jel překvapivě dobrý čísla. A tam bylo navíc cestování a jet leg.

                          0 0
                    • Agent007  

                      Sázkové kanceláře mají jasno. 1.tarling 2. Ganna 3. Evenepoel

                      Zbytek bez šancí na medaili

                      0 1
                      • wishpull  

                        Můj tip: Přesně opačně

                        0 0
                      • andy97  

                        Pokud bude pršet tak to bude hodně záludné.

                        0 0
                      • Quikc  

                        Tarling mě překvapil s nejnižším kurzem, ja bych ho dal na 3 misto.

                        0 0
                        • Agent007  

                          Tak co ti brání vsadit na Remca? Vysoký kurz, vítězství skoro jisté, peníze leží na zemi, jen se pro ně zohnout

                          0 0
                          • jonys  

                            Nevidim vysoky kurs :-)

                            Remcovi by pomohl silnej vitr proti na jedne pulce trati. On neda ty Watty, ale cim vic protak, tim vetsi ma proti obrum vyhodu. A to mokro mozna-nerikal Hirt, ze maji super gumy na mokro?

                            Anglani zajimave dali Tarlinga i do RR. Tipuju, ze Hayter se zameril hlavne na drahu.

                            0 0
                            • Agent007  

                              Mě Remco připadal nemastný neslaný už v neděli na té časovce v Nice. Ale uvidíme, možná už šetřil gas na sobotu. Budu mu fandit, páč tam se nejede za týmy, ale sám za sebe.

                              Nevím jak to,že GB má na silniční závod jako jediný stát pět závodníků?

                              0 0
                              • jonys  

                                Pidcock.

                                Tim, ze jedes MTB, muzes jet i RR. Aspon myslim, ze jssm neco takovyho nekde cetl. Nejses hlava navic na OH. Dalsi duvod, proc mel MVDP ty bajky jet.

                                Ale proc (a jestli) to neni u drahy nevim :-)

                                0 0
                                • Singlespeed  

                                  MVDP seděl na bajku naposledy kdoví kdy, není vůbec vyježděný a dobře ví, že by se jen zbytečně rozbil a skutek by stejně utek.

                                  0 0
                                  • jonys  

                                    Dobre, ale neposlali nikoho. Kdyby tam objel pul kola, mohli mit flek navic v RR, coz muze byt masivni vyhoda. Chapu, ze by to nebylo fer, no.

                                    2 0
                      • andy97  

                        Tak Remco už trénuje na okruhu. Ten převodník je masakr.

                        5 0
                        • andy97  

                          Wout testuje plný přední kolo. Jsem zvědav jestli s tím pojede.

                          5 0
                          • Aduldinho  

                            Aaaa..do zadele…a to dvakrát (ten převodník a to plný přední kolo) :-)

                            0 0
                          • tomvv  

                            Nový trend prý bude plné přední a v zadu vyplet. Že to z areo pohledu dává větší smysl.

                            0 0
                          • tomxxx  

                            Já myslel, že je plný přední zakázaný kvůli větru. Max rafek, že je nějakých 50.

                            0 0
              • cubista  

                Loňská Vuelta byla totálně nudná. Namísto závodění jen spekulace, kdo koho v týmu Visma podrazil. Snad to letos nebude ve verzi UAE.

                0 0
                • vasek80  

                  Po loňské Vueltě mě přešel poslední kousek sympatií k Jonasovi. Né že by mi vysloveně vadil, ale nedandím mu. To samé Rogla. Ten si to spravil přestupem k Boře a tak jsem si říkal že letos mu za sebe budu přát. I k Sepovi mi přišel Rogla vstřícnější, ikdyž Vuelta měla být spíše jeho. Možná jen můj pocit. U Visma je pro mě top oblíbenec WVA.

                  1 1
                  • Fazzy  

                    Já žádný idoly nemám, prostě chci jen koukat na kvalitní sport. Ale za sebe můžu říct, že právě to, jak má Jonas u zadele co si o něm kdo myslí, je mi naopak dost sympatický. Nesnaží se každýmu zalíbit, nesnaží se bejt mediálně lákavej, prostě odvede práci a jede domu za rodinou. Zajímá mě ten sport a sportovní výkony. Na cirkus a klauny si kdyžtak zajdu jinam :) Rogla je zajímavej hlavně tim, že kolem sebe v podstatě neustále budí soucit :)

                    Ze života těch lidí vidíme stejně tak malej zlomek, že nějaký fanouškovský sympatie sou postavený úplně na vodě :)

                    9 0
                    • Aduldinho  

                      Co se týče sympatií, mám to u „mimozemšťanů“ asi takto : 1. Wout, 2. Jonas, 3. Rogla, 4. Pogi, 5. MVDP, 6. PidiTom, 7. Remco a jinak samo přeji hlavně těm všem ostatním „bezejmeným“ :-)

                      0 0
                    • Cyklofanatic  

                      Hezky napsáno, mám to podobně :-)

                      1 0
    • Agent007  

      Mimo téma, dneska už začala olympiáda, díval jsem se chvíli na fotbal a rugby, obrovské stadióny plné lidí, ten zájem diváků je neskutečný. Na cyklistiku budou plné ulice. Bude to atmoška. Tadeáš udělal asi chybu, že nejede

      0 0
      • vasek80  

        Alespoň budeme ušetřeni tvých komentářů k jeho osobě.

        2 0
      • cubista  

        Neskutečně plnej stadion na fotbale:-) https://www.sport.cz/…lidi-5032503#…

        0 0
        • mart910  

          no ja nevim, pisou tam „Zahajovací duel mezi Argentinou a Marokem se po zmatcích a výtržnostech dohrával bez diváků.“ tak to bude asi tim :D Na Rugby bych se podíval, kde to dávají? Na CT Sport nic nevidím, asi platím malý koncesionářský poplatek :P

          1 0
    • jonys  

      Ayuso chce z UAE.

      0 0
      • Agent007  

        Má smlouvu do 2028,to bude hodně těžké. Bude si muset 4roky počkat. Nechápu idioty, kteří podepíšou dlouhatánský kontrakt, a pak jim hrkne v hlavě, a chtějí pryč. Mladí a blbí

        0 0
        • tomxxx  

          Tak smlouva je jen smlouva, není to vězení. Když se najde, že ho někdo vyplatí, tak proč ne.

          0 0
        • jonys  

          Ony ho asi uz nechteji ani UAE. Takze to pujde. Dlouhy kontrakt je blbost, hlavne kdyz vis, ze v tymu je nejlepsi jezdec na svete co ti vyzere leadership na 2 GT/rok…

          0 0
          • Albert8  

            On má údajně ve smlouvě výstupní klauzuli 100 mil. eur:) Takže ano, bude muset chtít i UAE, jinak to může skončit nehezky, což už Gianetti naznačal v rozhovoru v průběhu Tour.

            https://www.tuttobiciweb.it/…nepoel-ayuso

            0 0
          • ms82  

            Davalo to pro nej smysl a naopak dela blbost, ze chce odejit. Pogiho Tour nebavi uz ted a Almeida je skvely pomocnik, ale teprve se ukaze, jestli neco predvede, az bude mit moznost. Adam uz je stary a nic si neslibuje. Kdyby se Ayuso predvedl na Giru nebo Vuelte (kam by ho urcite jako lidra postavili) pristi rok, mel by silnou pozici. Ostatne uz ted byl asi zalozni lidr na Tour, akorat si z toho vzal „lidr“ a ne to „zalozni“. Jinde nebude mit nikdy takovou podporu a podminky. A Movistar bych mu klidne pral, to ho nauci :D

            0 0
            • jmaselnik  

              nevím, odkud bereš dojem, že Pogiho Tour nebaví. Naopak bych řekl, že na cestě za „nejlepším jezdcem všech dob“ potřebuje Pogačar Tour ještě pár let jezdit.

              1 0
              • ms82  

                Protoze to rekl do televize :-) Neco ve smyslu, ze kdyby si mohl vybrat, jel by radeji na jine zavody.

                0 0
                • jonti  

                  Psychicky je vyrazne jednodussi jezdit jednorazovky, nez tri tydny neudelat zadnou zasadnejsi chybu.

                  0 0
                  • Darkson  

                    vidím to u Poga na GT ještě tak 3 roky, potom více zaměření na jednorázovky/MS/těž­ší etapy na GT. Určitě bude chtít dobít Roubaix, M-SR a třeba nějaský ten titul v časovce:-)

                    1 0
            • jonys  

              Nemas pravdu.

              Pogi ma pristi rok T+V

              A zalozni lidr nebyl, chteli po nem praci hned. Totez co Jorgenson. Fakt je, ze jsem kdesi zachytil, jak rikal: „Zavod ukaze, kdo je lidr“, ale nevenoval jsem tomu pozornost. Bohuzel on to asi myslel vazne.

              Souhlas ze jinde proste nepujde vykonnostne nahoru (mozna krom Jumba, kde ale na 99.9% neskonci).

              Lidr mel byt letos na Vuelte. Podelal si to pekne…

              0 0
              • ms82  

                Kdyby mel Pogi problem, mel Ayuso nejvetsi sanci byt leader. I kdyz kvuli tomu nemel nepracovat. A pro budouci karieru by se mel nejlepe v UAE. Ale uvidime. Na del Toro jsem teda zapomnel.

                0 0
                • Agent007  

                  Asi chce vyhrávat, a né vozit další příští roky bidony strongovi. Spočítal si, že těch lídrů je v tom týmu moc. Strong, Almeida, Yates, mladí Morgado, Christen,Toro. To že mu milostivě nechají vyhrát jednu Vueltu za dva roky dřiny, ho asi neuspokojuje. V jiném týmu by si mohl diktovat program, byl by obletovaný, chráněný. U arabů je jen jeden z mnoha

                  0 1
                  • Aduldinho  

                    NJN, ale zase takhle nebude v jednom týmu se Strongem, což znamená, že nemá šanci nikdy nic vyhrát, jelikož pojede právě proti Strongovi, zatímco, když Strong bude mít jiný program, ta šance tu pořád nějaká je ;-) Ale samozřejmě může tak i tak narazit na další mimozemšťany, tak co vlastně tím přestupem pořeší a získá? Prachama si asi vůbec nepolepší! ;-)

                    0 0
                    • jmaselnik  

                      Tak naštěstí zanedlouho budeme vědět, jak se to vyvíjí. Nicméně myslím, že i tohle vzpěčování se vedení týmu, pokud už teda není domluvenej jinde, mu při vyjednávání moc nepomůže.

                      1 0
                  • wishpull  

                    Nevím, alej Strong dnes jede časovku za N Zéland, tomu by asi bidony nevozil .)

                    0 0
      • ZDRI  

        A nevíš kam chce jít?

        Celkem mi to dává dává smysl, třeba takový MOVISTAR by mu dal max. podporu jako lídrovi na GT, Maas na lídra evidentně dlouhodobě nemá. Ale UAE si řekne o dost peněz, takže by mě nepřekvapilo, když skončí v INEOSu.

        0 0
      • jmaselnik  

        celkem logicky, Pogi i Almeida jsou oba ještě mladí, on by asi musel čekal dlouho. Jenom si říkám, kdo tak může mít na to, aby ho z UAE vyplatil. Možná Redbull, ale jestli kupují Remca, nedávalo by to tolik smysl.

        0 0
        • Darkson  

          myslím, že se ho ochotně zbaví, dle aktuální Tour to vypadalo na dobrou UAE partu + Ayuso :-).

          mne právě překvapilo, že nebyl v Paříži na vyhlášení a oslavy.

          0 0
          • jmaselnik  

            odstoupil kvůli covidu ne? Tak co by tam dělal, že jo;-)

            0 0
          • Agent007  

            Oni se fakt přesunuli z Nice do Paříže na závěrečný ceremoniál? Ptám se, protože jsem ten závěr nesledoval

            0 0
      • BikerM  

        Jeste jsem to nikde nezaznamenal, mozna jsem se prehledl. :)

        Kazdopadne, zabavnejsi cyklistiku pro nas fanousky by to bylo fajn. Takze Redbull nebo Ineos? :)

        Myslim si, ze UAE ma Pogacara, Yatese, Almeidu a nadejneho Tora, to jsou vsechno mozny lidri. :) Tedy doufam, ze odejde a cyklistika bude zas o neco zajimavejsi.

        0 0
    • Agent007  

      Zde časy startů zítřejší časovky:

      https://olympics.com/…l/fnl-000100--

      Jošua startuje 6 minut před Remcem, Ganna minutu a půl, budou mít stejné podmínky

      0 0
      • andy97  

        Tak snad Vacek bude mít sucho a jak dojede tak začne velký slejvák :DD

        Ale ne, doufejme, že všichni budou mít stejný podmínky. Dle předpovědi by mělo pršet skoro celý den.

        0 0
        • jonys  

          Na mokru je vyborny Hayter. A severani. Ale tech zatacek je malo.

          Kung? Nohy z Tour, OH jako obrovsky cil, dokonce kvuli ni z te Tour odjel driv. Uz parkrat Gannu i Remca vyklepl.

          0 0
    • jonys  

      FFB do Bory.

      0 1

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.