• Hroch obojzhivelnyj

    Hola hola,

    Vyhlasuju obvyklo tipovacku na Vueltu 2014.

    Vitez ziskava jako obvykle pravo vytahovat se na BF a okoli uvidime jak se vyvinou ceny, zejmena ta druha nejcennejsi za posledni misto.

    Kdo by se mel chut si tipnout, at mi prosim posle na mail v profilu:

    Tip na celkove poradi od prvniho do pateho mista (5 RUZNYCH jmen)

    Tip na nejlepsiho vrchare, viteze bodovaciho trikotu a nejlepsi team.

    Tip na viteze pro teamovou casovku

    Tie-breaker: Kolik jezdcu ze 198 na startu dokonci.

    Tip na 9 jmen (= RUZNYCH jmen) jezdcu kteri si myslite ze se dostanou na bednu v nektere etape.

    Idealne na formulari nize, gracias.

    Uzaverka tipu v SOBOTU 23. 8. 2014 ve 19.00h.

    Soupisky tymu a profily etap budou na ofiko strankach nebo pekne prehledne na steephill.tv Prosim pekne overte si ze vasi oblibenci opravdu fakt jedou :-).

    DNF po 5 dnech na chvostu.

    Posledni slovo ve sporu o pravidla ma hroch.

    LEtos mi to necvychazi, ode dneska az do uzaverky nebudu na webu, a prvni update poradi bude az v pondeli nebo v utery po startu, dik za trpelivost.

    Bude Conta se zlomenou nohou ci Froomie se zlomenou rukou lepsi Quinty? Vydrzi Hornerovi druha miza? Vrati se Puritovi forma? Vyoutuje si Garmin lidra uz v TTT? Vyhraje Sagan etapu? Rozchodi Styby zuby a Kreuziger flastr? A nepojede Saxo nakonec zas na Majku?

    0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Pravidla a bodovani:

      Body za celkove poradi: Spravny tip na 1.-5. misto 24–20–16–12–8 bodu. Pokud se spletes o 1 misto, mas polovinu bodu jezdce, pokud o vice nez o 1 misto ale stale v top 5 pak 4 body.

      Dale 6 bodu za spravny tip na nejlepsiho vrchare, 6 za spravny tip na viteze bodovaci souteze a 6 za tip na nejlepsi tym.

      Body za etapy: 3–2–1 bod za 1.-3.misto jezdce ze „staje“ v etape

      Body za tymovou casovku- 3–2–1 bod za tipovany tym na 1–3 miste.

      Bod za den na poslednim miste tipovacky. Pozor na cut: kdo bude posledni 5 dnu po sobe (vcetne volnych), vypadava!

      Pri rovnosti bodu rozhoduje, kdo je blize poctu jezdcu v zavode. Pak rozhoduje vyssi pocet dnu v cele. Pokud ani to nerozhodne, rozhoduje vyssi pocet bodu za GC.

      Pocita se konecne poradi vyhlasene po dojezdu posledni etapy; body za etapy jezdcu vyloucenych za doping uz v prubehu zavodu se rusi; poradi v etepach se uz ale neprepocitava.

      Po uzaverce bude k disposici soubor se vsemi tipy, ktery bude umet i spocitat body.

      Prubezne budu take preposilat oficialni poradi.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Copy&paste friendly verze pro tipy

      Jmeno/Nick:

      E-mail:

      Celkove poradi:

      1.

      2.

      3.

      4.

      5.

      Nejlepsi vrchar:

      Nejlepsi v bodovaci soutezi:

      Nejlepsi tym:

      Z 198 jezdcu dokonci:

      Team pro TTT:

      9 jezdcu na bednu v etapach:

      0 0
    • karliner  

      Tentokrát je deadline na příjem tipů myšlen konečně vážně nebo se opět budou přijímat i tipy zaslané dávno po uzávěrce?

      0 0
      • McBlacky  

        si koleduješ, že do pravidle přibude black list :)

        0 0
      • Kalic  

        … se divím, že se takové podle tebe „nefér, zmanipulované, s nejasnými pravidly“ soutěže vůbec účastníš… to pro tebe musí být ohromně frustrující, ne? Není to ztráta času, co? :-)

        0 0
        • karliner  

          Právě proto chci mít jasno v pravidlech (a jestli platí pro každého stejně) předem, abych zase nebyl vyloučen kvůli nějakýmu pseudodůvodu, jestli mi rozumíš. Protože natipovat, těšit se na prestižní cenu a pak si přečíst vtipnost o „vyloučení kvůli nesrovnalostem“, které je pak žehleno v hospodě, to mne nebavilo, to máš pravdu. To fakt bych asi raději dostal předem ban na všechny hrochem pořádané soutěže.

          EDIT: smajlík na konec.

          0 0
          • Kalic  

            Jasně, plně ti rozumím. Jen tak mezi náma – jak to plánuješ očůrat tentokrát? Už si našel někde škvíru v pravidlech?

            0 0
            • bassano  

              No jednoduše, napíše tam Martin na etapy a bude vyžadovat body za tonyho i daniela šance se zvyšuje, dobří jsou oba :)

              0 0
          • Amoondre  

            V pravidlech maji vsichni jasno, akorat tobe porad neco nestimuje

            0 0
            • blaf  

              nejdulezitejsi pravidlo je:

              Posledni slovo ve sporu o pravidla ma hroch. :)

              0 0
              • Amoondre  

                a nebo takove to ktere nikde nemusi byt psano: „nejsu pica a nesnazim se soutez vsemozne vosulit“

                0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No v mailu jsem od tebe nic nevidel, tak ses asi preventivne vybananoval sam :-)

            0 0
            • treatt  

              Jo, Hrochu, v tipo jsi uváděl 198 jezdců, ve startovce jich ale bylo 219..

              0 0
              • Kalic  

                Hroch má pravdu, 22 teamu po 9 borcích = 198

                0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                ??? ve vysledkach 1. etapy je jich 198 (=9* 22 tymu)

                0 0
                • treatt  

                  Shit. Tak nejen blbě natipováno, ale ještě jsem za vola :) Jasně, 219 je nejvyšší startovní číslo, ale to je tím, že každý tým začíná novou desítku od jedničky výš..chjo :) takže můj tie je teda dobrej úlet :D

                  0 0
    • marios  

      Tak koukám, že kromě Štybyho nejede ani Cav, tím se zjednoduší tipování, hodně jsem váhal, jestli ho vůbec mám dát na etapy. „Sprinterů“ je tam docela dost a na MTF by pak zbývalo málo míst.

      0 0
    • celevra  

      Tak odesláno, hodinu sem si tady nad tim trhal vlasy, očekávám vítězství nebo chvost, nic jiného neberu! :)

      0 0
      • dafe  

        to se teda mas. ja si na tipo vyhradil pul zitrejsiho pracovniho dne :-)

        kazdy tady hrocha chvali za bezva soutez, ja ho zacinam proklinat. Budim se zpoceny s vidinou Detskeho usmevu, Babicciny hnede tvare, Pavouciho vireni, Doutnikove strely a Zlomene pistole.

        Proste hrochu, mas me(nas) na svedomi!!! :-)))

        0 0
        • celevra  

          Tak jsem se unáhlil, od té doby, co jsem to sem napsal, tak jsem tipo už 2× předělal.. :D at už to začne, boože..

          0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          :-) a po 3 etapach stejne zjistis ze je vsecko spatne

          0 0
    • iron.hide  

      ja fakt nevim co s tym contadorom. mam ho dat do prvej 5 alebo ne? na jednej strane bol vazne zraneny a nemohol trenovat, na druhej strane moze byt uz v pohode a moze prekvapit.

      0 0
      • Kalic  

        Do soboty 19:00 ti tady nikdo neporadí, nebo aspoň ne upřímně :-)

        0 0
      • daymaker  

        na TOP 5 mám min. 10 kandidátů, na etapy dalších 15… hmm… asi zapíchnu tužku… :-)

        0 0
      • Breakpain  

        Imho – NE … podle me, se mu to „vrati“, pojede, ale s omezenim …

        0 0
      • KasoMakac  

        Daj ho tam! A myslím to fakt úprimne ;-D

        0 0
      • bassano  

        po nějaké té konzultaci s několika bookmakery taky odesláno

        jinak contíka tam dej, ne nadarmo se berlím říká fofr klacky :)

        0 0
    • Glum  

      Uf, Horner OUT, teda ne že bych dědečkovi až tak věřil, ale s tipovačkou ještě počkám. Kdo další ze startlistu ještě odpadne?

      0 0
      • lusk  

        Contadorova noha pod kolenem .)

        0 0
      • iron.hide  

        lol, tipovacku som poslal uz vcera a hornera som tam ani vobec nedal :) dedecek by nemal sancu znovu prekvapit.

        0 0
    • Tina  

      Bárta podpísal na 3 roky v Netapp Endura.

      0 0
    • Honzas  

      tak jsem zavrel oci, napsal par jmen a ted dej se vule bozi. uspech bude, kdyz se doziju sesty etapy;-)

      0 0
      • robb  

        Taky jsem tomu moc nedal. Minulej rok jsem měl snad jako jedinej Hornera na celkový pořadí a stejně jsem nedokončil :-D

        0 0
    • Ma7ous  

      přišlo mě to jako ještě větší loterie na TdF. No snad mě dokončí víc lidí na GC než na TdF.

      0 0
      • Kalic  

        Těžko říct, možná bude letos na jakoukoliv otázku odpověď „Movistar“ nebo „Quintana“.

        0 0
      • Amoondre  

        Pral sem se s tím hodně, příliš moc velkých jmen, největší otázka byla Contador top5 nebo ne? Klidně prozradím že první dva sem dal Quinta a Froome

        0 0
        • Melvin  

          Tak myslim, ze Quintu a Frooma bude mit hodne lidi. Tezke bylo imho natipovat zbyvajici mista. Tam bylo na vyber tak deset lidi. Jinak Contador je v podobne pozici jak Purito na tour a sam jsem zvedav co predvede. Ja ho v top 5 nemam, ale drzim mu palce. Treba prekvapi.

          0 0
          • Kalic  

            Kontík jede na vueltu jen pro to, aby letos dostal do těla aspoň jednu grand tour. Maximálně to zkusí na nějakou etapu, ale GC rozhodně jeho cílem není. Dávat tipo na GC je nerozum, když on sám se o to nebude snažit :-)

            0 0
            • daymaker  

              problém je, že on neumí nejet na GC… :-)

              0 0
            • Tina  

              Osobne si myslím, že AC dúfa, že za prvé 2 týždne sa ešte rozjazdí a nejako uvisí a bude dúfať, že nechytí nikde veľkú stratu a posledný týždeň už by mohol byť rozjazdený a v plnej forme bude útočiť na GC ;)

              0 0
              • bassano  

                Alberto je chytry on vi ze za ty prvni dva tydny to bude s temi jezdci co tam jsou zle, to znamena za ten flastr chyti velice brzy

                on sam ale vi jak na tom je a dle meho tam jede aby se do konce sezony uz jenom nenudil protoze uz ho zadny rozumny zavod neceka a nechce cekat pres pul roku na pristi tirreno adriatico aby si moh poradne zazavodit

                a navic je to vuelta a je spanel

                rad bych se mylil ale dle meho to na GC nebude, na etapu to ale s trochou stesti vyjde rad ho uvidim vpredu s nejlepsimi vrchari

                0 0
              • Kalic  

                Na letošní vueltě se začne závodit na gc už v prvním týdnu. Klišé o začátku ve 3. týdnu při tomto rozpisu etap neplatí, tak jako neplatilo ani na tour.

                0 0
          • treatt  

            Já měl asi jako jeden z mála (jestli ne sám) koule na to nedat Frooma. Sice si myslím, že to vyhraje, ale fandit mu prostě nemůžu, na toho fixátora představců se prostě nedá koukat! :) Takže jsem ho nedal ani na GC, ani na etapy 8-)

            0 0
            • robb  

              Taky jsem ho nedával. Ani Quintanovi moc nefandím, přijde mi takovej nafoukanej. Snad vyhraje Jagger :-)

              0 0
            • Biker jak Pes  

              Kdybych takhle posílat tipo při každé GT, tak nedojedu ani do druhého týdne. :D

              Nicméně po shlédnutí včerejší druhé etapy jsem si uvědomil, že jsem opět při výběru úplně ignoroval sprintery. Snad to nebude při letoší skladbě etap takový *******. :)

              0 0
              • Delkim  

                já měl u tipo na TdF taky hodně odvahy udělat netradiční volbu a pak jsem samozřejmě vypadnul jako první :)))

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Právě loni při TdF jsem nenapsal Cavendishe, protože jsem si někde přečetl, že nepojede. No samozřejmě to byla nějaká kachna a byl jsem rád, že jsem přežil první týden. :D

                  0 0
                • Josef Panek  

                  I tak lze pojmenovat totální neznalost: hodně odvahy udělat netradiční volbu. Pěkně ty!

                  0 0
      • bassano  

        záleží kolik z nich se na to vykašle po prvních 8 etapách protoze se pujdou pripravovat na MS :)

        0 0
    • treatt  

      Tak co, přátelé, jak jste dopadli s TTT? Letos to bylo fakt otevřené, měl jsem napsané 3 týmy do finálního výběru, Trek, Movis a OPQS, nejdřív jsem vyškrtl Treky a pak jsem se spolehl, že Omegy jedou na vítězné vlně a ono toto..

      Ovšem Cannon? A SKY? Ufff

      Jinak jsem zatím viděl jen záznam ve velice, velice špatné kvalitě ze závěru včerejší etapy, teda až zírám, s jak ledovým klidem FDJ jezdí, naprostí mazáci. Nechají vycukat Gianty, Cannony a ostatní, pak to začne na špici pilotovat Murilo, že nikdo přes a najednou Geoffrey zezadu přiletí jako pěst boží, všechny přejede a rozjede to tak, že si zezadu nikdo ani nečuchne? Ufff, klobouček!

      0 0
      • McBlacky  

        taky jsme vsadil na omegu, hlavne proto, že jsou sjetý, bylo to dost technický. no nic.

        FDJ brutálně, nechápal jsem nic, na 1 to go si říkám, jsou v piči je jich málo a ejhle…

        Překvapil mě Sagi, že do toho nešel.

        A kvalita přenosů je teda megashit :/

        0 0
        • treatt  

          No jako dost mě pobavil záběr dlouhým přiblížením na prolétající ptáky, když se nejvíc bojovalo o pozice na asi 2,5 to go..asi pošlu režisérovi přenosu děkovný dopis :)

          Akorát teda říkal Ydaho, že mají konečně HD obraz..

          P.S. Taky jsem koukal na Sagiče, jak se vytratil..neměl třeba defekt?

          0 0
          • Delkim  

            Sagan už několik km před cílem poctivě tahal ve „vláčku“ na druhém místě, prý jeli na Gatta

            0 0
            • treatt  

              Jo jo, už jsem se dočetl..ono z toho kostičkového záznamu toho moc vidět nebylo :) Na Oscara mi to přišlo moc rovný, dneska by mu to mohlo sednout daleko víc, tak uvidíme, zda pojede Peter..jinak mám pocit, že dneska to bude velká mela, těch vlčáků, co budou chtít, tam vidím hodně..

              0 0
          • Ma7ous  

            Jeli na Gatta, Sagan řekl před etapou někde že nebude bojovat o vítězství. Přijde mě to divné, ale podle všeho to tak i jeli.

            Jinak do předvedlo FDJ včera klobouk dolů, jen aby Bouhanni dojel do cíle.

            0 0
          • ydaho  

            Trvám na tom :-)

            Eurosport přenos je úplně čistý HD, jako v kině. A že budou k vidění letos slušný panoramata.

            Nezajišťuje už Vueltu ASO ? TO by pak bylo jasný.

            0 0
      • Biker jak Pes  

        Měl jsem štěstí a Movistar mě nezklamal. Chtěl jsem dát klasickou volbu Oricu, ale při pohledu na jejich soupisku a skladbu časovky jsem je hned vyloučil. Uvažoval jsem o Sky a OPQS, k tomu samozřejmě Movistar. Cannon ale dobrá práce.

        Z druhé etapy jsem viděl akorát posledních 10km. Ten kruháč před cílem to dobře natáhl. FDJ to zvládl parádně, ale do poslední chvíle jsem Bouhannimu nevěřil. :) Sagan mě štve, že nejede na etapy.

        0 0
        • jonti  

          Nebude u Sagana problem, ze v Cannondale konci a proto chteji aby vyhraval/bral body nekdo jiny?

          0 0
          • Tina  

            Aj Cannondale ako taký končí takže to asi nebude ten hlavný dôvod. navyše má stále na sebe dres Cannondale. Peter na svojej stránke napísal, že sa chce za celoročnú prácu odvďačiť svojim kolegom a pomôcť im k úspechom na Vuelte. Myslím, že on už má odpretekané tento rok dosť a toto je na záver pekné gesto. Avšak nemyslím si, že keď bude príležitosť tak to neskúsi ;)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Nekdo jiny, tj Giant a FDJ? :-)

            Cannondale tym taky konci. Resp. Can jako sponzor jde ke Garminu. Nevim jestli Gatto tam prechazi taky, nebo je to nejaka dohoda dneska ty, zitra ja, parkrat uz to tak praktikovali.

            Sagan teda zjevne nepojede na bodovaci triko, nehledal jsem bodovaci pravidla, jestli ma sprinter sanci proti vrcharum pri 7 MTF proti 2 etapam s klasickym spurtem a 6 kde musi spurteri prejet nejake vyznamnejsi brdky.

            0 0
            • Kalic  

              Nemá šanci. Všechno to letos shrábne indián.

              0 0
            • prodi  

              nejspíš byla blbost dávat Sagana do tipovačky, ať užna etapy nebo bodovačku:)

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Já ho dal pro jistotu do obojího. Jak funguje bodovačka na Vueltě jsem dodneška nepochopil a nechtělo se mi nad tím trávit půl dne. :D

                0 0
                • jakub_kencl  

                  Taky jsem ho dal na bodovačku. Bohužel jsem si neuvědomil, že na Vueltě je to jinak než na TdF :-( Ale ten by mě stejně nezachránil :-)

                  0 0
                • prodi  

                  mám ho taky tam i tam:) naštěstí na etapy v záloze ještě Bouhanniho:)

                  0 0
          • bassano  

            predevsim si myslim ze sagan se pripravuje na MS, to je jeho hlavni vrchol sezony

            mozna duvod proc na vuelte jede tak jak to zatim vypada, proste se potrebuje dostat do formy a nejaka etapa na vuelte mu muze byt ukradena

            0 0
            • Mig_all  

              Mistrovství světa nemá šanci vyhrát :-D

              0 0
              • bassano  

                samozřejmě že má, já bych ho nepodceňoval dokonce si myslím že bude spolufavorit protože ten okruh je na sprintery těžký a sagan ukázal že dokáže v kopcích slušně viset, viz loni kde to bylo na MS až extrémně těžké

                jediná nevýhoda je že nemá tým na rozdíl od španělských nebo italských jezdců

                0 0
                • ydaho  

                  Já myslim, že jezdit bez týmový podpory je tak nějak zvyklej :-)

                  0 0
    • treatt  

      Tak jak to vidíte dnes? Každý mluví o tom, jak je na dnešní etapě napsáno Sagan/Matthews.

      Takže můj osobní odhad: Cofidis a Europcar, protože nemají na vůbec nic jiného, tak pošlou někoho do marného úniku, spolu s nimi jeden Caja Rural, nejspíš Piedra Perez..na posledním kopci to zkusí nejdřív LL Sanchez, pak Gilbert, ale Orica to sjede, když budou poblití, tak za to vezme starej lišák Valverde spolu s Cuddlesem a pojedou si pro win. Jenže vzadu to rozbombí Cancellara, aby vyvezl mladého Jaspera, sjede ty vpředu, ale Stuyven zaparkuje 100m to go, takže si to vyzobne Bling těsně před Degenkolbem, který si od Purita odkoupí lincenci na druhé fleky a v Cannonu si budou drbat hlavu, že Peťo opět nechal místo pro Gatta, který si nedojede pro víc, než 7. flek :)

      0 0
      • McBlacky  

        voe :)

        podle mě to jeden z klasických ¡on the paper´ kopců pro sprintery punchery a nakonec to bude krpál a bude se parkovat a vykousne to vrchař.

        jinak s Lulu jsi pobavil, toho jsem už dlouho neviděl jinde než ve startovce :)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Puritovu licenci uz koupil Sagan, ne? :-)

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Europcar a Caja Rural mas spravne :-)

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Dobrá haluz tvůj tip. :D Akorát ten Degenkolb zaparkoval už někde pod kopcem.

        0 0
        • treatt  

          Degenkolb je lempl a neskutečně mi nasral!! Viz vytíplej obrázek, za deset korun bych měl něco přes 6 stovek…

          GRRRRRRR

          0 0
          • bassano  

            nevím jestli se dívám špatně na ten tiket ale Valverde před Morenem taky nebyl i když tam máš zelený háček

            jinak hodně z těch tipů je hezky vyjitá loterie :)

            0 0
            • treatt  

              Hm, máš pravdu, tak mě to aspoň nemusí tolik mrzet :)

              0 0
              • ydaho  

                Voe, ti to říkám furt.

                Vždycky dávej jedničky, jenom na domácí :-)

                0 0
                • treatt  

                  No, tak dneska jsem měl kilo na Nacera, takže jsem pěkně nasratej..aspoň, že maličká náplast za Jaspera 4:1 do top 5..

                  0 0
                • ydaho  

                  Nacer v závěru nejsilnější, akorát nebylo moc kudy :-)

                  Dobrej zajišťovák jinak.

                  Zajímavý tipo bude na zejtřek. D. Martin ?

                  0 0
                  • McBlacky  

                    D Martin měl dneska dost kliku, pozevlil ale probral se. Talansky si muže balit fidlátka… Jsem si zas nabeh s garminem na best team :/

                    alespon že dneska beru full bednu

                    0 0
                    • ydaho  

                      D. Martin se jenom bál, aby se zase nedostal mezi spurtery, jako se mu to povedlo včera, když se vyvezl za jmenovcem :-)

                      To ti závidim, já klasicky Degenkolba z tipovačky vyškrtnul a dopsal dementně Sagana. A Blinga pro jistotu taky nemám. Tuhle Vueltu prozevlim jako Betancur.

                      0 0
                      • McBlacky  

                        Sagana mám taky a myslím, že Hofland už toho moc nenaseká :)

                        a zase nemám moc vrchařů, takže se uvidí až v cíli…

                        0 0
                        • celevra  

                          Sagan a Betancour, to byla osudová chyba, hlavně Carlos mě pěkně vytáčí!

                          0 0
                          • treatt  

                            Tak já mám Betancura na etapy, kvůli němu se mi tam nedostalo spousta silných jmen, takže panáček mi něco musí vyjet, jinak si ho někde najdu! :)

                            0 0
                            • ydaho  

                              Já si myslím, že panáček je na odchodu z týmu, takže se jim na to pěkně vykašle :-)

                              Těžko se ti ho bude hledat, když cca měsíc o něm nic nevěděl ani jeho vlastní tým :-)

                              Warren tajný trumf, ale tohle ti nezaboduje :-)))

                              0 0
                              • treatt  

                                Podle zákulisních info zůstává u hnědogatí..a víš jak, u Kolumbijce je nezvěstnost nejlepší signál příchozí formy ;)

                                0 0
                        • ydaho  

                          Já to postavil na vrchařích a na překvapení do TOP 5 jménem W. Barguil :-)

                          Hmmm, tak D. Martin pro dnešek jako 2. favorit 6,5:1, škoda.

                          0 0
                          • McBlacky  

                            Warrena jste vymysleli s Jeníkem co :)

                            0 0
                            • ydaho  

                              Pokud mám bejt politicky korektní, tak ho to napadlo hned po mě :-)

                              0 0
                              • treatt  

                                Snad by sis nemyslel, že bych od Tebe opisoval, já, co mám doma dva pásky :-P

                                P.S. Stejně je to ústřel :)))

                                0 0
                                • ydaho  

                                  Ty tvoje dva pásky jsou jen otázkou času a biopasu :-)

                                  0 0
                                  • McBlacky  

                                    přesně! minule byl panáček na hraně, už v 5 ráno chtěl z mejdanu (chápu – pondělí) a skoro nedopil posledního panáka. Nebýt Hnoje, už by to bylo za A vzorek :)

                                    0 0
                          • treatt  

                            Já to dneska nestihl, ale předpokládám, že hlavní favorit Purito.. obecně těžko hledat větší favority, jenže známe to..třeba se zas urve Caruso, nebo si bude chtít zajet pro pár chvil slávy klasicky Dani Moreno, ona Kaťuše má hrozný firepower, ještě s Kolobněvem, na takový dojezd..ale nějak by mě už asi ani nepřekvapilo, kdyby za to vzalo Saxo a Conťas to tam začal rozvěšovat :)

                            0 0
                            • ydaho  

                              Dobrá haluz dneska, ještěže jsem našel do D. Martina :-)

                              S Contadorem přesně jak si předpovídal. Riis ráno na poradě „Dnes nic neztrácej, ale ještě za to neber, necháme to na třetí týden, jako že ti došla forma po tom tréninkovým výpadku“ :-)

                              0 0
                              • McBlacky  

                                tak to je haluz tiket kámo. Vsadit na Gesinka, když Cadel v USA zajel dvě etapy, klobouček…

                                0 0
                                • ydaho  

                                  Haluz jako prase :-) Barguil dojel před Carusem asi o 4 sec.

                                  A to jsem ještě poslal Ten Dama před Talanske solo tiket za 200,–. To zejtra padne ve Fontáně.

                                  Cadel je nejlepší v pohybu v balíku. Pokud na to má, dojede vždycky v top 10 zcela mimo rizokový místa. V tom je prostě nejlepší. Ale to horko a konkurence mu do karet nehrajou. Navíc Sanchez taky dneska nevypadal. Měl by něco zajet, má jen roční smlouvu v BMC.

                                  0 0
                              • treatt  

                                Mám takový pocit, že Riis začal dělat do biorobotiky :)

                                0 0
                                • ydaho  

                                  To mi řikej.

                                  Contador po lonsku úplně jinej člověk, nehorázný jaro. Teď sci-fi.

                                  Rogers půl roku jen trénuje, pak Zoncolan, etapák s Rochem v Top 3, atd.

                                  Majka 7. Giro, Puntíky Tour + 2 horský etapy, pak Polsko.

                                  A sedí Roman. Tomu řikám pech :-)

                                  0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Tak dneska v uniku Europcar, Cofidis i Casa Rural (+Ag2r). Dobre ty :-)

        0 0
    • bagr84  

      Spartakus po vcerejsi etape:

      f_cancellara 12h

      I lost 4,5kg weight today.was constant drinking and got still cramps i empty my hohle body.soloution was simply= motor over heatet.#crazy

      Fabian cancellara ?@f_cancellara 12h

      is there no rules regarding heat in cycling.dear @UCI_cycling do not just decide about equipment rules.tink about the health as well.#meteo

      0 0
      • daymaker  

        v zimě je jim zima, v horku vedro… maž na dráhu do klima haly…

        0 0
      • bagr84  

        PHILIPPE GILBERT ?@PhilippeGilbert 2h

        Yesterday the @BMCProTeam guys from the Vuelta we used and drink more than 250 botles/bidons. Thanks to the staff and sport directors.

        To je kolik, 28 na hlavu :)

        0 0
        • Amoondre  

          no kdyz vidim kolik vypijou z toho jednoho bidonu stylem, zmacknout, nechat polovinu vytect, dva loky a bidon zahodit, tak to nebude zas tak hrozne cislo.

          0 0
        • tromboonen  

          A je rozdil vypit nebo pouzit, jak on sam rika, vetsinu si asi nalili na hlavu a za krk..

          0 0
          • bassano  

            a pak byl celou etapu ulepeny protoze si spletl bidon s vodou a s iontakem a nalil si za krk iontak :)

            0 0
        • l-e-t-o  

          a dneska jich bude ještě víc podle toho, co jsem se díval na předpokládanou teplotu během etapy :)

          0 0
    • robb  

      Běží ještě tipovačka nebo na to už pečeme? :-D

      0 0
      • McBlacky  

        letos změna, kdo si nezaplatí premium HippoTippo membership tak dostane výsledky až na konci :)

        0 0
      • Amoondre  

        myslim, ze kdyz se to odpiska uz ted, tak se spouste lidi, vcetne mne, vubec zlobit nebude :))

        0 0
        • Memphis22  

          Horší než letošní Tour to bejt nemůže… :-D

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            No jo porad, nestiham.

            Zrovna ty na tom nejsi az tak spatne, uz druhy den v cervenem tricku. Pred tebou Wenca a Ironhide. Na chvostu se kmitnul Kulix, ale pak to obsadil Deathwing a tak trosku zraje na DNF- predposledni je Mr. Amoondre nad tebou.

            po 4. etape:

            1 Memphis22 44

            2 IronHide 42

            3 Ma7ous 40

            4 Fukin 38

            5 Treatt 35

            6 Marios 35

            7 Glum 35

            8 BF Opicak 35

            9 Marie Sorel 33

            10 Rorejs74 33

            11 Celevra 30

            12 Kulix 30

            13 Robb 29

            14 Honzas 29

            15 Blacky 29

            16 Hroch 28

            17 Bassano 28

            18 Kalic 27

            19 Knize Ajexej 26

            20 Prodi 25

            21 Melvin 25

            22 J.Kencl 25

            23 Fuzzy666 25

            24 Darkson 25

            25 Dafe 24

            26 Daymaker 24

            27 Avail 23

            28 Wenca 22

            29 Tromboonen 22

            30 Ydaho 21

            31 BikerJakPes 20

            32 Jeffino 19

            33 Karos 16

            34 RoDoR 16

            35 VitaP 14

            36 Amoondre 14

            37 Deathwing 2

            0 0
    • ydaho  

      Valverde se toho nebojí dneska.

      0 0
    • Honzas  

      Koukam, ze ve vysledcich na oficialnich stramkach ani na cyclingnews neni Quintana… Stalo se neco nebo si ho pri prujezdu cilem nevsimli?

      0 0
      • robb  

        Našel jsem i tyhle výsledky:

        GC – 1 Matthews 2 Quintana +8 3 Valverde +15 4 Uran +19 5 Caruso +21 6 Chaves +21 7 Bennett +24 8 Zubeldia +24 9 Contador +27

        0 0
      • Honzas  

        aha, tak na cyclingnews uz je zpatky na druhem miste…

        0 0
        • robb  

          Ale nějak mi tam schází Dan Martin, dnes byl pátý, tak jak mohl vypadnout z celkového pořadí?

          Prostě maňána. Snad zítra odpoledne budou mít konečný výsledky :-D

          0 0
          • robb  

            Tak zpět. Oni ho včera chybně zařadili do Top 10 v celkovým pořadí :-D

            0 0
      • Deathwing  

        na ofic strankach je zatim 66 lidi ne skoro 200 jako o den driv

        0 0
    • iron.hide  

      niekde v minulom vlakne TdF ste riesili naco su tie Saxo vesty na bidony. tu sa o tom pise:

      http://velonews.competitor.com/…loton_342759

      • ovela kratsi cas straveny pri aute, a tym rychlejsie dobehnutie pelotonu.vesta ma kapacitu 7 (aj ked na fotkach vidno len 5)

      teoreticky aj na brucho sa da dat druha vesta, takze spolu 14

      • bidony tazsie vypadnu na cestu, nez ked ich jazdec postupne chyta z auta adava si ich za dres. rovnako je to bezpecnejsie aj pri vyndavani, bidon uz taklahko nevypadne uprostred balika.
      0 0
      • Biker jak Pes  

        Mě se zdá, že ty extra místa jsou právě na břichu, takže dvě vesty přes sebe těžko.

        Teď ještě otázka, co je rychlejší nebo spíš méně náročnější, jestli se dvakrát vracet k autu (pro bidony a vrátit vestu) nebo nabrat milion bidonů za dres a nevracet se. Snad jedině, že by se to mohlo v buoucnu vyhazovat, jak říkal Riis. Nicméně vypadá to profesionálně, o tom žádná.

        0 0
        • Paja  

          Zatím těch vest nemají tolik, aby je zahazovali, ale snad jim jich dali dost na to, aby prázdnou strčil do kapsy a vrátil ji až pojede pro další, ne?

          0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Vubec nikdo nedal Degenkolba na bodovacku… ten Sagan se na to po Tour uplne vys…, jsem zvedav jestli se trochu rozjede aspon ke konci.

      Po 5. etape stale Memphis 22, a Deathwing na konci to asi pojal az moc netradicne.

      1 Memphis22 49

      2 IronHide 47

      3 Ma7ous 42

      4 Marios 40

      5 Glum 40

      6 BF Opicak 40

      7 Marie Sorel 38

      8 Fukin 37

      9 Blacky 35

      10 Treatt 34

      11 Honzas 34

      12 Rorejs74 33

      13 Celevra 32

      14 Kalic 32

      15 Knize Ajexej 32

      16 Kulix 32

      17 Hroch 31

      18 Bassano 31

      19 Melvin 30

      20 J.Kencl 30

      21 Fuzzy666 30

      22 Daymaker 29

      23 Darkson 28

      24 Prodi 27

      25 Tromboonen 27

      26 Robb 26

      27 Dafe 26

      28 Avail 25

      29 Wenca 24

      30 Ydaho 23

      31 Jeffino 21

      32 BikerJakPes 20

      33 RoDoR 19

      34 Karos 18

      35 VitaP 16

      36 Amoondre 16

      37 Deathwing 3

      0 0
    • McBlacky  

      „The Vuelta is just like a barbecue … 198 riders on the grill“ Fabian Cancellara

      tak kdo bude dneska nepropečenější? Quinta? Vzhledem k tomu, že finiš je rovina bez zatáček tak není bez šance ani Froome. Vytáhne AC Horner card? Vyhraje něco konečně Dan Martin? Kdo vytáhne v KAT nejkratší sirku?

      40km ujeto, unik má 11minut a Orica jasně dává najevo, že červeňák je k mání.

      0 0
      • Kalic  

        jojo, dnes začíná boj o GC, aspoň doufám. Snad se nebudou všichni favoriti hlídat a vyčkávat.

        0 0
      • Amoondre  

        Moreno a Caruso rozjedou na konci bomby Puritovi, za nim dojede „stem-inspector“

        0 0
    • ydaho  

      Valverde!

      Poprvý ho nedám na GC a hele ho.

      Snad mu to vydrží. Contador dokazuje, že se to dá i s nemocniční stravou objet na solidní úrovni :-)

      0 0
      • McBlacky  

        jo stará dobrá nemocniční strava – k obědu steak a la Rijs, k večeři salátek au Tinkov :) kdo umí…

        Valveho nemám ani tam ani tam a vypadá to, že bude celkem zlej.

        Froome, Quinta a Purito tak nějak dle očekávání :)

        část mých GC chlapců zaparkovala, ale to asi všem počítám…

        0 0
        • jeffino  

          nj, na tour nic nepředvedl a teď asi chytá komplex, že nepatří ještě do starýho železa, taky ho nemám, uvidíme jak dlouho mu to vydrží…

          0 0
        • ydaho  

          Mně a Treattovi se rozjíždí Warren! :-)

          V GC už 9. a etapu dnes těsně za top 10.

          0 0
        • celevra  

          Berta fakt nechápu, si snad pudu zlomit hnátu taky.. Jinak dobrá podívaná, Aru hezky, jedinej, kdo mi parkoval, byl Uran..

          0 0
          • Memphis22  

            Uran ztrácí 1' 18'' na 14. fleku. Taky bych ho potřeboval tak o deset míst vejš…

            0 0
            • ydaho  

              Urán tam má 2 časovky. Já mu na TOP 5 věřím :-)

              0 0
          • McBlacky  

            hele nám normálním lidem to moc nefunguje. viz já :/

            0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Sive Valve odtahne kopec, chyta nastup Purita a pak si dospurtuje pro etapu. WTF?!?!

          0 0
          • McBlacky  

            starej dobrej green bullet, i když, možná radši ne :)

            0 0
          • treatt  

            Prosím Tě, to je toho, předjel dva chromý, který sotva pustili ze špitálu a jednoho bývalého výbušného rakeťáka, takže jediné skutečné překvapení je lehký párking pana Quinty :)

            0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Memphis a IronHide se drzi, Deathwing uz na prvnim kopci DNF :-(

            1 Memphis22 48

            2 IronHide 45

            3 Tromboonen 44

            4 Dafe 43

            5 Marios 41

            6 Glum 41

            7 Fuzzy666 41

            8 Ma7ous 40

            9 Wenca 40

            10 J.Kencl 38

            11 Marie Sorel 37

            12 Daymaker 37

            13 Fukin 37

            14 Darkson 36

            15 Prodi 35

            16 Honzas 35

            17 BF Opicak 35

            18 Blacky 35

            19 Knize Ajexej 34

            20 Jeffino 33

            21 Kulix 33

            22 VitaP 32

            23 Amoondre 31

            24 Rorejs74 31

            25 Melvin 30

            26 BikerJakPes 30

            27 Kalic 30

            28 Bassano 30

            29 RoDoR 29

            30 Treatt 28

            31 Hroch 28

            32 Celevra 26

            33 Avail 25

            34 Karos 24

            35 Ydaho 24

            36 Robb 23

            DNF Deathwing 14

            http://drive.google.com/…MVpsTDg/edit?…

            Prosim az do pondelka budu mimo net, kdyby se to chtelo nekomu spocitat? Diky.

            0 0
            • ydaho  

              Tak to začíná smrdět ostudou :-)

              0 0
              • Hroch obojzhivelnyj  

                Klid, kdo se smeje naposled, ten se smeje posledni.

                I kdyz, to ze jsem opomenul Matthewse dost mrzi.

                0 0
                • ydaho  

                  Mám to postavený na vrchařích, to je pravda.

                  Já ho taky nedal. Na Giru se mu dařilo, doma má tu krásnou slovensku ze Shimana, toho na etapy prostě dát nemůžu :-)

                  0 0
              • McBlacky  

                je to našlapaný!

                jenom čumím a zuby nehty visím opici v půlce pole :)

                0 0
                • ydaho  

                  Platí úměra „čím víc Fortuna, tím míň BF“ :-)

                  Jak řiká Treatt „To je Vuelta, všechno je možný“.

                  A aby tomu dostál, dal Wilca na TOP 5 :-))))

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ještě pár tiketů a zabanuju tě :)

                    0 0
                    • treatt  

                      Klid, u mě tahle úměra neplatí :) minulou TdF jsem měl vyrovnanou bilanci, letos jsem skončil ve ztrátě, Vueltu mám zatím šul nul u Fortuny, zato na BF zářím :-D

                      0 0
              • treatt  

                :-D dívám se na dosud nepoznané části pole :)))

                0 0
            • Biker jak Pes  

              Když vidím i tretta za sebou, tak už se nemám za co stydět. :D

              Každopádně Quintana mě hodně překvapil. Jsem zklamán kvůli tipovačky, ale zároveň nadšen, protože se mi prostě nelíbí. :D

              0 0
            • Kalic  

              Tak jo, já se toho zas ujmu neoficiálně. Takže dneska na etapách zabodovali jen Prodi a Jeffino, kteří jako jediní riskli de Marchiho, resp. Hesjedala.

              Ydaho má za dnešek bod navíc.

              1. Memphis22 48
              2. IronHide 45
              3. Tromboonen 44
              4. Dafe 43
              5. Marios 41
              6. Glum 41
              7. Fuzzy666 41
              8. Ma7ous 40
              9. Wenca 40
              10. J.Kencl 38
              11. Prodi 38
              12. Marie Sorel 37
              13. Daymaker 37
              14. Fukin 37
              15. Darkson 36
              16. Honzas 35
              17. BF Opicak 35
              18. Jeffino 35
              19. Blacky 35
              20. Knize Ajexej 34
              21. Kulix 33
              22. VitaP 32
              23. Amoondre 31
              24. Rorejs74 31
              25. Melvin 30
              26. BikerJakPes 30
              27. Kalic 30
              28. Bassano 30
              29. RoDoR 29
              30. Treatt 28
              31. Hroch 28
              32. Celevra 26
              33. Avail 25
              34. Karos 24
              35. Robb 24
              36. Ydaho 24
              0 0
              • jeffino  

                paráda, konečně mi blacky líže galusku:)

                chudák hesjedal by de marchimu natrhl prdel kdyby nespadl:)

                0 0
              • ydaho  

                WTF, I´m watching the end :-)

                0 0
              • prodi  

                De Marchi byl velkej risk, ale co jsem viděl, jak se chlapec na Tour snažil, tak jsem ho dal na etapu:)

                0 0
              • iron.hide  

                sere ma ze vobec nemam valverdeho v top 5 :( uz budem len klesat. som tam dal urana miesto neho :/

                0 0
                • prodi  

                  já myslím, žes udělal dobře. Valverde se nejspíš obětuje pro Quintanu a půjde z Top5 pryč. Já opomenul právě Urana, kterej si myslím, že bude vysoko:)

                  0 0
                  • robb  

                    Nevěště hlavu. Já mám jak Urana, tak Valverdeho a zachvilku bude mít asi po tipovačce :-D

                    0 0
          • Delkim  

            a ještě k tomu se směje a snad ani nemá zrychlený dech, to proti němu Froome doslova lapá po dechu…

            0 0
      • Amoondre  

        Dnes opravdu famozni podivana. Dlouho predlouho sem zvazoval Pistolera na GC, nakonec sem ho zaradil a vypada to, ze urcite do GC promluvi.

        0 0
    • Memphis22  

      Froome zase sletěl, tohle už přestává bejt vtipný…

      0 0
    • ydaho  

      Fabian po defektu zahazuje celý přední kolo do křoví. Asi bohatej tým :-)

      0 0
    • Karaya  

      Dneska to muselo být zajímavý a ti šmejdi na eurosportu na nějaký záznam kašlou :-(. Vyhozenejch 10€, stejně se dívám na steephillu.

      0 0
    • iron.hide  

      Yeti z europcaru :D

      http://www.steephill.tv/…90396812.jpg

      0 0
      • Kalic  

        Yeti umí celkem smysluplně mluvit na rozdíl od některých jiných fešáků z profi peletonu.

        0 0
    • Kalic  

      Po 8. etapě: Sagan vygeneroval první bod, to je radosti, co? Ale skutečné body zařizují na začátku Vuelty jiní: Bouhanni, Degenkolb a Matthews. Kdo má na etapy všechny tři, tak sklízí.

      Jinak poslední dny v pořadí tipo celkem nuda. Zítra se to nejspíš všechno překope.

      1. Memphis22 54
      2. Dafe 49
      3. Tromboonen 49
      4. IronHide 48
      5. Marios 45
      6. Glum 45
      7. Ma7ous 45
      8. Fuzzy666 45
      9. Wenca 44
      10. Fukin 43
      11. Prodi 42
      12. Marie Sorel 41
      13. J.Kencl 41
      14. Honzas 41
      15. BF Opicak 41
      16. Daymaker 41
      17. Blacky 41
      18. Knize Ajexej 40
      19. Jeffino 39
      20. Darkson 39
      21. Kulix 37
      22. VitaP 36
      23. Amoondre 35
      24. Treatt 34
      25. Melvin 34
      26. Kalic 34
      27. Celevra 32
      28. BikerJakPes 31
      29. Rorejs74 31
      30. Bassano 31
      31. RoDoR 30
      32. Avail 30
      33. Hroch 29
      34. Ydaho 29
      35. Karos 28
      36. Robb 27

      btw – měl Hroch někdy Laterne Rouge? :-)

      0 0
      • dafe  

        ha, plná bedna, dobře já :-) stejně jako kdosi ostatní jsem na poslední chvíli vyškrtl Degenkolba, chjo jinak bych sklízel asi maximum možného na spurty, jak Kalic píše

        dneska to na GC zas dojede v pár vteřinách myslím, uvidíme jestli někdo z top10 vycouvá

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Myslim ze nemel a doufa ze nebude. :-)

        0 0
    • M4rtin  

      Dnešní nabídka H2H; něco zajímavýho? Bohužel letos nemam moc čas sledovat :(

      0 0
      • McBlacky  

        Uran líp než Martin je zajímavý a Uran už musí jinak pápá GC. Pinot líp než Tschopp – na Johana tohle už moc kopec

        Moreno líp než Yates – z Kat se obetuje Caruso

        Chavez líp než Navaro – jen pocit

        Valverde líp než Aru – ale je malej kurz na to riziko. Dneska ještě není dne kdyby Valve vycouval z GC.

        0 0
        • ydaho  

          Pro Urana delší tempovej kopec, uvidíme. Tak jsem to i dnes vsadil.

          Očekávám velkej přesun v pořadí. A jsem zvědavej dnes na Contadora.

          Valve si to dnes ještě pohlídá, navíc bonifikace v cíli to dělaj ještě zajímavější.

          Pouštím „rec“ a jdu se projet, nepochopitelně vyšlo slunce. Kávička v Kunraticích bude! :-)

          0 0
          • ydaho  

            Tak sázka Uran x Martin se ukázala jako dobrej nápad :-)

            Bohužel Contador nezklamal a zbavil mě zbytku iluzí.

            0 0
        • McBlacky  

          až na toho Navara dobrý.

          0 0
    • Memphis22  

      „It's raining hard at the summit, with thunderstorms. The temperature is a lot cooler up here compared to Andalusia.“ Bojim se o svýho koně, bojim, bojim… :-D

      0 0
      • McBlacky  

        celej garmin, Froome, Gesink a pár dalších to budou mít na peklíčko :)

        0 0
        • Memphis22  

          Tak se na volnej den svklíknu z červenýho, no big deal. :D

          0 0
        • Amoondre  

          Pistolero zkusene, pred etapou „kecy“ typu „dnesek moc zajimavy nebude“ a pak jim to osoli

          0 0
          • raw 4  

            Klobouk dolů před AC…Froom tam mel vláček a stejně je trhul…skoda, ze ho sjel pan Q i s Puritem

            0 0
      • bassano  

        tak alberto zatim velice prijemne prekvapeni asi na tom neni tak spatne jak porad psali, jsem rad ze se drzi a velice se stydim za to ze jsem ho na GC nedal :)

        jsem rad ze se vpredu pohybuje i Aru a zatim ani Uran me nejak nezklamal

        jsem zvedavy jak to dopadne az prijde na ty opravdu zlomove etapy ale letosni obsazeni na vuelte opravdu hezke

        0 0
      • Kalic  

        Dosavadnímu leaderovi Memphisovi dnes došlo a vystoupil si. Po dnešku je v červeným s náskokem Fuzzy, protože v GC přesně trefuje Quintu, Bertiho a Frooma. Pak je to našlapaný.

        Kulix a Rorejs musí máknout, aby dojeli tu díru co před sebou mají.

        1. Fuzzy666 79
        2. Dafe 63
        3. Fukin 63
        4. Tromboonen 63
        5. Wenca 62
        6. Honzas 61
        7. BF Opicak 61
        8. Daymaker 57
        9. Prodi 56
        10. Blacky 55
        11. Darkson 55
        12. Treatt 54
        13. Melvin 54
        14. Kalic 54
        15. J.Kencl 53
        16. Celevra 52
        17. Amoondre 51
        18. Ydaho 49
        19. Bassano 49
        20. Karos 48
        21. Hroch 47
        22. IronHide 46
        23. Memphis22 46
        24. Jeffino 45
        25. RoDoR 44
        26. VitaP 44
        27. Avail 44
        28. Marios 43
        29. Glum 43
        30. BikerJakPes 43
        31. Knize Ajexej 40
        32. Marie Sorel 39
        33. Ma7ous 37
        34. Robb 34
        35. Kulix 29
        36. Rorejs74 27
        0 0
        • iron.hide  

          boze jak som padol. neni to nejak divne spocitane? :)

          nejak sa mi nezda, ze by malo tolko ludi na etapy anaconu alebo cunegu

          0 0
        • iron.hide  

          a memphis ze by padol az na 23?

          mas to jednoznacne zle :)

          0 0
          • Kalic  

            Važ slova panáčku. Za etapu dnes nikdo, ale GC je po dnešku úplně jinak než včera, a z toho se po relativně málo odjetých etapách hlavně vytváří pořadí tipa. Nejlepší team se taky změnil. Proto to zemětřesení.

            0 0
            • Memphis22  

              Tak je fakt, že až takovej propad jsem nečekal, ale body za sprintery už mi nikdo nevezme. :-) A až se Froomey po časovce vyhoupne do čela, tak bude pohled na pořadí zas o něco veselejší.

              Ale ten úlet v týmech si neodpustim…

              0 0
            • Memphis22  

              Mimochodem, díky za update. :-)

              0 0
            • iron.hide  

              no dobre, sorry.

              nastastie utorok je casovka a froomey pojde do cerveneho :)

              0 0
              • prodi  

                Froome se mi zda nejakej psychicky nevyrovnanej, jak mu nevyšla Tour jako vrchol sezony, tak se to s nim asi potahne… Contaminero moc pěkne, ta zlomena noha a treninkovej vypadek asi nebudou moc velkej pruser, kali vodu:) ted potřebuji, aby zabral ještě Aru s Uranem

                0 0
                • bassano  

                  to koukam mame velice podobne tipy :) potrebuji aby zabral aru s uranem :D

                  jinak neni vubec jiste ze froome pujde do cerveneho alberto je taky velice dobry casovkar, a ten profil neni uplna rovina

                  a alberto rad kali vodu to je jasne :)

                  0 0
                • dafe  

                  uz nekolikrat se mluvilo o tom, ze pry Berti umi hodne dobre regenerovat. Vzpominam na jakysi Giro (2009?) ktery jel temer z dovolene z plaze a stejne vyhral. Proto jsem ho do top5 dal a zda se byla dobra volba. A jsem rad ze jsem mu neveril ani slovo o jeho nejeti na GC :-)

                  0 0
        • Kalic  

          Hrochu, funguješ už dnes?

          0 0
    • M4rtin  

      Dnesni nabidka souboju pro casovku. Kdo bude chtit muze mi poslat svoje tipy na mail, muzem kdyztak udelat nejaky vedlejsi poradi tiperu :)

      0 0
      • Memphis22  
        1. Tony
        2. Froomey
        3. Uran
        0 0
        • McBlacky  

          Uran na téhle trati spíš ne. Věřím Fabovi, že ho dá ale možná i někdo další.

          0 0
          • ydaho  

            Já mu docela věřím, trénoval na tenhle profil.

            Každopádně dnes jsem to volepil za všechno, co jsem zatím vydělal :-)

            0 0
            • McBlacky  

              Jako nevím co by musel drak kolumbijskej jet

              Tony 1st, Fab druhej –11sec aktuálně…

              ale víš jak Vuelta – anything is possible – takže to třeba vyhraje Quinta, ale jen proto, že nejede Pozzo :) :)

              0 0
          • Memphis22  

            Tak Tony dal Cancellaru o 11''. Dneska se možná i zapotil.

            0 0
        • McBlacky  

          ¨tak jsme meli pravdu oba. Uran třetí, ale dal ho Fab :)

          každopádne Uran takhle a Sanchez hned za ním? se po lonsku profláklo, že španělé nemaj prachy a tak hážou vzorky do koše :) jinak nevím.

          0 0
          • ydaho  

            Sánchez výtečně. To čumím.

            No já dal na Urána 3 pěkný tikety :-)

            1. 1–5. pořadí
            2. 1–3. pořadí
            3. Urán lepší než Valverde

            Takže po TT jsem velice spokojenej :-)

            0 0
            • McBlacky  

              no u Sancheze jediný, ale fakt jediný, co by to vysvětlilo normálně je, že to tam má najetý. Takovej chroust a dokáže jet téměř to samé co PW, tedy na úseku mezi 1–2 mezičasy 69 AVS?

              0 0
              • ydaho  

                Je to Vuelta, dnes to padlo na BMC :-)

                A bejt tam Pozzo! :-)

                Jsem docela zvědavej na Movis taktiku, Valvemu přece v posledním týdnu dojde, ne ? :-)

                0 0
                • McBlacky  

                  Quinta si to dobře projebal. Ale zase ve sjezdu před točkou si ladit botu :/

                  Jestli Valvemu nedojde tak jsem zvědav na TDF 2015 Movis rooster, zvlášť kdyby tady porazil Frooma a Purita. Sice je to zasloužilej zobač, ale mám ho radši než Quintu, kterej je nemastenej neslanej a kromě kopce 10%+ je pořád zašitej v háčku. Valve si pro to jede kdykoli cítí jen malou šanci.

                  zítra mid-race rozbor ve Fontáně 19.15 sraz na místě…

                  0 0
                  • ydaho  

                    Ze sypačů je Valve můj druhej nejoblíbenější, hned po Ullrichovi:-)

                    Quinta je zašitej v háčku a půl roku v Kolumbii + je to jezdec jednoho závodu. Valverde to krosí od března do listopadu :-)

                    Psal jsem si s Treattem. Já bohužel ve čtvrtek jedu autem směr Chorvatsko, beru Evo k moři poprvý :-)

                    Ve Fontáně budu zejtra o dost dřív než vy a večer už musim bejt zpět. Což jsem rád, budu moct ve čtvrtek odjet :-)

                    0 0
                  • Hroch obojzhivelnyj  

                    Nevim v cem to Movis jedou, Valve jezdi to co jezdi, a Quinta je jak Terminator- neveril jsem ze se zvedne. Uvidime jak se to Q. vsecko do zitra rozlezi.

                    0 0
                    • treatt  

                      To teda..jsem si říkal, že mu snad rovnou šlehli amfetamin :) jak tam ležel rozstřelenej a nakonec ztratí jen minuty na PW? Hmmm

                      0 0
                    • Rorejs74  

                      Hmm, tak podle on-line prenosu na http://www.lavuelta.com/…e/index.html?e=11 sice Quintana dneska nastoupil, ale chvili po startu se pripletl do nejakyho padu a odstoupil … kurnik a ja mel v tipovacce na umisteni i na etapu ;-(

                      0 0
                  • bassano  

                    fontana je mimochodem kde? nahodou to neni nejaka prazska knajpa kde davaji vueltu?

                    na nejakou vrcharskou etapu bych si taky rad zasel na pivo s nekym kdo sleduje vice cyklistiky nez jednou rocne tour de france

                    0 0
                    • bassano  

                      teda oprava, sedl na pivo a pokecal, 19:15 asi sledovat etapu nebudete

                      0 0
                      • McBlacky  

                        :) Fontána je v Dobřichovicích na konci ´pěší zony´ ofiko označení typu podniku je Enoteca a televizi nemaj…

                        0 0
                        • bassano  

                          no to mam trochu z ruky a kdybych tam sjel na kole tak bych se musel vracet za tmy nebo vlakem, ale az priste pujdete sednout tak napiste zase pouvazuji o tom :)

                          0 0
    • Amoondre  

      z kopecka jim to leti, mezi 11,2km a 30km mezicasem Martin AVS 69kmh

      0 0
      • robb  

        Některý tam opravdu lítají.

        Zdá se mi to nebo je ta silnice hrozně hrbolatá?

        0 0
        • bassano  

          no napr quintana se vysypal zpusobem ktery ho prakticky vylucuje z boje o celkove prvenstvi, uz ted psali ze ma pres 2 minuty ztratu a ze klidne muze chytit kolem 5 minut

          s tim jak jede contador tak myslim ze froome v červenem je taky utopie

          velice zvlastni poradi casovky zatim na mezicasech, cekal bych uplne neco jineho

          0 0
          • Memphis22  

            Contador předvádí jízdu z jinýho vesmíru. Neskutečný.

            0 0
          • iron.hide  

            doprdele froome sa flaka a quinta je v pecku, to zas bude pokles v tipovacke. esteze tam mam aspon alberta

            0 0
            • iron.hide  

              bertika sice mam, ale nemam valverdeho :( movistar teraz pojde prave na neho.

              0 0
              • bassano  

                no taky sem valverdeho nedaval protoze sem cekal ze bude delat quintanovi domestika a ted to uz ani na to moc nevypada takze s vueltou letos asi moc diru do sveta neudelam

                frooma sem dal na 3 protoze ho nemam rad a on ani na te bedne nebude jestli bude takhle pokracovat

                protoze jede jeste blbeji nez me sympatie k nemu :)

                0 0
                • Darkson  

                  Valverde se vykašil na Tour, pokud by i na Vueltě vydržel s nejlepšími do konce, bylo by to minimálně zvláštní, ne-li podezřelé

                  0 0
                  • jeffino  

                    přesně, jeho výkon na tour byl značně nevyvážený, na druhé straně musí být tak sledovanej, že si to moc nedokážu představit.

                    0 0
                    • McBlacky  

                      španěl ve španělsku byl vždycky tak trochu jinde. Viz třeba popotahování AC za doping v junckách, který se klidu ututlalo.

                      Taky je mi divný, že někdo kdo se protrápí úplně prázdnej celou TDF a i to sám psal, že ke konci síla nikde a byl úplně vyřízenej po každý další etapě víc a víc a najednou forma, že prohání vyhlášené vrchaře a TTčkaře.

                      0 0
    • Ma7ous  

      Jako časovka s tím slušně zamávala, když pominu chybu Naira, tak Urán opět ukázal že umí časovku na důležitém zavodě. Froome se asi ze zranění vzpamatovává asi delší dobu ale snad mu to půjde. El pistolero to byla jízda asi snad z Andromedy nejméně. Ale docela mě zaujal Rodriquez, čekal jsem že ztratí mnohem více a Sanchez asi u BMC nic jiného netrénoval.

      A hlavně se bude na co koukat Contador nemá k sobě tím tak jsem zvědavý jak s tím popere a zdali Movistar a nebo Sky si ho rozeberou.

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      V TT se vysypal Quinta, presypalo se poradi, ale kupodivu prvni Fuzzy666 a posledni Rorejs se nemeni.

      http://drive.google.com/…MVpsTDg/edit?…

      1 Fuzzy666 66

      2 Wenca 55

      3 Darkson 52

      4 Marios 50

      5 Blacky 50

      6 Treatt 49

      7 BF Opicak 48

      8 J.Kencl 47

      9 IronHide 47

      10 Fukin 46

      11 Memphis22 45

      12 Tromboonen 44

      13 Jeffino 42

      14 Ydaho 42

      15 Knize Ajexej 42

      16 Honzas 41

      17 Dafe 40

      18 Daymaker 40

      19 Celevra 39

      20 Avail 39

      21 Melvin 38

      22 BikerJakPes 38

      23 Prodi 37

      24 Robb 37

      25 Glum 37

      26 Kalic 37

      27 Bassano 37

      28 Hroch 36

      29 Kulix 36

      30 Ma7ous 34

      31 Marie Sorel 33

      32 Amoondre 30

      33 Karos 27

      34 VitaP 23

      35 RoDoR 21

      36 Rorejs74 21

      0 0
    • M4rtin  

      11.etapa trochu pozde, ale zkusim Pinot, Nieve, Navarro.

      0 0
      • McBlacky  

        já bych dal Wilco líp nez Daniel – katuše jedou na Purita a musí ho tam udržet za každou cenu.

        Warren líp než Winner – winner v kopcích odpadal předtím

        Rigo líp než Daniel – Rigo po úspěchu v ITT bude chtít šplhat po GC. Risk je že Daniela pustí do uniku dne, který by to mohl dneska dotáhnout

        a pokud to chceš risknout tak Nairo líp jak Froome. Ale tam těžko říct jak moc se rozbil. Zase má motivaci, protože když ztratí i dneska, může zapomenout na leadership TDF 2015. Musí jet to samý co Valverde jel jemu, tzn špic a v závěru všechny oprasit :) Ten kopec má na 5–6 to go 11–13% a pak na last 2 opět přes 10% to je pro lehký blechy…

        0 0
        • treatt  

          jsem taky dneska dal haluz, win Arredonda a Chaveze :) GC podle mě oprasí dneska Bertie a ten měl tak nezjímavý kurz, že to nemělo smysl..

          0 0
        • M4rtin  

          O Quintanovi jsem vazne uvazoval, ale nakonec nedal; preci jenom, clovek vi houby, jak moc je dotlucenej. Kazdopadne ted znova spadnul a konci :/

          0 0
    • Amoondre  

      Hotove, no, vyrizene, no

      14:08 Nairo Quintana

      Nairo Alexander QUINTANA (159) was involved in the crash and drops out the Vuelta !

      0 0
      • treatt  

        Výborně. Sice měl podle mého plánu spadnout pan Fuurtnapředsta­vecčumim, kterého jsem tedy nedal do tipo vůbec, stejně tak AC, protože se přece nemohl dát dokupy. No a Valve mrtvej po TdF. Na win tedy mám Quintanu a do etap pochopitelně taky. No, to jsem to teda jednou rozštíp :-D

        0 0
        • Amoondre  

          Neboj, sme na tom skoro stejne, akorat teda Stemwatchera mam a Contaminera sem na posledni chvili flaknul do top5 taky. Kazdopadne Quinta to prosral uz vcera, stejne byl az 11. takze vypadnuti neresim. Ale je to skoda, pral sem mu vitezstvi.

          0 0
        • Glum  

          Jo, Valverde měl bejt mrtvej, ale teď po tom, co je Indián bezpečně zavřenej v sanitce, ožil ještě víc a spurtuje s Bertiem o bonusové sekundy. Jestli to tomu chlapci vydrží do konce… Jako mrtvej působil včera Froomie a jsem zvědavej, jak uvisí dnešek.

          0 0
        • bassano  

          no aspon doufam ze me zachrani tech 9 jmen na etapy a purito abych se neuchazel vazne o DNF :)

          podobne je na tom asi vice lidi holt vuelta je velka loterie

          0 0
          • iron.hide  

            ja som mal Quintu na 2. mieste, navyse aj na etapu, a este aj najlepsi vrchar, dopuce O_o

            a naj tim mam movistar, takze vazne neviem kde som zobral to 5. miesto nizsie v tabulke :)

            0 0
        • raw 4  

          Furtnapředsta­vecčumím je fakt vtipná přezdívka

          0 0
        • iron.hide  

          nemoze stale padat len stemwatcher :) aj ostatni si obcas musia vybrat svoju davku zivotnej smoly.

          ano, konecne aj nibaliho to niekedy buduci rok caka ;)

          0 0
          • bassano  

            nezapomeň že loni měl nibali te smůly docela dost, jenom v druhé půlce roku mu pády zkomplikovaly tři důležité závody,

            na MS ho to stálo cenné síly a jistotu ve sjezdu což mu poté chybělo k tomu aby bojoval o vítězství, poté na lombardii musel odstoupit úplně kvůli podobnému pádu

            a taky je logické že nibali nebo contador tak moc jako froome (nebo možná i quintana, zatím moc nepadá) padat nebudou protože se umí výrazně lépe pohybovat v balíku

            0 0
    • Memphis22  

      Sakra, to byl mazec.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Quintana quitana, a dalsi sprint do kopce o vterinky.. Pekne Aru.

        1 Fuzzy666 65

        2 J.Kencl 63

        3 Wenca 60

        4 Marios 59

        5 IronHide 55

        6 Blacky 55

        7 Treatt 54

        8 Jeffino 53

        9 BF Opicak 53

        10 Tromboonen 52

        11 Darkson 52

        12 Fukin 51

        13 Memphis22 49

        14 BikerJakPes 49

        15 Ydaho 49

        16 Honzas 46

        17 Bassano 46

        18 Dafe 45

        19 Kalic 45

        20 Celevra 44

        21 Daymaker 44

        22 Hroch 43

        23 Robb 42

        24 Glum 42

        25 Knize Ajexej 42

        26 Avail 42

        27 Ma7ous 41

        28 Marie Sorel 40

        29 Kulix 40

        30 Melvin 39

        31 Prodi 37

        32 VitaP 33

        33 Amoondre 33

        34 Karos 32

        35 RoDoR 31

        36 Rorejs74 28

        0 0
        • prodi  

          kurňa, hezkej pád z 9.fleku na 31. :)))

          nesnážím kolumbijské babičky!

          0 0
        • Rorejs74  

          Zdarec,

          ono teda na funkci to nema vliv, ale nemel bych mit podle te tabulku 29 bodu ?

          0 0
      • dafe  

        no, nejvetsi mazec byl jak Cataldo jede tempo a odpare Fruma :-) Ale ten se teda kousnul to vsechna cest, dole v kopci vypadal ze chyti 3 min

        0 0
    • daymaker  

      to ocas, to je ocas… myslím, že by kluci měli víc sledovat silnici a vlastní mozek, než watty a povely z auta… :-(

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Jens Voigt se 19. srpna pokusí o rekord v hodinovce

      Co vy na to? Má reálnou šanci uspět? Spíš si myslím, že jde pouze o zviditelnění k zakončení jeho kariéry. I když u Jense člověk nikdy neví. :)

      0 0
      • bagr84  

        Verim ze to da, to co uz nema v nohach ma v hlave a v materialu :)

        0 0
      • McBlacky  

        podle mě kalí vodu aby mel Fabian klid :)

        0 0
      • Mig_all  

        Dá se to někde sledovat online?

        0 0
        • Polka  

          Tak asi tady http://www.steephill.tv/…hour-record/#live. Celej den ma bejt na ES cyklo.

          0 0
          • McBlacky  

            co jsi to linknul ?

            0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              RC, prislo mi to zajimavy. Eurosport/stream si najde kazdy.

              Taky by to melo jit na Uci kanalu, link je na steephill

              0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              Kolik da?

              51.333 km. Go Jensie!

              0 0
              • Pebe  

                říkal, že se cítí na 50.4 až 50.8km, jsem někde četl…

                a prý to má spočítané na 370W průměr

                0 0
                • Hroch obojzhivelnyj  

                  51115 m

                  0 0
                  • lusk  

                    ma smysl pro symetrii

                    0 0
                  • Pebe  

                    jel parádně a těch posledních 10minut bylo famózních, pěkně rozvrhnuté síly

                    0 0
                    • Hroch obojzhivelnyj  

                      jj, to byla parada jak zacal zrychlovat. A ke konci jak uz bylo videt ze se snazi ale ze to boli.

                      Nekde jsem videl jak to jel Merckx, ten naopak zacal rychle a pak jezdil kola cim dal pomaleji.

                      No ale zpetne, kdyz si to srovnas, Merckx na kole s klipsnama a dratenym vypletem proti diskovym kolum, s burtovou helmou, kdyz ctes kolik wattu usetri tohle a tamhleto…

                      0 0
                      • Pebe  

                        přesně, posledních 5minut uz se na tom pěkně kroutil, ale pořád zrychloval

                        já to beru jako parádní rozlučku s kariérou, na konci sezóny. Navíc jsem někde četl, že na přípravu měli tuším 6 týdnů. A Jens taky není žádný dráhař, takže se to dá brát jako první vlaštovka v sérii hodinovek. A to vnímám jako pozitivní krok. Když se to dá takhle pěkně sledovat na internetu, je to fajn.

                        A stejně tak beru ten materiál. Chápu UCI, že chce probudit zájem o hodinovku, a tak ta pravidla zmírnili. Vždyť od Sosenky to nikdo nejel. Už se těším na Cancellaru, Martina a Wigginse.

                        0 0
                        • lusk  

                          laicky dotaz: muze za to zlepseni oproti Sosenkovi nyni uz povolena hrazda ?

                          0 0
                          • Pebe  

                            hrazda, disky, kolo, helma

                            asi by to na normálním kole nedal. Na druhou stranu by byl hloupý, kdyby jel na klasickém kole jako jel Sosenka, když může využít nová pravidla

                            0 0
                            • treatt  

                              A vzhledem k tomu, že neměl návleky přes tretry, tak neměl zase zajet rekord o moc, když jen zkoušel materiál Cancemu (a krom toho dostal závdavkem pěknou rozlučku s kariérou ;)

                              0 0
                              • bagr84  

                                Myslis, ze rozdil mezi Jensem a Fabienem v „casovce“ je…

                                …v navlecich? :)

                                0 0
                                • McBlacky  

                                  psát tohle Treattovi?

                                  0 0
                                • Tina  

                                  Nedávno zistili, že podstatný rozdiel je aj v oholených nohách vs. neoholených nohách ;)

                                  0 0
                                  • bagr84  

                                    Podstatnejsi nez zde? :)

                                    0 0
                                    • Hroch obojzhivelnyj  

                                      Me jako fousace tohle potesilo :-)

                                      Oholene nohy pry uspori totez co aero ram. Stejny kanal.

                                      0 0
                                      • karliner  

                                        Někdo by to měl říct těm rumcajsům v čele s Paolinim :-)

                                        0 0
                                        • Hroch obojzhivelnyj  

                                          :-) rumcajsove vedi, ale ty kdyby ses podival na to video, zjistil bys ze fousy aerodynamice nevadi.

                                          0 0
                                          • karliner  

                                            Nevadí. Snad leda do dalšího pokusu amerických vědců. Btw – holobrádek Eda vs. hippie Hroch ve sjezdech na Otzu?

                                            0 0
                                    • Tina  

                                      zde

                                      The tests showed that shaving his legs reduced Thomas’s drag by about 7 per cent, allowing him to exert 15 watts less power and still go at the same speed. In theory, that translates to a 79-second advantage over a 40-kilometre time trial that takes about one hour.

                                      0 0
                                      • Hroch obojzhivelnyj  

                                        Video

                                        0 0
                                      • McBlacky  

                                        to si s něčím pleteš ani, já četl rozdíl na hodinové ITT 7sec, při AVG rychlosti 45km/h. Někdo uváděl i jen 3.

                                        Jako angrešt tohle sleduju pečlivě

                                        0 0
                                        • Tina  

                                          A kde si to čítal? Prečítaj si článok čo som postla. Je tam napísané na akom základe boli postavené predchádzajúce výpočty o ušetrenom výkone/čase s oholenými vs neoholenými nohami.

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            četl, ale i ty další závěry mi tam nesedí. Helma 2–3w ? pozice rukou 5w? Totálně jiný čísla než kdykoli předtím a že helmy a pozice se testují častěji než neoholený nohy.

                                            Osobně si počkám na potvrzení další studií.

                                            konkrétně kde jsem to četl ti nenalinkuju, je to už pár let a hledat to ted nemám čas a je otázka zdali bych to našel. Nedávno tady ale byl článek měřící rozdíl v helmě, rámu, aerobarech atd a to byla čísla ± který bych tak nějak bral, že by to mohlo být.

                                            Kalkulátory pro změny pozic rukou udávají taky jiné hodnoty než těch 5W, což je finále bude někde mezi 1,2–1,5%.

                                            0 0
                                            • Hroch obojzhivelnyj  

                                              Tady je diskuse na slowtwitch, jestli mas cas, vcetne autora te studie. Samozrejme v balastu jak na BF

                                              0 0
                                              • McBlacky  

                                                prošel jsem to do poloviny. Zajímavým, že tam nějaký týpek píše, že to testoval taky, sice ne tolik jako oni, ale že mu vycházeli výsledky srovnatelný s 2–4sec co se bralo do doby než vyšla tahle měření.

                                                Jsem zvědav, kdo to vyvrátí :)

                                                0 0
                                          • ememem1  

                                            tak ono internet je uzasny v tom ze tam kazdy moze napisat kde jaku picovinu. neviem preco tebe sa dost casto dari najst tie najvacsie. oholene nohy 7%, to urcite, mas vobec aku taku predstavu o fyzike co asi moze a nemoze byt?

                                            0 0
                                            • Tina  

                                              Prepáč ak som svojim postom a videom (od odborníkov firmy Specialized na aerodynamiku) nabúrala tvoje vlastné poznatky a výpočty podporené niekoľko mesačným testovaním v aerodynamickom tunely ;)

                                              0 0
                                              • ememem1  

                                                mna nejake PR posty aj keby boli od pana boha moc nezaujimaju, ak by si mala spolu s kolegom nizsie elementarne vedomosti o fyzike tak podobnej kravine ze oholene nohy = 7% vykonu by si nemohla verit ani omylom.

                                                0 0
                                                • Tina  

                                                  A čo by ťa presvedčilo?

                                                  0 0
                                                  • ememem1  

                                                    keby som to na vlastne oci videl. inak to povazujem za kravinu pripadne preklep. nie 7% ale .7%. to by tak zodpovedalo ak bobre narychlo a hlavy ratam (oprav ma ak sa mylim) pri hodinovke rychlostou 50km/h asi nieco menej ako pol minuty. co je aj tak este imho dost vela ale povedzme. 7% je uplne out.

                                                    0 0
                                            • daymaker  

                                              zkus si je oholit a uvidíš…

                                              0 0
                              • Hroch obojzhivelnyj  

                                Ty navleky me taky zarazily.

                                0 0
                          • bassano  

                            to jste opravdu schopni sledovat takovou stupiditu jako je hodinovka? dle meho je to naprosto zbytecna kravina ta disciplina a presto ze to kdysi v minulosti jezdili i opravdu dobri cykliste a ne jenom takovi zoufalci jako sosenka nebo voigt tak tu disciplinu proste opravdu nemam rad a nic mi nerika, nechci tim nikoho urazit nebo snizovat neci vykon ale tohle mi neprijde ze to ma neco spolecneho se silnicni cyklistikou a ze by to melo nejakou vypovidajici hodnotu

                            0 0
                            • Pebe  

                              tak si to zkus ;-)

                              a díky za názor, urážky závodníků a všeobecně prospěšný příspěvek

                              0 0
                              • Kalic  

                                urážek není potřeba, to je fakt, nicméně si přiznejme, že to byla více reklamní a kulturní akce než sportovní. Jens za svou kariéru vyhrál snad jen jednu časovku a to už dost dávno. Prostě využili Jensovi popularity při jeho odchodu + dali mu další dárek na rozloučenou.

                                Jsou jiní, kteří by se o hodinovku měli pokoušet a jistojistě by najeli víc.

                                0 0
                                • Pebe  

                                  ale o tom vůbec nediskutuju

                                  a ba naopak, o to víc mu přeju, že to zvládnul

                                  0 0
                                • blaf  

                                  tak ono uprimne, ktera sportovni akce je vic sportovni nez reklamni?

                                  0 0
                            • Trainman  

                              Berte to trochu s důvtipem. Já bych se tím třeba rád chlubil – „Ujedu za 60 minut nejvíc kilometrů z celýho světa“ :) Nehledě na to, že to Trek vzal za parohy na udělal z toho příkladnou marketingovou kampaň.

                              0 0
                            • Hroch obojzhivelnyj  

                              Myslel jsem ze to bude nuda, ale… zezacatku jse si sikla, hm, nic moc, cekal jsem kdy zacne tuhnout, ale jak ke konci zacal zrychlovat tak jsem mu fakt fandil.

                              Hodinovka vzdycky mela svou hodnotu, a tohle beru jako prvni stupinek. Ted je nekolik lidi ktery by tomu fakt meli dodat hodnotu, jestli do toho pujdou.

                              0 0
                            • McBlacky  

                              Než budeš vykřikovat něco o zoufalcích, tak si zjisti jak dlouho na to Soska trénoval a jak. Navíc Jensie taky není žádný ořezávátko, byť už za zenitem.

                              Sám bys tam nevydržel ani deset minut, tak trochu respektu…

                              0 0
                              • bassano  

                                samozřejmě nemá smysl srovnávat profesionálního závodníka s hospodským povalečem jako jsem já, sám jsem na dráze párkrát jel a vím jak je to těžké nebo jak je to přínosné silničnímu závodníkovi, sosenka je dle mého výrazně lepší časovkář než voigt a dokazoval to roky, mimochodem i tour de pologne kde spolu oba bojovali než tam začli jezdit všechny pro tour stáje takže to že ho voigt překonal teď na skonku kariéry je vypovídající samo o sobě a nechtěl jsem nijak snižovat tréninkovou hodnotu sosenky (jak už jsem napsal předtím) ale bavíme se tu o silniční cyklistice se kterou tahle věc nemá nic společného

                                ja vím že tohle kdysi jezdily hvězy silniční cyklistiky ale jak tu bylo řečeno wiggins martin nebo cancellara by tohle překonali o dost kdyby je to opravdu zajímalo tak jaký význam tnehle rekord opravdu má :)

                                0 0
                                • Pebe  

                                  o významu hovořil Jens už před jeho pokořením, je to o pěkném rozloučení s kariérou, o znovurozpohy­bování dění okolo hodinovky a hlavně o tom, aby měl o čem vyprávět vnoučatům

                                  0 0
                                  • Hroch obojzhivelnyj  

                                    No vnoucata jsou to posledni, to zas nebudeme naivni.

                                    Nicmene win pro vsechny- Jens ma tecku za karierou, Trek se ukazuje po zoufale druhe pulce sezony a ma neco za investice ktere vlozil do projektu Cancelara nez z nej seslo, Cookson ze se neco deje v UCI, a ze je hodinovka zpatky na urovni soucasne technologie v silnicni cyklistice (jako za Merckxe), my mame o cem plkat, a to vsichni doufaji ze ted se do toho pusti velky kluci.

                                    Loser je mozna Sosenka, ale zas na druhou stranu jeho rekord cnel jak ten Kratochvilove, a tohle je jina era technologicky- na oceli s 32 krizenyma dratama uz nikdo zavodit nebude. BTW, bez omezeni je max v hodinovce pres 90km (kapotovane lehokolo).

                                    0 0
                                    • Pebe  

                                      těch 90km to je taky na dráze?

                                      0 0
                                    • Paja  

                                      Proč loser Sosenka? Myslím, že Voigt by jeho výkon za platnosti těch předcházejících pravidel určitě nepřekonal. Srovnávat ty 2 výkony je nesmysl.

                                      0 0
                                      • McBlacky  

                                        z hlediska přístupu k dopingu a kontrolám tenkrát a dnes (přesnost, limity) to jsou nesrovnatelný vý­kony

                                        0 0
                                        • Paja  

                                          Tak to nejen se Sosenkou, že ;-)

                                          0 0
                                        • Darkson  

                                          wikipedie:

                                          V roce 1999 byl Sosenka potrestán zákazem závodní činnosti na tři měsíce kvůli, kvůli příliš vysokým hodnotám efedrinu. Součástí trestu bylo i odebrání titulu mistra republiky ve stíhacím závodě na 4 km.[4]

                                          V roce 2001 Sosenka nesměl startovat na Závodu míru, protože měl zvýšenou hodnotu hematokritu.[4]

                                          Po Mistrovství ČR 2008 v Třeboni 26. června stáj PSK Whirlpool-Author oznámila, že ve vzorku A odebraném Sosenkovi po tomto závodě byly nalezeny stopy derivátů methylamfetaminu. Sosenkovi tak byla až do analýzy vzorku B pozastavena smlouva.[5]

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            na to, jak často a jak citlivě se tenkrát testovalo to vůbec neukazuje, že bez skurpulí sypal všechno co bylo k mání a to pořád :)

                                            tipuju, že dneska by dostal dvakrát po dvou letech a po třetím 10 nebo lifetime ban…

                                            0 0
                                      • Hroch obojzhivelnyj  

                                        Pisu mozna, protoze uz technicky nema rekord. Ale zase ho to pripomnelo. I kdyz Obree se o nej dost otrel, ze je rad ze uz ho ma nekdo jiny.

                                        0 0
                                        • Delkim  

                                          :)

                                          Sosenka se chce pokusit o nový rekord v hodinovce!

                                          dnes 15:18 | zdroj: TZ, Festka a redakce

                                          Firma Festka (výrobce rámů) zve novináře na tiskovou konferenci, na které má zveřejnit Ondřej Sosenka útok na nový rekord v hodinovce, který vytvořil včera Jens Voigt a který patřil téměř deset let právě Sosenkovi. Těžko říci, jestli je to reálný projekt a zda UCI našeho bývalého závodníka k pokusu vůbec pustí, protože není aktivním profesionálem a neprobíhají u něho testy v programu biologického pasu.

                                          0 0
                                          • McBlacky  

                                            existuje myslím půlroční lhůta, kdy musíš být v programu biopasu, než můžeš začít závodit. Takže teoreticky kdyby s někým na oko podepsal, asi by to šlo už na jaře. Jako PR Festky slabota, spojovat se s takovým sypačem.

                                            ted už jen chybí prohlášení R.Ricca, že do toho jde :)

                                            0 0
                                            • karliner  

                                              Já bych to bral stejně vážně, jako další projekty Festky, třeba Projekt 200, tedy ne vážněji, než plácnutí do vody.

                                              0 0
                          • McBlacky  

                            aero TT řídítka mají největší vliv, víc než helma a disky

                            0 0
                        • McBlacky  

                          si to rozdělí, aby byl každý v historické tabulce. První ho překoná Fab 2015 až se oklepe z P-R, pak na podzim po světáku Wiggo a v olympijském roce to zazdí na pár let PW :)

                          0 0
                          • Pebe  

                            tak na to se už moc těším, doufám to vezmou všichni stejně důkladně jako Trek a budeme se na to moct online dívat

                            ať si říká kdo chce co chce, dráha mě baví a i když je to jen takové kroužení, tak to má náboj jako málokterá disciplína na „úzkých galuskách“ (jak říká Mejtský)

                            0 0
                          • Delkim  

                            předpokládám správně, že když se na to bude někdo opravdu důkladně připravovat tak tím „obětuje“ tak čtvrtinu klasické sezóny?

                            a že to je i show se mi líbí, když to jel Sosenka tak chtěl mít klid a kromě trenéra a rozhodčích v hale snad nikdo jiný nesměl být :)

                            až to Wiggo pojede v Manchesteru tak to bude teprve show :)

                            0 0
                            • McBlacky  

                              asi ano, ale já počítám s tím, že jak Fab tak Wiggo ví, že PW když se na to připraví, tak je zařízne.

                              Takže z toho oba udělají show a pojmou to jako Jensie, akorát v části sezony, kdy budou mít top formu, což pro Faba je po P-R a po Wigga pravděpodobně ITT svěťák.

                              Na Rio se bude Tony připravovat na ITT a potom by mohl formu využít a poslat hodinovku.

                              Ještě do toho může zkusit jít Taylor, ale po letošním masakru je otázka kdy a jak se dá do kupy a taky na co se zaměří v další karieře

                              0 0
    • robb  

      Kolipa tam dnes ten Richeze rozdal loktů?

      0 0
    • M4rtin  

      Dneska zkusim akorat Hesjedala asi. Chtelo by to trochu zajimavejsi dvojicky.

      0 0
      • McBlacky  

        možná ještě Tschopp a Arroyo by mohli jít do uniku. Ale jinak to bude mega loterie. 99% že to dotáhne únik a tam kromě cca 50 kousků může skočit kdokoli.

        Osobně bych nevyloučil Martina a Cancellaru, že by to zkusili jako tempový trénink. PhiGil a Sagi jako trénink na světák.

        Včera se v balíku parkovalo neskutečně a dneska to nebude jiný, kromě kalupu než to odjede.

        0 0
      • kulix  

        v jaké sázkové kanceláři mají tyto kurzy?

        díky

        kulix

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Klid pred vikendouvymi bourkami. Fuzzy si to drzi, ale Rorejs jestli s tim dnes neco neudela, bude DNF.

      Etapa 12:

      1 Fuzzy666 68

      2 J.Kencl 66

      3 Marios 62

      4 Wenca 60

      5 IronHide 58

      6 Blacky 58

      7 Treatt 57

      8 BF Opicak 56

      9 Tromboonen 55

      10 Darkson 55

      11 Fukin 54

      12 Jeffino 53

      13 Memphis22 52

      14 BikerJakPes 49

      15 Honzas 49

      16 Ydaho 49

      17 Bassano 49

      18 Kalic 48

      19 Daymaker 47

      20 Hroch 46

      21 Robb 45

      22 Dafe 45

      23 Glum 45

      24 Knize Ajexej 45

      25 Celevra 44

      26 Marie Sorel 43

      27 Ma7ous 43

      28 Melvin 42

      29 Kulix 42

      30 Avail 42

      31 Prodi 37

      32 RoDoR 34

      33 VitaP 33

      34 Amoondre 33

      35 Karos 32

      36 Rorejs74 29

      http://drive.google.com/…MVpsTDg/edit?…

      Dalsi update zvladnu az v sobotu vecer, kdyby se toho dnes nekdo ujal, budu rad.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Hmmm, Karoš má taky slušně nakročíno.-)

        0 0
        • Karaya  

          njn, moji koně už jsou v tahu a tak mě to taky čeká :-(

          Ale před časovkou jsem byl jednou i v první půlce :-)

          0 0
      • jakub_kencl  

        Tedy já čumím, dva dny nalepenej na Fuzzyho galusce, paráda :-)

        0 0
      • Kalic  

        Dnes změny pouze kosmetické – pár lidí tiplo Morena a Keldermana na etapu, jinak setrvalý stav. A tak je událostí dne DNF pro Rorejse :-(

        … a kdo bude další? :-)

        1. Fuzzy666 68
        2. J.Kencl 66
        3. Marios 62
        4. Wenca 60
        5. Treatt 59
        6. IronHide 58
        7. Blacky 58
        8. BF Opicak 56
        9. Tromboonen 55
        10. Darkson 55
        11. Fukin 54
        12. Jeffino 53
        13. Memphis22 52
        14. BikerJakPes 49
        15. Honzas 49
        16. Ydaho 49
        17. Bassano 49
        18. Kalic 48
        19. Robb 47
        20. Daymaker 47
        21. Marie Sorel 46
        22. Hroch 46
        23. Dafe 45
        24. Glum 45
        25. Knize Ajexej 45
        26. Celevra 44
        27. Ma7ous 43
        28. Melvin 42
        29. Kulix 42
        30. Avail 42
        31. Prodi 37
        32. RoDoR 34
        33. VitaP 34
        34. Amoondre 33
        35. Karos 32

        DNF Rorejs74 30

        0 0
    • M4rtin  

      Dneska i pres tu cilovou zed davam Alberta proti Rodriguezovi, nejak letos proste Puritovi neverim. Anacona, Chavez, Sanchez, Aru, a do akovky Froome+Moreno.

      poradi tiperu zatim nasledovny: 1.McBlacky +4,01 2.Memphis22 +1.08 3.M4rtin –0.575

      0 0
      • M4rtin  

        koukam, ze se mi to povedlo oriznout, Anacona je proti Pardillovi.

        0 0
    • Amoondre  

      Sagan uz trenink zabalil a zacne se pripravovat individualne. A nebo je opravdu uplne z formy

      0 0
      • robb  

        Těžko říct, ale v minulých letech se mi zdálo, že mu ke konci sezóny už docházejí síly.

        0 0
        • prodi  

          Sagan je porad jeste mladej kluk, nemuze vydrzet celou sezonu

          0 0
          • jeffino  

            taky, když podepsal smlouvu starýmu tinkofovi za dobrý love a dotáhl tam ještě bratříčka:)

            0 0
            • bassano  

              nahodou juraj je hodny sympaticky chlapec, vypadal spokojene spolecne s jeho kolegy z cannondale kdyz si ve val di fiemme holdovali mistnim pochoutkam a uzivali si slunneho kvetnoveho odpoledne

              ja to jinak chapu ze peter aby mel psychickou pohodu pri zavodeni potrebuje aby ho bracha drzel za ruku, na tom dle meho neni nic spatneho, tak jak schlekove potrebovali cancellaru atd atd

              0 0
    • dafe  

      Tak Vuelta letos co se tyce GC vitezstvi nejzajimavejsi. Kontik projevil prvni znamky slabosti, i kdyz tenhle hajzlik to ma dycky dobre spocitane. Valverde zacina pomalu couvat, Frum se zlepsuje a Rodri se mi zda se porad drzi trochu zpatky. Aru tam je a bude asi top5, zato Neptun Pluto chyti dnes a zitra peknych par minut. Skoda ze se vylomil Quinta,s jeho utokama by to bylo jeste lepsi.

      0 0
      • Amoondre  

        Froome je neuveritelny, vzdy vypada, ze chytne minut, pak zaber zezadu, dotahuje favority a za minutu uz slape 120rpm pred nima a ujizdi jim. I kdyz ho nemusim, tak respekt, myslim, ze pude nahoru, nejaky posun mozna uz dnes. Aru-ovi by to dnes taky mohlo sednout.

        0 0
    • robb  

      Nevíte jestli budou přenosy ze závodu okolo Británie?

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      GC hosi se perou o vterinky, Tony Martin uz dalsi casovku nepotrebuje a konci.

      zato v tipo Fuzzymu doslo, mame noveho lidra Wencu a vzadu BjP, v sobotu i nedeli.

      Dam jen po nedeli, v so vecer jsem nestihal, sorry.

      1 Wenca 63

      2 Tromboonen 61

      3 Blacky 55

      4 Honzas 52

      5 Fukin 51

      6 RoDoR 49

      7 BF Opicak 49

      8 Dafe 48

      9 Bassano 48

      10 IronHide 47

      11 Memphis22 46

      12 VitaP 45

      13 Kalic 45

      14 Fuzzy666 45

      15 Glum 44

      16 Hroch 43

      17 Daymaker 43

      18 J.Kencl 41

      19 Marie Sorel 41

      20 Ma7ous 40

      21 Marios 39

      22 Ydaho 39

      23 Knize Ajexej 39

      24 Robb 38

      25 Treatt 38

      26 Melvin 37

      27 Celevra 37

      28 Darkson 37

      29 Jeffino 36

      30 Karos 34

      31 Kulix 34

      32 Amoondre 31

      33 Avail 30

      34 Prodi 27

      35 BikerJakPes 27

      0 0
    • McBlacky  

      dneska nejtvrdší etapa 4600metrů up na 160km.

      Po startu to urvala dvanáctka statečných, za nima na pile KAT, půlka uniku odpadla než se dojelo do půlku prvního kopce, pak z pelotonu ujeli Valve, Froome a AC a vydali se na stíhání úniku. Purito přikázal zařadit o pastorek níž, bude to stačit? Nyní sjezd a to bude teprve vražda…

      Na konci hlavního pelotonu se už couvá, pokud tempo vydrží, bude mazec jen dojet do limitu…

      velká škoda, že nepřenáší dneska od startu video :/

      0 0
      • Amoondre  

        na Eurosportu 2 by meli vysilat snad cely zacatek, v 16:00 prepnout na „1“

        0 0
      • McBlacky  

        Uran už couvá a podle info sportovního ředitele se špatně vyspal a má špatný den. Takže pá pá GC ambice. škoda no :/

        0 0
      • treatt  

        Ty jo, teď vysílali nějaký outdoor box lehkých vah, Rovny vs Brambilla :)

        0 0
    • daymaker  

      dneska na konci paráda… oslava cyklistiky… konečně Froome vs. Contador face to face…

      0 0
      • Canyon325  

        tiež si myslím, pre mňa jedna z najzaujímavejších etáp za posledné roky (až na 17. Fuente De Vuelty 2012)… len škoda, že tam nebol indián

        0 0
        • bassano  

          no trošku přehnané na docela běžnou horskou etapu kde se konečně trochu méně taktizovalo, ale už jenom letos takových bylo několik a řekl bych že i lepších

          ty rozdíly nebyly zase tak velké na to jak těžká ta etapa byla a opět závodili jenom 4km takže nevidím důvod proč to nazývat jednou z nejlepších etap za poslední roky,

          ale chápu že pokud ujíždíš na soubojích froome vs contador a ostatní cyklisti tě nezajímají tak jsi spokojen

          0 0
          • McBlacky  

            vidím to podobně, ale je potřeba uznat, že to bylo pěkný

            0 0
            • bassano  

              no rozhodně to bylo zajímavější než kterákoliv jiná etapa na vueltě, rozhodne jsem se u toho nenudil obzvlaste kdyz alberto na tom poslednim kilaku zabral a v klidu si ujel pro win

              napr oproti tomu jak den předtim si contador s valverdem a rodriguezem povidali o pocasi kdyz jeli tri vedle sebe a nikomu se nechtelo jet tempo popr se stridat

              kdyby zabrali den predem tak mel froome minutu ztraty navic a valverde by byl v klidu takhle ma problem

              0 0
              • McBlacky  

                efektivne by mu dali 30sec.

                uvidíme na Ancares :)

                0 0
              • Tina  

                V obývačke pred telkou to naozaj vypadá akože išli v kľude. Je len zaujímavé, že ostatným pretekárom sa to tempo nejavilo ako pomalé :) Myslím, že po 2 týždňoch závodenia toho majú všetci plné brýle takže každý ide na čo má. Froome za mňa veľký bojovník. Nastúpil už nezvyčajne skoro 4km pod vrcholom. Netaktizoval. Potiahol celú špicu. Bolo iba otázkou času kedy mu AC nastúpi.

                0 0
                • McBlacky  

                  ono je to s tomhle sklonu spíš podpora psychická. Navíc AC jako leader proč by tahal.

                  Froome pokud chtěl nastoupit musel, plán byl že pojede až v tom závěru, ale to by nesměl Deignan píchnout, tím se mu zmenšil vlak a musel jít dřív. Ve finále by to bylo stejný, protože náskok si vypracovali rychle, ale pak už nenavyšovali.

                  0 0
            • Hroch obojzhivelnyj  

              V cele stale Wenca, ovsem za nim uz se dotahuje opicak s pohledem uprenym na predstavec. Vzadu se pere Avail a BjP, aktualne ted Avail uz 3. den (mel jsem chybku v minulem poradi, po 15. mel vyt na konci Avail.) ale je to tam tesne. Po 2. volnem dni:

              1 Wenca 72

              2 BF Opicak 62

              3 Honzas 61

              4 Tromboonen 61

              5 RoDoR 58

              6 Bassano 58

              7 Fukin 57

              8 Blacky 57

              9 Fuzzy666 54

              10 Dafe 53

              11 Glum 53

              12 J.Kencl 51

              13 Memphis22 51

              14 IronHide 49

              15 Kalic 49

              16 Knize Ajexej 49

              17 Hroch 48

              18 Marios 48

              19 VitaP 47

              20 Celevra 47

              21 Kulix 47

              22 Darkson 47

              23 Daymaker 45

              24 Ma7ous 45

              25 Ydaho 45

              26 Melvin 43

              27 Jeffino 42

              28 Marie Sorel 41

              29 Amoondre 40

              30 Robb 38

              31 Treatt 38

              32 Prodi 36

              33 Karos 36

              34 BikerJakPes 34

              35 Avail 34

              0 0
      • treatt  

        Hm, tak AC v posledních 6ti km VAM 1 869??? hmmmmmmm

        0 0
        • vitan  

          Jídelníček před etapou:

          Stejček ala Pistolero, Romanovi buchty a Tylerova vajíčka…???:)

          0 0
        • bagr84  

          To davam taky. Po dobu 10i vterin :)

          0 0
        • McBlacky  

          na týpka po zlomený noze ve třetí ze tří horských etap je to takovej Rijsův standart, i když od letoška spíš Russian standart :)

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Rusky standard, tj. 110% lidskych moznosti :-).

            Teda spis :-(

            Zvedavy na rozbor po Vuelte. Takhle bez srovnani to vypadalo, jako ze nic moc nejedou a ty Froomieho nastupy nijak zvlast drtivy.

            0 0
    • Memphis22  

      Dlouho, předlouho jsem se rozhodoval mezi Aruem a Uranem abych nakonec vsadil na špatnou planetu. Rigoberto to dneska zabalil úplně.

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Celá Vuelta je jako každý rok jedna velká haluz. Ponaučení, že pokud budu chtít někdy sázet, tak Vuelta bude to poslední, co budu zvažovat. :)

        0 0
        • karliner  

          To by mne tedy zajímalo, co bylo letošní TdF, když Vuelta ti přijde jako haluz.

          0 0
          • Biker jak Pes  

            Je pravda, že TdF byla taky divoká. Nicméně moc jsem toho neviděl, vidím vždy pouze záznamy poslední 10 km etap, co jsou na steephillu.

            0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Jak haluz, opicak je na druhym miste tipovacky, takze vysledky jsou podle kolektivnich predpokladu BF :-)

        0 0
      • bassano  

        no já jsem dal oba :)

        jediný problém je že jsem nepředpokládal takovou formu vlaverdeho a contadora jinak zatím je to v pořádku :)

        0 0
      • Vita P.  

        taky jsem se mezi nima rozhodoval, abych na konec udělal kompromis a dal tam Keldremana. Ještěže jsem Arua dal na etapy…

        0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Nic moc se nedeje, jen opicak stahuje. Vzadu si to jisti BjP.

      Po 17 etape:

      1 Wenca 72

      2 BF Opicak 67

      3 Honzas 66

      4 Tromboonen 66

      5 RoDoR 62

      6 Fukin 62

      7 Blacky 62

      8 Bassano 62

      9 Fuzzy666 57

      10 Memphis22 56

      11 Glum 56

      12 Dafe 55

      13 J.Kencl 54

      14 Knize Ajexej 54

      15 IronHide 52

      16 Kalic 52

      17 Darkson 52

      18 Hroch 51

      19 Marios 51

      20 Celevra 49

      21 Daymaker 48

      22 Ma7ous 48

      23 Melvin 47

      24 VitaP 47

      25 Kulix 47

      26 Ydaho 45

      27 Marie Sorel 44

      28 Robb 43

      29 Treatt 43

      30 Jeffino 42

      31 Amoondre 40

      32 Avail 37

      33 Prodi 36

      34 Karos 36

      35 BikerJakPes 34

      DNF Rorejs74 38

      DNF Deathwing 44

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Jensova hodinovka pujde v primem prenosu na Eurosportu

      Spravny skalni fanousek by to mel sledovat na valcich !!! (a zkusit dat vic nez Jensie)

      0 0
      • Yura  

        Hrozne mu to preju, bylo by to paradni zakonceni kariery. Je to pan cyklista. :)

        0 0
    • McBlacky  

      Aru zase řádí neskutečně.

      ve světle toho, že Igli dostal dneska dva roky za EPO si v AST docela vyskakují…

      0 0
      • daymaker  

        pěkně Froome dneska… ještě to bude zajímavé… kolik může Contíkovi na 10km v časovce dát…? a sobota nebude formalita… .-)

        0 0
        • marios  

          max 20s, ale spíše nic

          0 0
        • Tina  

          a možno obaja spadnú a vyhrá to Valverde ;)

          0 0
        • marios  

          Potřeboval bych , aby Sheldon předjel AC a Aru Purita.

          0 0
          • Hroch obojzhivelnyj  

            Froome se dostal pred Valverdeho, a cihajici opicak zautocil jako kobra a prodral se do cela. Wenca mel krizi a spadl na 12 misto. Vzadu si zabetonoval pozici Biker jak Pes, ovsem na Treatta na predposlednim miste nejsme zvykli.

            1 BF Opicak 81

            2 Honzas 80

            3 RoDoR 80

            4 Fukin 76

            5 Blacky 76

            6 Dafe 69

            7 Knize Ajexej 68

            8 Kalic 67

            9 Darkson 66

            10 Glum 64

            11 Memphis22 64

            12 Wenca 63

            13 IronHide 63

            14 Celevra 63

            15 Daymaker 62

            16 Ydaho 62

            17 Tromboonen 61

            18 Melvin 61

            19 Marios 59

            20 Fuzzy666 59

            21 Bassano 59

            22 Amoondre 57

            23 Ma7ous 57

            24 J.Kencl 55

            25 Kulix 55

            26 Avail 54

            27 Karos 50

            28 Prodi 48

            29 Hroch 47

            30 VitaP 46

            31 Marie Sorel 45

            32 Jeffino 43

            33 Robb 43

            34 Treatt 43

            35 BikerJakPes 32

            http://drive.google.com/…MVpsTDg/edit?…

            0 0
            • McBlacky  

              Tak ted ještě Valverde na bodovací trikot a mám to v kapse. Jako realista to ale moc nevidím, i kdyby dneska John odpadl na tom last brdku, tak zítra Valve nesebere dost :/

              0 0
              • Honzas  

                kdepak, Aru se v GC prohodi s Valverdem a beru vsecko ja;-) ale to je jeste o dost min realny nez cokoliv jinyho…

                0 0
                • Kalic  

                  Jojo, Valverde mi tam vyloženě zavazí. Nejlíp kdyby mu v sobotu došlo a vypadl z top5, to by se mi líbilo :-)

                  0 0
                • McBlacky  

                  mě by se hodil Aru ven a Martin na 5 flek :)

                  0 0
            • Jaroslávek  

              A Treatt ještě stáhnul ke dnu Marušku Sorel.-)

              0 0
            • treatt  

              Tak musím si zkusit i chvostit :)

              Nicméně příště už asi ten bojkot Frooma a AC zvážím, dělat gesta je pěkný, ale takhle loosřit mě nebaví :)

              0 0
              • Jaroslávek  

                Teda sorry, ale čekat že se dvakrát zrakví… tos přehnal.-)

                0 0
                • treatt  

                  Tak né, že bych mu to vysloveně přál, ale jednak jsem ho prostě nechtěl napsat, protože mu nechci fandit (kvůli tipo), nemůžu se na něj dívat :) No a protože mu ty podlahy letos tak pěkně šly, tak jsem si řekl, že do tenhle hubeňour do Compostely prostě nedoputuje :)

                  0 0
    • iron.hide  

      ach, blbecek zubaty sa cely cas necha tahat a potom frooma ani nenecha vyhrat. ale neva, froomey je na 2. celkovo, skoda ze na contadora straca tak moc, a skoda ze ta zaverecna casovka bude len taka kratka.

      0 0
      • Memphis22  

        Posral si to v ITT. Tam jsem věřil, že všem GC boys naloží a pak se jen bude dívat, jak se Quinta pokouší svoji ztrátu vymazat. Rozhodně jsem nečekal, že mu dá Contador a ještě o tolik. Valverdeho nechápu a Purito to asi prozevlí až do konce…

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Víš, ve světě to funguje tak, že pokud nechceš jet, tak prostě nejedeš. To nejsou amatérské závody tady okolo hnoje. ;)

        0 0
      • Josef Panek  

        Proč by to dělal? Aby ho nasral jako Lance Piráta?;-)

        0 0
      • Kalic  

        Toto není pravda co píšeš. Ok, Froome tahal víc ale Aru spolupracoval. Spurt byl v pořádku.

        0 0
        • bassano  

          přesně tak, froome nešel po etapě ale po vteřinách, aru si mohl dovolit šachovat froome ne a tak se aru vyvezl a pak ho ospurtil, nebyl žádný důvod nechat frooma vyhrát

          ale kolega iron má asi fotku frooma na představci a pojmenoval po něm svůj wattmetr tak chápu že se mu to nelíbilo :)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            No, vzhledem k tomu, že v cíli leželo 10 vteřin, tak bych si nebyl úplně jistý tím, že Froome nešel po etapě.

            0 0
            • bassano  

              v cíli neleželo 10 vteřin ale rozdíl mezi bonifikacemi za 1. a 2. misto coz jsou asi 4 nejsem si jisty

              a samozrejme ze by asi etapu rad ale nebyl ochoten kvuli tomu cekat na valverdeho tak proste risknul ze se na to aru vykasle

              0 0
              • Biker jak Pes  

                Pravidla jsem nečetl, ale komentátor v cíli každé etapy říká, že tam je 10 sec pro vítěze. Jaký je rozestup mezi 1. a 2. nevím. Nicméně na Contadora získal 10 vteřin za bonifikace + to, co na něj najel. To jsem chtěl říct. :)

                0 0
                • bassano  

                  tak co jsem vyčetl z klasifikace tak bonusy jsou 12, 8 a 4s pro prvni 3 v cíli

                  0 0
                  • Biker jak Pes  

                    Tak 12 vteřin, na mé myšlence to ale nic nemění. :)

                    0 0
                  • Amoondre  

                    tak to nevim kde si to cetl, protoze je to 10,6,4

                    0 0
                    • bassano  

                      tak asi neumím počítat, já jsem to odčítal podle rozdílů v celkovém pořadí mezi 17 a 18 etapou ale je to maly rozdil kazdopadne :)

                      0 0
          • daymaker  

            Froome šel právě po etapě kvůli bonifikaci…

            0 0
    • robb  

      Tak Coquard to v Kanadě ve sprinterskym prologu pěkně prokaučoval %-)

      0 0
    • daymaker  

      znovu jsem si potvrdil, že EN a CZ komentář u cyklistiky na EUROSPORTU je nebe a dudy… :-)

      0 0
    • McBlacky  

      Adam Hansen dneska hustě

      jinak dost nuda, zato dnešní TD Britain byla super

      0 0
      • Kalic  

        Dobře Adam, zaslouží si to.

        0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        Dobre Adam !!!!! Taky mu to preju, za vsecky ty piva s fanouskama v kopci.

        0 0
      • robb  

        Škoda, držel jsem palce Sanchézovi. Ale je dobrý vidět, že nezapomněl jak se jezdí ze sjezdu.

        0 0
      • daymaker  

        jj, vyhrál right man!

        0 0
        • lalajda  

          Myslíš dnešní etapu? kdy se nechal vytáhnout na kopec a pak nastoupil? :-) Je to opravdu ferový chlap :-)

          0 0
          • Kalic  

            leda že by daymaker viděl do budoucnosti.

            0 0
            • lalajda  

              :-) ok, nedíval jsme se na hodinu odeslání pouze datum. Sorry.

              0 0
          • bassano  

            no tak albertovi stačilo hlídat si at mu chris neujede, to zvládl na jedničku, ale když se za ním už ke konci nudil protože se chris vyštavil tak mu prostě ujel na –2 do cíle to není nic nepochopitelného proč by za ním brzdil když si chtěl v červeném sebrat královskou etapu a oslavit win celé vuelty to je čest, stejně jako nibali na hautacamu letos

            kdyby potřeboval jet contador, froome by udělal to samé, akorát je rozdíl že contador by se mu opravdu snažil ujet, froome si pouze hlídal druhý flek

            ale dnešní etapa rozhodně nejzajímavější na vueltě, jsem rád že to zkusil purito, i když na to pak neměl bylo to od něho hezké a všichni dojeli tak jak si to v klasifikaci zasloužili takže top 5 v tom pořadí jak dojeli je naprosto férové

            0 0
            • lalajda  

              Taktická jízda byla jasná, to není potřeba shrnovat a věřím, kdyby to bylo naopak, tak Froome taky nejede.

              Jen si myslím, že pokud chtěl ukázat krále (což ukázal) tak mohl jet již dříve, když už byli vepředu sami dva a nudil se, jak píšeš :-)

              0 0
    • iron.hide  

      aky zmysel ma ta zajtrajsia kratucka casovka? vobec ziadny, jazdcom sa ani neoplati vytahovat casovkarske kozy. je to len proforma etapa.

      0 0
      • Karaya  

        Můžeš něco málo získat, anebo taky ztratit všechno. Podle mě rozhodně lepší než manifestační jízda v Paříži. Tady bude dráma do posledního okamžiku.

        0 0
        • Kalic  

          Tak dnes to bylo opravdu o ničem. Nerovné podmínky, špička gc věděla, že není o co jet. Demonstrační jízda do Paříže s férovým spurtem je rozhodně důstojnější zakončení grand tour.

          0 0
        • iron.hide  

          bola by sranda keby sa froome rozhodol zariskovat a isiel by to naplno. bud hop alebo trop. potom by aj AC musel ist naplno. aj tak ziskal dnes froome na alberta 27 sekund, AC to nejak vypustil.

          0 0
          • McBlacky  

            nedal by ho ani v krizi, Valverde to hrotil a stejně mu to nepomohlo o moc.

            0 0
        • Jaroslávek  

          O drámě nemohla být ani řeč, to by ta časovka musela být delší. To už raději manifestační jízdu do Paříže, než se poslední den zramovat.

          0 0
          • Karaya  

            Tak ohledně GC bylo určitě větší napětí než na poslední etapu na Tour. Kór s tím počasím. Delší být mohla, s tím souhlasím.

            0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Pred posledni casovkou:

      1 BF Opicak 88

      2 RoDoR 88

      3 Honzas 87

      4 Blacky 80

      5 Fukin 80

      6 Dafe 74

      7 Knize Ajexej 72

      8 Glum 71

      9 Memphis22 71

      10 Darkson 70

      11 Kalic 69

      12 Wenca 69

      13 Ydaho 67

      14 IronHide 67

      15 Fuzzy666 66

      16 Daymaker 66

      17 Marios 66

      18 Melvin 65

      19 Celevra 65

      20 Tromboonen 64

      21 Bassano 64

      22 Ma7ous 63

      23 Amoondre 62

      24 Kulix 60

      25 J.Kencl 59

      26 Avail 56

      27 Hroch 54

      28 Karos 52

      29 VitaP 48

      30 Prodi 48

      31 Marie Sorel 48

      32 Jeffino 45

      33 Robb 45

      34 Treatt 45

      35 BikerJakPes 38

      0 0
    • robb  

      Tak alespoň někdo si to v horách užil :-)

      http://pbs.twimg.com/…SH.jpg:large

      0 0
    • iron.hide  

      teraz ma napadlo ze tim Ag2R bol na tejto vuelte totalne neviditelny. lenivy betancour sa niekde furt zajebaval, a ja som ho mal na etapu :/

      0 0
      • KnizeAlexej  

        Já na GC. Mně tu tipovačku kolumbijci letos totálně posrali.

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tak je tu konecne poradi, od soboty se nezmenilo. Jako obvykle se ukazala neobycejna moudrost a kolektivni dusevni schopnosti BF (i kdyz u jednotlivcu to tak nevypada) a nejvice bodu nasbiral Opicak. Slava nam! No ale stejne bodu jako opicak nasbiral a drtivym zaverem se stava vitezem RoDoR, ktery jeste po 10 a 11 etape byl predposledni. Mel nejlepe etapy i GC, spolu s Honzasem.

          Na druhem konci v dramatickem zaveru udrzel posledni misto BikerJakPes- a Vuelta pro nej skoncila prave vcas, protoze do dalsiho dne uz by nenastoupil pro DNF. Ovsem na nezvyklem predposlednim miste je tentokrat Treatt- nevim cim jste s Maruskou ladili formu. I Robb byl tentokrat blizko.

          HC BF Opicak 88

          1 RoDoR 88

          2 Honzas 87

          3 Blacky 80

          4 Fukin 80

          5 Dafe 74

          6 Knize Ajexej 72

          7 Glum 71

          8 Memphis22 71

          9 Darkson 70

          10 Kalic 69

          11 Wenca 69

          12 Ydaho 67

          13 IronHide 67

          14 Fuzzy666 66

          15 Daymaker 66

          16 Marios 66

          17 Melvin 65

          18 Celevra 65

          19 Tromboonen 64

          20 Bassano 64

          21 Ma7ous 63

          22 Amoondre 62

          23 Kulix 60

          24 J.Kencl 59

          25 Avail 56

          26 Hroch 54

          27 Karos 52

          28 VitaP 48

          29 Prodi 48

          30 Marie Sorel 48

          31 Jeffino 45

          32 Robb 45

          33 Treatt 45

          34 BikerJakPes 39

          (DNF Rorejs74 54)

          (DNF Deathwing 60)

          0 0
          • Biker jak Pes  

            uf uf… díky bohu, teda Hrochu. :)

            0 0
          • daymaker  

            díky díky.. sezóna tímto končí! .-)

            0 0
          • RoDoR  

            No to čumím, v první půlce jsem se spíš bál cutu, když jsem v GC ignoroval Contadora a Varlverdeho. To abych dnes vyjel v nějakém červeném dresu. Ale když o tom tak přemýšlím, tak asi žádný nemám, takže si holt místo tréninku otevřu lahvinku červenýho :-).

            Jo a Hrochu moc děkuji za tipovačku, tahle se ti obzvlášť povedla :-).

            0 0
          • Memphis22  

            tak jsem nakonec udržel top ten :-) díky Hrochu!

            0 0
          • McBlacky  

            na to jaká to byla haluz bednu beru. Závodě moc hezký, trochu chyběla klasikářská etapa a taky ´rolling hills´ ale jinak super

            thx za HrochTipo

            0 0
            • Honzas  

              tak to bylo o kousek, bedna je krasna a trochu necekana;-)

              gratulace RoDoRovi!

              a diky Hrochu za tipovacku.

              0 0
          • robb  

            Další projetá tipovačka, tak třeba příště :-D

            Ale i tak díky za ní Hrochu

            0 0
          • bassano  

            Gratulace vítězi, a dalším vpředu co to zvládli hezky natipovat

            neveril jsem ze se nekdy rozhodne na tie breaker :)

            hrochu opet díky za tipovacku tesim se na dalsi giro :)

            0 0
          • iron.hide  

            eej slabota, to sa proste neda. kto by si pred vueltou pomyslel, ze quintana sa prida k ostatnym a lahne aj on.

            aspon ze froomey paradne makal, inac by to bola nuda ako TdF.

            0 0
    • robb  

      To vypadá, že Wiggo přibral pár kilo.

      http://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/…455647_o.jpg

      0 0
      • Biker jak Pes  

        Pokud se má vrátit na dráhu, není se vůbec čemu divit.

        0 0
      • Delkim  

        to jeho lýtko vypadá jako něčí stehno :)))

        chystá se i na MS v časovce? podle mne jediný z koho může mít Panzerwagen obavy

        už aby zase jezdil „pořádné“ závody (live eurosport), mi štve jak to s ním je

        0 0
      • McBlacky  

        časovku vyhrál, takže asi to funguje

        0 0
        • ydaho  

          Jsem docela zvědavej na Wigga v TT na MS.

          0 0
          • McBlacky  

            druhej nejlíp

            0 0
            • Delkim  

              každopádně se asi i cítí lépe takhle „oplácanější“, četl jsem nějaké rozhovory po jeho vítězné TdF a pro něj to extrémní hubnutí bylo prý ze všeho pro něj to absolutně nejhorší a nejtěžší

              0 0
              • McBlacky  

                tak zkus zhubnout tolik kg svalů při zachování stejného poměru tuku (takže i tuk dolu) a zároveň do toho trénovat a udržet výkon…

                To musí bejt horší než trénovat každej den na koze dvoufáz :)

                0 0
                • Delkim  

                  absolutní souhlas

                  jediná chvíle kdy se mohl „najíst“ bylo doplnění energie po tréninku, jinak v den volna pil jenom ovocné a zeleninové šťávy

                  to muselo být hustý psycho :) do toho by si mohla manželka večer objednat pizzu a myslím, že každý rozumný soudce by ho za vraždu osvobodil díky polehčujícím okolnostem :)

                  0 0
            • ydaho  

              Já ti to říkal :-)

              Smáznul ho jak prvňáčka.

              S kurzem 3,75:1 velká spokojenost.

              Bohužel jsem včera věřil do TOP 5 Sáblíkový.

              0 0
              • McBlacky  

                dobře ty, měl jsi AKO nebo dvě sola? Sáblice do top5 to muselo být přes 15 ne?

                0 0
                • ydaho  

                  jeden slušnej SOLO na Sira (3,75:1) a jeden AKO s T.M. do 3. Což byl samozřejmě skoro stejnej kurz jako SOLO :-)

                  Sáblíková měla do TOP 3 12,5:1 a TOP 5 4:1. To jsem pos.al.

                  Evo v Brně, Bajk v prdeli a Sáblíková 12. to byl den.

                  0 0
                  • McBlacky  

                    hele nevím jestli ti to Honza říkal, ale s tím Evo to podle mě bylo šmelo a prodali ti to nějak zaleštěný. O tom vědět museli, možná proto ta sleva :/

                    0 0
                    • ydaho  

                      No je to masakr. Jsem to ukazoval pár profi mechanikům, co třeba myjou kola i po belgickejch blátivejch klasikách a prej to v životě neviděli. Natož po prvním mytí.

                      Uvidim, jak se to vyvine.

                      A protože mám z prdelekliku, tak k tomu ještě nutně scháním někoho, kdo je schopnej odvzdušnit skoro nový Magury Marty SL, protože je to asi novej Ježek v kleci.

                      0 0
    • ydaho  

      Blacky dokazuje, že nejen 2, ale 3 GC ročně lze dojet i po zlomenině v TOP 5.

      Klobouček!

      0 0
      • McBlacky  

        kdyby to v reálu fungovalo jen z půlky tak, byl bych happy :)

        0 0
    • robb  

      Všechny možný informace k svěťáku

      http://www.steephill.tv/…ampionships/

      0 0
    • M4rtin  

      Daji se nekde najit mezicasy dnesni casovky? Dik

      0 0
    • Hroch obojzhivelnyj  

      Pekne Terpstra a Styby. Bylo by pekne videt tohle na Roubaix.

      0 0
    • robb  

      Několik povedených fotek prof. cyklistů

      http://instagram.com/marshallkappel

      0 0
    • robb  

      Hvězdy a jejich dvorní lokajové:

      http://www.velofacts.com/…elpers-2014/

      0 0
    • robb  

      Představení jednotlivých etap Vuelty 2015

      http://www.podiumcafe.com/…te-announced

      0 0
      • vitan  

        ta 11.etapa bude fakt maso…

        0 0
        • Hroch obojzhivelnyj  

          Tip na pohodovou necopreskilo vyjizdku o dovolene v Andorre, aneb kondenzovany Oetzthaler. :-)

          Si myslim ze v tehle etape se nebude ziskavat, zadny vzrusujici boj na konci, ale nejspis nekdo nakoupi.

          0 0
          • karliner  

            Délkou i zubatým profilem trochu připomíná Maratonu. Jen je tam méně kopců :-)))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.