• Davos000

    Čau,

    nevíte někdo o samolepící pásce do ráfku pro Mavic XC717 (šířka 17mm) pro bezdušáky? Díky

    0 0
    • kubad  

      jaká koli 19mm páska pro konverzi na bezduse

      0 0
    • McBlacky  

      dávám cafe latex tu užší

      0 0
        • Kubiczech  

          Vem radši tu, co radí kubad.

          0 0
          • McBlacky  

            je to asi fuk, nakonec se na koncích lehce odlepí obě, díky působení tmelu. Latex je tvárnější, líp se vytvaruje do žlábku. NT asi vic vydrží, ale zatím mi žádný kolo ani s jednou neselhalo.

            0 0
            • Kubiczech  

              Mně se zase lépe pracuje se žlutou NoTubes, takže je to asi na každém. Vydrží ale rozhodně déle, páska Caffé se mi v ráfku rozložila na ta jednotlivá vlákna a červený zbytek.

              0 0
            • kubad  

              po nalepení nahřeju horkovzdušnou pistolí hlavně konec pak to drží :D

              0 0
    • alinceb  

      Dostal sem nápad předělat přítelkyni kola na biku na bezduše, ale nechce se mi do toho vrážet prachy, takže CDD řešení.

      Ráfky jsou XC717. Pásku mám nějakou modrou 21–22mm širokou (netuší někdo, oč by mohlo jít? Specialized?), ráfek zalepím a přebývající pásku na kraji oříznu zalamovacím nožem.

      Dá se použít vytržený ventilek z klasické duše, když se nějak upraví? Tmel použiju od NT. Pláště RoR2.1 už s bezdušema jezdily u TJK.

      Jak to půjde nahodit na tyhle ráfky? A jaké minimální tlaky hlídat, aby to někde nezula?

      0 0
      • borda  

        Mam tu nepouzitou 3M pasku rubena, gumovy pasky rubena a jeden ventilek. Tak kdybys za to neco malo dal, tak bych to i poslal :-)

        Jo a pred casem jsi u me poptaval stribrnej predstavec a riditka bontrager, tak uz je to zase k mani.

        Kdyztak mail.

        0 0
        • alinceb  

          Ventilky bych potřeboval oba, ale spíš bych je chtěl zkusit zbastlit ze zbytků…:) No a ty rodla a forbec teď nejsou aktuální. Na to kolo jsme nakonec sehnali jiná…

          0 0
          • scret  

            jestli chces, mam doma rubenu sadu – neuspesne nahozenou, tzn. jen jsem spotreboval neco ty samolepici pasky, ktera je na h…

            Klidne ti to poslu za postu jestli chces… Nekdy mi pak na svihu koupis pivko:)

            Me je to k prdu…

            0 0
            • alinceb  

              Kua sem se pro to moh dneska stavit – byl sem v Přestanově na kolaudaci.

              Pošli mi do mailu na sebe telefon. Příští čtvrtek mám vodoprávku, tak tam zas pojedu. Můžu se pak za tebou zastavit někde v Ústí…

              EDIT: Klidně tě za to ve čtvrtek pozvu na kafe…;)

              0 0
              • alinceb  

                Tak protože jsem kluk zvídavý, už na tebe telefon mám.

                Tak mi aspoň napiš, jestli ses nerozhodl prodat mi ty FSA klandry…;)

                0 0
                • scret  

                  ty jsi kluk zvidavy a taky neodbytny:))

                  alejoo, kdyz jinak nedas:)

                  dneska jestli bude cas ti je zvazim a domluvime se po mejlu ju?

                  0 0
                  • alinceb  

                    OK. Ve čtvrtek tam budu od rána a nějak kolem oběda snad skončíme, tak bych pak mohl někam dojet…

                    0 0
      • McBlacky  

        modrá -pokud je spešl- tak na 717 mi to s ní drželo. Ale nahazovat jsem to musel kompresorem.

        ventilky mám dva mavic volný, jsou to ty starší typy co se nedají rozšroubovat. Byly používaný s mlíkem, takže jsou trochu ******** – dá se to z toho vyštourávat jehlou, celkem pruda, možná to jde chemicky netuším. Já je vyměnoval Šárce, protože mě sralo, že nejde dolít mlíko ventilkem :)

        150kč za oba? pá/so/ne vám tam budu ojíždět sníh, tak dej vedet :)

        jo a ghetto se starým ventilkem z duše se mi aktivovat nepodařilo, ale moc jsme tomu nedával, navíc to bylo v době kdy TLR neexistovalo a ráfky to byly taky nějaký obyč…

        0 0
        • alinceb  

          Vypadá to, že je to 22mm Roval. Tys tam ale asi lepil užší, ne? Já sem zkusil jen odřezek do jiné 717ky, co mám doma, a cca. 3mm se mi ohly nahoru (překvapivě :D ). Na ventilkách se asi domluvím se skřítkem. Stejně to budu ladit až na jaro. Teď do toho cvrndat mlíko, aby mi přes zimu udělalo ježky, je asi nesmysl…

          0 0
          • McBlacky  

            mě to lepili v servisu, maj roli Xmetrů modrý pásky od spešlu a klasicky to dávají do všech XC ráfků. šířka nevím, ale vzhledem k tomu, že Mavic 717 jsou jen 17ky tak budeš potřebovat nějakou hodně úzkou

            0 0
          • TJK  

            hlavne to budeme muset nahazovat u me a jesem na to zvedav… uz sem parkrat s plastema bojoval… no snad to pujde :-)

            0 0
            • kubad  

              ja to vozil s žlutou NoTubes páskou, jde to ale nahození kompresorem a až po boji

              0 0
              • TJK  

                blby je ze si u tohodle nepomuzes ani dusi :-( takze fakt i kompresorem je to boj…

                0 0
                • alinceb  

                  Máš kompresor se vzdušníkem – to prostě musí jít…;) Příští týden budu mít od Skřítka ventilky, tak to zalepím a můžem to zkusit. Jen by ty kola ještě potřebovaly dotáhnout. Možná je dovezu do servisu do JBC, protože kubad je moc daleko…:)

                  0 0
              • alinceb  

                A když už se patka chytla, tak držela, nebo sis musel hlídat nějakej minimální tlak, abys to nesvlíknul?

                0 0
                • McBlacky  

                  jakmile to klesne tak to vypadne :/

                  ale mě to drželo než jsem ojel plášť v pohodě, bohužel jen na předním kole, na zadní jsem to nedostal ani na benzínce.

                  0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.