• Kolomaz

    zlámal jsem o5 rám a tak hledám něco na čem by se dalo jezdit trošku dýl.Prosím poraďte

    0 0
    • Hejdik  

      AHA!? Road,XC,DH,FS,­BMX,......????

      0 0
    • RB_Rider  

      Doporucuju neco od RB. Treba RB CRX, to je bomba ram. Nechci propagovat to co mam. Pred dvema tydny mi me RB ukradli a ted jezdim na starsim GT a je to sakra rozdil. RB je mnohem lepsi. Geomertie, komfort, akcelerace…nes­rovnatelne. Jini mozna budou doporucovat ruzne NO SAINTY LUCIFERY…atd. scandiove ramy, ktere jsou trosku lehci, ale ver tomu, ze RB je trochu tezsi, ale urcite nebezpeci prasknuti nebude tak vysoke jako u tech ruznych zeslabovanych a odlehcenych ramu.

      0 0
    • mr.antik  

      Ať je to na cokoliv, jestli lámeš často rámy (technika, těžký terén, hmotnost?) tak spíš nějakou ocel. Např. Kona Explosif (XC)

      0 0
    • Nikolka  

      A co třeba Trek 8900?? Není sice nejlehčí (19" nějakých 1800 g tuším) ale měl by něco vydržet. Na Treky je 5 let záruka (i když tady někdo psal, že musíš splnit nějaké podmínky, ale to já nevím, mi nic takového neřekli a v záručáku jsem se nic takového nedočetla). Má ho tady pár lidí a chválí si ho. Já ho mám taky a taky můžu jen chválit…

      0 0
      • Jane  

        tady je těžký radit, když vážený Kolomaz nenapíše, na co ten rám chce a co od něho očekává:(

        0 0
        • Nikolka  

          no tak říká, že MTB, tak něco v té sekci…někdo mu poradí XCéčkovej rám, někdo na freeride, nekdo na DH a ať si chlapec vybere :)

          0 0
    • HastySnail  

      maminka mi vždycky říkala, že na silničce se po schodech nejezdí…

      0 0
    • Marry  

      Luzifera si nekupuj. Je lehkej, pevnej, tuhej, hezkej, 5 let zaruka a navic uz ho mam ja :-))))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.