• Dr.Canabis

    Sháním MTB – XC rám cca 10 000kč… jedná se o rám na kolech 26", moje výška 190cm. Já vím, že bych měl popřemýšlet o rámu na 29" a podobně, ale zatim mi to takto vyhovuje.

    Díky za tipy…

    0 0
    • pocestny  

      http://www.schlierseer-bikeparts.de/hardtail.htm Cube – Reaction 26er GTC Carbon Black / yellow 22 Zoll za 419€

      22" asi bude velky co? Omrkni tu stránku.

      0 0
      • Dr.Canabis  

        Ahoj, dik za tip.. 22" bude spíš velká no, raději bych něco v rozmezí 19"- 21", stim ze 21" by byl strop.

        Určitě děkuju za tip na stránky, projedu a podívám se, ten výběr, co se rámů na 26" týče, neni zrovna komfortní už..

        0 0
        • pocestny  

          Tak 19" jedine kdyby byl hodne dlouhej… Cuby jsou kratsi. Ale 21" tam asi nema. Dival jsem se na to z mobilu, tal treba jsem prehlidl.

          Mozna bys prezil i s 27,5" ramem, to chce trochu vic porovnat geometrie s tim co mas ted…

          0 0
          • Dr.Canabis  

            nn v 21" tam temer nic neni, ono hlavne na velikost 26" se tech rámů moc nedělá to je fakt.

            Možná se zeptám blbě pokud bych vzal rám na velikost 27.5" nebudu mit problém – (mezeru, vakl) tam dát svoje 26"kola..? mám hezký kola od Mavicku a měnit je nechci..

            0 0
            • pocestny  

              Bude par mm nize střed. Zmer si BB drop u sveho stareho kola. A najdi geometrii toho 27,5" ......... .......

              A taky porovnej delky zadni stavby. Kolikrat stare 26"tky mely delsi zadek nez dnesni 27,5"ky. Takze delka zadni stavby nemusi byt problem.

              0 0
              • Dr.Canabis  

                jop geometrii porovnam až si změřím to starý a pak porovnam s potencialnim novym rámem…jezdil sem 18.5" takže když bude střed o par mm niž problem nebude, mám dlouhy nohy..

                0 0
          • Dr.Canabis  

            http://www.cyklovb.cz/…-cerno-modry co si myslis o tomhle rámu..? znáš značku atp. .?

            pritelkyni sem stavěl kolo pár let zpátky MXM, ale tuhle neznám…kolo si postavit umim, ale už sem trochu mimo když se tomu nějak moc nevěnuju.

            0 0
        • Jakobo  

          Naopak, potrebujes minimalne 22". 19 a 20 bude malo. Podivej se na geometrii, ve 22" ma sedlovka jen 510 mm a horni trubka 597/620. S predstavcem 100 mm a primou sedlovkou bude posed akorat, mozna budes muset i dat delsi predstavec nebo sedlovku s offsetem. Moc bych se nerozmyslel a ram objednal dokud je k mani, nebo pak budes kupovat nejaky krivo svareny Force.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.