Merida Juliet TFS 100-D - co na ni říkáte?

14 nepřečtených
  • Slash

    http://www.merida-bike.cz/…s-100-d-2011

    Ahoj, poradte prosim. Jit do ni nebo ne?

    Je to pro mamku, 45 let, 65 kg, jezdi zatim na crossu. Teren bude hlavne lesni cesty, sterk, hlina, prach. Sem tam nejaka cesticka v lese, hlavne Kralicky Sneznik a Jeseniky, hodne kopcu.

    0 0
    • sudovec  

      Naprosto v pohodě, vůbec bych se toho nebál.

      0 0
    • juli  

      Za 14 tisíc s tímhle osazením? Ani náhodou!

      0 0
      • Slash  

        S cenou se dostanu nekam kolem 10k

        0 0
        • juli  

          Je to tvůj boj.

          Rám biku, má fajn geo pro dámu-pohodářku. Bohužel tohle vidím, jako jeden z mála kladný bodů tohoto kola.

          Vidlice-o Gile se tady napsaly spousty řádků a pochybuju, že některý z nich byl lichotivý. Navíc nejasnost v popisu – 80, nebo 100mm zdvihu? Teda né, že by na tom u téhle vidle záleželo…

          Neseriové kliky na čtyřhranu, jsou už dneska u kola téhle kategorie taky out.

          Brzdy-asi brzdit budou, ale nerozumím použití 180mm kotouče.

          Řazení-8spd Alivko, no budiž, aspoň to bude držák

          suma sumárum za mě ne, leda by se použitá vidle vyprášila a místo ní nasadila, byť levná, vzduchovka.

          0 0
          • Slash  

            Poradis tedy neco jineho, v relaci cca do 12k?

            Nebo si mam neco poskladat?

            0 0
            • juli  

              Pokud jsi schopný stavět, pak rozhodně tahle varianta.

              0 0
              • Slash  

                co jsem tak cvičně nahazel na kupkolu, tak se dostanu na 10 bez ramu, samozrejme trosku lepsi komponenty, asi to necham jeste projit hlavou.

                0 0
                • juli  

                  na alivku, nebo Sramu X.5, se záplety za 2.5 + brzdy shimano + Radion + kliky deore + rám v podobné kvalitě se musíš v pohodě do 13 vejít.

                  Nebo mi napiš e-mail.

                  0 0
          • se-se  

            zarazila mě jen zmínkam o kotoučích 180. ty považuješ 180ky za příliš malé nebo příliš velké ?

            0 0
            • juli  

              Na tomhle kole rozhodně zbytečně veliký.

              0 0
            • Slash  

              Na takovem kole se slusnejma brzdama by mel stacit 160/160. 180 je zbytecna.

              0 0
    • siafu  

      Juliety jsou hodně krátké, bez vyzkoušení by takto krátké kolo člověk naslepo nekupoval – pro mě by to třeba nebylo, protože ten rám je extrémně krátký…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.