• McBlacky

    Kdo se chystá?

    Zatím to vypadá na deštíček :)

    Anketa: Malevil...

    2x
    10%
    5x
    25%
    12x
    60%
    0 0
    • Darkson  

      v plánu mám dlouhou, ale jestli bude lejt, změnim plán na pivo a párek:-)

      0 0
      • McBlacky  

        já radši jen krátkou, abych to pivo a párek potom stihnul :)

        0 0
        • Darkson  

          Erika uvažovala, že by jela krátkou (myslim 38 km), ale po zjištění převýšení cca. 1100 m to rychle zavrhla:D…zadarmo nebude ani jedna z tratí:-)

          0 0
      • Medunka  

        já mám lepší plán :-)

        Silnici – Křivoklátské peklo :-) Zatím to vypadá, že se budu bavit před druhým balíkem :-D

        0 0
    • easyrider  

      Máš tam chybu, je to 110 km :) A já si je ujít nenechám, prý je ta druhá půlka o dost stížená aby se neremcalo, že je narozdíl od první části fádní… takže už teď mě bolej nohy. :)

      0 0
      • McBlacky  

        tak to jsem zvědav na ohlasy. Já jel dlouhou dvakrát a po Hvozdu mě to vždycky přišlo ze se jede jen aby se natočilo to kilo do cíle.

        0 0
        • easyrider  

          Měl jsem ten samý pocit a prý i někteří „eliťáci“, takže Radek Patrák nelenil, přeznačil a prý je to maso!

          0 0
          • Jenda  

            jeee to by bylo super, ta druha pulka byl fakt oser – jezdit kolem rance po satolinkach jenom proto aby to bylo dlouhy me deptalo

            0 0
      • kámen úrazu1  

        Nestraš. Pro mě je limit už teď hraniční, za sucha počítám tak 7,5 hoďky. Ale pokud bude mokro, nebo hodně bahna, jako třeba loňská Šela, tak zajet to za osm hodin – no nevím, sotva i na staré trase. A jestli přibyde dost terénu, limit dost možná nestihnu ani za sucha. :-/

        0 0
        • Sharka1  

          Tak jed 68 – i ta ti da cca 4h. Jaky ma smysl zavodit s limitem?

          0 0
          • karliner  

            Myslím, že na té nové 68 jsou 4 hodiny celkem solidní čas, vloni stačil na umístění do 100.místa a z holek to pod 4 hodiny měly 4. Ale souhlasím s tím, že boj s limitem moc smyslu nemá.

            0 0
            • Sharka1  

              Ja nerikam, ze to neni solidni cas, jen takovy odhad dobreho vysledku pro holku (cca = ±neco :-)). Ja tajne doufam, ze to letos pod 4 dam, loni mi to po nemoci a 24hodinovce dost nesedlo, letos je setup podobny, takze necekam zazraky, jen doufam :-)

              0 0
              • karliner  

                Já zase tajně doufám, že mne nezdolá „syndrom páteční noci“ a že mne opět nikdo nepředjede z Hvozdu :-)

                0 0
          • kámen úrazu1  

            Dlouhý mě baví víc. Takovej vejlet po značený trase, s občerstvovačkami, spoustou lidí, kde se zmáčknu víc než kdybych opravdu jela jen výlet. Ale nemusím do tak vysoký intenzity jako na kratších tratích. Za méně bolesti více zážitků. :-) I za cenu nestihnutí limitu.

            0 0
            • Jenda  

              porad to muzes udelat jak Kvetus ktera kdyz nestihla asi o 5 min limit a poradatele ji chteli odklonit tak jim rekla jak me k tomu donutite a pokracovala vesele dal (dokonce pak predjela i zaviraci kolo:-)

              0 0
              • kámen úrazu1  

                Pěkný. :-)Šikula.

                Já bych ale už asi ztratila nervy, kdybych věděla, že nestíhám limit v polovině a odklonila to v depce dobrovolně.

                No, jela jsem Malevil jen jednou, tož uvidím. Před dvěma lety jsem si to vyžrala, před tím nejhorším stoupáním na mě přišly babský potíže, přinesly s sebou bolesti, od tý doby to bylo výletování střídané odskakováním za stromy. A pak přišel ještě defekt. Zkouška nervů, ale obstála jsem, nezabalila, i když jsem dojela po limitu. Pro mě úspěch, hlava je moje velká slabina.

                Můžete někdo porovnat obtížnost terénu s jiným závodem? Předpokládám, že Jestřebky ani Sudety to nebudou. Teda, doufám. :-) Co má k tomu blízko?

                0 0
              • Medunka  

                a chvilku za ní jela Marťas, kterou odklonili na krátou a vzhledem k tomu, že asi neinformujou do cíle čísla, která nedala limit, tak se Marťas ocitla ve výsledkovce jako první baba na dlouhé, před Bárou :-D

                0 0
    • Cryzyy  

      Jedu dlouhou, ale po tomhle vikendu nemam tuseni kam dojedu :o) Ohledne trati po pulce – treba predloni mi celkem slusne seklo pri vyjezdu na Milstejn, ale je pravda ze po pulce to je (byla) uz celkem nuda, ale i tak to bolelo… „Doufam“, ze tam prida nejakej poradnej sajgon jako loni ty bahnoklacky pred cilem, kde to bylo na urvani prehazovacky…

      0 0
    • easyrider  

      Jooo, tak v sobotu má o rána do večera celkem slušně chcandit. Tak to bude maso! :) Přidávám ještě výňatek emilu od Radka Patráka, pro ilustraci obtížnosti upravené trasy:

      Ty vole,

      # včera jsme to projelí trasu na čtyrkolkách, jeli jsme to celkem svižně

      # cca 5,5 hodiny a naměřili 110 km.

      # To je teda mazec.

      #

      # Nechápu jak to můžou jet za 4 a kus hodiny

      #

      #

      # Radek Patrák

      :D Bude veselo…

      0 0
      • Nainen  

        Takže nás čeká rozbahněná trasa rozježděná od čtyřkolek a vytrvalý déšť? No paráda :-)

        0 0
      • karliner  

        Podle medarda pršet zase nemá..

        0 0
        • Mikša  

          Minulej rok stačilo aby pršelo den předem a trať vypadala jak bahenní rallye :)

          0 0
          • faba  

            Že bych loni jel někudy jinudy? Proti Šele nebo Silesii bylo naprosté sucho. :-)

            0 0
            • kámen úrazu1  

              No jo, loňská Šela… Nechávám NN i vzadu, jdu nasadit blatníky, někde snad najdu štítek na helmu, nesmím zapomenout kupu kapesníků na brejle. A přehlásím se na krátkou nebo se na to úplně vybodnu. Bojim bojim.

              0 0
        • Nainen  

          Medard od včerejška trošičku poupravil předpověď… Bude lejt a fest :-(

          0 0
          • Maty.dp  

            Jo tak má chcát od rána až do odpoledne. Trať bude jak bahenní lázně. Už teď je trochu blátivá. Bude to maso. Přemýšlím nad tím že snad raději pojedu jen krátkou. Ale co snad tu dlouhou nějak přežiju. Jen aby to vydrželo kolo. NN/NN, blatníky a olej na řetěz sebou. Pláštěnku jsem zavrhnul :-)

            0 0
      • McBlacky  

        já věděl proč jet jen 68. I tak to bude v tom lijáku hustá záležitost.

        Nemám nic jinýho aktuálně než RoR, RR takže očekávám zajímavý zážitek :)

        0 0
        • skier  

          No ale jak jsem se díval na trasu,tak mohu jet dlouhou a za tím Hvozdem přehodnotit situaci na krátkou.Pouze jedna chybka,že nebudu ve výsledcích ne? :-) ale zážitek bude.

          0 0
          • McBlacky  

            no jasný, dole pod Hvozdem to stočíš doleva a více méně z kopce to pošleš na ranč.

            Nebudeš určitě jediný :)

            0 0
            • Maty.dp  

              Pokud ale ujedeš tu trasu až po to rozdělení pod Hvozdem, tak už máš to nejhorší za sebou. Pokud jsem koukal na plán trati, tak potom už toho bláta tolik nebude. Vede to po docela rozumných cestách kde moc bláta nebývá.

              0 0
              • McBlacky  

                jistě zajímavé téma na zítřejší besedu a jezdci v cíli :)

                0 0
            • skier  

              Uvidíme,mám takové počasí raději,když je kolo ok,než nějaké horka nad 20 stupnu.Ta odbočka muže být poslední záchrana :-(

              Na Drásalovi na 100km jedu kolem svého baráku,to je teprve zátěž na psychiku.

              0 0
              • Maty.dp  

                To je největší problém, na téhle trati. V druhé půlce se motám kolem baráku a to lákadlo je hrozné. Prostě to otočit a za 10 min sedět doma u pivsona, nebo čaje s rumem :-))

                0 0
    • xshreck  

      kdy se to jede??

      0 0
    • kýsa  

      Špatně jsem se přiřadil měl jsem jet 60km. Je škoda že nemůžu,měl jsem bouračku :( Ale možná lepší,když nepojedu,když bude pršet… Tak ať se daří na závodě bajkeři :-)

      0 0
      • kyss  

        Zranil se, když přenášel kolo přes bláto! :o)

        Kdyby jsi to jel, tak to kolo neseš furt na zádech až do cíle :o))

        Brácha, bylo to opravdu výživný. Chyběl jen v cíli ženský zápas v bahně :-)

        0 0
    • fisafisa  

      Není tu náhodou někdo z K.Varů a okolí, kdo jede taky na Malevila? Zatím jsem sám :-( Ale jedu každopádně kilo, ať si to užiju :-)

      Kdyby náhodou, jsem na 724080772.

      Fíša.

      0 0
      • marcus.ss  

        sakra vyměnil bych 60 tku za trasu pro handikepovaný :-d, nenašle by se někdo :-d

        0 0
    • Darkson  

      noční deštíček byl:). když ráno pršelo, dlouhou jsem vzdal. kolem 8 přestalo, tak jsem vyrazil aspoň na start 70. startoval jsem úplně odzadu, tak bylo příjemný předjíždět kvanta lidí, i když se to občas na trati zezačátku zaseklo nebo slezlo. po pár km se mi začla sukovat malá pila, tak jsem celou trasu musel jet na střední nebo občas tlačit…pro mne mazec, jsem koukal co všechno jde vyjet. jinak pohoda, krize žádná, bahna dosyta, jen to 2hodinový pucování kola mi fakt nebavilo.

      gratulace bednařům – co jsem postřeh, tak Gorgov 3. a Janča dokonce 1. v kategorii:)

      0 0
    • lodyh  

      no měli jsme asi štěstí jako kráva:) půl hodiny před startem chcanec ale přes závod už pak nekáplo, i když bláta bylo požehnaně. nějak sem si nepropočítal přesun na start a když jsem přijel, slyšel jsem jen „10 sekund do startu“… takže úplně odzadu, předjel sem hromadu lidí, ale na 20 sem trhnul plášť, mlíko cákalo všude kolem. takže duše a moh sem všechny předjíždět znova… no nakonec ještě další dva defekty, s dušema už prostě neumím:D, ale myslím že tolik lidí jsem ještě nikdy nepředjel:)

      poprvý na takhle dlouhý trati, překvapilo mě že celkem pohoda až na krizovku při výjezdu na hvozd.

      kolo řadilo překvapivě dobře celejch sto kiláků, ani moc nestřílelo.

      no a koukal jsemco se tam vzadu odehrává za příběhy… lidi občas táhnou kolo jak pytel brambor a to i z kopce, občas sem nestačil zírat. ale všeho všudy sem si to fakt užil, trať byla krásná. příští rok zase a zase dlouhou i když budou padat trakaře:)

      0 0
      • Beeda  

        predjizdet ty vzadu z dlouhe bylo celkem peklo, jinak vse ok…posunul bych starty o 2h…

        0 0
      • Smazaný účet  

        Malevil jsem jel na bahně párkrát a není to zas tak strašný :-) ty lesy tam to nějak líp absorbujou…tady kolem Prahy lehce zaprší a to jílovatý blátíčko je smrt :-(

        0 0
      • vsn  

        bahna bylo požehnaně… pořadatelsky zvladnuty suprove (značení, občerstvovačky) přežil jsem to bez pádu. Co mě nejvíc zarazilo ale bylo, že lidi jsou fakt dementi a prasata co si nedokazou odvest ten jejich posranej gel až do cíle nebo na nejbližší občertvovačku a hazej to po lese … chudáci organizátoři pak! Jel jsem kolem 130. místa celkově (trasa 103 km) takže né uplně vzadu a ty lidi v předu by snad mohli už vědět jak se chovat.

        0 0
        • karliner  

          S tím suprovým pořadatelským zvládnutím bych to zase neviděl letos tak růžově.

          1. neskutečná fronta na mytí kol, nechápu, co by bylo za trabl přidat

          pár wapek

          1. jen jeden stánek s pivem a limčou za poukázky
          2. mnohem chabější pořadatelské zabezpečení trati oproti minulým

          letům, včetně hodně nebezpečných míst (třeba prudký sjezd po lesní cestě z Krkavčí skály zakončený ostrou levou – ani jeden pořadatel, ani upozornění, práci pořadatelů suplovali mí kamarádi, kteří si navíc od spousty riderů vyslechli nadávky za to, že je neupozornili dřív, čímž jim zprostředkovaně děkuji a vzkazuji nadávajícím, že se na to příště kamarádi vyserou a nechají je nabít si huby…)

          1. „uklízecí“ četa v pořadatelských vestách složená z několika

          puberťáků, pro které byla největší prdel odkopnout odhozený obal co nejdále od trati (nad občerstvovačkou pod Hvozdem)

          1. pořadatelé měli naprostý bordel v tom, kdo do cíle dojel a kdo je

          ještě na trati

          Ale i tak českej nadstandard.

          0 0
          • vsn  
            1. wapky – od nás jeden co dojel asi pul hodky predemnou (byl na bedne)

            měl v době mého příjezdu už umytý kolo. a byl vykoupanej – takže to zas tak hrozny asi nebylo.

            1. u jídla to odsejpalo takže jsem čekal max 5 minut
            2. žádnýho nebezpečnýho místa jsem si nevšiml, všude byly

            vykřičníky – pravda, že s technikou problém nemám

            1. jak můžou mít bordel ve vysledkach když to měří sportsoft? …

            vždy se dá něco najít ale i tak mi to přislo o dost lip zvladnuty než třeba Šela kde ve sjezdu byl ve výšce hlavy strom (pro ty co jsou trochu větší) jet za někym tak ho vubec nevidím.

            0 0
            • Beeda  

              1.blbost, vapky (vsechny3)se podelaly asi 30min po dojezdu prvnich z 70, presneji kdyz jsem prisel na radu:-) tak to tam jeste s tim typkem spravoval s nejakyma hrabema, aby to nasalo vodu, no jakstaks to dali do kupy, ale 40min se stanim v trapu, jo po me to zase zacalo blbnout:-)

              3. nebezpecny nebylo, ale vlitnes tam a prejedes to…karliner: na ty divaky jsem kricel i ja:-)at aspon ukazujou kdyz uz koukaj:-) taky prislo mi tak ze min poradatelu/ob­cerstveni na trati,tzn 2× na 70km…

              no 600–850kc za starovne je dost…

              0 0
              • vsn  

                1. no fakt jsem prijel v case 6:28h do cíle a ten co dojel pul hodiny předemnou už měl umyto a vykoupáno :) – ja budu mít zítra až teda.

                občerstvovaček bylo požehnaně… každých 15 km, byly tam i gely a na 3 nebo 4 parktool stan kde meli hadici na oplachnuti, olej atd.

                0 0
                • Beeda  

                  cti poradne, pisu na 70 tam jen 2×, jestli neco bylo v petrovicich, tak asi az k te 40km, protoze nam tam leda ukazovali, ze 70ka ma ject dolu…

                  0 0
                  • Adapa  

                    Tak to jsem jel asi jinudy, jeden bufet jsem míjel a u třech stavěl.

                    0 0
                    • karliner  

                      Taky si myslím, že na 70 byly tři (a jeden se míjel, páč byl pro 40 km) – první u Kristýny, druhý u Petrovic a třetí pod Hvozdem. Ale Beeda je chrt, je klidně možné, že si jednoho nevšiml :-)

                      0 0
                • karliner  

                  Počítám, že 6:28 jsi měl na dlouhé, v době tvého dojetí byla na wapku minimálně půlhodinová fronta (spíš ale o dost víc), to mi přijde dost blbé. Pokud jsi měl 6:28 na střední, tak věřím, že to mohlo být volnější :-)))

                  0 0
                  • vsn  

                    na dlouhý… krátkou bych musel platit :) ale dlouhá se mi moc líbila … pěkný sjezdy kde jsem dycky předjel hromadu lidi … nejpěknější bylo místo jak se sjižděla taková skalka a pak tam byly takový technicky výjezdy hned za tím že se muselo nadhodit kolo … :)

                    0 0
            • karliner  

              Ad 2. – všimni si, že píšu o stánku s pivem a limčou :-)

              Ad 4. – sháněli jsme kamaráda, o kterém věděli naposledy z kontroly u Kristýny, pak nevěděli nic, dojel cca 5 minut po našem dotazu, čili koberec pod Hvozdem už v době dotazu musel mít projetý, zástupce pořadatele s lehkým úsměvem sdělil, že nic nevědí o dalších 50 chipech..

              0 0
              • vsn  

                2. OK, máš pravdu, je fakt, že než mi bylo doneseno pivo jsem měl guláš skoro snězenej.

                4. pokud nefunguje čip tak to je průšvih no … pokud ho neztratil.

                Možný je, že to zvoral třeba i sportsoft … třeba průběžný pořadí MX poháru je nějaky divny – každej má že jel 67km trasu (s podivnym časem), někdo nedojel a má tam nějakej čas a body za první místo … ;)

                0 0
                • Orbis  

                  protože to jsou časy a výsledky z Mostu a ne Malevilu…

                  0 0
    • McBlacky  

      Servis našich kol mi zabral déle než závod, ale jinak ok.

      Místy Kings of Drift :)

      Nakonec mě to bavilo, nové vylepšení v Německu je bomba. Na Hvozd jsem se kousnul a vyjel to od občerstvovačky až nahoru bez šplápnutí na zem.

      15./7. na střední trati a 7 minut nám chybělo na bednu v teamech :( to jsme provařili Otovým defektem a jeho problémy se šaltrem.

      tak zas za rok

      0 0
      • Maty.dp  

        Jo vylepšení v SRN bylo dobrý. Super bylo, ale až to na dlouhý kolem Luže. Jsem myslel že chcípnu.

        Na trati jsme se určitě nepotkali, protože když nás dojížděla špic z 60, tak jsem stoupal do Hvozdu. Dojel jsem celkově kolem 200 fleku. Jinak od 50 km mi to blbě řadilo a pomáhal jsem si kopáním do přehazky a taháním na tvrdo za lanko, ale dojel jsem to. Včera po dojezdu jsem prohlásil, že dlouhou jsem jel naposledy. Dneska mohu říci, že se mi to i líbilo.

        Jinak bahna hrozně moc. Odepsal jsem řetěz, asi to odneslo nějaké to ložisko a pravděpodobně i hazka.

        Tak zase za rok.

        0 0
        • Beeda  

          no mozna si se MB videl, ja jeste stihl predjet vsechny holky z dlouhe a prvni dojela 142.abs…

          0 0
      • Cryzyy  

        Priste jedu kratkou, abych nemusel cekat hodinu na myti kola…

        0 0
    • Gorgov  

      Startovat na dlouhej, znacne blativej, Malevil 2 minuty po startu bylo hodne zajimavy :) Aspon muzu rict, ze ty, kdo byli za mnou, sem skutecne na trati predjel :)

      Jen bych potreboval aby to melo tak jeste aspon hodinu, abych stihnul dojet toho polaka… Sil bylo ke konci na rozdavani, hold moje turisticky tempo tohle umoznuje :)

      0 0
      • teepeex  

        tyvole dobry,

        davas i zevlovinove celkem slusny vysledky ty bejku>]

        0 0
      • Smazaný účet  

        jsi chrt a tady se to potvrzuje :-D

        0 0
      • Cryzyy  

        a proc jsi startoval tak pozde ? mozna jsem za Tebe mohl skocit do haku, nicmene jsem se po vikendove 24h drzel planu, ze pojedu hodinu-dve volne a kdyz to pujde, tak to pujde, takze jsem jel vlastne zavod jenom 3,5h :o)

        0 0
    • skier  

      Jel jsem Malevil poprvé,přece jen je to od nás z Asie kus cesty.Trasa se mi hodně líbila-jedna z nejlepších u nás v zemi zázraků.Druhá půlka se mi snad i líbila víc,akorát ten druhý Hvozd si mohli odpustit.Singly,mech,bo­růvčí,krásný les,skály…no paráda.Značení bez chyb.Tak vzorné regulovčíky s praporky jsem už dlouho neviděl.Mytí kol katastrofa.To malé závody řeší místními hasiči a odsýpá to.Jinak jsem nechápal jak Standa Hejduk-vítěz krátké, dával výjezd na Hvozd.Za celou dobu nebyl žádný konflikt.Všichni se vzájemně respektovali,proto už jezdím, až na vyjímky, pouze dlouhé trasy.

      0 0
      • Beeda  

        jj trat je krasna, me i to matlavo bavilo, takove hrave, tech par veci se pri takove ober akci dicky stane, u me Malevil70_2011 za 1– .

        0 0
    • royal  

      No ja jsem na 40-tym km ulomil presmykac, takze jsem jel zbylejch 60 taky na stredni placku – nebyl to zas tak hrozny, velkou na tyhle trati clovek nepotreboval a malou jsem tam 2× dal rucne ;-).

      Bahna (toho tezkyho kde ujizdel zadek i predek) a nesjizdnejch useku na muj vkus az moc. Obcerstvovacky se oproti lonsku celkem zlepsily, jenom myti kol stalo opet za houby. Organizatori by si mohli vzit priklad z KS, kde uz druhym rokem nemaj wapky, ale jenom 8 zahradnich hadic a odsejpa to perfektne ;-)

      0 0
    • Nainen  

      Jsem si říkal kdo asi nechal na pátém kilometru to červené sedlo, a on sám vítěz… http://mtbs.cz/…kovka-zavody

      0 0
      • Beeda  

        a jeden z Cernych konu ho nasel a za poctive vraceni mu bylo darovano:-)

        0 0
        • Cryzyy  

          najit cervene sedlo v zelene trave nebyl problem, ale tahej se s nim dalsich 90km :)

          0 0
          • Medunka  

            jako jet 90km ze sedla? zírám

            0 0
            • Cryzyy  

              to netusim, zda jel bez sedla az do cile, nebo nekde dostal nove, ale do cile dojel, tak asi jedna varianta prosla

              0 0
            • Cryzyy  

              Podle fotek sedel na sedle uz Rynolticich a jede za skupinou, takze dostal nove.

              0 0
              • skier  

                Teď když to tu tak čtu,tak si myslím,že mu ho dala Pavla Nováková.Ona tam tak divně stála u trasy,když jsem projížděl.

                0 0
                • McBlacky  

                  z logiky věci mu musel teda rupnout upínací šroub/šrouby, zámku sedla

                  0 0
                  • skier  

                    ááuvajz…z toho může být nepříjemně bolestivé zranění s trvalými následky :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      záleží na zámku. U některých to zůstane viset na druhém šroubu, případně to chvilku drží než to upadne úplně.

                      Loni se to stalo Sharce u sedlovky EC70 a akorát jsem ji nahradit prasklý šroub, šroubem z víčka představce a jelo se dál.

                      0 0
      • McBlacky  

        viděl jsem ho tam, a předpokládal, že má ustřelený lyžiny. Stejně bych pro něj nestavěl :)

        divný, že ho nesebral nikdo z dlouhý

        0 0
    • McBlacky  

      report ze 72km trasy jak jsem to viděl já

      http://mtb-blog.cz/…up-18–6–2011

      0 0
      • Bumerangista  

        Dobrej závod. Gratulace. Ale nesmíš nadávat na ty, co jedou dlouhou. To spíš pořadatel by měl tohle trochu jinak vmyslet.

        0 0
        • McBlacky  

          nj ke konci se tam ještě motali 40kaři. Víc lidí mi říkalo, že to pořadatel letos nenavrh optimálně s časem startu a trasami.

          Podíl na tom mělo dle mého počasí, protože co jsem viděl, tak hodně borců tlačilo sjezdy kde se dalo jet i docela rychle. Navíc když brzdíš do kaluží na rychlost chůze a do kopce tlačíš protože ti to klouže… Tím pádem krátkaři dojeli těch dlouhařů zbytečně moc. Kdyby bylo hezky a více sucho, dojel bych max třetinu a více rozptýlenou.

          0 0
          • Bumerangista  

            Nejhorší je, že čelo 70 dojíždělo 100 právě v těch singlech do Oybinu, kde to bylo o hubu i tak. Já třeba jsem jel výlet (po Loudání) tak jsem neměl problém i zastavit a nechat projet, ale pro hobíka, který jede na krev je stejně na hovno uhybat eliťákovi, který nadává, jako pro eliťáka vyhejbat se planktonu. Myslím, že by to vyřešila teprve o hodinu pozdější start, nebo místo motání pasek na začátku do dlouhé přidat něco kloudnějšího po rozdělení tras. Třeba EU mistrák si takhle příští rok nedovedu představit… až se tam zrakví nějakej borec z Německa protože do něj narazí nějakej Francouz z jiné trasy ;) tak to bude asi dost konflikt.

            0 0
            • karliner  

              Řekl bych, že mistrák změní max to, že na dlouhou se přihlásí o pár desítek profíků víc, 70 se to vůbec nedotkne, páč ta euromistrákem není. Ale vidět je dlouho, kdyby 70 startovala o dvě hodiny později, kromě zpruzelých pořadatelů na odbočkách by to asi nevadilo nikomu a elita ze 70 by předjížděla pár pochodujících hobíků ze 100 zase ve výjezdu na Hvozd, jak to bývalo dříve..

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.