• Bumerangista

    Malevil 2009

     

    Odkaz na oficiální stránky

     

    Každý závod je hrdý, když je na BF založené vlákno a poslední dobou se na vlákna i odkazují na svých stránkách. Tak je potřeba být slušný ;)

     

    Anketa typu, jestli někdo jede nebo ne tu není, protože se můžete podívat do startovky.

    0 0
    • Bumerangista  

      Doporučujete stanování na ranči? Není to zadarmo ale prý tam maj i teplou vodu.

      Bábovky, které nestanují nikdy, nemusí odpovídat ;)

      0 0
      • Bumerangista  

        Děkuji za rady, hodily se ;)

        Pro další ročníky, až to někoho bude zajímat:

        Stanování je ok, pěkná travička, bílzko celého dění při dojezdu… to je fakt potřeba. Jen jsem nenašel teplou sprchu, i když myslím, že ty od závodu nebyly úplně ledové. Dojezd do Jablonného na start trvá max 20 minut, z kopce. Dobré na rozjetí.

        Doporučuji.

        0 0
        • přišlapávač  

          těch 20 minut jsi to jel ale přes Hvozd, ne? :-)

          0 0
          • Bumerangista  

            ;)

            Musíš započítat tu stopku, kde se při čekání na díru v provozu nakupí celý peleton. A potom také kochání krásným barákem v zatáčce u rybníka.

            0 0
    • Bumerangista  

      Jedno místo volné v mém autě… snad se tam dvě kola vejdou:

      Pátek 18–19 odjezd z Černošic, Sobota po závodu dojezd do Práglu.

      0 0
    • Darkson  

      jedu a těšim se, muj první letošní závod.

       

      btw, neví někdo, jestli se dá dojet autem a zaparkovat na Hvozdu? Kvůli manželce s prckem. díky

      0 0
      • karliner  

        Dá, ale nikdy se to nesmělo a doufejme, že to tak zůstane i letos…

        0 0
        • RedAce  

          normalne po ty ceste nahoru jak se jede na kole, ne? kdyz tam prijede jeste pred startem, tak snad problem nebude…

           
          0 0
          • karliner  

            Píšu, že dá, ale že tam je zákaz vjezdu a doufejme, že to tak i zůstane…

            0 0
            • Darkson  

              podle mapy to vypadá, že tam vede nějaká jiná cesta z Německa, tak jsem myslel spíš tu. ta co je na trase mě fakt ani nenapadla:-)

              0 0
    • kihsleek  

      Taky teoreticky (VW Polo) jedno volné místo v autě z Liberce. Kdo by se chtěl svýzt, ozvěte se na mail.

      0 0
      • karliner  

        jestli nabízíš jedno volné místo pro cyklistu s kolem do VW Polo, tak to nabízíš rovnou prázdné auto, protože nejedeš?

        0 0
        • heretik  

          Nech na hlavě, pro zapáleného cyklistu není malých aut!

          Pár příkladů:

          Felicie (krátká verze, ne kombi) – bez problémů jsem tam dostal dvě zcela nerozložený kola (a samozřejmě dva lidi)

          Předloni na Salzku jsme jeli větším kombíkem v pěti lidech, s pěti kolama (ale ty zas byly pochopitelně všechny rozložený

          Do Peugeota 307SW dám dvě kola, kočárek/vozík, 3 lidi (dítě v sedačce) a bágly (největší tašku má vždycky malej, a k tomu ještě postýlku zvlášť)

           

          Takže 2 lidi a 2 kola do Pola úplně v pohodě… v nouzi i tři.

          0 0
        • kihsleek  

          Ber nebo nech bejt pane. Ovšem upozorňuju, že jedu dlouhou, takže výjezd brzy ráno.

          0 0
    • petebike  

      tesim-netesim – snad to nejak pojede a ma bejt i hezky…nejvic se tesim do cile az bude po vsem :-)

      0 0
      • Zerocool  

        hlavně makej, tentokrát jsem support, takže budeš pod drobnohledem…

        0 0
        • petebike  

          doufam ze podas nejakou lahev – samo ze plnou :-)

          0 0
          • McBlacky  

            v jedný ruce zelená v druhý rum :)

            0 0
          • Zerocool  

            znamená to, že mám vzít slivovici?? a večer se stavíte na dřevomorku? na vážně, pokud mi něco dáš před startem a pojedete kolem sebe, tak jsem schopen ti samo něco podat…

            sava nebude supportovat?

            0 0
            • petebike  

              ja doufam ze uz pojedu pred Alenou, ale clovek nikdy nevi – porad trochu ko ze soboty…pred startem na namesti budes ne ? vemu lahve dve a uvidi se to bude stacit.....jidlo si povezu v sobe anebo sebou :-)…

              sava pojede s prckem na kole takze na to nemuzu moc spolehat…

              0 0
    • cobra  

      Chtel bych pozadat nekoho z Prahy, kdo jede Malevil, jestli by mi nemohl vyzvednout za drobnou uplatu vyhru (spacak Husky), kterou jsem vyhral v soutezi na mtbs.cz, staci zajit do kancelare zavodu a tam spacak vyzvednout. Byl bych za to velmi vdecny.

      0 0
      • Zerocool  

        a máš notářsky ověřenou plnou moc?

        0 0
        • cobra  

          Tu nemam, ale udajne by s tim nemel byt problem, staci rict nejaky kod.

          0 0
          • karliner  

            Ha!

            Zerocool je pěkně lstivý a mazaný :-)))))))))))

             
            0 0
            • cobra  

              Myslis, ze to chce vyzvednout a spacak si nechat? :) Divil jsem se, ze reaguje kdyz je z Ostravy … :)

              0 0
              • karliner  

                To byl vtip ;-)

                Kdybys nikoho nenašel, tak ti to klíďo vyzvednu.

                0 0
                • cobra  

                  Ja vim :), tak to bys byl moc hodnej, dekuju. Pozdejc ti poslu na mail ten kod (zatim ho jeste nemam, nejakym nedopatrenim mi ho z mtbs.cz jeste neposlali).

                  0 0
                • Zerocool  

                  tak to doufám, Karlíku:)

                  0 0
    • Pajaa  

      Poradí mi někdo jestli vzhledem k počasí mám nazout NN/RR nebo NN/NN :) please

      0 0
      • přišlapávač  

        RR/FF :-)

        0 0
        • Pajaa  

          Ty chceš bejt o jedno místo lepší co :) s tím bych asi moc nevyjel …

          0 0
      • kihsleek  

        NN/RR, vypadá to, že to s těma bouřkama zase tak horký nebude ;)

        0 0
        • Sibstr  

          A kruciš, tady se už takhle taktizuje. Já mám už obuto NN/RR a měnit rozhodně nebudu;-)

          0 0
          • kihsleek  

            :D no já osobně mám na kole RR/RR už z výroby, a než ho splatim, tak to jen tak přezouvat nebudu… každopádně to vypadá, že na malevil mam letos s timhle obutím štěstí :)

            0 0
    • art1  

      tak jak to dneska dopadlo ?

      0 0
      • RedAce  

        počasí se povedlo

        0 0
      • civetta  

        Pocasi super, trat jako obvykle taky, akorat teda „vyjezd“ na Luz a tu lapalii pred cilem jsem skoro obrecel. Ale protoze jsem celou zimu nesedel na kole kvuli zdravotnim problemum, dalo se jisty trapeni cekat, ale kdo by jel kvuli takovy prkotine detskou, zejo :-)

        Takze jsem moooc spokojenej s tim ze jsem prezil a a skoro stihnul i svuj predpokladanej cas 8:00…

        Jo a bikera na cernym speslu se samolepkama Bakov devils timto zadam o vraceni pumpicky (nenapadlo me ze pojedu tak „rychle“, ze me od Scharfensteinu do cile nedojede) - ja vim ze „pro dobrotu na zebrotu“, ale treba se prihlasi…

        Jo a jeste neco: kdo zasypal TU kaluz??? nastesti jich bylo dost novejch jinde :-)

        0 0
    • Darkson  

      tak letošní Malevil se vydařil. počasí vyšlo skvěle, i přes mé obavy po noční bouřce bahno nebylo, neměl jsem defekt a zabloudil jsem jen 20 metrů ve stoupání na Hvozd:-). krize tradičně byla, tentokrát v bonusovém stoupání na Luž. a ten bonus na závěr, to jsem tedy klel:-).

      celkově tedy spokojenost, i když jsem si myslel, že pojedu rychlejc. jinak zázemí na ranči je nejlepší, co jsem na závodech zažil, obzvlášť pro rodinku s dětmi, takže snad zase za rok.

      0 0
      • Darkson  

        taky mne ještě dostaly 2 věci. první byla Zacova růžovobílá svině, to je fakt mazec! pak také jedna německá dívčina, která mne v prvním technicky těžším sjezdu předjela. jedu si to svoje z kopce, najednou za mnou slyšim mlácení řetězu, tak trochu uhnu a kolem mě se prořítí slečna na HT, skočí bez mrknutí oka půlmetrovej dropík s dopadem do zatáčky a valí to dál…mám podezření, že to tam měla důkladně najetý, protože takhle se v neznámým terénu nejezdí, ale stejně respect! :-)

        0 0
        • Pebe  

          kdybys nepsal „německá“ měl bych podezření že Karkulka jela Malevil :-)

          0 0
        • Smazaný účet  

          jak víš že Němka? ona něco říkala? :-O

          0 0
          • karliner  

            prej to v tý rychlosti úplně nepochytil, ale znělo to jako: „links du trottel…“

            0 0
        • McBlacky  

          protože vím, že „to tvoje“ je ve skutečnosti hrana jako prase, musela bejt z jinýho světa :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            überžena?

            0 0
          • Darkson  

            hranu jsem nejel, ale ani pomalu. tohle je ona:

            http://www.fotokocian.eu/index.php?…

            při pohledu do tváře nemůže být o národnosti nejmenších pochyb:-)))

            0 0
            • Hnoj  

              Tohle je na 100% Gertrůda !

              0 0
            • easyrider  

              Vedle týhle ženy jsme kempovali a ve skutečnosti ani tak hrozně nevypadala. :)  A ten ZAC si docela nehezky ohobloval svý růžovoučký kolesa řetězem. Stačilo jen seřídit doraz na šaltru… Jinak závod pěknej no, co jinýho dodat. :) Hlavně výjezdy a sjzezdy – to prostě nemá konkurenci!

              0 0
              • Jenda  

                no nema konkurenci – letos jsem s klidem vynechal protoze mi prijde ze nektery v podstate silnicni pasaze jsou tam jenom aby to bylo dlouhy. Jako zavod je to peknej, organizace jedna z nejlepsich ale ze by to bylo nejak supertereni a technicky narocny to bych netvrdil.

                0 0
          • fousek  

            Tak nejak

            0 0
        • Hnoj  

          Jo to ZACovo monstrum je fakt unikátní záležitost a bude mě strašit ještě mnoho nocí…

          0 0
    • jecnak  

      No tak jako kazdej rok :-) Proste prokletej zavod. Priste snad pojedu detskou a tim tu smulu rozseknu. Trat samozrejme supr, ten bonus na Luz taky, ale ta motanice u cile uz se mi nelibila.

      0 0
      • Bumerangista  

        Motanice v cíli byla naopak velmi vtipně ozvučena nezávislou kapelou na louce, a také setkání trasy v protisměru –1km a –2km, pro vzájemné povzbuzování závodníků. Dle mého názoru skvělé nápady.

        Jen to poslední bláto, to byl problém. Abych ulovil jedno místo závodnici, která mne tahla posledních 20km (děkuji) jsem to bláto projel, a asi 2 deci se mi usadili ze zadu na startovním čísle a smrdělo mi to pod nosem poslední dva kiláky. Něco jako průnik kozího, pštrosího a lamího hovna. Hrůza.

        0 0
      • crom  

        co jse stalo za problem,ze ses motal tak vzadu??rikal jsem si ze tenhle dres nemuzu videt driv nez v cili;-)

        0 0
        • jecnak  

          Ono toho bylo klasicky vic najednou, ale i kdyz se mi nejelo vubec dobre, tak bez technickych problemu a svych zmatku bych bez problemu dojel o hodne driv.

          0 0
          • crom  

            znamy(53.)mi rikal ze na 60desatem km jste jeli jeste usebe,tak jsme se tomu pak prave divili

            0 0
    • petebike  

      Bylo to pěkný. V cca půlce defekt, ale ani jsem nemusel zastavovat a samo se to zalepilo jen sem to odjel na nižší tlak…někde kolem 60 km mi začlo sekat takže sem do sebe nafutroval všechno co zbylo v dresu a docela se to povedlo ještě rozjet takže sem si i ke konci pěkně zazávodil :-)))

      původně plán zajet kolem 5 hodin se díky změně trati zdál v průběhu závodu nereálný :-/, ale s umístěním jsem tak nějk spokojenej hlavně že se mi jelo líp než před týdnem :-)

      68 abs. na dlouhý

      večer ještě hodim link na fotky

      0 0
      • petebike  

        foto

        0 0
        • art1  

          ta fotka kde je Giovan  ( Robert Novotný ) je fakt pěkná

          0 0
      • Mug  

        He he na té 2. fotce jsem dokonale schovanej (kouká jen kousek vidle). Dobře jsi jel ;)

        0 0
        • SavaH  

          ha tak uz vim kdo jsi, no me se ten konec nejak rozjel – tak nejak to nechapu i kdyz sem pak celou noc nespal a jeste vcera sem „svitil“ :-D

          0 0
      • Pajaa  

        Koukam na ten graf z Polaru a hlavně na ten souhrn kolik procent bylo do kopce, kolik z kopce a tak. Mě to ukazuje jako by byla polovina po rovině … by mě zajímalo kde co mám blbě nastavený :(

        0 0
      • Bulda  

        zkus si odpovědět na otázku co by kdyby, provokatere :))) to zas hřeje u srdce mě a ke spokojenosti stačí :D

        0 0
    • Eva  

      Hmmm,tak letos se to nepovedlo,muj prvni nedokonceny zavod :-(

      0 0
      • petebike  

        jau co si delala ?

        0 0
        • Eva  

          Kombinace sotolina v zatacce a obrubnik u silnice :-),samozrejme k tomu patri jeste nejake odreniny,fakt ted krasne vypadam,lehla jsem i na Sele,takze oba boky sedreny :-)

          0 0
          • petebike  

            se dej do kupy ! P. a S, a T.

            0 0
          • Bumerangista  

            Nebylo to náhodou po Hvozdu v pravé zatáčce z kopce? Tam jsem skončil málem ještě hůř, ale asi jsem byl v minulém životě cirkusákem.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.