• jecnak

    Tak jen me napadlo, ze by to byla dobra prilezitost poznat lidi z fora. Jedu zatim ja, Blacky, Lempl, Darkson, Gung-Ho. Prijizdime uz v patek, jedeme dlouhou.

    0 0
    • Daf  

      Co vim tak jede jeste Beeda, Savah, Pete, Bulda, Focus bracha a moje malickost…

      0 0
      • Beeda  

        Pak Habib s Lukou, a prej berou toho jejich kralika:-)mnam B.

        0 0
        • Luka  

          :) No.. Luka nejede, a Habib to ma diky perfektni chripce taky nakloneny… takze maximalne se uvidime v cili u piva :)

          0 0
      • jecnak  

        Jeje to nas bude dosti. Ja jen doufam, ze nebude snih…

        0 0
        • goood  

          Coze? Snih ?? Tam fakt jeste je ?

          0 0
          • MaPa  

            Před měsícem nebyl ani na Hvozdu, takže jestli teď v neděli nenapad tak není.

            0 0
            • raceface  

              Když tak na ten kopec koukám, tak myslim, že tam žádnej sníh není…

              0 0
      • Bulda  

        no, a jelikoz mas vlastni auto, muzu nekoho vzit :))

        0 0
    • goood  

      Ja jedu taky, dlouhou, ale v cili na me cekat nemusite :-) Zvlast po tom jak jsem dopadl na Sele to vidim ne moc dobre ;-)

      0 0
    • McBlacky  

      tak doufám, že v sobotu po závodě pořádně zakalíme, kdo zůstane do neděle?

      0 0
      • Gung-Ho  

        No nebude-li extra hnusně, tak to máme s Darksonem rozhodně v plánu :-)

        0 0
        • Darkson  

          jelikož si s řidičem Chuckem dáme po dojezdu pár piv, bude stav počasí naprosto irelevantní a prostě se zůstane. BTW předběžně plánujeme v neděli dát nějakou kratší vyjížďku, když už tam budem, tak doufám, že se všichni příliš nezmatláte a pojedete taky:)

          0 0
          • McBlacky  

            no já budu muset bohužel jet hned ráno v neděli domů, takže Lempl s Ječnákem pokud nechtej jet pak na biku do Prahy budou muset taky :)

            0 0
    • raceface  

      Já jedu dětskou…

      0 0
    • quassar  

      Jedu dlouhou, ale moc se nezdrzim, vecer uz mam nejakou akci zas nekde uplne jinde…

      0 0
    • Koala  

      Taky se projedu, ale protože dlouhou by se počet mých letos najetých km skoro zdvojnásobil, radši zůstanu u dietních 60km. Ostatně loni to i tak stačilo.

      0 0
    • Meesha  

      ja – kratkou

      0 0
    • Honzas  

      ja jedu, dlouhou

      0 0
    • Honzas  

      ja jedu, dlouhou

      0 0
    • johny.h  

      Taky frčim dlouhou. Jsem zvědav co ze sebe vymačkám:) Pátek,sobota,neděle a? to stojí zato!

      0 0
    • Meesha  

      jejda, tak koukam, ze tam bude docela dost lidi!

      Co nejaky poznavaci znameni?

      0 0
      • Bulda  

        nechame v cili vyhlasit sraz v mastali rozhlasem, ne :)) nejpomalejsi at urci cas

        0 0
        • Honzas  

          no to bylo nejspis na mne;-)) tak nekdy po treti… kdyz vsechno dobre pujde;-)

          0 0
        • frof  

          tak to sorry zas to budu já,ale sousedi tímto sportem posedlí by měli poklábosit.takže rozhlas ano.

          0 0
      • Kubatec  

        jestli myslíš na dlouhý, tak si v prezentaci udělej ještě jednu čárku za mě.

        0 0
      • lempl  

        me poznate budu mit sebou kolo:)

        0 0
    • Vojtíšek  

      Chtěl jsem jet, ale vleklá 3 týdenní choroba úplně zničila formu a křečovat se tam nepojedu :-)

      0 0
    • czertd  

      Taky jedu dlouhou. Poznávací znamení pro B-F sejdeme se na bedně:-))

      0 0
    • civetta  

      Kratkou – ass usual.

      0 0
    • MARIN  

      No kdyz uz jsem se rozhoupal prihlasit bylo uz pozde :(

      0 0
    • pedrod  

      Dlouhou – jsem chtěl, ale ozvala se mi včera jizva po slepáku, start bohužel vyloučen. Takže – nabízím přihlášku na dlouhou za 450,–. Pište na e-mail. Petr

      0 0
    • SavaH  

      Jak už někdo napsal, tak jedu ;o) Dodávam jen, že krátkou a na plno, takže dojezd do cíle počítam tak na … v kolik se startuje? – tak do 4 hod. po startu. Beedo, půjčil bys mi pls ten tepák? Diky SavaH

      0 0
      • Martin  

        Jelikož je tenisová sezona v plném proudu, tak mám jiné povinnosti. Ale přes léto bych rád někam vyrazil. Nejlíp na nějakej orien?ák:-)

        0 0
      • Beeda  

        jasan, ale nesmis me zariznout:-) B.

        0 0
        • McBlacky  

          to bys musel jít pěšky :) a ty jedeš dlouhou ne…

          0 0
          • Beeda  

            Rozyslim se u cedule „Deleni trate – 60km a 100km“:-) B.

            0 0
          • SavaH  

            Takhle mě podceňovat:o( Si budu pamatovat. Jestli Beeda se na 30. km vyfláká jako v lípě, tak nevim, přoč bych ho neměla předjet

            0 0
    • Honzas  

      jeste bych se chtel zeptat, netusite nekdo o nejakym ubytku na patek? a pokud by nekdo potreboval, mam v aute na patek volny misto.

      0 0
      • McBlacky  

        čau no možná by bylo dobrý kdybys vzal Lempla, měl jet se mnou, ale přeci jen tři lidi vevnitř s kolama a bagáží na víkend nic pohodlnýho není…

        0 0
    • kubajs mtb  

      já jedu taky. bohužel jen jako pořadatel, ale někdy to určitě napravim.

      0 0
      • Beeda  

        No tak to je jasny, vsem b-f budes delat extra servis a bufet na trati, tim padem se s kazdym uvidis:-) B. PS: ja mam rad nugetu

        0 0
      • Meesha  

        To jako skoromistni by si moh znat nejaky prima zkratky,ne?! :-))

        0 0
        • raceface  

          Já znám dost hustý zkratky, leč je to unfér a nesportovní… a taky se bojim čipů – disqalifikace – ostudy…:-)

          0 0
          • Beeda  

            hehe, nesmis doject prvni:-) B.

            0 0
            • Meesha  

              jj, kdyz pak nadelis Rybajdovi nebo Purmenovi a spol. 10minut, tak je to provar… :-))

              0 0
    • Twisp  

      poprve po trech letech nejedu ..pac mam statnice beeee

      0 0
      • PietroUL  

        Štveš mě ;) Jen to oddaluješ. Letos bych ti dal tak 15 minut, za rok už to bude rozdíl třídy :)

        0 0
        • Twisp  

          Mno muzes jet aspon proti mymu chronometru. :) 5h29min. Ale ty si k vyslednymu casi jeste pricti 5min – mas vyhodu pojizdneho depa v podobe rodicu. Kdyz pichnes tak si stopni, od vysledneho casu to odectem. Prostoje na obcerstvovackach se nepocitaj. :) Nicmene ti preju at se vydari pocasko a ty si zajedes perfektni zavod s puremenakem daleko za sebou! Ja se jdu ucit :(

          0 0
    • SELMIRA  

      já taky krátkou

      /dlouhá je super, byl to můj uplně nejvíc nejlepší bikovací výlet! ponivač 10 zástávek na sváču…škvarková pomazánka, nivová pomazánka, sýrové pečivo, štrůdlíček…to všechno tam ty hodné pani měly a byly moc rády, že se našel někdo, kdo to umí vše ochutnat a pochválit, chocho/ Ale letos chci jet krapet svižněji, tož raděj dětskou.

      0 0
    • Luka  

      !!! NABIDKA UBYTOVANI + STARTOVNEHO !!! Zdravicko, kamos nemuze jet a tak je jeho zamluvena dvoj/tri osobova chatka v kempu kousek od rance Malevilu i startovne k dispozici. Jestli chcete nekdo to ubytko, tak napiste me, nejlip na mail. Kdo chce startovne za hubicku, at napise na teo@seznam.cz …

      0 0
    • M@rtin  

      Když na mne počkáte tak můžu vzít jednoho člověka zpátky.

      0 0
    • Meesha  

      No, ptam se asi brzo, ale NEVITE JAKA JE TRAT? Snih? bahno?

      0 0
      • cabbage  

        jasne, vem si sneznice a poptej se Kopky jak se pripravit na sibir:))

        0 0
        • Meesha  

          Hele, ja nevidel tejden poradnou televizi (jenom samy plazmy a LCD a dve prezentacni DVD porad dokola) a ted mi babicka vyhrozovala, ze si mam vzit salu, ze na horach neprodjede ani freze a abych jel rano opatrne, ze budou jezdit lyzari nahory… :-/

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.