Kellys Quartz nebo Matts TFS 100-V

8 nepřečtených
  • PeJay

    Již skoro měsíc se marně snažím vybrat MTB.Nakonec jsem vybral tyto kola,ale tedka nevim ktere z nich.Kolo si kupuji poprve a nemám žádné zkušenosti tak jsem se rozhodl obrátit na vás zkušenější kteří by jste mi poradili.Mezi koly do 15000.- se toho asi moc vybírat nedá.Už jsem si zde přečetl hodně kritiky na MERIDU i KELLYS ale nikdo neuvedl řádný argument svého tvrzení.Vím že je tady těhle threadů asi hodně,ale byl bych rád kdyby mi někdo zkušenější poradil s výběrem.Vybírám pouze z těchto kol, jiné nechci. Kolo chci hlavně na ježdění v terénu a nějaké ty menší jumpy :-) ale taky aby se s tím dalo něco najet po cestách.

    0 0
    • Ruprecht  

      ty kola jsou prakticky stejné, tak vyber které ti víc sedne. Možná bych preferoval suntour u meridy než rst, ale ten rozdíl v (ne)funkčnosti bude zanedbatelný… Jo a příště až budeš chtít poradit tak dej na ty kola odkazy, kdo to má hledat .-). A nemusíš mít strach, jiné než „menší jumpy“ na tom stejně dávat nebudeš…

      0 0
    • PeJay  

      www.merida-bike.cz/…ts-tfs-100-v

      www.kellys-bicycles.com/index.php?…

      Designem se mi víc libí Merida ale jde mi spíš o technickou kvalitu. U Kellyse je prý moc měkká vidlice.

      0 0
      • Ruprecht  

        na tohle jsi koukal taky? www.merida-bike.cz/…port-300-v-1 jinak nepočítej, že za 11 tis koupíš kolo se slušnou vidlicí…spíš bych volil alespoň trochu slušný rám a zbytek časem vyměnit…

        0 0
        • PeJay  

          v čem je lepší? jak jsem říkal moc se v tom nevyznám.

          0 0
        • mitch  

          Treba nejakej Spyder ;-)? Za 11 by byl na aliviu..ale s pevnou vidlou

          0 0
        • Gareth  

          To mas jedno, za nejake dva tri roky budes aj tak chciet vymenit cely bike a nebude ti luto 40, mozno 50 tisic. Takze to mas vlastne jedno, za tu cenu si zober ten, ktory sa ti viac paci. Mam to z vlastnej skusenosti

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.