• Pazdi

    Autor: Pazdi Datum: 22–08–04 16:16

    Ahoj, tak po dvou měsících v práci mám konečně nějaké peníze (okolo 15000,– ) a chtěl bych si koupit nové kolo. Jenže v tom je docela problém, ne že bych teda na kole nikdy nejezdil, ale moc se v tom nevyznám, a tak jsem se chtěl zeptat, co bysme mi poradili. Chtěl bych asi Author Kinetic, Kellys Salamander, Merida Matts Sport 300D, nebo Merida Matts Sport 500 Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli by byl velkej problém, kdybych si koupil třeba tu Meridu 500 a později tam dokoupil kotoučkovky? A co je vlastně lepší? Nějaký lepší „véčka“ nebo nějaký laciný kotoučovky? Díky moc za rady

    0 0
    • Lahváč  

      GT Avalanche 1.0 tusim ze stoji 16000 Kc, komplet deore. Lepsi jsou rozhodne lepsi vecka.

      0 0
    • Váčus  

      Už jsem to tady radil jednou. Teď jsem koukal na www.veloshop.aktualne.cz a mají tam výborné slevy kol Mongoose a Schvinn. Doporučil bych ti toho Mongoose Meteor Comp. Je tam za 16000 Kč, ale když zaplatíš předem, tak máš 8% slevu, tak tě vyjde na nějakých 14 600Kč, což si myslím, že je to asi bezkonkurenční cena, na to, že to kolo stálo 20 000 Kč.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.