Hrozí Vám pokuta ve stejné výši 5000,- kč jako motorkářům.

41 nepřečtených
  • Opice

    //pokud by Vás však někdo chytil…

    Co vy na to cyklisté a bikeři na těžkých sjezdařských kolech ?

    www.ekolist.cz/zprava.shtml?…

    0 0
    • Tomcat  

      No článek je to zmatený. Zajímalo by mne za tech 5000,– za samotnou existenci ? ;-)

      0 0
      • Tom New  

        Nejvíce si stěžovali lidé z Kokotína …

        0 0
    • burnout/syndrome1  

      Na svém sjezdovém speciálu mám registrační značku též běžně zakrytou

      0 0
      • Tomcat  

        Vohnutou, zakrytou kalhotkama, zašpiněnou , vopačně ?

        0 0
        • burnout/syndrome1  

          Kalhotky!Jedny jsem ukradl ze šňůry při vyjíždce,jinak bych k nim bohužel nepřišel :-(

          0 0
        • Honza729  

          No pockej, az nejakeho trotla v Bruselu napadne , ze by i kola mela mit znacky, tak to pak bude hukot…

          0 0
          • Krys  

            A keď si kúpiš vidlicu, budeš musieť pred výmenou vystáť frontu na úrade a zaregistrovať zmenu, nie? To si neviem predstaviť.

            0 0
            • hribik A1  

              a ked si bajk poskladas doma, budes muset vystat frontu na urade, a potom sa na to tvoje dielo bude uradnik skaredo pozerat, kym nezaplatis dobrovolne navyseny registracny poplatok…vzhladom na to, co vsetko su dneska schopni niektori vymyslet, mi to az take nerealne nepride, pokial by sa k tomu prislo nejakou tou salamovou metodou…za 15 rokov moze byt vselico

              0 0
          • hribik A1  

            vyckaj casu…aj znacky budu, aj vodicaky, aj stk, aj lekarnicky, aj nahradne ziarovky a budeme radi pokial nie aj trojuholniky. vsetko pomaly, postupne, salamovou metodou, teraz to, za dva roky dalsie, nech ludia nepindaju…

            0 0
            • nooski  

              Tak si říkám, že tvou hajtru by tato výbava jen zdobila;-)

              0 0
              • hribik A1  

                nahradne svetlo mam, lekarnicku nie a nechcem, a espezenku tiez nie kvoli ucelu aky tieto plnia. trojuholnik jaksi neni kde uskladnit na viditelnom mieste, takze je to bezpredmetne :-)

                0 0
                • nooski  

                  Věřím, že tvá vytříbená mysl najde způsob, jakým tyto doplňky, v případě nutnosti, na kole uskladnit:)

                  0 0
                  • hribik A1  

                    keby som tak zrovna taketo doplnky chcel, davno by som ich tam uz mal. lenze zrovna po tychto az tak moc netuzim

                    0 0
    • Opice  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • kolombo  

      Je fakt, že v lesích mezi Vratislsvicemi a Rychnovem potkávám motorkáře naprosto pravidelně :-( Jenže já, na rozdíl od nich, na ty lesní cesty smím.

      0 0
      • Opice  
        Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
        0 0
    • jecnak  

      Tendencni clanek splacany z hovadin a z kontextu vytrzenych prohlaseni. Slecna ci pani autorka by se mela stydet. Kazdopadne je to celkem k smichu.

      0 0
    • Radek Broz  

      Ekolist je podle mě velice zábavnej web. Naštěstí nějaká kráva z tiskového oddělení jakési vesnice nevykládá právo a i když podle ní zákon porušují, tak ho neporušují… Teda bikeři – motorkáři ano.

      0 0
    • JIRA  

      Vzhledem k tomu, že to celkem sleduju, tak je to podle mne jako „CTRL+C…CTRL+V“ článek. Všechno už jsem někde četl. S tou pokutou nevím přesně, ale obávám se, že to může být i víc.

      Pěkná fotka. :)

      0 0
      • JIRA  

        …že to může být i víc, ale samozřejmě nikoliv pro cyklisty na lesní cestě! ;)

        0 0
    • MatyxCZ  
      • ano, stejný metr, tzn. AŽ 5000 Kč. Jaký je rozdíl mezi zlodějem žvýkačky a zlatých hodinek ? Podle mne skoro žádný, oba jsou to zloději. V lese mimo cesty nemá co dělat ani motorka, ani kolo, od toho jsou bike-parky apod.
      • proč to hází také na bikery ? protože jich při podobných aktivitách vídají dost na to, aby se dostali na seznam.
      • chceš mít klid ? kup si kus lesa v kopci mimo NP/CHKO a jezdi si tam dle libosti …
      0 0
      • pepino  

        Taky po revoluci vídam dost lidí ve městě, jak se válej, choděj po trávě. Dřív na to byli lidi v šedejch uniformách, krásná doba :-)

        0 0
        • kolombo  

          A co je špatně na tom, že je v parku možné sedět na trávě?

          0 0
          • pepino  

            Asi to, jako když někdo přejede mezi cestama lesem, hu! vstávat:)

            0 0
            • kolombo  

              Můžeš to ještě trochu upřesnit? Díky …

              0 0
              • pepino  

                Že proti obojímu nic nemám, pochopils to opačně.

                0 0
            • MatyxCZ  

              Pokud vím, tak ve většině městských parků není vstup na trávu zakázán, narozdíl od vjezdu kol do lesa mimo cesty. Nehodnotím nebezpečnost vůči zeleni, hodnotím porušování zákona. Když se najde někdo, kdo je ochoten ho vymáhat, nastane represe, v lepším případě. V horším případě, jak už je tady v kocourkově zvykem, dojde na rozšíření a přitvrzení zákona, a odnesou to ti ostatní, kteří zákon porušovat nechtějí. Obdobně je to i o memorování vzorce chování dané skupiny. Pokud potkám v lese dědu, kterého za poslední dva týdny x-krát nějaký magor na DHčku v hodně vysoké rychlosti těsně líznul, může se mi stát, že chytnu hůl do drátů předního kola, protože jedu taky na kole, jenže jsem ze slušnosti zpomalil, abych ho neohrozil. Chápeš co jsem tím myslel ?

              0 0
          • Lišák  

            Špatně je na tom jedině to, že se tam většinou může sedět ve psích výkalech…

            0 0
            • pepino  

              Sakra, to tu ironii nikdo nepochopil? :)

              0 0
            • pepino  

              Aha, to nebyla reakce na mě.

              0 0
      • cabbage  

        To srovnání platí za předpokladu, že tu žvýkačku „ukradneš“ z chodníku…

        0 0
    • Opice  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Bafoon  

      Nevim co se tam u vás děje ale tu je to divočina. Sjedou se tu kluci na motorkách a jen slyším ty vytáčený motory rr rr rrr pak tam jedu na kole a to se prostě nedá bo maj naneštěstí stejný okruh jak já…

      nebo že bych já měl stejnej okruh jak oni? :o)

      každopádně netuším z čeho v hlavinkách „informátorů“ pramení že čtyřkolka udělá stejnej bordel jako bajk

      0 0
    • Opice  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce