• Splinter

    Tak dneska sem se dověděl nějaký to info z trati…

    v Horákově se kope na tý silnici po té ostré pravé

    sjezd po poli je letos horší(přeorali to), zůstala jen ta nejstarší cesta po kraji

    do cíle se pojede přes konečnou 45ky (na tom brdku, co se jel doprava pár let ten krpál tak teďka o 180° na levou stranu)

    Ale má být krásně, těším se:)

    Anketa: Takže:

    2x
    10%
    2x
    10%
    4x
    20%
    12x
    60%
    0 0
    • Krocan  

      trošku odbočim, abych zbytečně nezakládal dred…bude zejtra čtvrteček?:-)

      0 0
      • Howgh  

        jak jinak. Valím k zubařovi s drolící se korunkou. Jináč šetřím joulama na HM.  Jedu 75ku.

         
        0 0
    • Martula  

      Dneska jsem to jela kousek projet, mraky bikerů a mezi nimi Maňas :)štělovala jsem to z kopca důle, bo jsem myslela, že to je buď špatně nasazený plášť nebo upínák, a nic.

      Nakonec jsem zajela přímo do servisu ve Šlapanicích, povolilo se mi ložisko u zadního Crossridu…

       

      Jinak všem kdo jede, hodně zdaru! „Trať bude hodně vytřepaná“ ;c)

      0 0
      • gumid  

        Jedeš na vystecu půlmaraton nebo Slovensko Poprad ?

        0 0
        • Martula  

          Výstaviště, ale možná ne, skrz koleno. Však víš. ;) Poprad nakonec padl, jsi dobře informován..

          0 0
          • Martula  

            Na výstavišti určitě budu! Tak!

            0 0
        • Howgh  

          jaký výstaviště ?!  Jakej půlmaraton ?!

          0 0
          • Martula  

            Takový.. :)

            0 0
            • Paja  

              Hele novy kanky, to uz nejsou ty mucidla;-)

              0 0
    • Blade  

      A tak já jedu..ale stydím se říct kterou trať :-P

      0 0
      • brantec  

        Kratky XC trate jezdis celej rok, za to se uz nemuzes (a vlastne ani nemusis) stydet, takze jedes zrejme nejakou delsi, ne? Muj tip: 50km:-)

        Btw..na Golemovi jedu taky kratkou, nemam rad okruhy:-P

        0 0
        • Blade  

          Přesně to je můj argument proti dlouhýmu Golemovi :-D

          0 0
    • kámen úrazu1  

      Jedu. Pokud nebude ošklivě, pokud mně nebude blbě, pokud stihnu vlak + přípoj, pokud stihnu prezentaci a pokud nezjistím, že po těch vlacích a dojezdu kolmo 30 km nejsem už dostatečně zničená. :-)

      0 0
      • Howgh  

        Z Brna hl. nádr. to přece není ke startu / cíli  30 km..

        0 0
      • Howgh  

        dojedu z Kuřimi na nádraží Židenice po 8:15 a pokračuju na místo. Jestli ti čas pasuje ,můžem si dát rande a jet tam spolu. Můj phone : 723741442

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Honzo, díky za nabídku. Přijedu do Blanska, dál to časově nezvládám, kdybych čekala na přípoj do Brna, start bych nestihla. A Blansko Bílovice budu mít rychleji na kole, než čekat na třetí vlak. Myslím, že to bude v pohodě, maximálně budu trochu unavená. Má to být po rovině, pak z Bílovic přes jeden kopec. A kdybys potřeboval číslo na mě, je v adresáři (pod kolonkou různé) na šlapkovským webu. Sem ho dávat nebudu, nestíhala bych odhánět ctitele. ;-)

          0 0
          • brantec  

            Ted nevim, kdo z nas spatne hleda..viz obr. Podle toho to stihas uplne v pohode. Je teda pravda, ze nevim souvislosti a misto nastupu do vlaku vestim ze stribrne koule, ale daleko od pravdy to snad nebude:-)

            0 0
            • Splinter  

              no, tuším, že ty první dva neberou kola:)

              0 0
            • kámen úrazu1  

              Tím plánuju jet. V 8:48 v Blansku. Je to pro mě pohodlnější jet z Blanska než se promotávat Brnem, nemám ráda jízdu městem, neznám to tam, musela bych koupit mapu Brna a i tak bych ztratila dost času hledáním, kde vlastně zrovna jsem. Blansko je jistota.

              0 0
              • pepek  

                Tak si mapu vyjeď z PC. Z Blanska je to daleko a docela  do kopca.

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Už jsem měla tu čest v Brně na kole jezdit (několikrát ze Žabin, objížděla jsem Brno kolem řeky). Nechci to opakovat, především místy, kudy jsem ještě nikdy nejela (okolí hlaváku, celá Líšeň…). Na to se mám příliš ráda.

                  0 0
                  • pepek  

                    V nedělu nic nejezdí, od nádraží je to kousek

                    0 0
                  • JSt  

                    jestli se mas rada, tak rozhodne nejezdi z blanska. ta silnica blansko-lipuvka je pro me to nejhorsi, co se tady da na kole jet (prave ten zatackovity kousek k rece). ja se tam bojim i autem.

                    0 0
                    • pepek  

                      Může jet pak na Adamov kolem vody, to se dá přečkat. (Já tam kupodivu autem jezdím velmi, velmi rád, bo ty zatáčky jsou tam boží:-)

                      0 0
                      • JSt  

                        rikam k rece, pak podel ni, ale to uplne staci. jo, ty zatacky tam jsou super, samej krizek se zadni gumou z motasu. jeden exitus jsem tam videl. videl jsem i jak tam auto sebralo cyklistu. pro me je to dlouhy i k odbocce na zelenou k certovu hradku…

                        0 0
                        • RomanH  

                          Nestras me. Ja se tudy musim vracet pokazde, kdyz jedu v noci z Buku.

                          0 0
                          • mastihuba  

                            tam je solidní provoz :)

                            http://www.scitani2005.rsd.cz/…/jm/f_jm.htm

                            0 0
                            • kámen úrazu1  

                              To je perfektní odkaz, díky!

                              0 0
                            • obda  

                              Pěkné. Je z toho dobře vidět, že z Řečkovic je to na silničku pěkně na houby. Ještě že mne najíždění kilometrů po rovině netrápí, jinak by to byl asi dost problém. Na silnici na Kuřim už jsem několikrát uhýbal do škarpy :(

                              0 0
                    • Jaroslávek  

                      Jen ji nech, aspoň se pjekně rozjede před závodem.-))

                      0 0
                      • pepek  

                        Pokud pojede až na lipůvku a kolem Globusu, tak může prodat startovný předem, bo to už nebude potřebovat

                        0 0
                        • kámen úrazu1  

                          Nene, podél řeky, jak píšeš výše. A startovný zaplacený nemám – pro jistotu. :-)

                          0 0
                          • Splinter  

                            po tý silnici v pohodě projedeš… je široká a v sobotu ráno to zas tak horký nebude…

                            0 0
                        • fonsta  

                          Ha, proč pro ni nikdo nepřijedete autem? A pak pohodový převoz romantickou krajinou do Líšně?:) Já kdbych nejel se ženou bych tam byl hned;)

                          0 0
                    • Howgh  

                      nechce jet přes Lipůvku, nýbrž podél Svitavy…to je logický

                      0 0
                      • JSt  

                        sak to nikde nerikam. ale k te svitave musis dojet bratru 3.5km po silnici, co vede na lipuvku. a to nemam rad…

                        0 0
          • Howgh  

            no jo, to je fakt. To já tenhle problém se ctitelkama nemám.

            0 0
          • Paja  

            Kdyz budes v Bilovicich u sokolovny pokracovat po ceste na levym brehu, nemusis ani pres ten kopec.

            0 0
            • Howgh  

              Řek bych, že kopcu se nevyhne,  ani když pojede až přes Líšeň. (moc detailně to tam neznám)

              0 0
              • Paja  

                hmm, trosku mi nedocvaklo, ze vlastne jede do lisne:-), a ze asi mysli kopec na Klajdovku a ne po silnici Bilovice-Brno

                0 0
                • kámen úrazu1  

                  Do Bílovice po silnici a pak přes Resslovu hájenku.

                  • = rychlé na orientaci, minimálně do Bílovic i rychlé kolmo, dál by podle mapy měl být taky rychlý, technicky nenáročný, povrch
                  • = kilometry. Ale radši víc kilometrů než se promotávat Brnem. Hlavák jsem zavrhla hned. Ještě jsem se nekoukla, zda se z hlaváku něco nevrací zpět na Bílovice, nebo Líšni bližší zastávku. Ale to už je moc kombinovnaý, prostě sednu na kolo a pojedu.
                   
                  0 0
                  • trew.x  

                    No a co takhle z hlavaku jet salinou?

                    0 0
                    • kámen úrazu1  

                      To jde i s kolem?

                      0 0
                    • kámen úrazu1  

                      To jde i s kolem?

                      0 0
                    • kámen úrazu1  

                      To jde i s kolem?

                      0 0
                      • obda  

                        ano. Kolo nastupuje do těch stejných dveří jako kočárek (kočárky mají přednost). Na rozdíl od kočárku se za kolo platí. Od nádraží to máš osmičkou šalinou až na kopec do Líšně, pak stačí jen sjet dolů na start.

                        0 0
                        • kámen úrazu1  

                          Supr. Díky. Tohle vypadá jako nejlepší varianta. A vůbec, díky všem za nápady.

                          0 0
                          • Howgh  

                            každopádně si ňákou mapku pořiď, nebo aspoň místní název toho místa, kde se to koná. Mám dojem, že je to orientačně náročné i od šaliny.

                            0 0
                  • Paja  

                    Z Bilovic na Kopaniny kolem Resslovky je to tak 1/4 po asfaltu, zbytek sotolina, sice nastoupas o neco vic, ale urcite je to orientacne jednodussi cesta nez pres Malomerice a Lisen.

                    0 0
                  • Martula  

                    Hele, nemám Ti na Hlavák přijet naproti, a pak zavést k trati? Jedu tam juknout.

                    Ale šalina je dobrá varianta…

                    Tak jak chceš. Kdyžtak dej vědět.

                    0 0
                    • Jaroslávek  

                      Jo a stavte se u Hanáka, třeba bude mít otevříno.-))

                      0 0
                    • kámen úrazu1  

                      Marťulo, díky za nabídku. Ale šalina mně připadá bezpečnější. Ne než Ty, ale než jízda Brnem byť s doprovodem. :-)

                      0 0
                      • Martula  

                        Ok, není zač. Jen by jsi to měla cca s 15 km rozjetím. :)

                        Takhle to budeš mít pouze dolů z kopce…

                        Ať to trefíš!

                        0 0
    • fonsta  

      ..v MOKRÉ se kope na tý silnici po té ostré pravé:)

      ..navíc prý cíl (a start taky) je jinde

      0 0
      • Splinter  

        já nikdy nevěděl, která z těch dvou vesnic je která :)

        0 0
        • mastihuba  

          dyž seš dole u hřiště tak doleva je horákov a doprava mokrá viz. mapy google.

          0 0
      • Howgh  

        start / cíl by měl být v podstatě jako vždycky – je o pár 100m posunutej.

        0 0
    • mastihuba  

      při hoškovi se jede modrá nahoru na javory viď? :)

      0 0
      • Splinter  

        a?

        0 0
      • Běžec  

        Naznačuješ snad něco s brodem nebo nic? :-)

        0 0
        • Jaroslávek  

          „My nemůžeme ani naznačovat“.-)

          0 0
          • fonsta  

            ten brod se nedá jet už teď, jsou tam sračky až po sedlovku,no ale až tam někdo něco vytvoří nebude to vidět ;)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Vedle je úniková lávka, jestli je to ten co myslím.

              0 0
              • mastihuba  

                takže bude stačit odsunout lávku :)

                0 0
                • fonsta  

                  nebo naříznout !

                  0 0
                • Jaroslávek  

                  Ha, eště že nejedu, to zas bude zlé krve.-(

                  0 0
                • Splinter  

                  No, možná to bude znít trochu ostřeji, ale fakt nechápu ty inteligenty co to tam vymysleli už loni..

                  Člověk musí bejt nadprůměrně na­danej, aby někde postavil přehradu a pak se smál těm co to neprojedou… Přijde mi to dost ubohý…

                  Zvlášť když tam může jet x lidí co to zná a ví že je tam 3litry vody a dá se to prohrnout klidně 30kou a ono ejhle…

                  0 0
                  • fonsta  

                    přesně tohle jsem tady psal loni

                    0 0
                  • kámen úrazu1  

                    Vydedukovala jsem správně, že se jedná o úsek mezi rozcestím Malá říčka (podle mapy tam brod je) a stoupáním na Tři javory? 11 –12km tratě? Nebo se bavíte o jiným místě? začínám mít bobky, co to tu čtu. :-) Snad takovejch nečekanejch překvapení není na trati víc.

                    0 0
                    • Pebe  

                      holt Asie, nikdy nevíš co čekat :-)))))))))

                      0 0
                      • Jaroslávek  

                        No vida, já čekal zlou krev, ale tak brzy ? -((

                        0 0
                        • Pebe  

                          žádná zlá krev, jenom rejpu, iteligenti se najdiou všude :-(

                          0 0
                          • Jaroslávek  

                            Taková věc udělá mezi lidima zlou krev ať chceš nebo nechceš. A to já nemám rád.

                            0 0
                            • Pebe  

                              Myslíš „Asii“ nebo přehradu u brodu? ;-)

                              0 0
                    • Karaya  

                      Posledně jsem takovopu přehradu projížděl zrovna v tvojem domovském rajónu (Přes 3 Vrchy) :-)

                      0 0
                      • kámen úrazu1  

                        Můj domovskej rajón je severně od vás, ne jižně. :-) Takže z hlediska bikových maratonů Cyklomaštale a Manitou.

                        0 0
    • Jaroslávek  

      Hlavně ten asfaltovej sjezd z Kalecu do Hostěnic. To jeď na žiletce po Čachticích.-))

      0 0
    • Splinter  

      jinak jedu 50ku, sem se uklep…

      0 0
      • Paja  

        :-D

        0 0
      • Jaroslávek  

        Na takový detaily co jedeš jsem se ani nedíval, neboť mi je to jasný.

        0 0
    • Martula  

      Jináč, pojedu se na vás mrknout… jak vám to šlape :)

      0 0
      • brantec  

        Podivat bych se jel taky, ale mam obavu, ze to nestihnu…dnes je becka a coch:-(

        0 0
        • kleinis  

          Ja mam dneska taky becku…a vymlouvam se? Nejvetsi problem vidim v tom, ze tam hodlam jet autem a ma byt nejaka policejni akce tak aby me rano nechytli a nechteli mi dat dejchnout! :-D

          0 0
      • Polka  

        Toz ja budu v kine za tebou ve druhe rade :-)

        0 0
    • pegas  

      kde na trati jsou zajimavy divacky atraktivni mista(brody,sjez­dy)?…a nebo pekny holky:-D

      0 0
      • Polka  

        Ja se obavam, ze zadny takovy atraktivni mista na trati nejsou ;-) Pekny holky urcite v prostoru startu.

        0 0
        • mastihuba  

          jj běhání je svinstvo, dnes sem měl jít na triatlon ale statečně jsem se na to vys..l. :)

          0 0
        • pegas  

          fakt nikde nic neni?

          0 0
          • Polka  

            Dal jsem tam smajla, ale myslel jsem to docela vazne. Fakt si nic nevybavuju…

            0 0
            • pegas  

              no nic…tak jedu na pekny holky:-))

              0 0
              • Splinter  

                pěkný to je v takovým minisejzdíku před Kalečníkem…

                0 0
    • trew.x  

      neplati pokud mas salinkartu :)

      0 0
    • Polka  

      Nakonec nejedu. Nedostal jsem se poradne na kolo a tak by to byly jen vyhozeny prachy. Navic jsem si blbec rekl jeden den, ze zamenim kolo za behani a mam z teho namozeny predni stehna jak prase, nechapu nic :-))

      to Paja: beda esi nevyhrajes ;-)

      0 0
      • Paja  

        Tos mohl cekat, jestli nebehas pravidelne…

        Samozrejme ted uz mi nic nebrani zvitezit......;-).....minimalne sam nad sebou jako obvykle (viz. romanovy povidky:-D)

        0 0
        • Polka  

          Pravidelne nebeham, ale tohle jsem fakt necekal. Sem myslel, ze budou bolet kycle nebo zadek a zadni stehna, ale todle me dorazilo :-)

          0 0
          • kleinis  

            Ja sem mel v nedeli seminar (rozhodcich), kde behame podelanou dvanactiminutovku a je to jedinej beh v roce kterej provozuju a predni strana stehen nechape este ted! :-D Stejne si to prijedu na pohodu projet. ;-)

            0 0
          • pegas  

            nebelzels z nejakyho kopce?..neco delsiho..ani to nemuselo bejt moc prudky..

            0 0
            • Polka  

              Jenom 3,5km okruh – napred rovinka na rozbehnuti, pak docela do kopce, dlouha rovinka, pak mirne dlouho dolekopcom. Ale byl to mistama takovej terenni beh, tak mozna aji tim. No za 20min sem byl uplne vyrizenej :-) Asi zacnu behat casteji :-)

              0 0
              • pegas  

                tak top mas pravdepodobne prave z toho behu z kopce..do kopce dostavaj zahul lejtka, z kopce prave prednis trana stehen..celkove z toho je clovek rozlamanej:-)---pokud budes behat castejs bude to v poho…pokud muzu doporucit tak protahuj nohy…lehce po zahrati a potom po vykonu…

                0 0
    • Nikolka  

      Jedu picollo trať tak jako loni a předloni :D

      0 0
    • kámen úrazu1  

      Tož nic, necejtím se. Užijte si to.

      0 0
      • brantec  

        Jako Katko..to je docela trapny..vlak ti hledam, jini ti nabizeji skoro odvoz popr. ze budou pruvodce a ty to pak zabalis:-(

        0 0
        • kámen úrazu1  

          Jak, vlak hledáš? Téda, že jsem jím chtěla jet už před dvěma týdny, zvláštní.

          Hele, včera mně prostě nebylo dobře, dostala jsem babský problémy a křečovala. Vážně by to na závod nebylo, jen na klidnou projížďku a tu jsem dala.

          0 0
      • Splinter  

        sem myslel, že to tak dopadne..

        0 0
    • Indian  

      Tak su celkem zvědavej, jak tam na startu budete ráno kličkovat mezi těma zhulenejma a zfetovanejma raperama a frajterama,

      pro ty co to neví, tak tam bude dnes pěkně rušná noc, asi tak milión lidí a aut.

      0 0
      • Karaya  

        Před chvílou jsem tama projížděl a vypadalo to překvapivě komorně, slyšet to bylo až za rybníkem a v starý Líšn už zase nic, a lidi moc ne…

        0 0
      • brantec  

        Kdybych mohl, tak tam okamzite jdu…byt teda nejsem raper a nehulim:-( Zapadl bych tam vubec?

        0 0
        • Polka  

          Jak te znam, tak urcite ;-)))

          0 0
    • Splinter  

      Tož hadry vypraný, dobrý to bylo…

      Sice sem ten první kopec vyjel první, ale stejně neumím jezdit začátky.. Takže nakonec celkově 8mej flek, spokojenost, ale s vědomím, že by to šlo líp, takže takový smíšený pocity..

      Pokud má někdo nápad jak řešit trápení na trati prvních 10km tak sem s ním..

      k trati:

      trať znám, ale i tak ty jejich šipečky kde šipka ukazuje doprava a odbočka je až o 100m dál zbytečně matou, člověk zpomalí zbytečně brzo…

      a mohli by trocha přitvrdit (nechápat jako víc makadamu, ale víc tech. pasáží by prospělo)..

      poznámka k notubes:

      rybáři u 2. rybníka v Líšni nemaj rádi cyklisty… Z 5ti lidí 3 rýsováček v kole:) S NT stačí vytáhnout, udělá to pst a je hotovo:)

       
      • je mi líto Páje a Bédi :(
      0 0
      • Paja  

        Ze je Hosek nejhur znacenej zavod v Brne a okoli je fakt od prvniho rocniku, ale tolik zbloudilejch bikeru jako letos (vcetne sebe) nepamatuju(proste poloorientacni maraton), sipky jsou pomerne maly a ve sjezdu nejsou moc videt, zvlast kdyz je takovej svetlo/stin jako dneska, nebylo by ani potreba pridavat sipky, ale omlikovat nebo aspon vyznacit sprejem nebo moukou rozcesti tak jak na Meride (nebo Brno-CH?).

        Bohuzel sem si diky tomu pridal jeden sjezd a vyjezd zpet navic a musel pak predjizdet pulku padesatkaru:-/ navic jeste nekolik mensich kufru(pri srovnani s bezcovym tachecem celkem aspon 3km navic), takze kleinise jsem potkal tusim 3×:-) – samozrejme se da rict, ze podminky meli vsichni stejny, holt nekteri jsme proste trochu prislepli a musime vic cucet na cestu nez po sipkach…skoda, protoze jinak se mi jelo fakt skvele (az sem se sam divil:o), dokonce mi v prvnim kopci ani o moc neujelo celo (mozna diky Splintove usilovnemu brzdeni baliku:o), „tres­nickou na dortu“ uz byla jen ta tlama v posledni zatacce – krasne vysypane sterkem:-/ 26. na dlouhe, nebejt tech kufru, vychazelo by to tak na 15–20.

        Beda mel smulu, mohli byste si zase pekne zachrtit:-P

        0 0
        • kleinis  

          Zas neprehanej, predjizdels me jednou a po druhe si me „predbihal“ kdyz sme tlacili!:-D Ja sem se byl vcera jen zucastnit bo byla sobota narocna, hral sem pul dne beach a byla u toho becka s prasetem, takze sem se prezral a dal si svejch 10 a jel jednickou dom, takze rano bych se na to nejradsi vy…, ale kdyz uz to bylo zaplaceny, toz co uz.

          K trati: zlaty lonsky mokro, my s cockama slzime prach este ted a za druhe, Pajo, nechapu jak tady muze nekdo zabloudit! ;-)

          Jinak Bladeovi se zurocil celozivotni trenink detskych trati…gratulace! :-D

          0 0
          • Howgh  

            …nechápu jak mohl někdo projíždět dlouhou trasu bez tápání. Já jsem skoro na každým rozcestí ztrácel cenné setiny vteřiny špekulováním kudy  jet.  Dobrej fór byl dát  na rozcestí Y před to rozcestí šipku  „rovně vpřed“. 50ka byla v pohodě, teda tam jsem sjel z tratě kvůli borcům, co valili přede mnou. Asi jsme si to zkrátili, ale potom zas přišlo to bloudění, tak se to vyrovnalo. V cíli jsem měl na tachecu 75.

            0 0
            • Paja  

              Mozna kdyz to jedes na pohodu a sjezdy v klidku, ja mel 77,5:-/

              0 0
              • Howgh  

                …a 1474 nastoupaných metrů

                0 0
          • Blade  

            Díky díky ;)

            0 0
            • kleinis  

              Njn…jednou to prijit muselo!;-) Se uvidime v Blansku, vcera si furt prijimal samy gratulace, ze sem se k Tobe ani nedostal! :-D

              0 0
              • brantec  

                Kurna, do Blanska se asi nedostanu..vcera jsem chtel na Hoska prijet, ale kamosi me zlakali na skopek:-(

                0 0
                • kleinis  

                  Ty vole, to te kamosi zlakali na hrnek a ty budes strizlivet este tejden, ze se nedostanes do Blanska? Sem se dival ze ses prihlasenej…

                  0 0
                  • brantec  

                    No prihlasene su, ale zaplaceno nemam, protoze nevim, jestli to casove zvladnu. Nekdy odpoledne jedu delat na Slovensko:-( Jako asi to vyjde, ale tim stylem, ze dojedu zavod, chvilu si dachnu a jedu dom, zadny zdrzovani:-(

                    0 0
          • Paja  

            Tak asi jenom 2×, mel jsem dojem ze te potkavam furt:o) ale asi jo predjizdel sem te po tom kufru kousek pred obcerstvo­vackou v olsanech, kde jsem pak projel tu odbocku na bufet a nez jsem to otocil uzs tam prijizdel taky…

            0 0
      • Paja  

        Jo a diky Martule za hlidani fleku na startu…:)

        0 0
    • Polka  

      Prdel je sledovat zavod taky obcas z te opacne strany – ze strany divaka. Nechapu jak nekteri mohli odject napr. celou 50tku, kdyz se utavili a sotva dejchali na prvnim kopcu. Levotociva zatacka u Horakovske myslivny, s troskou pisku a sutyrku, byla osudnou mnoha bikerum i deckam, to by clovek ani nerekl…skoda ze sme nemeli sebou fotak :-))

      Kazdopadne i na zadnich pozicich se odehravaji nemale souboje a prave diky temto bikerum hobikum jsou takove zavody poradany, protoze jinak by se tezko organizatorum vubec vyplatili.

      Bikeri s vytribenym vkusem a chticem po opravdu technickych a zajimavych pasazich asi budou muset v budoucnu zavody vice selektovat ;-) Takze letos ty Sudety kua dojedu, a just jo.

      0 0
      • Krocan  

        jo tak že by sis ten můj „driftík“ vyfotil jo?:-D

        Jinak to byla super vyjížďka…až na to že tam nebyl skoro vůbec terén:-(

        0 0
        • Howgh  

          fakt kvalitní terén je na trase 75km.  

          0 0
      • Jaroslávek  

        Též to mám v pláni, byť bych to musel třeba dojít.-))

        0 0
        • Jaroslávek  

          plánu, osle

          0 0
          • Polka  

            No, soudruhu…bratre :-) nabidku tve dopravni spolecnosti bych v pripade tohoto zavodu mile rad prijal ;-)

            0 0
            • Běžec  

              Eh, no…a pokud by bylo třeba snad náhodou ještě jedno volný místo, tak já bych kdyžtak taky jaksi tento…měl zájem :-) (České dráhy…už zase…jímá mne zlověstné neblahé tušení :-))

              0 0
            • Howgh  

              Eh, no…a pokud by bylo třeba snad náhodou ještě jedno volný místo, tak já bych kdyžtak taky jaksi tento…měl zájem .

              (sory že kopíruju.  ale výstižněji bych to nesdělil.

              0 0
      • kámen úrazu1  

        Pěknej bude i ta nová Merida bike Vysočina. Minimálně druhý, ten těžší okruh – nic tam nechybí, lesy, louka, šotolina, rychlé cesty, techničtější sjezdíky přes slušná klubka kořenů a mezi velkými pevnými i volnými balvany, hezké výhledy.

        0 0
      • Karaya  

        Kurnik, taky mne to od lonska neda spat… Pocasi mas objednany?

        0 0
        • Polka  

          Myslim si, ze to vyjde. Stejne se rozhodnu na posledni chvili a z propozic jsem nacetl, ze se na miste taky plati 500,– startovny ale bez darku, coz jde.

          0 0
    • Blade  

      Ale jo, spokojenost ;-)

      0 0
      • pepek  

        Ses byl taky podívat jo? :-)

        0 0
        • Blade  

          Už aby ti ten pařát srost.. seš čím dál tím nevrlejší :)

          0 0
          • Jaroslávek  

            U nás u starších je to jak s děckama, musíš to s něma umět.-))

            0 0
            • Blade  

              Poplácat po zádíčkách, aby si Pepíček říhl, vrazit dudl do pusy a dát spat? :-)))

              0 0
              • Splinter  

                Bacha sádroš, je posledních pár dní nevrlej :o)))

                0 0
                • Blade  

                  Pár dní? No to přidej :o)

                  0 0
            • pepek  

              Sem si zrovna říkal, že teď když byl na bedně, tak už to s ním nebude vůbec k vydržení.....no a už je to tu. Poslední zbytky slušného vychování se vytratily.

              0 0
    • Běžec  

      Závod spokojenost, dlouhá těsně přes 4 hodiny, jelo se mi celkem dobře, žádná krize, defekt ani výraznější zabloudění (byť obzvlášť na trase, kde vedla jenom 75ka bylo několik rozcestí, který mi teda nepřišly úplně intuitivně značený, na 50.km, kde se trasy zase spojují jsem se potkal s borcem přijíždějícím z opačné strany). K občerstvovačce na 28. km jízda v davu (poslední lajna nebyl nejlepší nápad, prvních pár kiláků bylo fakt za trest), pak deset kiláků úplně sám, pár pěkných technických pasáží, posledních pět kiláků totální kudla, ale pod 4 to nevyšlo. Dále ve zkratce – sorry koho jsem vybrzdil na tom mostku na Malé říčce (ale koupačka nebyla :-)), zdravím Howgha, se kterým jsem v cíli pokecal, gratulace úspěšným – kua tomu Zadákovi to nejenom proklatě rychle běhá, ale i jezdí, Splinter respekt maximální, těch Pájových kufrů je škoda, mě teda předjížděl jenom jednou, ale ani jsem se ho nepokusil zaháknout :-) no a Blejdovi to moc hezky vyšlo a perlička na závěr, ségra na dlouhé sice mezi posledníma, ale v kategorii druhá :-D

      0 0
      • Howgh  

        čeče, ta osoba, co přijížděla k občersvovašce z druhé strany jsem musel být já…viz můj příspěvek výše..

        visí už někde výsledky ?

        0 0
        • Polka  

          Hosek nez da vysledky na web, tak driv zacne snezit :)

          0 0
          • Nikolka  

            už tam jsou asi půl hodiny :)

            0 0
            • Polka  

              Neni mozny :-) Btw. proc jsi jela kratkou?

              0 0
              • Nikolka  

                Jezdíme tuhle sprint trat každý rok, už taková tradice :) Málo kde je totiž závod na 20 km, většinou  jinak jezdíme 50-ky :)

                0 0
              • kleinis  

                Sorry, su uplne blbej…kde sou ty vysledky?

                0 0
            • Pavel  

              ehm, asi jsem slepý… KDE jsou ty výsledky? Dík

              0 0
              • Pavel  

                HA! Jsou tam! Musí se ale dát natvrdo refresh stránky, maj to nějak moc nadlouho nakešované…

                0 0
              • Rakosnik  

                Na stránce s výsledkama – bohužel (pravděpodobně špatný metadata) nenabízí stránka novou verzi, takže to chce dát natvrdo reload…

                0 0
    • Nikolka  

      Noo takže 7. v kategorii, na 2. jsem ztratila něco přes 2 minutky, to byla ta moje občerstvovačka, kdy jsem po prvním kopci hltla celý bidon, ten prach mě fakt dráždil a tak jsem musela doplnit tekutiny, jináč bych asi umřela :) Ten první kopce katastrofa, před závodem jsme to jeli a uplně v pohodě, v závodě ztvrdly nohy a konečná – nervozita, po startu na louce tep 195 :) Jinak průměrný tep za závod 192 a maximálka kolem 210 :) Rozjela jsem se až v posledním kopci v lese (cca 13 km myslím), akže dotáhnout co bylo ztraceno, už moc nešlo. Jináč závod pěknej, až na to šipkování, jak už někdo psal dát šipku a odbočka je až po xxx metrech není zrovna ideál :)

      BTW nemáte někdo nejaké fotky?? Letos jsem neviděla že by to někdo fotil jak loni racefoto.cz !!

      0 0
      • Howgh  

        …su zvědavé kdy někdo vyfotí mě, okrem na bedně. takovou mám z každýho závodu

        0 0
        • Splinter  

          tos našel kde tu fotku?

          0 0
          • Howgh  

            fotil jsem ju vlastnoručně

            0 0
          • Polka  

            Ten tvuj vyraz: „Jezismarja, no tak teda jedem no“ :-DDD

            0 0
          • grafik  

            hmm docela posun, předloni na chřibské 50ce jsi startoval zhruba někde v polovině a letos už první lajna, chrtíš jak sviňa … přijedete na ytongbike?

            0 0
      • Aňula  

        taky sem nikoho neviděla fotit, ale na racefoto píšou že tam ty fotky budou ;-)

        Jinak gratulace k tvému umístění, koukám že jsi měla docela vysoký tepy…já sem jela 50tku, dojela sem celkově 46, v kategorii 1 ;-) nevím jak ta 75 ale tato mi přišla značená dobře. Jen si musím postěžovat na ceny :o)) loni byli štědřejší ;-)) jináč závod a atmoška fajn;)

        0 0
        • brantec  

          Ty uz ses zde taky?:) Nj zase prvni…to bude tim trenerem:-)

          0 0
          • Blade  

            Přestaň chlastat a já se tě taky ujmu, ale al-koholíky neberu ;-)

            0 0
            • Jaroslávek  

              Z čeho myslíš že má ty svaly ?-))

              0 0
            • pegas  

              a me vezmes?:-)..nepiju,nekourim, nesexuju…vzorny chlapec:-D

              0 0
              • Blade  

                Nejprv si vohol toho bobra co máš na nohách, pak se uvidí :-D

                0 0
        • Nikolka  

          Já gratuluju tobě, to je moc hezký výsledek… No na ty tepy jsem zvyklá, je to u mě normální :) S cenama souhlasím, kluk od nás byl třetí v mužích do 40-ti a dostal bidon a jonťák :)

          0 0
          • Blade  

            Buďme rádi za to málo, bo příště nedostanem vůbec nic ;-)

            0 0
            • Nikolka  

              Jo jasně, já to beru :) Navíc baby dostaly pěkný balíček podle mě… A startovné je taky lidové…:)

              0 0
    • mastihuba  

      .

      0 0
      • mastihuba  

        kdo byl v Hostěnicích v první vlně tak jsem něco chytl, ale bez fofr spošti je to bída.

        0 0
        • Aňula  

          kujů za fotku ;-) i bez fofr spošti se poznám :o))

           
          0 0
        • Jaroslávek  

          Tož, baby by ti šly ostře.-))

          0 0
          • mastihuba  

            škoda že jsem spěchal domů na svíčkovou. jsem si na ni moh počkat ještě na modré :)

            0 0
    • kleinis  

      Cau, mam zaplacenyho Golema a ted sem se dovedel, ze musim jet pryc. Dejte vedet kdo chcete moje startovny! ;-)

      0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce