• Splinter

    Čaute,jen by mne zajímalo, jestli někdo jede Hoška.. http://www.hmbiketour.cz

    0 0
    • Santus  

      Asi jo, na pohodu z posledni brazdy, startovny prijatelny, nemasovka, kousek od baraku.
      Sice je jeste brzo, ale byli jsme to v nedelu projet, sem tam bahnivy a zarostly, tam nikdo nejezdite nebo co?:-)
      Mam dojem ze jsme tam potkali toho fousaca co mas na fotce, nekde pod Kalecnikem jsme sjizdeli dolu a on na nas rval ze jedeme opacne.:-)

      0 0
      • Splinter  

        Teď nevím.. Na které fotce???

        0 0
        • Santus  

          Bukovinka a okoli (zima 2005), v modre bunde.

          Navic mi poslali ted pozvanku a CD co slibovali ze poslou do vanoc 2004.:-)

          0 0
          • Splinter  

            :) Jo tak ten se teďka někde léčí ze své poslední jízdy… Ten to určitě nebyl…

            0 0
    • wlk  

      Já bych aji jel,jen mě štve,že v ten den bych měl jít na 2 svatby,kámoška z práce a bejvalka odpo…tak nevim…

      0 0
      • Splinter  

        No vidíš start je v 11 myslím. Tak si odskočíš…

        0 0
        • wlk  

          asi jo,stejně by mě asi sralo tam vopruzovat, místo toho,abych se pěkně projel, apropo, ta druhá svatba je ve 3 na zámečku, tak to budu mít kousek a budu na to opravdu originálně oblečenej :-)))

          0 0
          • Splinter  

            :o) Jo, tak to každopádně,dou­fám,že bude aspoň pěkně..

            0 0
            • wlk  

              hm, tak v to doufám taky

              0 0
          • PT  

            A ji ujistis,ze si vybrala dobre:)

            0 0
            • wlk  

              pořád polemizuju nad tím, že bych tam šel fakt oblečenej, tak jak přijedu z Hoška,si představ,jak tam vcházím mezi ty krava?áky s helmou, spocenej, špinavej, v rukavicích a mohutného klapání kufrů z treter :-))))))

              0 0
              • gumid  

                Kamarád přišel kolegovi z práce na svatbu v zeleným triku a trenclích ( z hřiště ), dodnes prý všechny prohlížeče svatebního videa zajímá nejvíc onen frogman…

                0 0
              • Splinter  

                Aspoň budou mít zážitek…

                0 0
    • marapara  

      Jel jsem před dvouma rokama. Je to poměrně placka proti jiným maratonům. Jel jsem 50 km a sjel jsem to za dvě hodiny.

      0 0
    • MattsSpeed  

      vazne nad tym uvazujem. ale iba tak na pohodu.

      0 0
    • stream  

      I přes rozporuplné názory na tuto akci ho letos určitě vyzkouším. Plánuji trasu 75. Mám na bajku nechat Z-maxy? Poraďte znalci trati! V Žernovníku mi daly co proto, šlapal jsem i z kopce:))

      0 0
      • Splinter  

        To si myslím, že je zbytečný,spíš nějakej rychlej pláš?,není tam moc kde zabřednout, i když bude po dešti.. Maksimálně z Říček po modré nahoru… Ale neznám ten okruh okolo Olšan…

        0 0
    • mastihuba  

      v pátek si to asi pojedu projet. :) ctěl bych mít jednou volnou sobotu. :))

      0 0
      • marapara  

        Dej potom vědět, jak to vypadá na trati. Jestli si to nemám ještě rozmyslet.

        0 0
        • Paja  

          Nevim, jestli Ti Frantovy lonsky zazitky k necemu budou:o)

          0 0
    • Splinter  

      Tak co letos?:) Vypadá to na bahínko:) Já osobně 50ku:)

      0 0
      • marapara  

        Pojedu 50tku. Beru WTB MutanoRaptory

        0 0
      • Paja  

        Srabe, detskou:o) proc ne 75? bysme mohli jet spolem jak Drtice:)

        0 0
    • jose  

      JJ jedu 50, ted jsme se odtud vrátili, neprojeli jsme sice celou 50, ale ta první polovina teda stačí, samé bahno, mokro a to ještě nepršelo, teď po těch slejvácích to musí být něco…nicméně asi nechám rychlý pláště(pythlony) ať je sranda…nebo třeba to uschne:-))

      0 0
      • Splinter  

        Já uvažuju nad wormdrivama:))

        0 0
        • marapara  

          Aby ti to potom v zatáčce neustříklo :) … to budeš mít závod takový lehce dobrodružný, lehce erotický :D

          0 0
    • Blade  

      Mám zaplaceno, tož musím jet:o)

      0 0
    • Polka  

      To bude brnensky BF na HM :-)

      0 0
    • rock  
      1. bude to bahenní záležitost
      2. mám práci. Ale v Rosicích, tak to od nás vezmu na kole a bude z toho docela slušný maratonek :-) …
      0 0
    • DragON  

      Kamoš se mě snaží zlomit, dokonce mi i půjčil helmu, ale počasí mě odrazuje. Když čekáte na trati mokro a bahno, vozíte blatníky?

      0 0
      • Blade  

        BLATNÍKY? Co to je? :-P

        0 0
        • DragON  

          Měl jsem nějakou chvilkovou slabost, uvožoval jsem nad koupí, O.K. se.. na to.

          0 0
          • Blade  

            no ja uvazuju ze si je poridim na zimu…prece jen strikajicich slanych sracek sem su uzim uz dost

            0 0
      • rock  

        Jo. Dlabu na parádu, jet se suchými (dobře, suššími) zády a průhlednými brýlemi mi za faux pas tohoto typu stojí.

        0 0
    • Martula  

      Asi jo..ale namám pumpičkůů;((

      0 0
      • kubad  

        Nesmíš píchnout, a bude to v pohodě :-))

        0 0
        • Martula  

          No to je u mě většinou štěstí jak Brno, když se něco nestane;)

          0 0
          • kubad  

            Tohle heslo znám, kdaž sem začínal jezdit, tak to pár sezon platilo :-)) Časem se to nějak srovnalo.

            0 0
      • marapara  

        … tak si musíš doufat, že si nezapícháš ;) :)

        0 0
        • kubad  

          Tohle si radši nechávám na doma :-))

          0 0
      • rock  

        Včera jsme se potkali … tedy, alespoň si myslím, že jsi to byla Ty :-) …

        0 0
        • Martula  

          Jejka…já nevím..někde kolem Príglu? :) zdravila jsem všechny kolem..:)

          0 0
          • rock  

            Ne, nemohla jsi mne poznat; za prvé se neznáme a za druhé jsem byl v civilu, tudíž vrcholně nenápadný. Cestou z práce jsem se stavoval na Křenové u Hanáka a viděl jsem odtamtud odcházet hezoučkou blondýnku v dresu XCR; ale jak říkám, jen tipuji, nevím :-) … bylas to Ty ?

            0 0
            • Martula  

              Jo, to jsem byla já .o) kupovala jsem pumpičku, narychlo…a pak upolovala na Prígl:) jejda, to je škoda :( Tak někdy na kole, snad:o)

              0 0
              • Jaroslávek  

                No vidíš, na Golemovi by jsi ji měla zadarmo a ještě s logem.

                0 0
              • delfyn  

                na Hoškovi jsi jela jakou trať já jel 75 a docela se mi to líbilo jel jsem na pohodu hodinu jsme se zdrželi na trati a ještě jsme nebyli poslední, malej zázrak

                0 0
                • Martula  

                  Já byla na trati s kamarádem-Slouem a on fotil :o) takže jsem ho nejela..rozmyslela jsem se na poslední chvíli..

                  0 0
                  • Blade  

                    chceme fotkyyyy:o)

                    0 0
                    • Nikolka  

                      jojo já taky :)

                      0 0
                    • slou  

                      Fotky se nepovedly :)

                      Málo světla, dlouhý čas, byl rozmazán, každý z Vás.

                      Příště je zkušenost k nezaplacení …

                      0 0
                      • Blade  

                        tak aspoň hezká rýmovačka :o)

                        0 0
                        • slou  

                          no,no … :)

                          Bych byl radši, aby ty fotky vyšly …

                          0 0
                          • Blade  

                            No to já taky ale přece ti za to nebudu nadávat:o) Tak sem tě chtěl aspoň uchlácholit;-)

                            0 0
    • delfyn  

      taky jedu snad vyjde počasí

      0 0
      • Jaroslávek  

        Chystal jsem se na 5o, ale po včererejším marastu jsem zase vyměknul (po žernovníku už podruhé). Takže 2o jako „baby závod“ jak říkala Eva. Možná kdybych tak měl nějaký lidi na čistění kola a hadrů.

        0 0
        • marapara  

          Fakt je to takový humus? Myslíš, že pokud bude zitra foukat a svítit slunce, tak to neoschne alespoň na povrchu?

          0 0
        • marapara  

          20 nejedu, to bych se na to mohl, to už není závod. Aspoň tu padesátku bych si dal.

          0 0
          • Martula  

            Tak pojeď:o)

            0 0
            • marapara  

              Asi ne. Potrénuju v Chřibech na Meridu v Jedovnici.

              0 0
        • DragON  

          Tak se na baby trati potkáme. Budu to strategicky jistit ze zadních pozic.

          0 0
    • elbi  

      Sakra jel bych v sobotu cokoli a kamkoli jen abych nemusel na oslavu ke tchýni. Ale tentokrát se z toho nevykroutím. :(( Navíc do Brna to mám hoďku autem, škoda, snad někdy příště.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Co jede Santus ?

        0 0
        • Santus  

          uz su zaplacenej, tak asi jo. Dneska si kousek projedu a podle toho nasadim sjety Twistery nebo zanovni, to musi valit. Mels jet aspon 50km, blato tam nema byt kde…no skoro.

          0 0
          • jose  

            Blato nemá být kde?:-)))Tak si to opravdu dnes kousek projeď:-)))

            0 0
            • Jaroslávek  

              Chlapi, každý má o blátě asi nějakou představu. Mě je teda trochu kola líto.

              0 0
            • Santus  

              Diky casove tisni jsem projel jen 20ku a ta je total sucha.
              U 50 muzou byt nejaky mokry flicky, ale myslim ze to bude v pohode.
              Ten sjezd do Podoli to je peknej kalup.

              0 0
              • pepek  

                NO jo, ale na dvacítce ani bahno být nemůže, to totiž začíná až za Hostěnicemi, kde je ta hnusná, jílovitá hlína, a potom jak se to blíží k rozcestí pod Kalečníkem, tam tekla voda po trati aji za sucha.

                0 0
          • Santus  

            je on jede sam VELKY, to cucim a o tom zobani taky zajimavy. www.hmbiketour.cz/

            0 0
            • Jaroslávek  

              Ten povalí určitě 75 ?

              0 0
              • Santus  

                jestli se nepletu, tak rika ze jede 50km, si to prehraj.

                0 0
    • Splinter  

      Je to v pohodě.. Ale ten krpál před cílem je už v oficiální mapě… :/

      0 0
      • marapara  

        Tak jsem si dal na večeři praženici a nějak mi nesedla. Hošek letos nehrozí. Aspoň nebudu mít výčitky

        0 0
    • jose  

      Tak se hoši pochlubte, u mě to opět na chlubení není krize, krize, krize, v celkovým 46. na 50km trati, ale zase dres v tombole potěšil:-)) málo namazanej řetěz a já vrzal a vrzal, to bylo pro ostudu. jinak jsem byl velice překvapen, jak to bylo suchý, ve středu to bylo o 50% hořší…

      0 0
    • DragON  

      Nevíte jestli na hoškovi budou fotky ke stažení? Případně kde jinde?

      0 0
    • Splinter  

      Takže 21. celkově na 50 trati… Velký trápení díky zvolenýmu obutí (wormdrive)… Jeden pád do stromu (myslel sem, že to zabalím, ztráta tak 5minut).. Za rok zase…

      0 0
      • marapara  

        … tak to jsi měl s těma wormama lehce dobrodružné jak čtu :). Tak to já jsem se dnes celý den chytal za břicho, jak mě bolel žaludek. Tak snad příští rok.

        0 0
        • Splinter  

          Oni jedou což o to.. Ale nějak nezatáčí…

          0 0
          • marapara  

            Mi povídej i zatáčení s Wormama :) Asi před měsícem mi to na nich ustříklo v Chřibech

            0 0
            • Splinter  

              Zlatej Ignitor… Zítra půjde zpátky tam, kde měl zůstat..

              0 0
              • marapara  

                No ale ten zase tak nejede

                0 0
                • Splinter  

                  Mám ho jenom vepředu.. Tam nehodlám měnit..

                  0 0
      • Běžec  

        Tak to je dobrý! Já jsem nemyslel na zabalení, ztráta tak 1:38 (ale nejsou to minuty:vteřiny, nýbrž o řád výš :-)), a asi čtvrtej (od konce) na 75… A srážkopádor­vačkoprůjezd nějakýma hodama v Hostěnicích, co zablokovaly silnici.

        0 0
        • marapara  

          He he, tatík tam hrál a říkal, že tam stárci zbili nějakého závodníka, který tam prý najížděl do děcek. To jsi byl ty? Těžko říct jaká byla situace, na čí straně je vina, já jsem to neviděl. Jestli jsou kreténi ti místní nebo jsou blbci závodníci.

          0 0
      • Paja  

        Jeste, ze sis to byl predem projet:o) v tom blate mne plavaly i ralphy, natoz wormy, o misto za Splintou, ale na „dospelacke“ trati:o)

        0 0
    • Blade  

      takze 28. na 50Km. blato bylo ale tiogy podrzely paradne :) za rok nashledanou;-)

      0 0
      • Jaroslávek  

        Taky mě překvapilo, jak je to suchý, byl jsem jsem tam naposledy ve středu. Jinak jako stařík jsem jel 2o –1:o1. Pořád toho sígra Rašovskýho ne a ne dohnat.

        0 0
    • Santus  

      na trati 50km celkove 42 a v kategorii 5, mel sem velky voci, prepalil jsem zacatek a ke konci se propadal…a ten posledni kopec,no fuj .Nakonec jsem jel na sjetych Twisterech, to blato bylo v pohode, horsi byl ten sterk pred Olsanama, to byly kusy jak svina. Ale jo, pocasi pekny, dobry to bylo.

      0 0
      • Jaroslávek  

        Já myslím, že můžeš být spokojenej. Dals to pod 2:3o. Na Golema pojedu 31, co ty ?_

        0 0
        • Santus  

          Golema nejedu, jedu 24 hodinovou pakarnu v Saraticich.:-(

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce