16.10.04 - Prígl 2004 - jedete někdo ?

22 nepřečtených
  • MartinXC

    Opět se pojede Prígl, ve hvězdném obsazení. Jedete někdo ? Informace o trati ?

    0 0
    • MartinXC  

      Nikdo ? Že by souboj Old Stars a Pánského cyklo klubu o titul Největšího paroháče nikoho neoslovil ? Nebo velké jména mého dětství: Škoda, Fišera, Jurčo, Klasa, …

      0 0
      • MARIN  
        1. nevim co to je
        2. nevim kde a kdy to je
        3. vim vubec neco?
        0 0
        • rock  

          Víš, že nic nevíš :-) …

          0 0
        • RomanH  

          Tam se snad muzes jen jako divak. Ja jsem byl vetsinou v dany den na kole nebo pesky ve Veverske Bitysce, tak jsem se chvili koukal. Byla sranda, co nekteri predvadeli pri sjezdu pod Krizovou cestou smerem ke studance :o)

          Podrobnosti na http://www.rovnost.cz/…3000141.html

          0 0
      • mastihuba  

        o akci vím nicméně sobotní termíny jsou pro mne v této hektické době bezvýznamné.

        0 0
    • Roman  

      Tak nám sem šupni základní propozice, dík.

      0 0
      • MartinXC  

        K těm se mi nedaří nikde dostat…a docela rád bych se připojil.

        0 0
        • radek z BF  

          propagace téhle akce je mizerná as usually a opět mi to uteklo :-( Ale pokud jsi o tom věděl, mohl jsi to sem přes Bike-akce / přidat mohl „přidat“ o něco dřív, ne? Sice leje, ale klofnul jsem se až teď, a to už je asi po… šel bych aspoň na čučku… :-)

          0 0
    • Paja  

      Je to tady http://www.flack.cz/prigl/index.htm ne to nemam vek, ale tebe vzali:)

      0 0
      • Paja  

        na to nemam vek, ale tebe by vzali

        0 0
        • MartinXC  

          Tak věk by rozhodně byl, jen jsem prošvihl termín. Ale příští rok nezaváhám a startovné si nechám dát k narozeninám :-) PS a ještě budu potřebovat adekvátní členy týmu ;-)

          0 0
          • radek z BF  

            „říkal jste adekvátní, cizinče?“ :-))

            0 0
            • MartinXC  

              Jasně, kvalifikační předpoklady: věk kolem 40, váha kolem 80, bike, helma a můj approval ;-)

              0 0
              • radek z BF  

                Tak to sorry, seš moc mladej a těžkej :-))) Appro-vale :-)

                0 0
                • MartinXC  

                  Nicméně moc míst nebude: já, synek ve vozíku, žena = už jen jedno místo ;-)

                  0 0
                  • radek z BF  

                    Že bych vám dělal nevlastního pradědečka? :-))

                    0 0
                    • MartinXC  

                      No jestli se dožiješ… ;-)

                      0 0
                      • radek z BF  

                        nevím :-))) zítra zkusím obvyklou taškařici: survival na D1 :-/

                        0 0
                        • MartinXC  

                          Hele, já taky zítra na otočku do matičky (v 10 tam v 7 zpátky). Tak jeď vopatrně, a? nepřijdem o potenciálního člena týmu :-)

                          0 0
                          • radek z BF  

                            jedu až ve Čt a návrat v Pá (taky „otočka“ :-))) Co nějakou akci v sobotu? :-)

                            0 0
                            • MartinXC  

                              Jsem od pondělka nachcípaný – pokud to vypotím v sauně tak by něco malého šlo (spíš silnice než terén, do blata se mi zatím moc nechce, takový abs?ák ještě nemám). Uvidím tak v pátek kolem poledne.

                              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.