• Karas

    Ahoj. Jedete někdo Hoška. Letos se nejede poslední strmá smyčka před vjezdem do Mariánského údolí. Pojede se po rovině rovmou k rakovi. Viz mapa.

    0 0
    • Běžec  

      Škoda, ta byla taková…no…brutální :-)

      0 0
    • marapara  

      Jestě uvidím :)

      0 0
    • Nikolka  

      já jedu :)

      0 0
    • voytaa  

      Jsou tam nějaký moc drsný pasáže? Jel bych, ale nerad bych si nějak moc doprasil kolo:-)

      0 0
      • OCG  

        Ne, loni jsme ho jeli a jsou tam tuším 4 ostřejší výjezdy, jeden kamenitej sjezd, jinak docela pohoda, dokonce tam byl asi 3 km úsek z kopce po asfaltu v lese – skvělý na odpočinek! Z pohledu drsných pasáží mi to nepřišlo náročný, tuším, že tam pár lidí jelo i na docela mizerných kolech s pevnou vidlicí…

        A to, že vyrušili tu hnusnou smyčku na konci, kterou už většina méně zdatných tlačila (a tak zdržovala ty rychlíky na 75 km), je jenom dobře. Loni mě to pěkně nasralo, jela před náma taková kočanda na červeným fullovi, my tlačili, ona jela, takže jsme ztratili výhodu pohledu na její hezké pozadí…

        Letos bohužel nejedu, kamarád se mi žení a já tam budu fotit a hrát. Každopádně Hošek je příjemná akce, mají tam dobrý kuřátka a to pivo po 54 km docela chutnalo (a že Starobahno nepovažuju za pivo)! :o)

        0 0
        • voytaa  

          Jé tak teď jsem zjistil, že se zrovna až v sobotu vracím z jedné akce, takže nestíhám. Škoda:-( Ale dík za informace, hned bych jel

          0 0
        • Paja  

          Obtiznost nebo spis narocnost se zvysuje pokud si vyberes 75, ten pridany kus je oproti kratke podstatne min jezdivej a bere dost sil. Sjezdy – z zadnyho jinyho zavodu (snad ani z Drtice;-) ikdyz to neni zavod) jsem nemel tak vyklepany ruce jak z Hoska, zvlast pokud je sucho a cesty „upraveny“ od konu a traktoru ztvrdnou…treba posledni dlouhej sjezd do udoli Ricky je maso:-)

          0 0
          • pepek  

            Si tam dej tu, tu …odpruženou totok, vidlu :-)

            0 0
            • Paja  

              kdybych mel Sida nafukanyho na beton, tak by to mozna bylo i „trosku“ ftipny :-P

              0 0
              • pepek  

                No já jsem tam jel předloni a v tom sjezdu mě to jenom tak příjemně brnělo. Ale já mám tu odpruženou vidlu.

                0 0
                • Paja  

                  a jels to po 70 km predchozi trati? nevim, mozna mam chabrus ruce co nic nevydrzi:-), ale myslim, ze ikdyz judyna neni posledni vykrik bikerske techniky, tak necitliva vidla to urcite neni…

                  0 0
                  • pepek  

                    Poslední dobrá judyna je z roku asi 2000 (2001?) ty novější stojí IMHO na prd. Já mám tu vidlu fox (jenom obyčejný, ne redfox:-) a celkem dobrý…:-)

                    0 0
                    • Paja  

                      toz judyny mas prostudovany dobre, zkus jeste prostudovat muj profil:o)

                      0 0
                      • pepek  

                        No mě pak hned napadlo, že Ty máš eště tu dobrou, bo jsem Tě viděl u té Pekárny. (Ale třeba tam máš hustý olej, nebo moc oleja, nebo tvrdý péra. Mně začala pořádně chodit až s uplně řídkým (3W) olejem, množství menší než doporučené (70 a 50ccm) a dokonce jsem do jedné nohy dal pružinu ze vzduchovky a teď to teprve je žehlička.

                        0 0
                    • delfyn  

                      já to jel loni na JUdy SL 2000 a některý ty „štěrky“ byly nic moc, štěrk na cesty je dopbrej tak do 50mm a ne 150, ale jinak super závod

                      0 0
          • OCG  

            Asi myslíš ten podél pole, co se pak dojelo kamsi dolů a zatáčelo doprava na asfaltku, po které se přijelo pod ten poslední kopec? Ten byl dlouhej, ale vyklepaný ruce? To snad ne. Bylo to tvrdý, ale nic extrémního, žádný výmoly a tak. Prostě polní cesta…

            0 0
            • Splinter  

              Asi záleží na tom jak rychle jedeš…

              0 0
              • OCG  

                jeli jsme docela rychle, chtěli jsme se udržet té holky na červeným fullu. Už jsem tu psal, že měla hezkej zadek… ;o)

                0 0
                • OCG  

                  Jinak mam pocit, že ta holka se umístila v ženách na 75 na bedně…

                  0 0
                  • Martula  

                    Na bedně, na 75 byly jen 2 holky…

                    Eva Bulínová Irma Mezníková..

                    :) ani jedna fulla nemá..teda podle mne.

                    0 0
                    • OCG  

                      Nevim, jak se jmenovala, ale fulla měla. Hrozně jí to v tom sjezdu rachotilo… :o) Možná teď nemá fulla, každopádně jsem měl na jednom oku dvě a na druhém jednu kontaktní čočku, takže jsem viděl jak ostříž, těžko bych si spletl fulla s HT :o)

                      0 0
            • Paja  

              z uvodni strany hoska:„Terén je také hojně využíván jezdci na koních, proto si upravte tlumení a pérování“ obzvlast kolem Olsan a farmy BP to bude trosku rozdupany a „Úsek asi 500 m je opatřen novým makadamovým (štěrk průměru cca. 6–8 cm) zásypem, myslete na to při volbě a huštění plášťů“. po necem takovym jsme jeli nedavno na takto „vyspravene“ cyklostezce na Sumave u Churanova – hnus blues:-/

              0 0
        • delfyn  

          ten červenej full bylo GT ona byla taky v červeným a když jsem jel kolem ní tak měla za sebou docela vláček, kdoví proč:)jo byla hodně pěkná

          0 0
    • jose  

      Asi jo, ale škoda posledního krpálu, ten byl nejlepší:-)))) Pokud nebude bahno, bude to pohodička. Co se týče pořadatelsví super zajištěný závod…

      0 0
    • Blade  

      Když budu mít kolo a nebudu mít vlka..

      0 0
    • Splinter  

      No jelikož jsem zaplatil už před týdnem a změnu trati jsem zaregistroval až dnes, tak jedu… 50ku, ale naposledy… Už to začíná být strašná nuda. Trať o ničem…

      0 0
    • MAJX  

      O víkendu sem se tam byl sklouznout a ten poslední sjezd je letos klidně i na silničku :-) Pole zoraný,ale cesta je ujetá do hlaďounka. Jo a jedu taky (pokud nebude hnusně) (samozřejmně 75)

      0 0
    • Santus  

      dnes jsem projel 50ku a je to uz zmaceny.
      Tech zmen tam bude asi trochu vic, vyjezd z Hostenic je jinudy, jede se po asfaltu smer Kalecnik a potom se uhne doleva pred tou chatkou, tama kde se vracelo. Ted se tam nebude vracet, ale pojede se z Kalecniku furt po tom asfaltu az do Hostenic. Osobne sim myslim ze to je zmena k horsimu, ten vyjezd z Hostenic byl celkem vydatnej a sjez do Hostenic byl taky slusnej hukot.

      Berte to ale s rezervou, nekdo si mohl hral ze znackama.

      0 0
    • Kelib  

      Priznejte se, koho sme tam dneska potkali na Duratecu? Jinak sem se taky snazil to projet, ale nejak se nepodarilo, asi 10km od odpojeni z 20km trasy sme dojeli na krizovatku, byla tam sipka doprava, jenze cesta jakoby rovne se pak taky stacela doprava. No nic, zvolili sme tu doprava kolmo, po 1,5km dalsi krizovatka-4cesty a zadna znacka nikde. Tak sme se vratili a zkusili tu cestu jakoby rovne co se staci doprava a nikde taky nic. Jak se tam teda jede? Já vim, tenhle popis je nic moc, ale tak nic lepsiho neni

      0 0
      • malko  

        Není to nahodou ta odbočka jak je na té mapě vyznačená číslem 7? Jel jsem tam včera. Podle všeho jsem odbočil správně, ale pak se jelo pořád do kopce a dlouho tam žádná šipka nebyla. Tak jsem se vrátil a taky zkoušel tu druhou a taky nic. Tak jsem jel po stejné cestě zpátky…to jsem potkával další bikery. Dneska bych to chtěl projet celý, tak snad úspěšně.

        0 0
        • Kelib  

          Jo je to možný, by sme se tam na mapě dávno ztratili :D ale vypadá to tak. Když se odbočí podle fotky správně tak je to do kopce, a pak se dojede na další křižovatku, kde už šipky nejsou vůbec. Poslední šipka byla před tou odboučkou doprava

          0 0
    • Splinter  

      Tak dneska se odprezentuju a zítra start… Ale fakt je to škoda… Ta vrstevnice za Hostěnicema byla pěkná a ta stojka na konec byla taky supr… :-/

      0 0
    • Martula  

      Tak jedu též.

      0 0
    • Martula  

      Přeji, ať to dobře šlape.. všem. ;)

      0 0
    • Splinter  

      Tož dneska su doma asi první…

      Takže gratulace Evě k třetímu fleku na 20ce, gratulace ségře k třetímu fleku na 75ce!

      Blejdovi k hezkýmu myslím 6? týmu místu na 20ce…

      Já sem jel 50ku a po 4km sem to po defektu zabalil z první 10ky.. Wormdrive už je v popelnici…

      Tak a teď du na pořádnýho stejka:)

      0 0
      • Kelib  

        Já sem si říkal co děláš v lese :) Jinak já měl defekt až před olšanama, krásné 113(nebo 123?) místo :))

        0 0
      • wlk  

        gratuluju všem, pozdravuj šcivu, to je teda drsná!!!!! na 75ce třetí místo, to je na pořádnou spářku :-)

        0 0
      • Jaroslávek  

        Hochu, hochu, na těch Sudetech se budeš muset pochlapit !-)

        0 0
    • Santus  

      28flek celkove, cas 2.05, tak busim do cile, cas pod kontrolou , rikam si ze dnes to urcite vyjde…nevyslo 4flek ve starejch, ta brambora na Hoskovi je snad potreti,fakt uz nevim . Gratulace Martule, a ten novej dres ji slusi:-)

      0 0
      • Martula  

        Jejda to je pech… :( ale i tak gratulace :)

        Bola jsem 3. ze 3… takže… ale překvapilo mne, že jelo tu dlouhou cca jen 40 lidí. V Olšanech jsem trošku pobloudila u zahrádek, pak jsem jela až do cíle sama… jsem se dívala už po houbách, broukala si, počítala šišky :)) těch 25 km se motalo pořád nad Račicemi .. no… :) a v cíli ještě zbylo pár jedinců a pořadatelé na mne počkali s bednou. Já docela žasla, páč jsem myslela, že jsem zcela úplně poslední. :D

        0 0
        • Blade  

          tss, prej pár jedinců.. ;)

          0 0
          • Martula  

            Dobře, docela velký kotlík, který na mne čekal :)) Jeden kudrnatý :) kterého pak bolelo v krku jak na mne řval, ať jedu jedu jedu :D

            0 0
      • fonsta  

        brambora byla loni moje ;)

        0 0
    • jose  

      Byl to teda leteckej den, příště už ale jedu asi 75, letos mi přišla ta 50 nějaká nezáživná. Až když jsem se rozšlapal,tak byl konec. jako vždy jsem se neudržel v první skupině a jel jsem skoro celou dobu sám. 22.flek

      0 0
      • dj.1  

        Nevíte kde najít fotky z Hoška? Docela tam hodně fotili a chtěl bych se na to mrknout.

        0 0
        • Mažar  

          www.racefoto.cz

          0 0
          • delfyn  

            já jsem jel hezky na pohodu čistej čas jízdy(nevynuloval jsem tachák až nahoře za tím prvním stoupáním) 3:30min na občerstvovačkách a jinde jsme ztrávili něco času:) takže umístění bylo skoro poslední a vyšlo super počasí, překvapivě málo lidí na nejdelší trati. Škoda že vypustili to poslední stoupání, kdyby to šlo tak bych vynechal ten sjezd po to makadamu, jako podklad silnice super ale jako povrch lesní cesty nic moc.

            0 0
    • Jaroslávek  

      Ještě bych chtěl na tomto místě požádat za kamaráda neznámou bajkerku, která mu vypomohla před startem krátké trati duší i pumpou. Takže, kdo si vzpomenete na obrázek chvilku před startem zoufalého a zmatkujícího chlapíka, tak se se sem prosím ozvěte. Výzva je i na webu závodu.

      0 0
    • kleinis  

      Neni se cim chlubit…dojel sem 102. celkem. Ale su spokojene, mel sem tak nejak ctyri cile – dojet, nedojet posledni, aby me nepredjelo moc zenskejch a dat jednoho kolegu a vsechno se zadarilo…byl to muj vubec prvni zavod co sem jel tak sem si daval skromny cile!:-D

      0 0
    • Nikolka  

      už jsou fooootky na webu :)

      0 0
      • Blade  

        Všici maj zase kýbl fotek, jenom já jedinou.. Racefoto mě nemá rádo :o)

        0 0
        • pepek  

          Kdoví, kdes zase kufroval…Se nediv, že tě pak fotograf neuvidí

          0 0
        • Splinter  

          Já nemám ani jednu, co máš z toho:-D

          0 0
          • pepek  

            Máš vozit dušu a lepení, pak budeš mít fotek hafo…

            0 0
          • Blade  

            Sis zase aspoň zapíchal :-D

            0 0
            • Eva  

              Blade,nema pls nekdo z vaseho tymu fotky z vyhlaseni bab na 20tce? Nejde mi o mne,ale byla jsem tam s Adamkem.Dik

              0 0
        • Nikolka  

          já mám 3, z toho ale 2 na občerstvovačce, jedna je taková docela akčnííí :D ale známý od nás má 6 jenom na občerstvovačce :D

          0 0
        • Martula  

          Taky jich mám všehovšudy 6 :)) A jedna prý vypadá i jako kdybych závodila :D

          0 0
      • Eva  

        Nejsou fotky z vyhlaseni 20tky :-(((

        0 0
        • Eva  

          Blade,nema pls nekdo z vaseho tymu fotky z vyhlaseni bab na 20tce? Nejde mi o mne,ale byla jsem tam s Adamkem.Dik

          0 0
        • Blade  

          Nejsou, dojeli sme moc brzo :) Ale kamarád fotil vyhlašování vaší kategorie, tak se mrknu, jestli tam jsi ;)

          0 0
    • Jan Kučera  

      Cau kdyby mel nahodou nekdo nakou jinou aadresu nez racefoto na foto tak at se neboji a supne to sem:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.