• Hadra

    Zdarec.Tak jak se vám letos jelo?Bahna sice moc nebylo ,ale já jsem dojel stejne zaprasenej jako loni :-))

    0 0
    • Lada,s  

      Třetí místo na krátké takže fajn :-)

      0 0
      • Krutor  

        Lado sorry, jeden má rad holky, druhej zase vdolky… ale jet dvacítku, potažmo za startovný 35O,. Kč … Jakou máš k tomu motivaci?

        0 0
        • mastihuba  

          obyčejná touha být alespoň v něčem první, nic jinýho bych v tom nehledal. :D

          0 0
    • Splinter  

      21. celkove a 10. v kategorii na 50ce. Celkem dobry na tu letosni mizerii… Prvni kopec smrtici, pak se dalo. Brutalni jsou ty „schody“ co 3metry na modre z Ricek smerem na 3Javory.

      Libila se mi ta zmena z Kalecniku terenem, misto toho hoblovani asfaltu.

      0 0
      • Hadra  

        To myslíš ten rozbijej výjezd na kalečník?Ten byl solidně hrbolatej :-))Jojo mě se to zdálo letos nějaký dlouhý :-)Už jsou někde výsledky?

        0 0
      • mastihuba  

        nj voni to tam rovnali a všude to holt neni stejně tvrdy, tak ta radlice docela poskakovala. Dolu to prej po te upravě bylo ještě horší, když se přední kolo zarylo do měkkýho. Akorát nám zničili ten strom v půlce. :D

        Apropo mužeš mi vysvětlit jaktože jeden dojede jak kominík a druhej uplně čistej?

        0 0
        • Splinter  

          na to dosels jak? ony sou nekde nejaky fotky?

          0 0
          • mastihuba  

            ja byl v sobotu u mlynářa na 70tce a dva tam dojeli. Jeden čistej druhej jak kominík :D vám vepředu se asi tolik neprášilo.

            0 0
    • Pavel  

      A sakra… To se jelo dnes?!? :-))

      0 0
    • Lada,s  

      Nejsou někde fotky? Hledám, pátrám, ale nenacházím :-(

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.