• fousac

    pro veliký úspěch dnešní akce se zítra děje opakování… sraz ve 12:00hod. u benzínové pumpy na Zbraslavi (ulice k vytopne) dorazte v hojném počtu, bude to stat za to… ;)

    0 0
    • TOLI  

      Zejtra nemůžu jinak bych se nák posbíral a asi bych jel

      0 0
    • jecnak  

      Nejedu, opet asfalt…

      0 0
    • Darkson  

      možná…:-)

      0 0
    • Meesha  

      ja budu tenhle tejden nepouzitelnej… :-)

      0 0
      • Jogador  

        Neřikej že sdneška, když to bylo celkem v poho, mě nohy vůbec nebolý, já jsem to nemohl udejchat, jsem se blbě oblík, a mrznula mi hru? a nemohl sem se pořádně nadechnout.

        0 0
        • Meesha  

          Taky mam problem s udejchanim, ale me zase bylo hlavne ze zacatku pekny vedro. Sem celkove nejakej utahanej – zejtra si dam bazenek a pohodicku. :-)

          0 0
    • SNAIL  

      Nejedete někdo z Prahy? Přijel bych k Baranďáku

      0 0
      • fousac  

        blacky by měl bejt na stezce pod barandakem v 11:30 +/- , tak si ho tam chytni… ;)

        poznávací znameni: modrá Cube a červená bunda…

        0 0
        • Jogador  

          To poznávací znamení je nanic, protože se barvy v jeho rychlosti jízdy blbě rozlišujou, prostě až kolem tebe projede motorka bez motoru,tak to jsi potkal Bleka:)

          0 0
          • fousac  

            to si si poplet… ;) jako motorka vypadám ja, ne jeho ocelovy ht s kilem vepředu… :D

            0 0
            • cabbage  

              kdyz zastavis tak mozna,ale za jizdy si te s motorkou nikdo nesplete:)

              0 0
        • fousac  

          ještě doplním, že na bránicky straně…

          0 0
        • SNAIL  

          Díky

          0 0
        • SNAIL  

          Přijedu nakonec rovnou na Zbraslav

          0 0
    • SELMIRA  

      vďaka za sobotu i neděli bylo to… krásné! ;o)

      0 0
      • fousac  

        nejni zac.. ;))

        nam se to taky libilo.. jen tam teda dost prekazeli ti divni tvorove s prkynkama na nohou a tyckama v rukach… ale zase mistama delali pekny cesticky, takze se potom lip jelo.. :D

        o vikendu dame doufam repete..

        0 0
    • jecnak  

      Mno my jsme dali s Lemplem peknych a misty hodne vyzivnych silnicnich 150km, Pres 30km bylo po ujezdenym sneho-ledu. Jeden kopec jsme dokonce museli tlacit, protoze to nebylo ani protazeny. Kazdopadne sjezdy po ujetym snehu s kolejema jsou na silnickach vazne zajimavy.

      0 0
      • SELMIRA  

        Pch! :o)

        0 0
      • Beeda  

        Jo tak jste po minulu na me hodili bobka co:-) Prej je Lempl nemocnej, a von takle. B

        0 0
        • SELMIRA  

          vidíííš!… to sou ti chrti to MY hardcore pohodáři…bysme Tě klidně s sebou svezli. Estli bys nám teda uvisel. :o)))

          0 0
        • jecnak  

          To zas ne, Lempl mi tvrdil, ze nejdes. Priste se pro jistotu ozvu. Lempl je proste lempl.

          0 0
      • fousac  

        nedelni sjezd od jezirka na halouny byl stopro lepsi.. ;)) a vubec, na co chrtit po silnici, kdyz je na brdech tak nadherne… valit 40 zasnezenou loukou… nadhera… ;o)

        0 0
        • SELMIRA  

          jjjYO! Aber nehaž perly před „chrochro“. Voni TRÉ_NU_JOU. ;o]

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.