• gummo

    Kdo jedete? Jestli nekdo jedete

    0 0
    • Meesha  

      hmm, to tady za chvlili bude dobrej seznam! :-)

      Ja osobne ne – jen se kouknout a podporovat! :-)

      0 0
      • cabbage  

        „se kouknout a podporovat“?? takovej chrt a bude sa jen divet?:-))

        0 0
        • Meesha  

          V kvetnu je toho zavodeni moc a asi bych chcipnul… :-)

          0 0
          • Jogador  

            Jojo, jede se to týden před Králem, budeš šetřit sil,vid:)

            0 0
            • Meesha  

              …a tyden po malevilu – budu spis nabyvat sil! :-))

              0 0
              • gummo  

                volal sem jim tam a chtel sem se prihlasit na malevil a rekli mi ze uz maj plno.

                0 0
                • Meesha  

                  jj, ja sem posilal penize minulej tejden, ale prej jim este nic neprislo, tak snad to bude v poho. Dej dlouhou, tam snad este berou! :-)

                  0 0
                  • gummo  

                    hele na dlouhou si moc neverim :D ale premejslim vo tom rekli mi ze kdyz se prihlasim aspon do stredy tak se na dlouhou jeste vejdu.

                    0 0
    • fousac  

      mam v planu…

      0 0
    • orca  

      Pokud se bavime o 19.6. tak ano.. :-)

      0 0
    • Daf  

      Ja teda ne. Chystam se na Bike Brdy coz je skoro stejna trasa o neco prodlouzena a hlavne nemasova akce.

      0 0
      • orca  

        a ten Bike Brdy je kdy ? mám v tom nějak zmatek…dej prosím link..

        0 0
        • fousac  

          letos teoreticky nekdy koncem srpna… a pritvrdili.. 120km, skoro 3kkm prevyseni.. myslim, ze to bude docela narez.. brdy se nezdaj, ale ten teren da cloveku zabrat… zrovna ted v sobotu sme sjeli z trasy transbrd a kousek jeli pres Kuchynku po trase bikebrd a docela hc kameni.. dat toho par kilaku, tak asi zdechnu.. (to aby si snad nekdo memyslel, ze se tu vozime po sotoline podle vody…)

          0 0
        • alfons  

          Kluci co to dělají říkali, že se to přesouvá na poslední sobotu v srpnu (prý nová tradice) a trochu se to znároční. Takže 27.8. Extrem Bike Brdy cca 120 km a 3000m převýšení

          0 0
    • Beeda  

      Budu v Moste na maratonu, tak at se vam dari. B

      0 0
    • BB  

      V sobotu jsem si to projel a byl jsem prijemne prekvapen trati. Ocekaval jsem rychlostni okruh po sotolinach a opak je pravdou. Na Hrebeny jezdim leta a bohuzel jsem nevedel, ze je tam stale znaceni tak pekne trati. Na maraton nepojedu, ale tak dvakrat, trikrat do roka si projet trat to ano.

      0 0
      • gummo  

        Brdy jsou znaceny celorocne??

        0 0
        • fousac  

          jo, pokud vis kudy to vede.. ;)))

          mam pocit, ze valna vetsina trasy znacena je (zluty sipky na stromech), ale uplne stejne je znaceny prave i bikebrdy, takze stejne muzes skoncit jinde..

          0 0
        • BB  

          perfektni znaceni, jedine misto, kde jsem vahal bylo, kdyz lesaci udelali ohradu, jinak celych 60 km super. Znaceni je ve smeru jizdy jako se toci hodinove rucicky. V opacnem smeru by nebylo videt. Jsou to zlute trojuhelniky ve tvaru sipky, ktera ukazuje smer jizdy. Chytis se bez problemu u parkoviste na silnici mezi Revnicemi a Mniskem.

          0 0
          • McBlacky  

            no tak já loni zabloudil při závodě a za mnou cca 30 bikerů, pozice tak okolo 120 fleku :) docela nadávali a to jsem trasu znal, akorát pořadatel nikde, zavřená závora a mlíko přes cestu, tak jsem to vzal místo rovně okolo závory do prava. Divný je, že pro ty za mnou už byla otevřená :)

            0 0
            • alfons  

              Nějakej vtipálek přesunul mlíko.

              0 0
              • McBlacky  

                mě to fakt nasralo, dobře rozjetý to bylo. a divný bylo že když jsme se vrátili, cca 2km, tak už tam pořadatel byl – bylo to celý divný. řádně jsem mu -jak jen to v tom fofru šlo- vynadal

                0 0
        • alfons  

          Značení je celoroční, celkem dobrý, pouze nelze rozlišit co je pro Transbrdy a co pro Bike Brdy. Obojí je žlutá šipka. V místech kde se tratě rozdělují je nejlepší použít mapu staženou z webu závodů – www.transbrdy.cz a www.bike-brdy.cz (ta je ještě loňská. Na webu Transbrdy je dokonce nafocená celá tra?, chyba je pouze v popisu poslední čtvrky trati, fotkz ale sedí.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Asi se přijedu podivat jen jako support team. Ledaže by tam našel povalovat se pětistovku zrovna… :o)

      0 0
      • SELMIRA  

        Haha. I když i mně se to se občas přihodí. Jednou jsem v Dojčlandu zrušila pláštík a o kus dál jsem našla na zemi jistý obnos v DM a to vše zrovna před Stadlerem. Taxem rovnou šla a zakoupila pláštík nový a mohla směle bikovat dál. A taky si tak jednou ráno jdu do práce, čučim do země a najednou na zemi tisícofka. Tak to potěšilo. o) Mno nic, ale stejně přijeď! A vem s sebou víš co. Jestli se mi podaří doplazit do cíle, tak Ti zkontroluju zda je vážně tak nepovedená, jaxes nám, ve snaze nemuset se dělit, snažil namluvit. Choho.

        0 0
    • McBlacky  

      no potom co budu tejden chlastat na Embax printu v Brně, budu na to mít akorát formu :( ale jedu a rozhodně bych rád líp než loňskej 99. flek.

      0 0
      • JirkaD  

        Nevymlouvej se, chlastat můžeš ion?ák, v 18.00 zavřít stánek, převlíknout a šup na bika – vidět je do 21.00. Případně si přivstat a dát švih ráno :-))

        0 0
        • McBlacky  

          koukám že neznáš naši firmu :) uvažoval jsem že si vezmu bika a budu potom jezdit, ale je to spíš neprůchodný časově, budem se věnovat zákazníkům i po (hlavně po) otvíračce veletrhu :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            po(hlavne ? :))))

            0 0
          • JirkaD  

            Z vaší firmy znám jenom účetní a jednoho technika, ale dobře vím jak to chodí na Embaxu a podobných výstavách – letos v Brně budeme taky. Bika bych si sebou taky nebral, protože na něj není čas :-(

            0 0
    • climber  

      Dneska jsme se s kámošema přihlásili.

      0 0
    • fousac  

      tyyy joooo… uz at je sobota.. ;)) uz se tesim…

      pocasi bude libovy, trasa idealne navlhla.. to bude parada.. ;))

      P.S. pro pripad kontaktu, v prostoru startu/cile se pokusim promenadovat v zrzavym B-F tricku.. ;)))

      0 0
      • fousac  

        jeste me napadlo..

        1. jedete se nekdo prezentovat zejtra podvecer??? ze by sme to spojili s prijemnou odpoledni projizdkou..
        2. kdo jede v sobotu rano po vlastni ose z prahy?? muzeme dat sraz v Radotine…
        0 0
        • Meesha  

          mozna ja, ale momentalne mam chripku, tak nevim jak z toho vylezu… Kdyz ne, tak te muzu nabrat autem :-)

          0 0
        • cabbage  

          1)prihlasit se nepojedu, ale na bike vyrazit muzu…

          1. nekdo vam tam musi delat moralni potvoru:))
          0 0
          • fousac  

            ja jeste vubec netusim, jak budu zejtra ne/mit cas.. ale predbezne bych videl tak 17:30–18:00 na zbraslavi a vzit to pres cukrak do vsenor a pak treba vonoklasy nebo tak neco..

            0 0
        • SELMIRA  

          yejtra podvecer se da prezentovat? V Letech? Bych byla pro. A treba by se to dalo spojit s prijemnou zastavkou v Uletech? :o)

          Ty seš nějak mocně narvanej, že chceš jet ráno z Prahy, pak odjet Transbrdy a jet zas po os z5? :o)

          0 0
          • fousac  

            se muzeme scuchnout zejtra.. ;) kdyz se ti teda pude dovolat.. :///

            jak mam podle tebe ject?? to mam 14km na start.. nevim co resis.. ;) takovy prijemny rozjeti…

            0 0
            • SELMIRA  

              No jo, to se Ti asi nepodaří. A jó. Já zapomněla. A na čem pojedeš?

              0 0
              • fousac  

                silnicka na brdy neni zrovna idelani (i kdyz se da ledasco.. ;o) myslim ze i TB by se na silnicce dalo zvladnout:), ale prece jenom radsi pojedu na tomhle… http://www.bike-forum.cz/forum/bikes.php?…

                v kolik budes zejtra doma?? ze by sme te vyzvedli.. ;)))

                0 0
                • SELMIRA  

                  No, fakt bys to nedal na silničce? :o) Domu zejtra dorazim asi 18:40–19… Nevim. Tak já si dám do mobilu Oskartu a budu ve střehu, jo? Ale se mi nechce převlíkat do cyklo. Viděla bych to jen na prezentaci a pak posedět někde na zahrádce? No.

                  0 0
        • gummo  

          jo jo taky uz se na sobotu tesim! byl sem prezentovat vcera v repych :D

          0 0
    • mawerick  

      no já teda asi budu dělat jenom morální podporu;o)))

      0 0
    • civetta  

      Jedu, a po krachu na Malevilu z toho mam takovej nejakej respekt nebo co…

      0 0
      • SELMIRA  

        Já taky! jedu a po krachu na Malevilu mam z toho takovej nejakej respekt nebo co…;

        0 0
    • bikemanx  

      i have not money.

      0 0
    • Pekáček  

      Jedu, třeba mě tam někdo poznáte, metrdevadesátjedna, Cyklomaxovej dres, velikej černošedej Duratec :o) (dvojče zůstává doma, nikdo si nás nebudete plést :o))

      0 0
      • prema  

        ja jedu taky, i když nevim, jak to všechno dopadne, nebo? zitra si jdu vyzvednout manželku s našim novym dítětem :)

        0 0
    • Vojtíšek  

      FUCK OFF TRANSSHITBRDY and MICHAL DALECKÝ!

      0 0
      • Meesha  

        copak? :-))

        0 0
      • fousac  

        neda mi nereagovat predsedo..

        tebe sem vzdycky povazoval za rozumnyho cloveka, ale takovejhle vykrik bych od tebe necekal…

        co se stalo je smutny, ale vinu za to nelze na nikoho hodit a na poradatele uz vubec ne.. proste nestastna nahoda..

        na koho podle tebe nadavat, kdyz dostane infarkt ridic narvanyho autobusu MHD (a to jsem zazil) ??

        0 0
        • Vojtíšek  

          Já na něj nenadávám kvůli infarktu. To je samozřejmě smutný, ale prostě se to stává. Ten infarkt mohl dostat klidně i v tramvaji (možná) do toho nevidím. Byl jsem na TB ne závodit sám (62 km a 1200 lidí není můj šálek kávy), ale s dětmi. Můj výkřik je tedy po osobní zkušenosti s jednáním a přístupem organizátorů a M.D. najme. Tož tak na vysvětlenou

          0 0
          • fousac  

            sorry, myslel sem, ze to ma spojitost..

            no taky mam decentni vyhradu k oragnizaci.. na startu meli nejak divne znaceny vlny, takze dost lidi co melo ject v druhy, startovalo az ze treti…

            jinak si myslim, ze to bylo docela v pohode.. jo a v cili chybel gulas…

            0 0
            • cabbage  

              // chybel gulas// !? tak to sem rad ze sem nejel:)

              0 0
              • fousac  

                letos nebyl.. jenom teply nebo studeny nudle.. :((

                nastesti sem listek na nudle vymenil s Katzenou za listek na pivo… :o)

                no a ve finale oboji dostal Blacky.. ode me pivo a od Katzeny nudle.. ;))

                0 0
          • Beeda  

            To jsi teda moc nevysvetlil…Ja s nim mel zas dobre jednani, tak muzes byt konkretni? B

            0 0
            • Vojtíšek  

              Nechci být moc konkrétní, protože by to vypadalo jako brečení ublíženého rodiče :-) a tak to moc není. Děti to prožívají hodně a když jsou pak zklamáné, tak je to ještě horší. Prostě bylo řečeno, že kat dětí (to jsou ty nejmenší do 6 let) bude rozhozena na kluky a holky (v propozicích to tak nebylo, ale moderátor to tam 1 hodinu před startem dětí říkal) Navíc byly holky na startu odsunutý dozadu a startovaly až 10 vteřin za klukama. No a nakonec byly klasifikovaný dohromady. Takže holky neměly vůbec šanci na umístění… Prý z bezpečnostních důvodů. Nakonec nebyly samostatně vyhlášené a to pro ně bylo dost velké zklamání.
              Když jsem reklamoval, tak bylo řečeno, že holkám bylo 10 vteřin přičteno (to vskutku asi bylo, místo toho, aby bylo odečteno) Ale to je jedno, protože, když jsou odšoupnutý dozadu, tak už jedou pomaleji, aby se nesrazily s nejpomalejšími kluky a navíc i s idiotskými rodiči, kteří tam za svými dětmi běží a popostrkují je) Pokud dítě neumí ujet ani 400 m, tak a? tam neleze.

              A to nehovořím o nesmyslné neochotě umožnit start ve vyšší věkové kategorii (tra? 1 500 m místo směšných 400)

              Prostě místo toho, aby si to děti užily, tak naše mladá odjížděla totálně otrávená, ubrečená a zklamaná. Kdyby to bylo její vinou, že spadne nebo nedojede, tak nic neřeknu. Ale takhle mě to docela vytočilo…

              0 0
        • Vojtíšek  

          Tak prý ten biker, co tam umřel měl běžně najeto 10 000 km ročně a normálně dával 100 km maratony a prý nepil. To jen, co mi jeden SacKomák zjistil v Práglu od lidí, kteří ho znali.

          0 0
    • gummo  

      Tak jak ste skoncili a jakej mate z brd pocit?

      0 0
      • quassar  

        186. a moc se mi to libilo (jel jsem to poprve). Akorat si nejsem jistej jestli je trat to pravy orechovy pro takovej velkej dav cyklistu.....

        0 0
        • Dejv  

          393. trochu jsem to ze začátku přepálil a pak se v kopcich trápil,ale tra? se mi líbila a líbila by se víc kdyby mi do cesty nepadalo tolik bajkerů :-) ,holt chce to bejt na špici :-)

          0 0
          • McBlacky  

            no to už jsi v části pole kde slovo technika se používá jen při rozhovoru se servisákem :)

            0 0
            • Dejv  

              No občas to fakt vypadalo na slalom mezi „padlými“ než mezi kořeny :-) .některý tlamy fakt slušný :-)

              0 0
              • McBlacky  

                no kdo to nezná a je víkendák může mít potíže, ovšem na Brdech je to spíš takovej průměr, rozhodně by šlo přitvrdit :)

                0 0
                • Dejv  

                  no čekám že se přitvrdí tady :eXtreme Bike Brdy 2005 :-)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    to si nedám, nejsem masochista, ale trat špatná není, kdybych měl víc najeto a fula, neváhám – no jo výmluvy :)

                    0 0
                    • Dejv  

                      no já taky ne, asi bych to nedal ,leda že by to zkrátily na polovic a na každý občerstvovačce by byli maserky nahoře bez :-))))))

                      0 0
                      • hydrant  

                        to bych přilít na první občerstvovačku jako první a dál by mě nikdo nedostal :)

                        0 0
                  • Meesha  

                    Asi to bude (i kdyz nerad) moje priprava a test pred Sudetama. Takovy prijemny celodenni vylet s cislem :-)

                    0 0
                    • McBlacky  

                      to já pojedu rovnou chcípnout na sudety :)

                      0 0
                      • Meesha  

                        no, ted o tom taky premejslim… Este zaplatim startovny na Sudety a kdyz nechcipnu na tech Brdech, tak se mi tam urcite nebude chtit. :-)

                        0 0
                        • McBlacky  

                          si tu trasu tech extreme brdy můžeme dát někdy jen tak… je to za barákem tak je to jen otázka dohody

                          0 0
                          • cabbage  

                            za barakem,,hmmm, na start to mam 28 km, zpatky to sami + 120km.....ale zkusit to muzem.

                            0 0
                          • Meesha  

                            Muzeme? :-)) Nevim, co je rozumnejsi. Jestli vypnout a jet si svoje na zavode a nebo litat nekde za tebou po Brdech… :-))

                            0 0
                            • Meesha  

                              urcite se prdaj dalsi „vyletnici“ jako Jecnak atd. a to by pro me asi nedopadlo nejlip… :-))

                              0 0
                              • cabbage  

                                staci kdyz jede na vylet fousac, ten se v posledni dobe taky nejak rochrtil. zvlast kdyz ho nebrzdi rockmashine:)

                                0 0
          • quassar  

            Ja teda startoval az ze treti vlny, takze predjizdeni turistu jsem si uzil taky dosytosti, nejhorsi bylo jak zacali prvni koreny, tam se fakt predjizdet skoro nedalo :(

            0 0
          • climber  

            220. v celkovým pořadí, 70. ve svý kategorii.

            0 0
      • fousac  

        paradicka nejvetsi.. pocasi i trasa super.. jen tech prekazejicich „bab s nusema“ tam bylo nejak moc, clovek aby se naucil poradnej bunny, kdyz se mu jich na korinku sesype pod vzorek treba pet.. nastesti vetsinou sebemensi naznaky blata vsichni objizdeli a tudiz se tim blatem dalo dost lidu predject a elezantne nahodit.. ;))

        priste davat pozor na vtipalky, co cloveku klidne narvou zadni kolo az do huby a podobny..

        a protoze sem (ja blbec) startoval az z konce treti vlny, tak nakonec 241. flek celkove, 67. v kategorii.. chce to zlepsit..

        0 0
      • rich  

        244. ale som spokojny z mnohych dovodov
        - start z pozicie 1.200 (medzi poslednymi) takze som prve dve hodiny bojoval, ako pisu ostatni, skor s kvantom neuspesne sa trapiacich bikerov s terenom. kazdopadne to bolo dobre na jednu vec – neprepalil som zaciatok

        • pre dvoma rokmi 536. flek
        • az Blacky ma v cieli upozornil, ze casomiera sa spusta so startom vlny a nie pri prejdeni s cipom… som na starte cakal asi 5min :-))) Kua som mohol mat stratu na vitaza len 1h25! :-))
        • od 45.km bez pitia (som debil – na druhej obcer, neprekontrolujem stav camelu)

        Suma sumarum som s nadsenim odchadzal domov po vlastnej ose s dostatkom sil s vedomim, ze mi chyba par vikendov s dlhsimi trasami nad 3h a 60km. Pruser – divadlo pre divakov 10m pred cielom skoncilo tlamou a vysledkom je ohnuta patka a rameno prehadzovacky…kua som debil II. :-))

        tolko moje vyhovorky :-) na extreme bike jedine sukromne niekedy pocas vikendu, nemam moralku byt 8–9hod v Brdech :-)

        off topic – asi tremou a „vzrusenim“, nakolko sa nezucastnujem takychto podujati casto, som mal celkom vyssi tep. prvych 90min ±170. pri tomto tepe uz by som bol mooooc zadychany, citil som vsak, ze sa mi slape lahko, len srdce bilo akosi rychlejsie. postupne to opadlo, ale v cieli som mal priemerku 170. akonahle som doslapal tep sa ukludnil a tepak zjavne fungoval. mate nejaku podobnu skusenost? resp. ako sa prejavuje vyssi tep sposobeny tremou/stresom pri vykone?zvysuje sa laktat rovnako ako ked je vyysi tep sposobeny cisto vykonom?

        0 0
        • Martin  

          Kdysi nám tohle měřili na hokeji. Nepamatuju si to přesně, ale když se ti zvedá tep z nervozity, tak tě to utaví dřív jak únava z vlastního výkonu.Ale se zklidněním hlavy se zas dostaneš do normálního výkonu.

          0 0
        • quassar  

          Hehehe, tak tos byl ty jak tam hodil po saskovani tu krasnou tlamku jo? :)))

          0 0
          • rich  

            :-))) presne, vravim si pohoda, trosku to „akoze“ prebrzdis a ides dalej…akosi som zabudol, ze uz unava svoje vykonala a nemam veci pod kontrolou

            0 0
        • rich  

          oprava :-) definitivne 246.

          0 0
        • Beeda  

          Caves, no me nekdy stoupne na startu tep z 90 na 120–130, coz mam porad 1 mmol/l (do 145). Laktat je v poho, myslim, ze to zpusobuje adrenalin, cili mas spatnou kordinaci svalu, vyssi tlak atd… B

          0 0
        • Daf  

          Tohle je normalni kdyz jdes do zavodu po hodne odpocinutej. Kdyz jdes do zavodu rovnou z treninku, tak ty tepy tolik nevyskoci. Mozna se ti jelo dobre protoze zavod byl docela kratkej. Ja si tohle pri treninku hlidam a vim ze zhruba po 40km se zas dostanu do normalnich mezi.

          0 0
      • SELMIRA  

        HYPERSUPER! Akurát mi to nějak nejede, ale stejnak bylo to príma. Terén úúúúžasney. Ovšem ti túristi, co slejzaj před každym oblázkem či klacíkem přes cestu…mě fakt jako štvali. A eště když na ně úpim:„Tak chlapi sakra ale jeďte nebo uhněte!“ A oni mě just nepustěj. Né, že bych to nějak uměla, ale doma je doma, tak jsem chtěla jako JET! :o)) Mno, ale řikám, pa-rá-da. Jen ten guláš, to fuckt yako PŘEHNALI!!! A s těma minibikerkama taky. Jsme tam taky měli narvanou favoritku. YO. Ale je to hrozně nevděčnej job dělat závody pro ty hajzlíky na těch kolech, já bych do toho NIKDY nešla. Tož pořadatelům patří stejnak dík.

        0 0
      • Cllaude  

        146, moc se mi to libilo – jen by to chtelo celopero :) C

        0 0
    • dalimil  

      http://www.blesk.cz/Clanek51768.htm bylo to opravdu tak hustý ?

      0 0
      • fousac  

        bych to videl asi takhle: BLESK

        lidi se sypali dost, ale takovyhle jatka to rozhodne nebyly…

        0 0
        • quassar  

          „že se konal za plného provozu, jestli měli všechna povolení“ ...... za plneho provozu v lese? vzdyt 90% trati bylo po lese a jestli jsme jeli 2 kilometry v „provozu“ tak je to moc… jako fakt „miluju“ tyhle sileny platky, uz mnohokrat jsem se presvedcil ze vsechno otocej uplne naruby :(((

          0 0
      • McBlacky  

        to vypadá jako kdyby to byl extreme survival. Ikdyž některý maníky nechápu, jako třeba ten co jel 58km bez sedla, nebo jinej co šel 15km do cíle pěšky s kolem v ruce – magoři

        0 0
        • Dejv  

          toho pěšáka jsem viděl asi 10km před cílem, měl z předního pěknou 8

          0 0
          • Pido  

            245 místo a jsem naprosto spokojený,proto že loňi 682 místo.

            0 0
            • Eda-Velo  

              Hmmm hodně různorodý reakce, já startoval taky ze třetí vlny a docela sranda, kdy jindy člověk vypiluje techniku vyhejbání se lidem v kyslíkovým dluhu na druhým kilometru :-))) Jinak se docela dalo, je pravda že nejlíp se předjíždělo u bláta :-) jinak organizace na trati včetně přejezdů asfaltu docela v pohodě, spíš by zasloužilo lepší šipkování na nepřehlednejch odbočkách :-( jinak spokojenost a 62 flek

              0 0
      • Meesha  

        To si delaj prdel nebo fakt nekdo trefil kone?! To mohla bejt docel rana! A nevim kdo byl vydesenej vic? jestli holka, ze ma hlavu v prdeli nebo kun, ze tam ma hlavu?! :-)))

        0 0
      • hydrant  

        to je super článek, teď si o nás budou civilisti myslet, že jsme totální kreténi

        0 0
      • jecnak  

        Ty jo takovy povidani chci castejc, tak dlouho jsem se nezasmal. Pomysleni na :

        „Naprosto neuvěřitelnou nehodu zažila dívka (18), která se při sjezdu lesní cesty v plné rychlosti střetla s koněm. “

        Si rikam, ze to mohli redaktori trochu vylepsit – jako treba, ze se udusila v konske riti, kdyz se kun spalsil a jeste ji vlacel trista metru s sebou :-DD BTW chudak kun.

        Ne vazne, kdyz sjem videl rano v metru, co miri do Brd za tragedy s nosicema ?:-(

        0 0
    •  

      Kočička! Haf!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.