GT ZASKAR LT EXPERT 2021 nebo Kellys gate 90 2021

17 nepřečtených
  • AlfaCentauri

    Chlapi kdyz na to kouknete, rad bych si nechal poradit. Mimochodem Zbynku cau 

    0 0
    • rb  

      A na co máme kouknout?

      0 0
    • ufoncz  

      Tady je výběr jasně danej tím, co po kole chceš.

      Kellys Gate 90 – klasickej XC (chrtí) hardtail

      GT Zaskar LT – vyšší zdvih, delší, položenější, teleskop v základu = do kopca a v lehčím terénu určitě pomalejší, na blbnutí v lese a pro těžší terén naopak vhodnější

      0 0
    • anybz  

      Asi Kellys Gate 90 , ale možností máš určitě mnohem víc, než jen GT a Kellys

      mrkni třeba tady :-)

      https://www.tsbohemia.cz/…d352108.html

      0 0
    • Mufi  

      GT ZASKAR LT – nejvetsi mozny shit dneska co si muzes koupit, OEM formula kola, SRAM Eagle prehazka, kompletni fullstack shit, good luck.

      Kellys – kompponenty mnohem lepsi, ale je to Slovenska sracka podobne jako cesky Author, co jen kupuje cinu a lepi na to svoje nalepky. Proc by to nekdo chtel kupovat, to ja nevim. VYvedte me z omylu.

      Kup za ty prachy Duratec nebo RB Bike nebo si nech poskladat MrX u cyklonemcik.cz

      0 0
      • Smazaný účet  
        0 0
      • novas752  

        Kellys má vlastní vývoj svých rámů včetně materiálového vývoje.

        0 0
        • Mufi  

          Ja si rypnu. Netvrdi tohle o sobe nahodou i Author?

          Zadruhe, to kolo je za 40000,– , a kdyz se divam na ty komponenty… proc nekoupit rovnou Duratec?

          0 0
      • Lachtis  

        Kellys ma svuj vlastni vyvoj, jako jine renomovane znacky. Sam jsem mel Kellys a vubec to kolo (ram) nebyl zadny pruser, ba naopak. Byl jsem s nim velmi spokojeny a kdybych si nechtel udelat radost v podobe karbonu (kellys bylo Al), tak jej spokojene jezdim dal. Netvrdim, ze Kellys je predni vyrobce jako treba Scott, Trek apod., ale napsat o tomto vyrobci, cos napsal Ty, svedci o tom, ze mas maly (omezeny) rozhled, bohuzel :-(

        0 0
        • Mufi  

          Ok, sorry vlastnikum Kellys co jsem je urazil. Ja stejne marketingovym zvastum takovych firem jako je Author, Kellys a dalsi neverim, ze maji nejaky svuj vyvoj ramu. Tak mozna samolepek.

          Proc bych si mel koupit Kellys ram z Ciny namisto MrX ramu z Ciny? Vysvetli mi to, protoze ja to nechapu. Opravdu to nechapu.

          Chapu ze si nekdo koupi Duratec nebo RB, je to made in Czechia, mam to garantovane, pdoporuju ceskeho vyrobce a ne nejaky marketing jedne firmy, ale proc bych si mel kupovat kolo za 40k na takovych komponentach s ramem z Ciny, kdyz muzu mit za 30k kompletne kolo na Shimano XT komponentach s MrX ramem. Ja to fakt nechapu.

          Vysvetli mi to.

          0 0
    • scalar  

      Taky zdravím Zbyňka, ať má tohle vlákno aspoň nějaký smysl…

      0 0
      • Mufi  

        Scalare za kolik v dnesni dobe poskladas MrX mtb kompletne na Shimano XT komponentach, dvouprevodnik, a XT nabojich, s nejakou pouzielnou vidlici?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.