GT ZASKAR CARBON EXPERT 2008,NEBO 2010

64 nepřečtených
  • johny.1000

    Čau bikeři ,omlouvám se že zakládám nové vlákno,ale zvíšili se finance a do oka mi padl gt zaskar carbon expert.Ale ještě nevim jestli 2008,nebo 10.Ta osmička se mi lbí víc a taky se mi zdá,že má tužší rám.Víbava lx mě naprosto vyhovuje.De mi hlavně o rám.Jiným značkám se nebráním..Tak se na vás obracím,jestli nemáte s těmito koli nějaké zkušenosti.Chci prostě co největší raketu do 40 000 kč. Díky za pomoc.

    0 0
    • johny.1000  

      Prosím odůvodněte svoje rozhodnutí

      0 0
    • souky junior  

      Chodíš na cyklobazar? Toto vypadá obstojně:

      http://www.cyklobazar.cz/…2009-zaruka/

      Jinak hlasuju pro to starší, Reba je prostě výš..

      0 0
    • biker jura  

      můžeš mi jen říct podle čeho si myslíš, že je ten starší model rámu tužší?? pak ti k tomu napíšu, neboj ;)

      0 0
    • Kubas.1  

      Já bych bral 2008…prostě proto, že se mi líbí víc

      0 0
      • jakub  

        k tomuto se připojuji rovněž.. nicméně… ono se to tu stejně zase standartně rozjede… tyto rámy se mi mooooc líbí taky, nicméně jsou dost kritizovaný že praskají… nevím, nikdy jsem je neměl a ani jsem na tom nejel… tak držím ústa…

        0 0
      • Kubas.1  

        …kdes vlastně splašil 2 roky starej model?

        0 0
        • johny.1000  

          na nety je těch osmicek docela dost a ten ram se mi zda od pohledu tužší,jen sem si to myslel:D

          0 0
          • biker jura  

            ten ram je tvarove totožnej, ale ten novejsi má trochu jinou strukturu vlaken, takže ty už moc nepraskají. a kdyby mel byt nekterej tužší tak je to ten novejší.

            0 0
      • Hnoj  

        U mě stejný.

        0 0
    • Duon  

      Mne sa viacej ľúby 08ka,aj keď ideál je čisto čierny(rám) neviem kolkaty rok.

      0 0
      • johny.1000  

        No,ten z toho bazaru taky nevipada spatně,ale už jsem se rozhodl a pudu radsi do hliny.Nemuzu se zbavit strachu z tho ze ten ram prostě někdy křupne a já budu kupvat za 25 000 novej.

        0 0
        • Vilém  

          Tak kdyz by praskl, tak jej vyreklamujes, ne?

          0 0
        • biker jura  

          hliníkovej zaskar praska stejne jako ten carbonovej :D veř mi, vím to

          0 0
          • marapara  

            Praská. Tento týden jsem bohužel najisto zjisil, že mi praskl opět, tentokrát po 3 letech hliníkový rám Zaskar v oblasti patky. Není to ale klasické místo, ale kousek vedle. Rám je již po záruce, ale nechám to zkusit zavařit a budu jezdit co půjde. Přitom Zaskara jezdím spíš po silnicicích a šotolinách, lehčích terénech. Nedostává nějakou velkou sadu, ale spíš lehčí terény.

            0 0
            • biker jura  

              není to náhodou za třmenem zadní brzdy? tam to praská rádo

              0 0
            • Blade  

              Jo tak už i tobě praskl podruhé? Asi epidemie. Mně naštěstí praskl týden před koncem záruky, teď už jezdím na novým a očekávám kdy praskne opět:)

              0 0
        • frederick  

          Hliník praská stejne jako ten carbon…ruplo mi letos hlinikovy GT…sice ne Zaskar, ale to je jedno…proste jednou to krupne…osobne, kdyz más ty prachy, tak kup ten carbon;)

          0 0
          • biker jura  

            přesně! ten carbon je vlastnostma jinde (hlavne u GT)!

            0 0
            • destr  

              Měkkej a těžkej?

              0 0
              • biker jura  

                nejel jsi tak nemužeš porovnávat, odpověd: měkkej ne. ale težkej je, na carbon to jo (v Mku má 1490g)

                0 0
                • frederick  

                  no co jsem cetl ruzny testy, tak bohuzel se i krouti…ale GT je proste GT me to oslovuje vic, nez jiny bike…takze já bych to koupil…

                  0 0
                • frederick  

                  no co jsem cetl ruzny testy, tak bohuzel se i krouti…ale GT je proste GT me to oslovuje vic, nez jiny bike…takze já bych to koupil…

                  0 0
                  • biker jura  

                    jo máš pravdu není tak tuhej ani jako třeba SUP, ale zaleží na tom jestli je to v terenu vyhoda nebo ne. navic testy jsou na nic, každej má jinek styl a každej to musí porovnat sám a se stejnejma komponentama aby mohl říct jaky to je!

                    0 0
    • jonti  

      Bral bych model 2010, nova Reba je o neco min progresivny a prijde mi lepsi, navic ma uchyceni PM a nemusis mit adapter.

      0 0
      • johny.1000  

        JJ díky moc,ale zatim to vipada na author vision 2010:D

        Nebo mam jeste nabidku na meridu s ramem tfs xtr edition,je to v xt a vidle fox F80.Akorat k ty meride neni zaruka,takze kdyz praskne tak sem v riti.Tak nevim

        0 0
        • Smazaný účet  

          není záruka, jako, že to je čorka nebo je už po záruce?

          btw za 40 tyček bych bral asi karbon, nedal by se sehnat třeba i nějakej trek?

          0 0
    • Turbo  

      http://www.koloasport.cz/…oms-50–2010/

      Postupně můžeš vytunit buď na závoďáka s XX či gramařit na 8 kilčo jako Qasko tady na fóru nebo zvolit kompromis a jít na 8,5 kilo s ohledem na závody i ty gramy…

      0 0
    • Smazaný účet  

      cau, beru jako max tech 40, co jsi pasl na zacatku, co zkusit treba tohle? http://cyklonemcik.cz/…robnosti.php?… nebo http://cyklonemcik.cz/…robnosti.php?… , coz je pdole mne extra výhodný, príapdně jako já u cykloworldu Meridu – http://www.cykloworld.eu/…2000-d-2010/ ci http://www.cykloworld.eu/…bon-xt-2010/ ci http://www.cykloworld.eu/…-flx-2000-d/ (posledni 3 ve 20) ci http://www.cykloworld.eu/…s-xc-3000-d/ , pak hod fotky, cos vybral ;)

      0 0
    • Turbo  

      Na kolokrámu maj zajímavou tuctovku, nicméně slušně osazenou :-)

      http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      0 0
      • johny.1000  

        ha ha merida hfs xc 2000 D za 23 000 taky nevipada špatně.Ale bike bude za mesic az 3.takze pocitam tak v lednu.V tom lednu bych moch mit bika tak do 23 000.Což je případ meridy a authora.A postupně bych tunil a časem bych ta taky dal na 9 kilo :DJinak s visionem je kamos naprosto spokojenej jezdi za author team a nestěžoval si ani na českym poháru.Jinak mě se na něm taky jelo dobře.Meridu jsem ještě neměl možnost vyzkoušet.A ta merida je bez zaruky,protože byla je to rok 2008 a byla předváděcí,tak jí museli oznašit za požkozenou a tim pádem k tomu neni záruka.

        0 0
        • johny.1000  

          Kolo bude za měsíc až 3.Nejvíc se mi zamlouvá merida matts hfs xc 2000 D za 23 000 :-)

          0 0
        • biker jura  

          jestli budeš tunit takový kola na 9 kilo tak do toho das zbytecne o spostu penez víc! nevíc nevim proc najednou chces kolo jen za 23 kdyz mas puvodne ve vyberu kola za cca 40 tis.

          0 0
        • frederick  

          Kontaktuj radsi Hnoje…objednej si u nej rám, co bude dovážet a budes mit vystaráno…tam muzes gramarit jak divej a vlezes se do 40000 tisic…car­bonovej rám…2 roky záruka!

          0 0
        • frederick  

          Nebo tu Orbea Alma…to je spicka carbonovych rámů!

          0 0
          • johny.1000  

            No ono to vypadalo,že těch 40 000 nebude takovej problem.Ale pak se všechno trochu změnilo,jednání s čmfs neprobíhalo podle mích představ.Takže na bika bude max 23 000.Proto se ted rozmyslim mezi tou nabidkou na meridu,nebo hfs 2000 D,nebo visionem.

            0 0
            • frederick  

              tak to pak jo:D

              Penize na bike…to je vzdycky boj…taky bojuju:D

              0 0
              • johny.1000  

                :D ještě koukam po bazarech.Zatim pěknej epic za 25 000,model 2007.Komplet xtr

                0 0
                • johny.1000  

                  No nad timhle slintam :D

                  0 0
                  • frederick  

                    A proc jen slintat:D rovnou nakupovat ne? mit penize…to by se slintalo:D

                    0 0
                    • johny.1000  

                      Ono se slintat bude,ale až přídou peníze,takže tak za měsíc :D

                      0 0
                      • johny.1000  

                        Takže kolo bude cca. za 2 tejdny a to buď merida hfs 1000 D ,nebo 2000 D

                        0 0
                        • Trog  

                          No nevím jestli si udělal nejlépe,myslím si že to co ti nabízel,tomas­jirka.cz je daleko lepší kup viz.

                          http://cyklonemcik.cz/

                          Dobře pořiď,je to na tobě kámo…

                          0 0
                          • johny.1000  

                            Zdar,za 2 dny si du obědnat meridu hfs xc 2000 D.Rozhod sem se pro ní kvůli vidli fox,gripshiftům X0,elixírám 5 a X9.Ty kola mavic sem jel a myslim,že budou ok,protože vážim 60 KG :D A taky doufam že nebudou problémi s truvativama :D Ale co ty sem taky jel a šlapaly dobře :D Ale hlavně se mi ta merida prostě líbí a věřim jí

                            0 0
                            • folty.hans  

                              hlavně bacha na velikost, ve tvých letech určitě trošku povyrosteš.

                              0 0
                              • johny.1000  

                                Měřim asi 164 a bude mi 15 takže vezmu 18

                                0 0
                                • Vilém  

                                  Na 164cm 18ku ram? No modli se at se poradne vytahnes.

                                  0 0
                                  • johny.1000  

                                    :D no já nevim kolik měřim přesně ale něco pod 170 to bude :D Jinak merida dělá 16 a 18.Teď jezdim 17,jel sem 17,5 na visionovi a 19 na ravu a to ravo má docela podobnou geometrii takže myslim že 18 bude optimální

                                    0 0
                                    • johny.1000  

                                      Tak merida už je obědnaná ještě zbejvá si jí vyzvednout :D

                                      0 0
                                      • jIrI___  

                                        Dobrou chuť!

                                        0 0
                                        • johny.1000  

                                          Dík :D Pořádně si pochutnam, ale až vopadne sníh

                                          0 0
                                        • Pumsc  

                                          ;-),myslim že to nebylo pochopeno:)

                                          0 0
                                          • johny.1000  

                                            já taky myslim :D

                                            0 0
                                            • jIrI___  

                                              Ach… Nejsem žádný pravopisný maniak, ale ze slova „obědnat“ se mi ježí vlasy na hlavě. Slovo objednat není odvozené od slova oběd a proto se píše objednat a ne to do očí bijící obědnat ;-). Ale každopádně držím palce, ať ti kolo v pořádku dorazí a najedeš na něm hodně km.

                                              0 0
                                              • johny.1000  

                                                Jo přes net to taky nemam rád, ale to kolo objednaj z ramaly v praze tušim do ramaly v plzni a tam to všechno zkontrolujou a já si to hezky vodvezu

                                                0 0
                                                • jIrI___  

                                                  Tak se mi zdá, že tys ani po mojem polopatickém výkladu nepoznal, co jsem chtěl říct :). Ve škole se zeptej češtinářky, jestli se píše obědnat nebo objednat. Veškerá moje snaha je marná :-))

                                                  0 0
                                                  • johny.1000  

                                                    jo takhle :D Jo tak se omlouvám za překlep nevšim sem si toho (objednat) je správně kdybyste někdo měl otázky :D

                                                    0 0
                                                  • johny.1000  

                                                    Tak po 20.1. bude už doma merida hfs xc 2000D, pak hodim fotky, doufam že bude výborně sloužit :D

                                                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.