Giant Iguana 06 za 12 700,- KČ oplati sa?

14 nepřečtených
  • milanbb55

    Ahojte, mám takú menšiu dilemu… dostal som ponuku na bicykel giant iguana 06 v brake za cenu 12 700,– KČ /15 000,– SK/ a zaujimal by ma Váš názor na Tento Bike, a jeho cenu, minulý rok, ževraj stál 19 400,– KČ /23 000,–SK/

    www.kerekpar-outlet.hu/index.php?…

    to je on, prosím zhodnotte ho

    0 0
    • Mr_Tom  

      Já jsem kupoval Iguanu s kotoučovkama model 2006 minulý podzim taky ve slevě ze 20000 na 15000Kč a nemůžu si stěžovat. Podle kámošů by prý byl lepší větší rám – mám 19" a měřím 183cm, ale jsem spokojený. Za ty peníze parádní kolo – pravda je že jsem si ho upravil k obrazu svému což se většině lidí nelíbí, ale zase opakuju mě to vyhovuje maximálně. Jen na tom obrázku to vypadá na model 2005 podle vidlice a pneu. (na obrázku krátce po tom co jsem ho koupil)

      Zkrátka doporučuji!

      0 0
      • kubad  

        pokud máš sedlovku a představcec tak jak na fotce tak rozhodně nepotřebuješ větší rám. Tenhle je naprosto OK

        0 0
    • Cobol  

      Ber ho! – Za ty prachy a s marzocchi vydlí – co bys ještě za ty prachy chtěl? :-))) p.s. ještě jsem ti něco napsal do druhýho threadu k tý vidly – teda spíš kolu

      0 0
    • milanbb55  

      dakujem všetkým, a ešte sa mi

      podarilo vybaviť zlavu na ravo maniax disc na 12000,– kč /14200,– sk/ je to model z 2005 :shock: toto mi teraz zamotalo hlavu, xcel som iguanu a teraz mam možnosť kupy tohto… www.kolasport.cz/index.php?… je tam slaba vidla, do buducna by som ju vymenil… ja teraz neviem, čo mam kupiť… ravo má lepšiu výbavu, giant zase vidlu a asi aj rám, Giant má sam o sebe dobré meno…

      Prosím napíšte ako by ste vy postupovali

      dakujem

      0 0
      • Cobol  

        Myslim, že to Ravo bude malinko(malinko) lehčí než ten Giant, Ravo bude rychlejší , což na giantu lze kompenzovat, třeba změnou představce. Ravo bude pravděpodobně (nejen) v terénu méně ovladatelné než Giant. Když se koukneš na vobě ty kola, tak mě se mnohem víc líbí Giant (kolo který je sice super, ale nelíbí se mi bych si nekoupil:-))) Je natobě, záleží co jezdíš a jestli chceš bejt rychlejší a malinko lehčí na úkor ovladatelnosti… Co ty brzdy? To jsou mechanický kotoučovky? To je hnus, neni? Kámoši je nikdy nedoštelovaly – to štelování nikdy nekončí…

        0 0
        • milanbb55  

          :-) no jo giant je určite krajší… jo a ty brzdy, no to sa mi štelovať stale nebude xcieť… ked už tak našetrime na hydry, a neskôr dokupime aj new vidla… Jo takže zajtra bereme Giant-Iguana…

          hip hip hurra

          díky ti :-) neskôr napišem sem že ako sa mi s nim jazdí :-)

          0 0
          • Cobol  

            Myslím, že Giant tě nezklame, ty brzdy naněm jsou úplně vpohodě (podle mě), akorát špalky jsem musel docela brzo vyměnit. Když koupíš hydry… :-) není co dodat. Napísaj jak se ti to bude zdát, stou vidlí 100mm to budeš mít trochu jiný…

            0 0
        • Jakub92  

          Souhlasim. Na Ravu sou ty brzdy na hov*o. Giant se mi osobně víc líbí, ale nelíbí se mi přesmikač alivio ale přesto bych ho bral. (já mám meridu 2005 za 13 500 matts sport 700-V v hydraulice) a zatim naprostá spokojenost.

          0 0
    • muppet  

      Taky mám Gianta,na první pohled se mi líbil i když ty komponenty nebyly z mého pohledu nic moc.Víc peněz v tu chvíli nebylo a časem jsem ho přizpůsobil k obrazu svému,jen vidlí váhám jestli zanechám původní 80mm nebo půjdu do 100mm( R7 ) Foto na profilu.

      0 0
      • Cobol  

        ahoj – tak co koupil si tu R7??? Já voní možná uvažuju – mám taky Iguanu, tak se chci zeptat, co příp. těch 100mm provedlo stím kolem – jak to změnilo jeho vlastnosti (hodně, vůbec, ovladatelnost…????

        0 0
        • muppet  

          Ještě jsem to nerealizoval,byly jiné finanční výdaje.Podle toho co jsem tady na BF četl o vidlicích a zdvihu by to neměl být problém(vyhledej, přečti a uděláš si názor) Po tom Pilotovi nemůžeš čekat nějaké zázraky,mě osobně vyhovuje tvrdší chod vidlice a tak to neřeším.

          0 0
      • Cobol  

        a ještě jakej je to rozdíl proti tomu Pilotovy co tam je – byl??? Mě ten Pilot začíná připadat takovej hodně necitlivej a vobčas, že hrozně vodskakuje (přišlo vám to taky tak???) mám 62kg.

        0 0
    • milanbb55  

      ták, nakoniec som nekupil ten giant iguana… ale ktm elite model 2005 2 roky jazdeny....... hydry: magura julie, prehadzovač: shimano xt, prešmyk deore..... predstavec rohy ritchey… . vidla sr suntour xcp 75 /:-(, kupi sa nova/ všetko v pohode… pomerne zachovaly…za 12 000,– /chcel 13 000 ale horko tazko spustal cenu/ 10 000,– kc

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.