• yakub

    Čau, mrkněte na www.kolanastatku.cz/…i/giant.html Co na ní řikáte? Ta cena docela ujde… Šli byste do ní?

    0 0
    • Pavlis  

      Karbonova silnice? Spis jen vidlice ne? Pochybuji, ze ram je za tuhle cenu karbon.

      0 0
      • Meesha  

        vzdyt vidis ty spojky, ne?

        0 0
        • Pavlis  

          Tak ted jsem mimo. Karbon potrebuje spojky nebo ne? Vetsinou jsem ho videl bez a spojky mam na svem ocelaku taky:) V kazdem pripade netechnicky vzato je to nastrikane jak od prispevatele hnoje, k tomu modre kosiky a to fialove lemovani napisu…no mozna jen posledni dobou moc koukam na stranky Colnaga:) Technicky vzato to ale muze byt fajn stroj, rozhodne lepsi nez muj (ac hezci) ocelacek:)

          0 0
          • Bobo  

            Tvůj oceláček s mufnama? Tak to musím vidět. Přihoď ho sem, a? se pokocháme. Můj poslední ocelový rám do mufen byl favorit z roku raz dva.

            0 0
            • Pavlis  

              Jak to vis, ze mam favorita:)) Je ale stary asi jen 5 let, takova ta „nova“ serie kde uz v Rokycanech objevili Shimano:) Foto mozna v budoucnu…

              0 0
          • Meesha  

            me se to taky vubec nelibi, ale spojky tam sou, tak bych usuzoval, ze mezi nima by mohly bejt karbonovy roury. Ale treba ta spodni ramova trubka vypada hlinkova… Kdo vi?!

            0 0
      • Bobo  

        On to asi taky nebude žádnej mladík, tak proto ta cena. A i tak mi to přijde dost.

        0 0
        • yakub  

          Já jsem se na ní byl podívat a fakt je to karbon… A ve skutečnosti vypadá v docela slušnym stavu.

          0 0
          • Bobo  

            Já tomu věřím, že je to karbon.

            0 0
            • Gatier  

              Kolko mate preboha rokov? Ved to je Giant Cadex, karbonovy ram s pred desiatich rokov. Komponenty zanovne.

              0 0
              • Pavlis  

                Aha, to ale my pozdeji narozeni nemuzeme vedet. V tom pripade uz chapu to barevne provedeni. K fialovym sakum te doby se hodi naramne:) By me zajimalo co se stane s pevnosti karbonu (nebo spis se spoji) po 10 letech…

                0 0
                • Gatier  

                  Vtedy to bola este kvalitka :) Teoreticky pokial na tom jazdil 2000 rocne, tak to ja by som mal tak za dva roky co on za tych 10 :-)

                  0 0
                  • Pavlis  

                    Ja mit ale karbona, tak ho trapim urcite vic jak 2000 rocne a nebo ho mam vystaveneho na zdi misto obrazu. To se ale tohohle Gianta netyka:)

                    0 0
              • Bobo  

                No vždy? říkám stařík. A kolikpak je tobě, že Ti Daytona a devítka Chorus připadají jako zánovní :-) ?

                0 0
                • Gatier  

                  Videl som tam Centaur (hlavne) tak som myslel, ze sa to menilo naraz.

                  0 0
                • Bobo  

                  Nee Chorus, Centaur jsem myslel. Ale to je jedno.

                  0 0
    • BH  

      vypada divne, to bude nejaka hodne stara vykopavka, dnes se karnon nelepi do spojek, nebot to byl zdroj problemu. Do starsiho karbonu bych asi nesel

      0 0
      • Vrci  

        No, nejdou se i výjimky: Look, Colnago (pokud ještě dělá C40, C50), Merida, Pell´s a jistě i další. Trek jsou myslim vnitřní spojky.

        Nic to ale nemění na tom cos napsal.

        PS moc se mi líbí Global Concept. Škoda, že se dělaj jen dětský velikosti.

        0 0
        • BH  

          global koncept je pouzitelny do vysky postavy jezdce 190 cm (klasicka sedesatka ram)

          0 0
    • Vision  

      dnes jsem koukal na tutově stejnej rám ale byli na tom jiný samolepky (specialized) každopádně to byla 10roků stará vykopávka na sh.600…

      0 0
    • Siddha  

      je to stary ja bych nebral.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.