• svec32

    Tak jsem si konecne vybral. Myslíte že je to dobrá volba v dané cenové relaci(13600kč)T­uristika a roční najezd cca 4000k. asfalt a nezpevněné cesty. http://www.mojekolo.cz/5282-felt-q900

    0 0
    • Smazaný účet  
      0 0
    • Vilém  

      Neprijde mi to jako nejakej extra kauf, ale kdyz uz mas vybrano, tak neni co resit.

      0 0
      • svec32  

        Podobne komponentove kolo za stejnou cenu jsem nenasel. Vecka mi nevadi,teda radeji nez nejlevnejsi mech. nebo hydr. Kotouce. A vidlicim rst gila, suntour xcm jsem se snazil vyhnout.

        0 0
      • svec32  

        Podobne komponentove kolo za stejnou cenu jsem nenasel. Vecka mi nevadi,teda radeji nez nejlevnejsi mech. nebo hydr. Kotouce. A vidlicim rst gila, suntour xcm jsem se snazil vyhnout.

        0 0
    • česílko  

      Za mne dobrý.Jen se zeptám,horáka máš 21.5 a jdeš na 15.5?

      0 0
      • svec32  

        Ten odkaz je pouze ilustracni nasel jsem ho ve velikosti 19.5. Merim 180. No a soucasne kolo bylo kupovano v dobe kdy jsem o necem jako je sravna velikost nemel ani poneti:-)

        0 0
      • svec32  

        Ten odkaz je pouze ilustracni nasel jsem ho ve velikosti 19.5. Merim 180. No a soucasne kolo bylo kupovano v dobe kdy jsem o necem jako je sravna velikost nemel ani poneti:-)

        0 0
    • Kamikaze 591  

      Věřím, že maajkee by za ty prachy zvládnul mnohem lepší kolo.

      0 0
      • svec32  

        Mnohem lepsi,no nevim ta cena uz moc prostoru k manevrovani nedava bych rekl.

        0 0
      • maajkee  

        Nevim jestli lepší, ale určitě asi vyrovnanější, klidně s hydrama (juicy 3, alivo) a lehčí vidlicí (epicon) ale je to zakladatelova vol­ba.

        0 0
        • Kamikaze 591  

          Co hydry, na tom feltu mě sejří kliky na 4hran. A pro mě škaredá a těžká vidla.

          0 0
    • Azmir  

      Za tu cenu dobré kolo, nebál bych se toho.

      0 0
    • vasek80  

      Schválně koukni na mého Authora v profilu. Vyšel na cca stejné peníze jako ten Felt a já bych ho za něj rozhodně neměnil.

      0 0
      • svec32  

        Ahoj. Pekny ten tvuj author. Tys tam ale par veci menil preci. Vidlici jsi tam mel rst gilu. Ja uz do toho vic vrazet nechci

        0 0
        • vasek80  

          No právě že i po výměně brzd a vidle jsem se dostal tak na 14.000,–

          0 0
        • vasek80  

          Ještě doplním, za 10.000 – 10.500 se dá sehnat starší modelovej ročník (viz. odkaz). Vidle Epicon vyjde na 3.500,– a když prodáš Gilu na Aukru, tak se dostaneš na cca 13.000,– a pořád máš ještě litr na věci okolo. Brzdy tam špatné nejsou, jen páky od Avidu jsou lepší a není od věci koupit třeba 3 barevné BBB špalíky, no a představec a sedlo je celkem těžítko. Za 14.000 se dá postavit kolo kolem 12 kg s perfektní vidlicí.

          http://www.zbozi.cz/…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.