• Kebo

    Zdravím všechny!

    Moc se omlouvám za založení vlákna i když za to budu určitě kamenován…Jde o tohle.Kamarádka shání kolo,chytlo jí to a chtěla by začít více jezdit,chtěla by zkrátka horáka.Jejím jediným požadavkem bylo aby to mělo kotoučové brzdy,jiné věci neřeší moc se v tom totiž nevyzná.Co se týče ceny stanovila strop na 15 000kč.Já jsem docela hledal na internetu a snažil jsem se najít něco co by mělo hydry a použitelnou vidlici což není zrovna lehké v téhle kategorii:-),nakonec jsem našel Felta Q820,tohle kolo se mi líbí,má dle mého názoru za ty peníze dobré osazení,a bude to použitelné a snad kvalitní kolo.Mírně vyšší cenu se mi podařilo okecat a zdůvodnit ale výš už to opravdu nepůjde.Chtěl bych Vás proto poprosit aby jste na něj koukli a zhodnotili jej jestli je to dobrá volba případně navrhli nějaké protikandidáty a tím pomoci vytvořit novou bikerku.Jen dodám že měří 170cm.Díky moc.

    http://www.mojekolo.cz/…-q820-silver

    0 0
    • Ossis  

      Já si myslím, že dobrý…

      Btw, co se to děje, že bude najednou tolik novejch bikerek?

      0 0
    • martin_bakov  

      Hlavne aby se ji barevne a vzhledove libilo

      0 0
    • snowflake  

      Za ty peníze dobrej kup. Taky jsem ho tam koupil .)

      0 0
      • zana  

        uvažuju o koupi tohoto Felta, řešímvelikost.

        Můžete mi napsat,jakou velikost jste zvolili vzhledem kvýčce?

        Já měřím 178cm – rozhoduju se mezi 17,5 a 19,5

        dík

        0 0
    • Azmir  

      V pohodě volba kdyby sis projel starší vlákna tak zjistíš že už tu bylo milionkrát doporučeno.

      0 0
      • zana  

        to jo, podle tabulky, délky nohy si velikost zjistit umim, ale v reálu je velikost rámu individuální vzhledem k proporcím postavy a využití kola, takže mě zajímá osobní zkušenost, neboť nemám možnost si tato kola vyzkoušet..

        0 0
        • Azmir  

          Kupovat kolo bez toho abych se na něm svez pokud nevím že má hodně podobnou geomterii jako kolo,které mi třeba sedělo je celkem sázka do loterie to bych moc nedělal.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.