Merida matts tfs xc 600-d 2010 vs. FELT Q 820 Silver 2010

19 nepřečtených
  • toram

    http://www.bikestyle.cz/…010-cervena/

    http://www.mojekolo.cz/…q-820-silver

    plusy mínusy? které je lepší? Já se nemůžu rozhodnout..Merida se mi zdá hezčí jinak nevim.

    Anketa: FELT nebo MERIDA

    12x
    67%
    6x
    33%
    0 0
    • carrbon  

      Taky sem uvažoval o téhle meridě, ale jak se uviděl toho felta tak se mi začal líbit víc.. Merida váži 13,6 kg a Felt 12,5 kg … A Felt má podle mě lepší vidlici… Já bych volil felt

      0 0
      • Vilém  

        Pravidlo cislo 1 – never katalogovym udajum o vaze:)

        Nevim jak nyni, ale drivejsi produkce Feltu byla hodne tezka. Sice to jsou vcelku pekny kola, kterych potkas urco min nez Merid, ale ty ramy byly hodne velky zavazi.

        0 0
      • carrbon  

        ale nwm jestli se dá sehnat ve velikosti 19 nebo 20 …

        0 0
    • jachymk  

      kup meridu, u Šťerby na ní maj snad slevu zeptej se uživatele Láďa ten jí kupoval ségře a má jí doma a on sám na ní měl ještě větší slevu

      0 0
      • carrbon  

        A kde má prodejnu Štěrba ??

        0 0
        • toram  

          no vy mi dáváte teda..tet vážně nevim jak je na tom ten felt? má pěknou vidlici jinak je to totéž co ta merida..tak nevim

          0 0
      • LáďaH  

        U Štěrby je za 14 590 Kč, já jsem jakožto registrovaný zákazník dostal k vánocům od Štěrby slevovou poukázku na 2000 Kč. Takže jsem tu Meridu dostal za 12 590 Kč.

        0 0
      • PatrikL  

        ale ako tak pozerám, skôr nie :D

        0 0
        • Toutou  

          Toho jsem skoro měl… Strašně se mi na něm líbí ten minimalistickej rám, vám ne? :)

          0 0
    • VLAN  

      Tu Meridu mám já, hmotnost je ve velikosti 20 13,5 Kg

      Mohu ji s klidnou duší doporučit, jenom ta hmotnost bohužel není nejnižší, ale má celkově docela dobré osazení a za ty peníze je to rozhodně dobrý kup.

      Mám ji od Štěrby také, stihnul jsme každoroční akci, byla tam z a13 tis. Kč, momentálně jí mám jako přestrkovadlo na chatě a na projížďky i občasnou svižnější jízdu ( ne do kopce :)) to stačí, jenom doporučuju se zbavit plášťů, kolo docela brzdí a navíc mu ještě přidávají na hmotnosti.

      0 0
    • toram  

      Dotaz:) nechci zakládat nový vlákno tak to píšu sem.. K čemu je dobrá ta „hokejková“ dolní trubka? nějak mi stále uniká její význam a nemůžu se k tomu nikde dopídit. akorát že mezi dolní a horní je „nic“ takže se to tváří dost chatrně jinak nevim proč to tam ohnuli??

      0 0
      • xshreck  

        vypadá to hnusně :D

        0 0
        • toram  

          na fotce ano ale naživo je to jiný… a čekal jsem spíš na nějakou smysluplnou reakci:D

          0 0
          • zipoman  

            Koukni na rámy Meridy 2011 lite, tam je to ohnutí ještě znatelnější.

            0 0
          • Smazaný účet  

            Smysl to má ten, že pokud dříve byla spodní rámová trubka u hlavy kropáčovitě rozšířená, tak tím došlo k velkému zeslabení materiálu v místě největšího rozšíření a rámy v tom místě praskaly. Zde je navíc ještě vevařena zpevňující příčka. Vzhledově je pak kolo celkově také lepší, neb přední kolo „nehobluje“ spodní trubku, ale je od ní kus dál.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.