• rarach

    Ahoj,

    rad bych si koupil kolo, vyhledl jsem si Meridu XC900, muzete mi nekdo rict vas nazor na ni? Katalog cena je 32000 ale muzu ji mit s 13% slevou. Diky za radu ahoj Radek

    0 0
    • marekvnoucek  

      Ahoj, můj názor na Meridu tu asi dost lidí zná.. já na ní jezdim nějakej ten pátek..geometrii má super..výbava 900-D je myslím na úrovni.. můžu Ti jí nabídnout za 26.250,– s papíry a zárukou. Kdybys měl zájem, tak mi písni.

      0 0
      • Vilém  

        Bez uz nekam s tim kseftovanim zde na foru. Pokud chces nekomu neco nabizet, tak muzes treba pres mail, ne?

        0 0
        • marekvnoucek  

          Ach Viléme :D .. myslim, že kdybys sháněl něco levně, tak by ti každá pomoc byla dobrá…tak co se staráš :D o tebe přece nejde ne???

          0 0
          • Vilém  

            Ano, on jako zajemce asi chce sehnat co nejlevneji, ale ty si zase muzes dat mail do profilu a odkazat jej na to, aby ti napsal, ze mas pro nej nejakou nabidku.

            0 0
            • marekvnoucek  

              I když mu napíšu, že mám pro něj nějakou nabídku, tak to bude stejně kšeft zde na foru…není to stejný??

              0 0
              • Vilém  

                No me to tak neprijde. Pokud by se stejnejma nabidkama, jako ty prichazel kazdej, tak nevim jak by to tu vypadalo.

                0 0
                • marekvnoucek  

                  hele, já se tu nechci dohadovat..pokud chceš, pošlu ti maila..můžeme to pořešit po mailu..akorát se vlákno mění v rozpor.. bylo to myšleno dobře, to, že se ti to nelíbí. za to nemužu..

                  0 0
                  • Vilém  

                    Nic mi psat nemusis, ja svuj nazor k tomuto rekl. Proste se mi takove jednani nelibi, tak jsem se ohradil. Lidi, kteri by mu to kolo mohli sehnat stejnym stylem jako ty, je tu urco dost a dost, ale podobne nabidky tu vidam jen od tebe. Timto koncim, at to tu nezasiram.

                    0 0
      • rarach  

        ahoj marku diky za nabidku a nabizis to jako nove kolo?

        0 0
        • marekvnoucek  

          Ahoj, jasně, že jo..jen mi prosim tě raději napiš na mail (mám ho v profilu)..všechno domluvíme tam, díky

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.