• Aillas

    Můžete mi poradit, jaké kolo zvolit? Rouhoduju se mezi Mongoose Rockadile LE, GT Avalanche 2.0, Schwinn Mesa GS, popř. Felt Q600.

    0 0
    • BB  

      hlasuji pro Avalanche, vyvazena geometrie, kolo dobre soupa a dobre se ovlada, nemam vlastni zkusenost, ale znamy ma GT a naprosta spokojenost.

      0 0
      • TinkTink  

        Hehe…no na me je Avalanche trosku delsi treba…ja osobne bych mu doporucil si na to aspon sednout at nemusi menit hned ze zacatku…

        0 0
        • Aillas  

          Mě by delší kolo zase tolik nevadilo. Měřím 196 cm :)

          0 0
          • TinkTink  

            Vyska zas az tak moc neznamena…ta je tak na velikost ramu, ale jedna geometrie ti muze sedet a druha ne – a velikost to klidne muze byt stejna… :)

            0 0
            • RapMan  

              a to clovek pozna uz v obchode, co mu pri jezde x desitek km bude sedet lip? jak?

              0 0
    • kovar  

      jak vysoko ma stred?pripada mi, ze je nejak nizko, tudiz pruchodnost terenem nic moc,je to tak?

      0 0
      • kovar  

        mongoose jsem mel na mysli

        0 0
        • Aillas  

          To fakt nevím, z jejich stránek se toho moc vyčíst nedá.

          0 0
          • Man  

            ja mam doma Mongoose Hilltopper a GT i-drive 0.0 a GT ma naozaj vyssie stred, ale neviem, ako je to medzi Rockadile a Avalanche

            0 0
    • wmh  

      Mam Avalanche 1.0 i 2.0 2003, vcelku muzu doporucit, jenom nedoporucuji verzi s mech. diskem. Mozna zkus popremyslet nad tou jednickou, cenovy skok neni takovy, pomer cena/vykon mi prijde o fous lepsi…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.