• kolda

    tak kdo se chystate? EPO naramky uz mate?

    Anketa: Drasal 2011 - jedu?

    ano
    25x
    53%
    ne
    11x
    23%
    5x
    11%
    6x
    13%
    0 0
    • skier  

      to poslední,ale jedu,pokud tedy nestartuje dlouhá zároveň s fitness jízdou.To už by mě fakt dostali…nechat se setřelit nějakým bezmozkem při sjezdu do Rusavy fakt nepotřebuju.

      0 0
      • kolda  

        predpokladam, ze ucastnik fitness jizdy by tam s tebou nedojel :)

        0 0
        • skier  

          Tak jsem se ve volné chvíli mrkl na propozice a trochu jsem je podcenil.Mají to asi vymyšlené dobře.Fitness asi není,krátká startuje později o 4 hod. tak to vychází při normálních podmínkách,že z Klapinova po spojení tras pojede ± stejná výkonnost a špička nebude muset riskovat při předjíždění opozdilců z krátkého-to bylo hodně nebezpečné pro všechny.Tím,že na zámek přijede jako první špička z dlouhého,by se prestiž Drásala mohla posunout tam, kde kdysi byla.Snad ty klasiky nějak s holemi v ruce ubráníme bez pomoci ROH :-)

          0 0
          • kolda  

            to zni dobre. necchi byt staromilec, ale se slzou v oku vzpominam na dojezdy do Zop, tu fajn atmosferu tam, placeni Drasaly atd atd.

            Drasal, Sudety, Silesie – to jsou pro me klasiky :)

            0 0
            • skier  

              To jo závěrečná motanice po louce…ale zámek je taky dobrý.V sobotu jedu na Malevil(pokud mi Kastar stihne poslat přepletené zadní kolo).Ještě jsem to nejel,tak se nechám překvapit jak to bude tam s trasou.

              0 0
              • kolda  

                pry je to tam moc pekny, urcite budes spokojeny. ja jsem chtel jet taky, ale jedu na sazavsky blizak.

                0 0
              • McBlacky  

                Malevil je paráda, nebudeš litovat. Krátká i dlouhá obě jsou super.

                0 0
            • tom xtr  

              Šálí mě zrak, nebo jsem tě nejdřív viděl přihlášenýho na dvoukilo Salzky a teď už ne?

              0 0
              • kolda  

                cau, prihlasenej jsem, ale ne pres kolopro, hlasil jsem se pres voucher

                0 0
          • Corbett  

            No, aby se náhodou ti první z dlouhé nepotkali s největšími opozdilci někde u Žop, nebo víš při výjezdu na Lysinu. Když to špička pojede kole 4 a půl hodiny, tak je to víc než reálné – asi tak.

            0 0
            • dobytek  

              Tohle organizátoři moc nedomysleli a dost možná se nepotkají jen s největšími opozdilci. Čelo dlouhé na tom sjezdu může být už po cca 4:25 (posledních 8 km) a kolik lidí dá těch 7 km nahoru na Lysinu pod 25 minut? Lepší půlka krátké asi jo.

              0 0
              • Corbett  

                Koukám, že se tento problém řešil i na webu pořadatele v diskuzi. Napsal pořadatel:

                Při změně času startu trasy 53 km jsme hlídali hlavně to, aby se aspoň ti nejlepší z trasy 115 km nespojili na Klapinově s nejlepšími na trase 53 km. Vychází to tak, že asi 80 těch nejlepších z „dlouhé“ projede před prvním z „krátké“. Všechno ale záleží na podmínkách. V roce 2010 byly ideální. Další věc je, že i ti nejpomalejší z „krátké“ by měli mít ještě na začátku dost sil. Do sedla Pod Lysinou, kde se trasy kříží je to asi 6,7 km. Trasu ani čas startu zatím nechceme měnit. Pokud se tam potká i např. 50 z „krátké“ s několika z „dlouhé“ musí to ulídat pořadatelé, které tam umístíme. Cesta je tam dost široká a těch např. 50 lidí určitě nepojede v balíku. Samozřejmě je to trochu metoda „pokus – omyl“. Pokud budou problémy, budeme muset něco změnit. Buď dobu startu nebo trasu nebo oboje.

                Tak jsem zvědav – jedno vím jistě, já už tam nikoho z krátké nepotkám: – ))))

                0 0
                • dobytek  

                  Ideální by asi bylo, kdyby start krátké o hodinu uspíšili. Pod Lysinou už by nikdo nebyl a chrti z krátké by mohli jet s chrtama s dlouhé (prvních cca 10 z dlouhé by dojelo do cíle před prvním z krátké). Takhle se bude od Klapinova motat čelo krátké s 80.-110. z dlouhé.

                  0 0
                • skier  

                  Juro, ogare, Ty s těmi přírůstky do rodiny nějak stárneš :-) Vždy jsi řešil jen počasí a letos i další nesmysly.Jinak to počasí už začni domlouvat.Je mi jedno, jak to domluvíš, jenom ať dop.dele není horko :-)

                  0 0
                  • Corbett  

                    Hele, strýcu – já přece nic neřeším. To bylo jen krátké zamyšlení a úvaha. Neřeším to, protože mě se tato věc nedotkne. Jo a počasí, tak to také neřeším, protože to mám dávno domluvené. Sucho a totální pečák kolem 28st., přesně to co mi vyhovuje : – )))

                    0 0
                    • kolda  

                      sucho je ok a ty stupne muzes ubrat :)

                      0 0
                      • ¨MZ  

                        a klidně ubrat o dvacet, to by byla zase ideální teplota pro mně :-)

                        0 0
                        • skier  

                          To už je hodně,ale přes 20°C by to jít určitě nemělo a klidně at chčije :-)nechce se mi přezouvat :-)

                          0 0
                          • kolda  

                            z papuci do treter?? :)

                            0 0
                          • Corbett  

                            No, při vzpomínce na památný rok 2005, bych si to s tím deštěm rozmyslel.

                            0 0
                            • McBlacky  

                              jj si pamatuju Lempla jak vyrazil na trať na FF. Pády přestal počítat poměrně záhy. Dojezd plech na plech u véček a zadřená vidle, nebrat

                              0 0
                              • ¨MZ  

                                já to jel tenkrát na dosti sjetejch Ritchey Speed Max a pláště bylo až to poslední, s čím jsem měl problém, horší bylo řazení, brzdy, ale to jsem ještě jezdil véčka a naštěstí jsem měl náhradní gumičky, takže jsem je vzadu v půlce trasy vyměnil a mohl jsem pokračovat dál na rozdíl od jiných nešťastníků :-) Vyválel jsem se tenkrát jenom třikrát, z toho jednou jsem lehnul do příkopu plného vody vedle cesty :-) Takže radši bych to jel letos taky za sucha.

                                0 0
                                • bosmilan  

                                  jj,na ten ročník rád vzpomínám.Sice jsem šel 4× k zemi a na kole nefungovalo skoro nic,ale za 10 hodin jsem to zvládnul a říkal jsem si tehdy že cítím jako vítěz že jsem dokončil :-)

                                  0 0
                            • skier  

                              No dobře beru zpět,ale to se snad opakovat nemůže :-) Navíc byla kosa jak sviňa :-( Tesák +4°C a na Kelčáku +2°C

                              0 0
                              • ¨MZ  

                                Taková kosa nebyla, mám záznam z HACu 4 a minimální teplota byla 11C na Kelčáku, ke konci, když už nepršelo bylo 20C.Ale živě si pamatuju na tu tmu, jak jsme vyjeli na první kopec do mlhy a vjeli do hustého listnatého lesa, tam bylo vidět tak na tři metry.

                                0 0
                                • skier  

                                  Tutově bylo ráno do +5°C.Hádat se nebudu,je to jedno,ale na to se nezapomíná.

                                  0 0
                                  • ¨MZ  

                                    ráno bylo 15C, fakt zima nebyla, jel jsem jenom se dvěma vrstvama bez návleků. Při 5C a dešti bych zmrznul, ikdyž jinak mám zimu rád.

                                    0 0
                          • Corbett  

                            Tak jsem ti to tedy domluvil. Bude pěkně, sucho, průměrně kolem 23st., nahoře v kopcích to bude sympatických 17 / 18st. Pokud se náhodou předpověď během týdne změní, tak za to nemohu. Víš, že v tomto zkorumpovaném státě je možné všechno : – )))

                            http://pocasi.idnes.cz/server.idn

                            0 0
                            • skier  

                              No já jsem takový blbec,že spíš věřím v čistou spravedlnost.Tak nikoho nekorumpuj :-) a v sobotu bude ok .

                              0 0
                              • Corbett  

                                No, nevím – já, co mám rád teplo a když kouknu na aktuální předpověď, tak koukám, že se ti pomalinku plní tvé přání – kosa a déšť. Jestli jsi náhodou s tím nahoře nebyl na pivko : – ))

                                0 0
    • jIrI___  

      Nad dětskou tratí uvažuju, už kvůli těm EPO náramkům.

      0 0
      • Chiron  

        Když si ten náramek koupíš před závodem, ideálně aspoň dva za akční cenu pouhých 990kč, tak zvládneš dlouhou s prstem v nose…

        0 0
        • klemi  

          a když si koupíš aji na každou nohu po jednom, tak to natřeš i eliťákům :D

          0 0
    • xshreck  

      Už se těším :-))) budete tam stanovat někde?

      0 0
      • jIrI___  

        Ráno tam, odpoledne domů. Není důvod si ničit záda kdesi ležením ve stanu :)

        0 0
        • xshreck  

          A prezentace, která je jen v pátek? :)

          0 0
          • bosmilan  

            na krátké je i v sobotu

            0 0
            • xshreck  

              No tak krátká to snad drásal není.

              jiri: no jo, jenže ne všichni mají známé všude :)

              0 0
              • bosmilan  

                samozřejmě že Drásal je jenom jeden to máš pravdu

                0 0
                • Netbike.cz  

                  Drásal 53km taky není zrovna jednoduchý, neustále nahoru a dolů bez odpočinku :-)

                  0 0
                  • kolda  

                    on ani dlouhy neni nijak extremne tezky, natoz kratky :)

                    0 0
                  • xshreck  

                    to mi připomíná … :D

                    to pravé ořechové začně někdy od minuty a půl … já měl za to že ten týpek jel 55 a on jel 16 :D http://www.youtube.com/watch… nedalo mi to a musel jsem se tam zeptat :D

                    0 0
                    • drevik  

                      …já bych toho Drásala nejezdil-jsou tam kopce,sjezdy,bah­no,prach,buď prší nebo pálí slunko,u Jarcové furt fouká vítr,furt tě někdo předjíždí a boli z něho nohy tak bacha na to :-)))

                      0 0
                    • MlokCZ  

                      Tak ten rozhovor je teda maso :-)

                      0 0
                      • Medunka  

                        střelci sro, ale byl rychlejší jak já a ten padák, co sešel, tak ten sem sjela :-D

                        0 0
                        • xshreck  

                          kdybych věděl že po otm padáku se jede rovně (já netušil kam to povede :D:D:D) toš tam ani nebrzdím :D:D já z toho uplně učurkával xD

                          0 0
                          • Medunka  

                            Já si nahoře zakřičela na toho kluka dole, zda můžu a zda se jede rovně a když zakřičel, že nic nejede a že se jede rovně, tak jsem to pustila. Až teď mi došlo, že to mohl blbě pochopit :-D ale zas takovou rychlost sem neměla.

                            0 0
          • jIrI___  

            Osobně tam snad nemusím být, ne? Místní kamarádi zařídí, k čemu jinému bych je měl, že jo :). A kdyby tam člověk musel osobně, tak na to prdím.

            0 0
    • Bafoon  

      dostal jsem Drásala jako dárek k 30tinám :o) tož, pobajkuju :o)

      0 0
      • skier  

        Manželka potřebuje mít na den volný barák co? :-)

        0 0
        • Bafoon  

          dělá support ;-) komu bych vyprávěl jak to bylo náročný a jak jsem zmoženej?! :-D

          0 0
          • skier  

            No taky ji vyženu minimálně na Tesák a pak odvoz mrtvého těla a biku z Holešova.

            0 0
      • Bafoon  

        jako zatím vždy tenhle rok – když už s Mackem vyrazíme, leje a je bláto :-) byl jsem zatím letos na čtyřech závodech a všude a vždycky stejné. Teď Drásala jako 5. a jaké má být počasí? do pr… práce :-D

        0 0
        • Ruprt2  

          Vysvětli mi, jakto, že jsi se proháněl v 11 po asfaltu jeko by se nechumelilo.

          Já myslel, že se chystáš na dlůhého :-)

          0 0
          • Bafoon  

            rozkazy byly jasný – měl jsem si to užít :o) fyzický fond mám na krátkého takže krátkého ;-)

            a Drásal se mi líbil, super profil

            0 0
    • Biker jak Pes  

      Sbírám odvahu na dlouhého… :-D

      0 0
      • bosmilan  

        koukám že dlouhá Silesie na tobě zanechala následky :-)

        Jenom tu odvahu seber a pojed dlouhého Drásala :-)

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Je pravda, že ty pravé MTB marathony mají něco do sebe než ty šílené chrťárny na 50km. Ještě uvidím, dva týdny jsem pořádně neseděl na kole, teďka pojedu na rozjezd krátkého silničního Rampušáka a podle toho se rozhodne… ;-)

          0 0
      • grafik  

        já už několik let …

        0 0
      • Biker jak Pes  

        Přihlášeno, zaplaceno… to bude prdel…

        0 0
    • Corbett  

      Jsem zvědavý na účast. Loni jelo poprvé krátkou víc lidí jak dlouhou.

      0 0
    • kolda  

      tak po Valasske 24h jedu pouze kdyz:

      • bude uplne sucho a optimisticka predpoved na pesimistickych serverech
        • podari se mi dat do kupy kolo
        • dostanu vubec chut na kolo sednout :))
      0 0
      • McBlacky  

        já razím teorii 3× a dost. Přijel, viděl, zabahnil…

        0 0
      • Corbett  

        Přihlášený a zaplacené máš, nebo to je jmenovec?

        0 0
        • skier  

          Hrůza že? Teprve pondělí a kalhoty už mají na kotníkách :-)

          0 0
        • kolda  

          ne, neni, ale rad obetuju startovne, nez abych opet po tydnu resuscitoval bajk.

          0 0
          • Corbett  

            Hele, jsi unavený a mozek se podle toho chová. Na kolo nemáš náladu. Pokud jsi na ten krám nesedl dnes, tak se zítra to nevydržíš a stejně se projedeš. Drásal není Bystřička. Místní podloží až na pár kilometrů ( od Lázů do Jarcové, pak z Hrubé Malíkové – pod Lysynou – to už ti ale je fuk, protože jsi téměř před cílem ) je naprosto v pohodě. Dnes jsem projel centrální Hostýnky a po sobotních kroupách ani památky. Sucho a téměř prach : – ))

            No, nebudu to okecávat – v sobotu ( pokud nebude pršet ) nazdar, ještě ses mi nepochlubil co a jak : – )))

            0 0
            • kolda  

              o tu unavu ani nejde, uz jsem to dospal a do soboty se dam do kupy, to je v klidu. zitra a ctvrtek mam v planu lehke vyjizdky :)

              ale pokud by melo fakt prset nebo bylo bahno, tak jsem 100% rozhodnuty to nejet, protoze kolo ted dostalo fakt zabrat a sponzora na material bohuzel nemam.

              ale samozrejme bych radeji na startu byl :)

              0 0
      • Hynas  

        Tak po Valašské 24h jedu pouze když:

        • bude jak bude
        • podari se mi dat do kupy kolo (tj. koupit kladky do X9)
        • dostanu vubec chut na kolo sednout a podaří se mi zklidnit tep aspoň na90 úderů za minutu.

        :o)))

        0 0
        • bosmilan  

          po Valašské 24h jedu:

          • ať už bude pěkně nebo hnusně
          • kolo už je opět v provozuschopném stavu
          • na Drásala se těším,takže chuť sednout na kolo bude :-)
          0 0
          • skier  

            No to je přístup!!!To se pozná koho bike baví.Tu 24h jsem nikdy nejel a ani nepojedu. Někdy ale najdu čas se alespoň podívat,abych poznal co vás může přinutit to jet :-o

            0 0
    • ¨MZ  

      Jak to vypadána na trati s deštěm? Včera dle radaru asi vydatně zapršelo. Jsou tu místní co bydlí poblíž trati?

      Předpověď vypadá bídně, čtvrtek odpoledne až pátek ráno silný déšť a pak ochlazení a přeháňky, takže to asi moc nevyschne. Ale nejvíc bude záležet na noci na sobotu a sobotě, když by nepršelo, tak by to mohlo být relativně dobře sjízdné. Nicméně pravděpodobnost svojí účasti odhaduju na 20%, zaplaceno nemám a je to pro mně daleko, abych tam jel 400km a pak se trápil v bahně, tak to už se mi moc nechce, v roce 2005 už jsem si to vyzkoušel :-)

      0 0
      • Corbett  

        Hele, honilo se to tu celý den. V Hostýnkách určitě pršelo, ale jak moc a kde přesně ti neřeknu. Mělo to přeháňkový charakter. Z deště jsi mohl po 100m vjet na suchou cestu, kde nespadla ani kapka.

        Hlavně – 2005, bylo fakt hnusně. Pršelo během celého závodu až odpoledne přestalo. Jel jsem ale i Drásala po celonočním vytrvalém dešti. Nevím, co to byl za rok, ale s 2005 se to nedalo srovnat. Blátivo bylo na jílovici před Jarcovou a pak hřeben za Hrubou Malíkovou. Jinak pohoda. Místní podloží déšť rychle saje.

        Studená fronta s deštěm se tu pořád motá, ale jak bude nikdo neví. Jen mám ten pocit, že raději předpoví víc deště, než doopravdy spadne. Myslím si, že déšť ze západu sem ani nedorazí.

        0 0
        • The_Trooper  

          Jak vypada Drásala po vydatném 24 hodinovém dešti 12h před startem? :) Mám si brát do dresu náhradní desky? :)

          0 0
          • bosmilan  

            je to suché,byl bych v klidu,bláto je jenom na místech kde bývá pořád

            ale klidně si desky vem náhradní

            0 0
          • ouzo  

            no pokud tu bude ten deštík pokračovat, tak to bude v sobotu zajímavé…

            0 0
    • Netbike.cz  

      V Holešově už cca 2hodiny prší, někde je to ještě horší http://www.hzs-zlkraje.cz/…enych-vodou/

      0 0
      • Netbike.cz  

        sesunutá vozovka Brusné – Rusava

        0 0
      • blisterexist  

        ve Zlíně silně prší od 15:30 a ještě nepřestalo, a jen tak nepřestane

        0 0
      • Honzis  

        No to bude mazec, kdybych nebyl přihlášenej přes cykloserver, tak nejedu, takhle musim. Počáteční ambice vyprchaly a chci jen dojet a pokud možno bych na stejným kole chtěl ještě dál jezdit :D Norové jsou moc pozitivní : http://www.yr.no/…ole%C5%A1ov/ – realita je bohužel jiná.

        0 0
      • klemi  

        podle radaru prší kolem holešova a rusavy, už od 12 hodin skoro neustále :(

        0 0
        • Chiron  

          Tady okolo Lázů, Jarcové atd. taky prší v podstatě bez přestávky od cca 16:30. Začlo to přívalovým deštěm, který přicházel v několika vlnách, teď se to ustálilo na vytrvalém lehčím dešti. V podstatě to tady zaručuje od Lázů okolo Oznice slušné peklo, tam to bahno nevysychá ani po 14dnech sucha a když zaprší tak se rozbahní i jinak suché části a je to docela záhul projet. A jestli ten déšť vydrží, tak i hřeben Lázy-Bludný bude pěkně podmáčený, i když tam to zas není taková tragédie.

          0 0
    • petun  

      podle toho jak to vypadá tady v bystřici tak to bude masakr jak pro kolo tak pro lidi,takhle to vypadalo pod Hostýnem

      http://www.youtube.com/watch…

      0 0
    • kolda  

      tak co, kdo to pojede projet, at vime situaci na trati? :)

      navrhuju Skiera, to je statecny kluk a bike ho bavi za vsech podminek :))

      0 0
      • skier  

        Teď jsem se vrátil z trasy.Zatím dobré…sem tam kaluž :-)Člověče tak jsem si ten deštík nepředstavoval­.Uvidíme jak zítra přes den,ale být to dneska, tak bych to nejel ani já.I kdyby ted přestalo,tak výjezd a sjezd z Hostýna bude jeden velký brod.V Bystřici to je *******…

        0 0
        • kolda  

          ja jsem si delal srandu a ty tam fakt jezdis! :) kloboucek! nejen ja budu vdecny za aktualni info.

          0 0
          • skier  

            Info přímo z trasy asi nikdo nedá,ale odhaduju peklo.Doma jezdím málo,není čas.Na trase Drásala jsem byl někdy na jaře i když mi vede skoro přes zahradu.Povrch se za ty roky stejne trasy hodně zpevnil a i po deštích se to dá,ale budou úseky kde to kurňa nepojede poslední úsek výjezd na Tesák,před Lázama,Lázy-Jarcová,hřeben na Troják,vychytané místečka kolem Pardusu a Malikové,ale tam už je každý tak prošitý,že neví ani po čem jede :-)No bude to v každém případě zajímavé.Dobrá bude ta fronta na prezentaci při přehlašování z dlouhé na krátkou :-)

            0 0
            • Corbett  

              A co ty pane, také se postavíš do řady na krátkou? Já na to asi dlabu. Déšť neusává a předpověď je špatná. Na potoku v Rusavě byl zaznamenán rekordní průtok. Voda strhla silnici, zasedá povodňová komise – prostě samé optimistické správy.

              0 0
              • kolda  

                nez jet kratkou, to radeji nic. a kdyz uz bych se postavil na start, tak bych to dojel, jak se znam :)

                nema cenu to lamat pres koleno, kdyz zivly nepreji…

                0 0
              • skier  

                No sponzor mi asi nedovolí nejet místní klasiku :-)na kterou se těšíme celý rok.Za to počasí můžu já.Nedávno jsem prohlásil,že Drásal už dávno nepatří mezi 3 nejnáročnější u nás.Chce mi to ukázat a asi se mu to i podaří.S přeh­lášením na krátkou to vidím jako kolda.Tím si stejně nepomůžeš.Od roku 2007 se jelo vždy na suchu, tak to muselo přijít.

                0 0
                • Corbett  

                  Rozhodnuto, prdím na to – hodně mi to vrtalo hlavou a nejvíc, když dnes odpoledne přestalo pršet. Kdyby zítra mělo být pěkně, tak jedu. To ale předpověď neslibuje, spíš naopak. Průměr 18st., to znamená, že v Hostýnkách bude něco kolem 10 – 12 – 14st. Teď je na Trojáku třeba 10st. O to budu mít větší motivaci se připravit na Sudety. Zítra se budu motat po trati a budu mít po ruce připravený muliklíč, trochu oleje a termozku s horkým čajem. Pokud budeš něco potřebovat, tak si řekni : – ))

                  Příloha – včerejší Rusava

                  0 0
                  • blisterexist  

                    kua to fakt bylo takový peklo v rusavě?

                    0 0
                  • MJ24  

                    oleje to bud chtít tak kanistr a čaje cisternu. A horkého!A ho­odně rumu!

                    0 0
                  • skier  

                    Juro pouštím to taky.Rozhodnutí přišlo v noci,kdy to zase bubnovalo do střechy.Navic v noci odjíždím do Chorvatska,tak se nemůžu zramovat :-).Asi se půjdu mrknout na výjezd na Tesák ke sjezdovce.

                    0 0
    • Luk029  

      podle předpovědi meteopressu by v sobotu nemělo pršet. a nějakých 17–18st. odpoledne se taky dá. Ale bahna bude asi dost co?

      0 0
      • fun-rider1  

        Tak podle norskeho webu to s tim destem vypada nadejne. Dnes odpoledne snad vykoukne i slunicko. Je otazka jak to bude vypadat po takove hruze na trati.

        http://www.yr.no/…or_time.html

        0 0
        • Honzis  

          jenže norové byli optimističtí už před těma povodněma, takže i kdyby teď nechcalo (dle radaru furt drobně), tak to bude stejně mazec. No nevim jak to s bikem v momentální ceně 4000Kč díky nový XT kazetě a plášťům za 1500 dám :-) Ale mám luxusní číslo A102, to se mi na KPŽ ještě nestalo.

          0 0
          • ¨MZ  

            tak to při nejhorším necháš někde v lese a do cíle to doběhneš, kolo zítra bude stejně spíš na obtíž :-) Pořadatelé to pak uklidí, až budou sbírat značení a odpadky :-) Náklady na znovuzprovoznění byciklu stejně pravděpodobně převýší cenu kola :-)

            Jak dneska sleduju radar, tak jsem moc rád, že mi to letos nevyšlo a zůstávám v teple domova. Ale kdybych jel, tak rozhodně dlouhou, žádné přehlášení na krátkou by nepřicházelo v úvahu.

            Přeju všem účastníkům hodně štěstí a těším se tady na vaše dojmy po závodě.

            0 0
          • fun-rider1  

            Ja jsem uz ve Zline a uz asi tak dve hodiny neprsi a momentalne se ukazuje i slunicko :-) ⇒ podle predpovedi!

            Jeste kdyby tak organizatori alespon trochu vysusili trat :-O

            0 0
    • Mug  

      Někdo místní: Jak to tam teď vypadá? Má cenu se tam hnát 300km, když tam jsou místní povodně? Dík.

      0 0
      • Netbike.cz  

        v Holešově stále drobně prší

        0 0
        • Mug  

          Jasný. Bláto bude určitě s tím počítám. Navíc je to převážně po kopečkách takže to sna dhodně steče. Ale cesty budou po těch přívalech asi někde dost odnešený. No nic za chvíli vyrážíme tak uvidíme jak to bude vypadat zítra ráno. Dík za info.

          0 0
          • Netbike.cz  

            v lesích z kopců bude všechno splavené, ale je to Drásal! :-)

            0 0
            • Mug  

              Jo to je jasný. Bláto k bajkum patří a počasí zatím nikdo neporučí. Tak hlavně ve zdraví s fungujícím kolem. ;)

              0 0
    • jara111  

      Tak hurá přezut pláště na něco do blata a jdeme na to :-) Nahodím plášťenku a bude… Tady u nás pořád prší ale podle všech předpovědí by zítra nemělo tak se necháme překvapit.

      0 0
      • jara111  

        takže raději neopren :-)

        0 0
        • duff74  

          Takže v Žopech přestalo po cca 24 hodinách pršet. V pondělí jsem projel úseky Hostýn – Lázy a v úterý Troják – Jarcová – Troják. Všude bylo až nezvykle sucho, pokud nepočítám úsek před Hůrkou, kde bude bláto i kdyby rok nepršelo. Co mě ale dostalo byl úsek Hůrka – Kuželek za Lazama, kde bagrem upravovali cestu (osobně nevím, co jí chybělo…), takže po kotníky načechrané vlhké hlíny.Tam to jde aspoň objet lesem po pravé straně cesty. Ale hned za tímto úsekem v tom mírném stoupání před Hůrkou x-krát projel lesácký traktor s kládama, takže to podle toho vypadá:-((( Víc než půlmetrové koleje,cikcak přes cestu, prostě hnus. Možná to lesáci od úterka uvedli do sjízdného stavu, ale moc tomu nevěřím.

          0 0
      • camlost  

        informace od Netbike.cz: „v Holešově stále drobně prší“

        dostává zcela jiný rozměr. :-)

        0 0
          • Honzis  

            sice hezký, ale http://img8.rajce.idnes.cz/…CIMG0042.jpg … jináč já to narval za Tesákem do stromu, takže asi delší pauzička, šajze. 146místo a bylo to rozjetý kolom 100.

            0 0
            • šlapatko  

              Podobné to bylo minulý týden na Bystřičce:-).Taky jsem byl katapultován do stromu.V tom bahně se kolo nedá 100% ovládat.Lyže by byly jistější:-)

              0 0
            • Hynas  

              JÉÉÉÉÉÉ, TO SU ZEZADU JÁ!!! (P.S: Omluva všem v tu dobu přítomným…moc jsem kecal…) :o)))

              0 0
            • Chiron  

              Kde je tohle foceno? Podle té cesty a okolí bych snad i tipnul, že to bude někde za Lázama.

              0 0
              • Honzis  

                to je za lázama, ta dlouhá voranice, musel jsem jít pěšky, prtože jsem po pádu měl funkční jenom levou ruku :-) po dnešním rtg nejen zlomená klíční kost, ale i 4žebra, takže dost smutnej zájezd …

                0 0
    • kocka  

      Ješte včera ráno jsem přemýšlel jestli dlouhý nebo krátký, večer jsem byl rozhodnutý, že bude na trati o jednoho diváka víc, a nakonec to vidím na pěknou 55 km procházku vedle kola na deštěm provoněným vzduchu…

      0 0
    • Hynas  

      Přátelé, co tedy volit? Úzké 1,85 nebo 2,4 balóny? Blatníček nebo bez? Návleky na tretry nebo ne? Olej do kapsy nebo stačí jedno namazání? ;o)

      0 0
    • klemi  

      já pořád váhám jestli jet nebo ne :/. Jaké očekáváte podmínky při porovnáním třeba s loňskou Šelou, nebo loňskou Chřibskou 50? Počítám, že to bude ještě větší masakr :(

      0 0
      • mibma  

        Loňská šela byla proti letošnímu Drásalovi procházka růžovou áleji,,beru blatníček,,jak znám Hostýnky z kopců voda steče a kde bývá mokro bude ještě vetší,,no pojedem na hrochy

        0 0
    • xshreck  

      lidi hodně stestí zítra :) hlavně bez úrazu … po tom jak vidím jak to tam vypadá.

      0 0
    • mm  

      Pomalu vyrážím, jediný cíl mám dojet. Noční deštík už nic zhoršit nemohl

      0 0
    • beeker  

      Nevíte někdo, kde najdu mapu s časy průjezdů, nebo kdy se aspoň bude projíždět Jarcovou a nad Pržnem?

      0 0
    • ¨MZ  

      Tak vyhrál Hruška za 4:48, o 7 minut pomaleji než loni. Tak to tam toho bláta asi moc nebylo :-)

      Tyhle chrty nechápu, oni to jedou stejně rychle na mokru jako na suchu.

      0 0
    • Corbett  

      Tak a je to za námi. Všem co absolvovali podávám ruku a klaním se až k zemi. Já nelituji toho, že jsem to vzdal. Mokro bych přežil, jel jsem to po celonočním dešti v r. 2006, ale tu zimu asi ne. Na Kelčáku 9st., na Tesáku 11st. a když se nejvíc oteplilo, tak bylo 15st. na Trojáku. Abych jenom tupě nečuměl, vzal jsem svůj stařičký kompakt a fotil. Podle toho ty fotky také vypadali. Z Kelčáku se dá požít tak 15%, tak jsem to musel těžce cenzurovat. Na Trojáku to bylo lepší, jen to není tak akční :-))

      Pár fotek: http://corbett.rajce.idnes.cz/Drasal_2011/

      0 0
      • kolda  

        sakra, vzdyt nejsou zabahneni :)

        0 0
        • Corbett  

          Tohle ti okomentují účastníci zájezdu, tedy závodu : – )) Hostýnský píseček byl nasátý vodou a voda byla všudy – přítomná. Jak to vypadalo za Lázama a na Ondřejovském hřebenu, to nevím. Tam píseček není.

          0 0
        • Prtko.cz  

          Byla to pohoda, hodně vody, kolo čisté oproti Bystřičce procházka růžovou zahradou.

          0 0
        • Prtko.cz  

          Byla to pohoda, hodně vody, kolo čisté oproti Bystřičce procházka růžovou zahradou.

          0 0
        • bosmilan  

          nádherný závod a na Kelčáku bylo i teplo až mě to samého překvapilo…kde mělo být bláto tak tam bylo a pro jistotu ho tam bylo trochu víc at to stojí za to :-) ale cíl splněn a to dojet do cíle živý a zdravý

          a nakonec bylo pěkně a některé místa i suché,ale jiínak jsem byl jak prase a o kole ani nemluvím :-)

          0 0
      • Levhart  

        Díky za fotky :-)

        0 0
    • Demon  

      Zdar. Nějaké fotky od fryštáku zde: http://parta-svih.rajce.idnes.cz/…Drasal_2011/

      0 0
      • v4mp1  

        Klobouk dolů tak tomu říkám fotečky! =)

        0 0
      • v4mp1  

        Když porovnám vaše fotky a nudny SUCHY momentky od Kociána tak je to fakt 100 a 1 :-)

        0 0
      • klemi  

        opravdu parádní fotky ;). Ale zase jsou tam snad všichni co jeli v tom místě se mnou, ale já ne, klasika :D

        0 0
        • Demon  

          Děkuji! :) Ona je to fakt loterie, na koho ta fotka padne. Neumím to valit kulometně, to by mě nebavilo. A někdy selhal odpalovač, někdy já, někdy jsem promazával kartu.. kdybych jen tušil, že je na ní zapomenutých 700 MB seriálů..

          0 0
          • klemi  

            já to chápu, taky jsem párkrát fotil a každýho vyfotit aby to vypadalo, skoro nejde, jedině fotit jak kocian :D

            0 0
      • Rubi  

        mohl bys mi poslat na mail 45. fotku v plnem rozliseni?

        0 0
    • klemi  

      pár fotek od mamky :) http://parta-svih.rajce.idnes.cz/…Drasal_2011/#…

      0 0
    • pustipav  

      dost hustý

      0 0
      • camlost  

        tim myslis to, ze fotograf omylem naklonil fotak, takze to vypada, ze cyklista co nevidet seznami nos s podkladem?

        0 0
        • camlost  

          sorry, prepnul jsem si spatne okna, tohle melo patrit uplne jinam.

          0 0
      • jIrI___  

        Tak konečně nějaká fotka, ze které mi je jasné, že jsem dobře udělal a na start ani nejel :)

        0 0
    • bosmilan  

      když se dívám jak je venku hnusně,tak myslím že nám počasí včera nakonec přálo :-)

      0 0
    • blisterexist  

      no lituju že jsem nejel Drásala, byl jsem na slovensku a to bylo nějvětší maso v mém životě:-(, drásal z fotek vypadal tak že tam bylo jen dost vody

      0 0
    • Gorgov  

      Pěkně sme si zablbli v blátíčku:)

      0 0
      • Mug  

        Prozraď co sypeš, že ti to tak jezdí? ;) Klobouk dolů.

        0 0
        • Gorgov  

          Nesypu, nýbrž leju :) Obvykle pivo, občas šampíčko či něco tvrdšího, v tom je spousta energie :)

          0 0
    • xshreck  

      Můj první delší závod, místama dobrá klemra. Měl jsem povolenou osu na zadním náboji takže mi to nejspíš celou cestu brzdilo, vyosil se mi kotouč :(

      Místama pěkná kosa, ledviny a kolena občas protestovaly… od půlky mi to přestalo uplně jet. Toš jsem si chodil žrát koláčky na občerstvovačky :D Na konci ještě menší sprintík, to mě posunulo aspoň o jedno místečko :))

      Byla to paráda, ale kurňa dělal jsem chyb … a ty pomalé sjezdy (já vůl měl pláště s 3bar…) :( Holt nezkušený šreček :D

      http://sportypal.com/…ails/1311727

      0 0
    • Bafoon  

      TOŽ :o) dostal jsem startovné jako dárek k 30tinám, chtěl jsem jet dlouhé Drásal ale přemluvil jsem své ego a i vzhledem k počasí jsem udělal dobře. Počasí pro mě ideální, lepší závod jsem nejel, profil tratě mi sedí až se sám divím. Mám z Drásala velkého oblíbence, příští rok pojedu zas :o) Jen jedno velké mínus a to moje blbost – ve středu jsem Macka vypulíroval a načančal (což byla teda zbytečnost :-D) a v rámci tuningu jsem po 400km vyměnil C9 za novou. Po prvním stoupání a následném nájezdu na asfaltové druhé jsem zjistil že jsem přišel o nejmenší tác a poslední dva nejlehčí na prostředním. Zkrátka si řetěz nesednul a jak se zajebal bordelem tak se mi sukoval :-( asi půl hoďky jsem to zkoušel nějak roz… hmm rozčistit? i za pomoci diváctva ale pak jsem to vzdal a po krátké tel. konzultaci se support teamem odjel zbytek na dvě placky a co nešlo jsem šel po svých. (bo se sakra nevzdává no ni?) V cíly jsem se blbec ještě nechal hecnout a jakože zaspurtoval a to vzhledem k těm kopcům na prostřední pilu docela bolelo :-D

      Jak jsem řekl, trať super. Bláto nevadilo, za sucha to musí být pošušňání. Ve sjezdech jsem si to patřičně užíval, bavil jsem se Mackem :o)

      0 0
    • sejlem  

      PÁR FOTEK

      http://rbtslimaci.rajce.idnes.cz/

      0 0
    • Klíma :-)1  

      Nějaké fotky co fotil kamarád :-) http://tomashek.rajce.idnes.cz/11-07-03_drasal

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.