• bajker

    Nekdo se tu ptal kolik bylo na startu lidí – 860 v limitu dojelo 709.

    0 0
    • kovar  

      hm, porad moc. Doufam, ze priste bude jeste mene lidi. Kdyz srovnam sousedy Selu a Drasala, tak za stejne penize je na Selovi mnohem vic muziky. Letos me na Drasalivi trochu udivila absence avizovanych servisu na obcerstvovackach, tam, kde dle propozic mely byt. A nebyly.

      0 0
      • TinkTink  

        To jsi mi tim svym vypravenim na Trojaku jeste pripomnel situaci na Sabbathu…na obcerstvovacce se tam ke mne hned priritil mechanik (byli tam myslim dokonce na jednom miste 3)… a opravil mi predni kotouc (tak malej imbus sebou fakt nevozim…)…proste jo no…no jo no…

        0 0
      • Otto  

        Ano, moc lidí. Například na mě nezbylo v cíli kuře.Tak jsem se těšil… Příště nebudu fotit pozdě dojíždějící kamarády!

        0 0
      • bajker  

        Za stejný peníze???

        0 0
        • TinkTink  

          Myslim ze pocita 600,– vs. 600,–…

          0 0
          • bajker  

            Ale je to 500 vs.600 nebo 600 vs.700! Ale to neomlová ty mechaniky, jinak si myslím že bylo vše OK. :o)

            0 0
            • kovar  

              pocitam cenu na posledni chvili, kdy se vzdy prihlasuju, coz letos bylo u obou 600,–

              0 0
    • Pekáček  

      Ale jinak to bylo príma, až na to bláto na gumách, nějak se to místama nedalo uřídit :o) Ale krajina nádherná, potkal jsem Karayu a Tinka, nedostal jsem křeče, prostě paráda!

      0 0
      • Otto  

        Co na gumách, všude bylo…všude!

        0 0
        • Pekáček  

          Přední bla?ák odkládám málokdy, tak u mě zas tak úplně všude nebylo :o)

          0 0
          • Karaya  

            Já jsem pod dojmem slunečného rána blatníky odložil a pak jsem jenom úpěl „Kde jsou mé blatníky??!!“ Měl jsem bláto dokonce i v uších :-)

            0 0
            • Pekáček  

              A to se mi někteří kvůli blatníkům pořád posmívají, po dojetí se zas já směju jim :o) Ale fakt, není nad to mít čistý brejle a nechroupat písek.

              0 0
              • kovar  

                mi těsně před startem nadobro upadl zadní blatník (Topeak RX – šunt jakýsi – zlomila se tam plastiková tyčka, která to vše drží pohromadě), takže jsem mrznul od mokrého zadku, záda zachraňoval ba?oh. No a bez předního blatníku si jízdu v mokru už ani nedovedu představit. Bahno asi neni moc jedlé a voda z kaluží také nevypadá moc pitně, nevím, výživnou hodnotu by mohli posoudit ti, co na blatník nemají.

                0 0
                • bajker  

                  Já blatníky nevozím a najedl jsem se do sitosti. Docela dobré blato máme na Hostynkách. :o)

                  0 0
                • lubos  

                  trat na Salzkammergutu byla misty lemovana krome obalu, supek a hodne bidonu taky blatnikama :)

                  0 0
                  • kovar  

                    to byly urcite Topeak nebo SKS blatniky. Ty funguji jako listi na podzim.

                    0 0
                    • lubos  

                      Listi na podzim … :o) .. jo to sedi.

                      0 0
                    • Pekáček  

                      Já si vždycky předního šokbórda přivážu ke korunce páskou nedo drátem, pak je to skutečně nasichr! Jinak mokrej zadek je pořád menší zlo než mokrej předek :o)

                      0 0
    • Lucik_bikerka  

      Ahoj, zkusím, nejede někdo v sobotu popřípadě v pátek na Drásala z Brna a měl by v autě místo pro mě a kolo a byl ochotný mě vzít? Samozřejmě na cestu přispěji, děkuji.

      0 0
    • zbartos  

      Problémy se značením na trase Obra 2023 – https://mtbs.cz/…orie/ostatni

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.