• JancA

    vyhlašuju další BF PRO – TOUR…kdo se zúčastní?Ještě nikdy nebyla překonána magická hranice pěti hodin:). Já to vidim tak na 8, ale chci to zkusit:)

    0 0
    • McBlacky  

      no jestli seženu rychle nový přední kolo, tak jsem přihlášenej. Ale určitě nebudu ve 100% kondici, protože nestihnu zregenerovat po 24h. Takže bych to viděl někam ke konci první stovky…

      0 0
    • Stancek  

      120 km za 5 hodin po takovych kotarech jo? Ja budu rad kdyz se ve zdravi dostanu do cile.

      0 0
    • rasto  

      ja jedu. poprve drasala… budu rad, kdyz zkoncim v 1/5 pole :-)

      0 0
    • petebike  

      budu na Vas myslet, po tom to vikendu se mi vubec nechce na kolo, ale pujdu i dneska – vytocit nohy :-)

      0 0
    • kolda  

      já jedu. hranici 5 hod na 99,99999% nepřekonám :))) ambice budu průběžně měnit na trati:)

      0 0
      • pop  

        Myslím si,že na 100 % :)

        0 0
        • kolda  

          tu 0,000001 % nechávám pro kategorii „zázrak“ :)))

          0 0
          • pop  

            zázraky se nedějí :)). Leda, že by si to někde zkrátil…

            0 0
    • Beeda  

      jedu, tesim se, chci dostat max 30–40min sekeru od viteze;-) konecne poradnej zavod. B.

      0 0
    • Pekáček  

      Jedu, teda pokud nebude lejt jako loni :o) Ale co, jel bych na zimáku :o)))

      0 0
    • pop  

      Jedu,ale jestli to někdo dá pod 5h,tak bude pánbůh. Pod Kelčákem se na 300m zasekáte na 15min(možná i víc je tam tak 15 stromů přes cestu). Moje ambice jsou letos jen o dojetí,poté co jsem v neděli 2 procvakl ve 2 sjezdech… :), navíc ten pařák…

      0 0
      • Hanes  

        Ty stromy jsou na výjezdu nebo na sjezdu? A jinak je to s průjezdností v pohodě? Co památky po loňských bahenních lázních?

        0 0
        • Stancek  

          Na sjezdu… chtelo by to z tech stromu aspon osekat vetve, chrti preskoci a my to prelezem. V nedelu se prasilo, ted po bource nevim, ale to vyschne a bude OK.

          0 0
          • pop  

            u nás v Olmiku téměř nepršelo. Co se týče těch stromů na webu Drásala slibují tento týden odstranit tyto stromy,tak uvidíme…sem se těšil,že vynechaj Kelčák spíš :)

            0 0
    • HonzaV  

      Jedu, pod 5 hodin to dam tak nekam ke Trojáku a to si mozna dost verim. Pred Drasalem trenink bida, potkala me angina. Vidim to na pekny organizovany celodenni vylet.

      0 0
    • cabbage  

      Láká mě to, trochu otestovat ESku před rakouskem, ale teď moc nejezdim…:-(

      0 0
      • McBlacky  

        hele jestli pojedeš tak už budem tři o to už nebude za benzín taková palba :)

        0 0
    • miťo  

      Heh, právě jsem doma na neschopence se srajdou a horečkou, snad mě to do soboty přejde. Takže jestli pojedu, bude to spíš pro radost, než na výsledek :)

      0 0
      • zirecek  

        Drásal pro radost? To je leda při dvoudenním výletu, :-).

        0 0
        • RomanH  

          Nahodou, na Drasalovi se mi moc libi krajina, obcerstovacky a atmosfera mistnich. A to jej jezdim 8–9 hodin, takze si to poradne uzivam. Letos mi to bohuzel nevyjde, ale co uz.

          0 0
        • miťo  

          S odpruženou přední vidlicí se to dá zvládnout s radostí na jeden zátah :)))

          0 0
    • mab  

      na Drasala se chci prijet podivat, doporucite mi nejake zajimave misto na trati? Prijedu z jihu.

      0 0
      • RomanH  

        Sjezd z kelcaku, Jarcovska Gula, vyjezd na Bludny, obcerstvovacka na Trojaku …

        0 0
    • Martinkaa  

      Toz asi pojedu :-)

      0 0
      • Vymi  

        Marti hlavne opatrne :-) prosim… ja budu na Oseckem (Jadran) becvomanovi – jo holt trochu jsem z formy a tak povzbuzovat kamarada budu misto Drasala… biku zdar

        0 0
        • Martinkaa  

          Juuu, to je skoda, ze je to ve stejny den. No jestli bude nepriznive pocasi, tak Drasala vymenim :-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.