Contourka u konkurence za 6650,-

14 nepřečtených
  • 4fitness

    Ahoj, musím se s vámi podělit.. Je potěšující kam až spadla cena za minikamerku ContourHD. Dneska ji konkurenční motops.cz nabízí už jenom za 6650,– Za chvíli to bude cenově dostupná záležitost pro každého.

    Koukám, že vyšlo i nějaké vodotěsné pouzdro. Asi mi to nedá a vyzkouším – vypadá to použitelně.

    0 0
    • bu11et  

      ono to asi bude tim ze je nova kamera a to ContourHD 1080p

      http://www.motops.cz/…prilbu/c5007

      coz uz je docela mazec 1920×1080 30 fps nebo 1280×720 60fps

      0 0
      • mr.antik  

        No mazec to je ale testovací videa mě nějak nepřesvědčujou, opticky hrůza a hlavně se ten obraz divně vlní a „prohýbá“ :-((((

        http://www.vholdr.com/

        0 0
        • bu11et  

          jo otom vlneni jsem taky neco slysel, ale neni to nahodou tim ze to video ve full HD jede po netu ? dalsi vec je ze to ma uhel zaberu 135 stupnu takze skresleni tam nejaky asi bude

          0 0
          • mr.antik  

            je to možný, zkusim najít nějakou uzkázku na stáhnutí.

            Vypadá to totiž jako by se některý části obrazu v průběhu přehrávání nestíhaly dokreslit, což dost dobře nehápu

            0 0
          • blue  

            HD po netu s tím nemá vůbec nic společnýho, je to záležitost způsobu snímaní pomocí CMOS snímače, říká se tomu jelly effect nebo rolling shutter skew effect… zbytek si najdi sám

            0 0
            • mr.antik  

              Mě to dělá občas i video na kompaktu (komprese mjpeg), při určitých třeba při snimání shora dolů nebo do strany…

              0 0
      • 4fitness  

        Vím vím, ale leckdo to ani nepotřebuje a potěší ho 720p za dobrou cenu. I když já osobně jsem taky pro max kvalitu. velké minus je kde to skladovat :(

        0 0
        • fousek  

          Nechapu jak se zvedne kvalita videa, kdyz se zvetsi rozliseni cipu. U kamery tohoto tipu me nenapada jediny pozitivum. Video zabira vice mista, vyzaduje vetsi vypocetni vykon prehravace, ale i koderu, detailu je mozna i min nez u mensiho rozliseni, protoze zvetsenim rozliseni se zvetsuje sum. Objektiv zustal stejnej a ani v predchozi verzi nedokazal zachytit tolik detailu jako kamera s lepsim objektivem a stejnym rozlisenim.

          Prirovnal bych to k elastomerovy vidlici, u ktery zvednou zdvih z 100mm na 150mm, bude tezsi, ale vyuzitej zdvih bude hodne podobnej, proste vylepsovani toho co evidentne nema smysl.

          0 0
          • 4fitness  

            To se mi líbí, jak jste se tu sešli všichni příznivci a opravdoví nadšenci miniaturních kamer :-)

            0 0
            • fousek  

              Nejsem priznivcem miniaturnich objektivu:-)

              0 0
            • kecal-stoural  

              Pokud hledate opravku kvalitni kameru tak ja jsem si koupil kameru od http://eshop.lupin.eu/…-kamery.html kameru KA-US01, kter8 je dokonce vodotěsná. Mohu plně doporučit

              0 0
              • hicker  

                Ja zas mozem doporucit novu CountourHD 1080p… bezim vylucne na 720p@60Hz mode a je to uplna bomba! I ked sa to oplati kupit v US… predsa len sa ta 1000 da usetrit..

                0 0
              • mr.antik  

                kvalitní kamera za 2 tisíce? To bych chtěl vidět nějaký vzorový video, nemusí bejt ani z kola

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.