• rock

    Dle skutečné události: V uvedeném obchodě si při servisu mého biku mechanik všiml uvolněného zámku karbonové sedlovky Pell's. Poté, co přetrpěl mé výlevy znechucení (dávno jsem ztratil jakýkoliv doklad o koupi), mi nabídl, že se pokusí reklamaci u Pellsu vyřídit za mne. Docela mne to udivilo, protože jsem sedlovku nakoupil u konkurence. Nemaje co ztratit jsem mu tam ten kus karbonu nechal. No a dneska jsem dostal novou – už nové série (má jiný potisk a patrně i jiný způsob upevnění zámku). Takže pánové, díky …

    0 0
    • miche  

      jestli to tady precte nakej tajnej agent od Pellsu, tak si na reklamace od firmy XCR daji priste majzla !!! :-)))))))))))))

      0 0
    • Hanes  

      Byl jsem tam loni na služebce a koupil u nich přesmyk, ale neměli na můj průměr trubky tu správnou objímku. Nabídli mi, že mi ji pošlou poštou jak ji seženou. Nějak však nebyla a tak v dílně upravili tu nejvhodnější, poslali mi ji a ještě za to nic nechtěli. No hleděl jsem jako blázen v dnešní době. Touto cestou moc díky a jak budu mít cestu, nevynechám náštěvu spojenou s případným nákupem.

      0 0
      • mastihuba  

        Co to bylo za průměr? Ke smyku se přeci už dávají dva typy objímek a dáš si tam tu co potřebuješ.

        0 0
        • MartinXC  

          No synci asi udělali z nouze ctnost, když tu druhou objímku si někdo ze sady vypůjčil ;-)

          0 0
          • mastihuba  

            já právě znám jenom ty dva průměry co se dělají, tak by pro zajímavost někdo mohl napsat nějakej jinej rozměr. Ale to by asi chtělo instalatéra, ti se v trubkách vyznají líp.

            0 0
        • Hanes  

          Na vysvětlenou:mam průměr 28,6 a před tím jsem prolítal celý olomouc a všude jen velký průměry a vymezení žádný. Takže jsem moc uvítal,že mi v XCR nabídli, že ji rychle seženou nebo udělají malou úpravu na té starší, kterou měli(šlo akorát o takové vybrání v plastu). Vím, že to je prkotina,ale jde o přístup a ten se cení. AA vvo tom to jje…

          0 0
    • Volf  

      Když jedu do Brna tak se tam skoro vždycky zastavím. Je to jeden z nejlepších obchodů co znám, jsou tam moc ochotní lidi a skvělej sortiment.

      0 0
      • orca  

        A jaká je prosimtě ulice ? mám tam taky cestu , zastavim se…

        0 0
        • Volf  

          Myslím si, že se jmenuje Špitálka nebo Na Špitálce. Odbočuješ na ni z Křenový a je to vlastně hned pod nádražím.

          0 0
    • c  

      taky max. spokojenost, optimální sortiment a nadstadardní přístup zaměstnanců

      0 0
    • KubaBajk  

      Já to vrazím sem…

      nemáte někdo k odprodeji za nějaký rozumný peníz slevový kupon tohoto obchodu který nevyužijete?

      0 0
    • jeffino  

      na špitálce to byly časy, ted tam už nakupujou asi jenom opravdu „svobodní“:).

      0 0
      • mastihuba  

        Ber to tak že každej krám je zamerenej na jinou klientelu. Rudyny za 15–20 umí prodat málokdo.

        0 0
        • JSt  

          vono ani castelli gate za trojku neni jednoduchy prodat. resp. prodat jo, ale aby se ti nevratily. :-D

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.