• jerry67

  Čau všichni, sháním celopéro na ježdění po Krkonoších, žádnej extrém, prostě lehčí a střední terén, občas single track u Liberce nebo jinde..nejsem žádnej odborník, tak se chci poradit. Podle toho, co jsem brouzdal netem se mi nejvíc zalíbilo tohle http://www.haibike.cz/…11–49cm.html, ale nijak na tom nebazíruju, jen mi to přišlo cenově a celkově zajímavý..vím, že je to značka v pohodě, ale nechám si poradit co jiného lepšího a případně kde koupit..cenové rozmezí pro mě je 30–40 tisíc. díky za rady :)

  0 0
  • pepek  

   Za mně dobrý (zpočátku voz s sebou všechny inbusy a torxy a trochu loktajtu :-).

   0 0
   • jerry67  

    díky..to v závorce předpokládám budu vozit u každýho novýho kola..ale proč ten loktajt ?? (asi blbá otázka, ale začínám)..

    0 0
    • pepek  

     No ty čepy z. stavby nemají žádný pojištění. Elixíry taky začaly vibrovat po dotažení lehce utažených třmenů, takže znovu trochu povolit a loctite.

     0 0
     • jerry67  

      ok..nebudu se dál zbytečně vyptávat, co jsou elixíry, třmeny a jaké pojištění myslíš, že zadní čepy nemají..to se zeptám v krámě nebo mi poraděj lidi, který už jezděj..šlo mi hlavně o to, jestli je to dobrej kup nebo se v tomhle cenovém rozmezí dá sehnat něco lepšího..díky za radu a ochotu !!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.